VZ ve slalomu - neděle

02.10.2011   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAK Tomáš
GEBAS Vítězslav
1989
1984
2 Dukla B.
USK Pha
113.80 10 108.10 2 110.10 35
2.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
3 Pardub.
Dv.Král.
118.80 2 116.90 0 116.906.80/6,227
3.1/DMŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
3 KVS HK
KVS HK
118.30 8 115.90 2 117.907.80/7,123
4. WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
2 Horš.Týn
Horš.Týn
121.20 2 118.60 0 118.608.50/7,719
5. MĚCHURA Jiří
JEREMIAŠ Jan
1954
1985
Třebech.
Třebech.
0.00 999 119.90 4 123.9013.80/12,515
6. POLÍVKA Karel
POLÍVKA Radek
1945
1980
Sláv.HK
Sláv.HK
124.50 2 125.90 0 125.9015.80/14,414
7.1/ZSPŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
3 USK Pha
USK Pha
139.20 12 129.40 2 131.4021.30/19,313
8.1/VTUNKOVÁ Marcela
BENHÁK Jiří
1964
1956
2 Jablonec
Jablonec
147.50 2 132.80 0 132.8022.70/20,612
9.2/VMŘÍHA Milan
ŘÍHOVÁ Magda
1970
1970
3 USK Pha
USK Pha
133.00 0 134.30 0 133.0022.90/20,811
10. PŘINDA Lukáš
NEDVĚDOVÁ Anna
1980
1980
M USK Pha
USK Pha
135.00 0 134.20 2 135.0024.90/22,610
11.3/VMRENČÍN Tomáš
REJHOVÁ Martina
1961
1976
3 Sláv.HK
Sláv.HK
134.60 4 134.30 2 136.3026.20/23,89
12.2/VDUŠEK Vladimír
KAŠPAR Jaroslav
1957
1956
Sláv.HK
Sláv.HK
138.40 4 136.50 2 138.5028.40/25,88
13. KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
141.20 2 136.60 2 138.6028.50/25,97
14.4/VMŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
KK Brand
KK Brand
145.90 8 136.60 4 140.6030.50/27,76
15.5/VMBREBTA Vladimír
WINTER Eduard
1972
1956
Jablonec
Jablonec
141.40 2 139.00 2 141.0030.90/28,15
16.1/ZMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
142.10 6 139.50 2 141.5031.40/28,54
17.2/ZMŘÍHOVÁ Eva
DUŠKOVÁ Kateřina
2000
1998
USK Pha
USK Pha
149.10 8 140.40 2 142.4032.30/29,33
18.6/VMKUNA Alois
BORSKÁ Alena
1960
1976
3 SKVS ČB
Rakovník
142.30 2 141.00 4 144.3034.20/31,12
19. PAVLÍK Jiří
ŘÍHA Jan
1964
1996
Třebech.
Třebech.
139.80 10 140.80 8 148.8038.70/35,11
20.2/DMULWER Jiří
FOLKMAN Jan
1995
1995
Týniště
Týniště
161.00 58 152.10 0 152.1042.00/38,10
21.3/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
3 Turnov
Turnov
160.20 0 154.80 0 154.8044.70/40,60
22.7/VMMRÁČEK Zdeněk
RYCHTEROVÁ Zdeňka
1968
1968
Semily
Dv.Král.
162.00 2 159.30 0 159.3049.20/44,70
23.8/VMMAREK Kamil
DVOŘÁK Vít
1972
1971
HapyLife
HapyLife
0.00 999 155.30 10 165.3055.20/50,10
24.2/ZSHŘEBÍČEK Jakub
FIALA Jakub
1999
1998
KK Brand
KK Brand
163.60 10 159.10 10 169.1059.00/53,60
25.9/VMLHOTA David
KOŘÍNEK Luděk
1971
1965
HapyLife
HapyLife
0.00 999 231.60 8 239.60129.50/117,60
  JEŽEK Stanislav
MAŠKOVÁ Alena
1976
1976
USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2002
2001
USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠPRDLÍK Vít
ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina
1967
2001
Sušice
Sušice
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel
BOHATÝ Karel
1998
2001
Třebech.
Třebech.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení