Hanácký slalom a pohár 17. listopadu

26.09.2020   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc106.70 2 107.00 2 108.70 86
2.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno109.70 52 108.20 4 112.203.50/3,282
3.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava112.60 0 111.00 2 112.603.90/3,678
3.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava112.60 0 113.90 4 112.603.90/3,674
5.2/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc116.80 0 113.60 0 113.604.90/4,570
6.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno117.50 0 111.10 4 115.106.40/5,966
7.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc115.10 4 117.60 4 119.1010.40/9,662
8.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc119.30 0 117.70 50 119.3010.60/9,858
9.3/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc120.50 4 119.90 0 119.9011.20/10,354
10.4/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná128.70 10 115.00 6 121.0012.30/11,350
11.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc121.00 4 121.80 0 121.8013.10/12,146
12.5/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava121.50 2 125.20 6 123.5014.80/13,642
13.2/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc120.60 4 127.40 4 124.6015.90/14,638
14.3/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy129.90 2 122.80 2 124.8016.10/14,834
15.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava125.00 0 126.80 2 125.0016.30/15,030
16.4/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava124.30 8 121.50 4 125.5016.80/15,526
17.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk125.20 4 133.80 2 129.2020.50/18,922
18.6/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK137.40 4 126.00 4 130.0021.30/19,621
19.7/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc129.50 4 128.10 4 132.1023.40/21,520
20.5/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc128.40 4 130.70 2 132.4023.70/21,819
21.8/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc136.00 2 132.70 2 134.7026.00/23,918
22.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc146.90 8 131.60 4 135.6026.90/24,717
23.6/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava137.90 2 136.70 0 136.7028.00/25,816
24.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc131.20 6 155.90 12 137.2028.50/26,215
25.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno145.50 4 135.40 2 137.4028.70/26,414
26.9/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno138.20 0 143.50 2 138.2029.50/27,113
27.8/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc138.00 50 134.40 4 138.4029.70/27,312
28.9/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná136.50 2 143.10 4 138.5029.80/27,411
29.10/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc137.30 4 136.00 4 140.0031.30/28,810
30.10/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava141.60 10 136.40 4 140.4031.70/29,29
31.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.137.60 8 137.10 4 141.1032.40/29,88
32.4/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava136.60 6 135.60 10 142.6033.90/31,27
33.11/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná141.70 4 137.30 6 143.3034.60/31,86
34.12/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava141.70 6 145.60 4 147.7039.00/35,95
35.13/ZSKONEČNÁ Eliška 2006 3 Zábřeh145.20 6 160.90 52 151.2042.50/39,14
36.5/DSPEŠATOVÁ Marie   Ostrava166.30 158 159.00 8 167.0058.30/53,63
37.5/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc139.10 54 140.60 52 192.6083.90/77,22
38.3/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel195.20 62 187.90 62 249.90141.20/129,91
39.6/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž168.40 116 191.90 114 284.40175.70/161,60
40.7/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž200.60 114 202.20 158 314.60205.90/189,40
41.8/ZMSALAJOVÁ Alžběta   Litovel236.70 356 226.40 206 432.40323.70/297,80
42.14/ZSULITZKOVÁ Laura   KK Opava139.60 354 177.60 304 481.60372.90/343,10
  VAŇKOVÁ Štěpánka 2007 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽANDOVÁ Věra   3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl