Slalom v Třebechovicích

29.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
122.90 0 4.00 999 122.90 41
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
126.50 0 4.00 999 126.503.60/2,937
3.1/DSPROCHÁZKA Josef
BOHATÝ Karel
2002
2001
2 Dukla B.
Dukla B.
127.80 10 125.70 2 127.704.80/3,933
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.00 0 136.30 0 136.3013.40/10,929
5.1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
138.20 4 134.60 2 136.6013.70/11,125
6.1/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
140.00 2 137.30 0 137.3014.40/11,721
7.2/DSHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
135.00 4 4.00 999 139.0016.10/13,117
8.1/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
145.70 8 143.30 0 143.3020.40/16,613
9.2/DMSEDLAŘÍK Adam
WESTFAL Mattias
2005
2004
Kralupy
Kralupy
4.00 999 148.20 0 148.2025.30/20,69
10.2/ZSSAMKOVÁ Olga
SAMKOVÁ Valerie
2005
2011
2 Třebech.
Třebech.
161.10 4 152.90 2 154.9032.00/26,00
11.2/VSNEDVÍDEK František
POLÍVKA Karel
1944
1945
2 Dv.Král.
Sláv.HK
160.80 2 155.60 0 155.6032.70/26,68
12.3/DMŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
150.40 6 160.70 6 156.4033.50/27,37
13.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
152.60 6 4.00 999 158.6035.70/29,06
14.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
162.80 8 154.90 4 158.9036.00/29,35
15.3/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
149.20 10 155.60 4 159.2036.30/29,54
16.1/ZMHRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
Kralupy
Kralupy
159.30 2 158.10 4 161.3038.40/31,23
17.4/DSHLOBIL Josef
MÜLLER Ondřej
2001
2002
Turnov
Turnov
184.40 12 160.10 4 164.1041.20/33,52
18.2/ZMKONVALINKA Ondřej
KONVALINKA Šťepán
2007
2009
Pardub.
Pardub.
172.10 4 180.50 10 176.1053.20/43,30
19.3/ZMSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
175.80 6 172.60 4 176.6053.70/43,71
20. BAČINA Jan
BAČINA Tomáš
1973
2008
3 Č.Lípa
Č.Lípa
180.60 4 173.20 8 181.2058.30/47,40
21.1/PZDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
177.10 8 171.90 10 181.9059.00/48,00
22.4/ZMVANĚK Daniel
LÍBAL Tomáš
2008
2008
3 KK Brand
KK Brand
191.50 8 197.00 6 199.5076.60/62,30
23.5/ZMVELENOVSKÝ Jonáš
VELENOVSKÝ Vojta
2011
2008
VS Tábor
VS Tábor
249.90 12 227.10 14 241.10118.20/96,20
  CINKO Radek
ŠŤASTNÝ Filip
1993
1994
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení