Sjezd na Sázavě

31.03.2019   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Kateřina Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:53,04 20
2.1/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.23:06,5073.46/5,612
3.2/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.23:51,63118.59/9,08
4.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.24:07,15134.11/10,24

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha18:29,46 44
2.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha18:50,6221.16/1,936
3.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav20:10,77101.31/9,128
4.2/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz21:24,33174.87/15,820
5.3/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav21:46,08196.62/17,716
6.4/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz22:04,09214.63/19,312
7.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand23:06,35276.89/25,08
8.5/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.26:17,33467.87/42,24
  POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko PlzDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.16:28,11 94
2. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:38,8610.75/1,186
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha17:16,2148.10/4,978
4.1/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha17:24,1456.03/5,770
5.2/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha17:30,1562.04/6,362
6.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz17:43,2475.13/7,658
7.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz17:44,5776.47/7,754
8.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily18:05,9597.84/9,950
9.2/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.19:00,89152.78/15,546
10.1/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha19:25,28177.18/17,942
11.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:41,02192.91/19,538
12.2/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:49,17201.06/20,334
13.2/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice20:47,78259.67/26,330
14.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:55,85267.74/27,126
15.4/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.21:45,90317.79/32,222
16.3/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav22:02,47334.36/33,818
17.4/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.22:05,42337.31/34,114
18.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz22:14,28346.18/35,010
19.1/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa22:21,96353.85/35,86
20.3/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.22:40,73372.62/37,72
21.5/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha23:14,90406.79/41,21
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 TurnovDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNS 0
  CHLOUBA Luboš
JANŮ Petr
1959
1987
1 Boh.Pha
Č.Kruml.
DNS 0
Oddíl

Historie procházení