Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje

27.05.2020   Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc90.40 2 105.00 52 92.40 154
2.1/U23TICHÝ Štěpán, 2000, Olomouc TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc94.50 2 95.20 0 95.202.80/3,0150
3.1/DSRUDORFER Martin, 2003, Olomouc RUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc92.80 4 95.10 2 96.804.40/4,8146
4.2/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk98.10 4 95.50 2 97.505.10/5,5142
5.1/VMKABRHEL Václav 1983 3+ Olomouc94.30 4 4.00 999 98.305.90/6,4138
6.3/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc98.80 0 102.80 6 98.806.40/6,9134
7.4/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno98.30 2 101.90 6 100.307.90/8,5130
8.2/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk100.80 4 99.80 2 101.809.40/10,2126
9.5/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh101.10 2 100.70 2 102.7010.30/11,1122
10.6/DSHALA Jiří 2002 2+ Olomouc103.00 2 103.40 2 105.0012.60/13,6118
11.7/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno101.70 4 104.30 4 105.7013.30/14,4114
12.3/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc106.00 0 105.30 4 106.0013.60/14,7110
13.2/U23HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk108.40 2 105.70 4 109.7017.30/18,7106
14.4/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc109.00 54 106.90 4 110.9018.50/20,0102
15.5/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc109.20 2 110.50 2 111.2018.80/20,398
16.3/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno107.90 4 110.90 6 111.9019.50/21,194
17.6/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc113.30 2 116.80 60 115.3022.90/24,890
18.8/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná112.60 4 114.00 2 116.0023.60/25,586
19.9/DSHRADEC Matěj 2003 3+ Olomouc112.20 4 4.00 999 116.2023.80/25,882
20.7/DMDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno124.70 10 116.00 2 118.0025.60/27,778
21.8/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno116.60 2 117.30 2 118.6026.20/28,474
22.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 3+ Olomouc115.10 4 118.00 2 119.1026.70/28,970
23.9/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc113.60 54 115.20 4 119.2026.80/29,066
24.1/ZSDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava122.00 4 119.00 2 121.0028.60/31,062
25.1/ZMKUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava124.60 6 117.50 4 121.5029.10/31,558
26.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc120.00 2 123.30 4 122.0029.60/32,054
27.2/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice115.70 8 118.30 4 122.3029.90/32,450
28.3/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc125.50 10 116.80 6 122.8030.40/32,946
29.4/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc116.20 8 117.10 6 123.1030.70/33,242
30.10/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk120.20 54 120.70 4 124.7032.30/35,038
31.1/VSROUSEK Martin 1965 2 KK Opava126.60 4 124.80 0 124.8032.40/35,137
32.5/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc122.50 6 123.20 2 125.2032.80/35,536
33.10/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná128.10 4 123.50 2 125.5033.10/35,835
34.3/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava123.60 2 123.40 6 125.6033.20/35,934
35.6/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc126.40 2 126.10 0 126.1033.70/36,533
36.4/ZMBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava126.30 0 127.60 2 126.3033.90/36,732
37.11/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc116.60 10 120.30 8 126.6034.20/37,031
38.7/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava118.70 8 131.10 4 126.7034.30/37,130
39.8/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava130.40 4 127.60 0 127.6035.20/38,129
40.9/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc128.00 0 126.50 4 128.0035.60/38,528
41.10/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc124.80 4 127.70 4 128.8036.40/39,427
42.12/DMBERNAT Pavel 2004 3+ KK Brno127.00 2 128.40 8 129.0036.60/39,626
43.13/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc126.70 4 127.10 2 129.1036.70/39,725
44.11/DSRADĚJ Tomáš 2002 Jeseník126.70 60 126.40 4 130.4038.00/41,124
45.12/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc120.60 12 4.00 999 132.6040.20/43,523
46.2/VMDOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus131.00 2 138.80 8 133.0040.60/43,922
47.4/U23GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc132.30 2 4.00 999 134.3041.90/45,321
48.5/U23WALTER David 2001 3+ Šumperk135.20 8 132.80 2 134.8042.40/45,920
48.5/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc140.60 14 130.80 4 134.8042.40/45,919
50.6/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc136.70 4 130.10 6 136.1043.70/47,318
51.7/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc131.80 6 137.30 6 137.8045.40/49,117
52.8/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava136.80 2 138.90 0 138.8046.40/50,216
52.11/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk138.80 0 139.50 2 138.8046.40/50,215
54.12/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc135.20 8 137.00 2 139.0046.60/50,414
55.13/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc136.40 8 140.20 8 144.4052.00/56,313
56.9/ZMFABIAN František 2009 Ostrava134.70 10 133.70 52 144.7052.30/56,612
57.10/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava147.20 4 144.80 4 148.8056.40/61,011
58.14/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava142.10 8 139.10 10 149.1056.70/61,410
58.15/ZSČAMEK David 2006 3 Litovel141.10 8 148.90 6 149.1056.70/61,49
60.11/ZMSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná157.00 2 148.10 2 150.1057.70/62,48
61.12/ZMKONEČNÝ Matouš 2008 3 Zábřeh145.40 14 147.00 6 153.0060.60/65,67
62.6/U23JEŽEK Ondřej 2001 Jeseník150.10 8 143.10 10 153.1060.70/65,76
63.16/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno165.20 8 147.90 6 153.9061.50/66,65
64.13/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava148.30 6 147.80 62 154.3061.90/67,04
65.17/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno153.50 4 162.40 6 157.5065.10/70,53
65.18/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel161.20 54 147.50 10 157.5065.10/70,52
67.19/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava144.90 16 141.80 56 160.9068.50/74,11
68.20/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel170.10 12 172.70 14 182.1089.70/97,10
69.14/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel183.20 8 180.40 6 186.4094.00/101,70
70.14/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno196.20 8 180.70 16 196.70104.30/112,90
71.15/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel187.40 14 1.00 999 201.40109.00/118,00
72.16/ZMURBÁNEK Vojtěch 2009 Olomouc236.50 10 209.30 12 221.30128.90/139,50
73.17/ZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc233.80 14 213.90 8 221.90129.50/140,20
74.18/ZMSVRČINA Tomáš 2008 Šumperk254.10 8 239.40 54 262.10169.70/183,70
75.21/ZSSVRČINA David 2007 Šumperk278.80 60 287.30 14 301.30208.90/226,10
  KRATOCHVÍL Vladimír 1948 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl