Stružnická peřej

02.04.2022   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec114.70 6 122.30 106 120.70 0
2.2/PZMMERENUS Jan 2012 Č.Lípa124.50 2 119.30 16 126.505.80/4,80
3.3/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha125.20 4 123.00 64 129.208.50/7,00
4.4/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy134.90 12 142.10 206 146.9026.20/21,70
5.5/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec159.50 106 137.10 60 197.1076.40/63,30
6.6/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy1.00 999 148.30 68 216.3095.60/79,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAK Tomáš, 1989, TJ Dukla RAK Tomáš 1989 1 TJ Dukla83.60 0 83.50 0 83.50 44
2.1/VMŠRÁMEK Michal 1982 TJ Dukla95.00 6 93.50 0 93.5010.00/12,036
3.1/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha94.80 0 95.30 6 94.8011.30/13,532
4.1/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice94.20 2 92.50 6 96.2012.70/15,228
4.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla96.70 2 96.20 0 96.2012.70/15,224
6.1/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol91.70 6 93.00 4 97.0013.50/16,220
7.2/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.20 4 98.00 0 98.0014.50/17,416
8.2/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.96.60 6 97.30 2 99.3015.80/18,915
9.2/ZSPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha100.10 4 104.00 6 104.1020.60/24,714
10.2/DMJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha102.80 52 104.30 2 106.3022.80/27,313
11.3/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha111.40 8 103.80 6 109.8026.30/31,512
12.4/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha106.30 4 114.60 8 110.3026.80/32,111
13.1/ZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha104.70 8 107.90 4 111.9028.40/34,010
14.5/ZSMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha110.10 4 110.80 2 112.8029.30/35,19
15.6/ZSLANGER Filip 2009 3 USK Pha107.80 10 110.30 6 116.3032.80/39,38
16.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy114.00 4 119.90 6 118.0034.50/41,37
17.7/ZSDOČKAL Radek 2008 USK Pha118.30 10 108.70 10 118.7035.20/42,26
18.8/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.117.70 4 119.50 6 121.7038.20/45,75
19.9/ZSBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa123.50 8 128.10 4 131.5048.00/57,54
20.10/ZSKRÁL Matěj 2008 USK Pha126.00 6 130.40 4 132.0048.50/58,13
21.3/ZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha127.60 6 4.00 999 133.6050.10/60,02
22.1/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 Č.Lípa136.40 6 132.10 2 134.1050.60/60,61
23.11/ZSRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha129.40 8 139.30 6 137.4053.90/64,60
24.12/ZSPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha142.00 4 135.70 8 143.7060.20/72,10
25.4/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 Boh.Pha143.10 10 138.60 8 146.6063.10/75,60
26.5/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha142.80 12 153.90 8 154.8071.30/85,40
27.6/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha164.60 8 151.90 10 161.9078.40/93,90
28.3/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha121.40 104 121.40 62 183.4099.90/119,60
29.13/ZSPLUTA Adam 2008 Boh.Pha1.00 999 182.00 16 198.00114.50/137,10
  ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEIDL Marek 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
131.60 10 127.70 4 131.70 0
2.1/DMFIEDLEROVÁ Nela
ŠTOCHL Vojtěch
2007
2007
3 Boh.Pha
Boh.Pha
152.00 122 143.60 18 161.6029.90/22,70
  MERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
2 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
Frol
Frol
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha92.00 8 91.20 4 95.20 31
2.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha96.60 0 97.20 0 96.601.40/1,527
3.1/U23HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa97.50 4 98.90 4 101.506.30/6,623
4.1/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy99.50 6 101.90 0 101.906.70/7,019
5.2/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec100.40 2 102.90 2 102.407.20/7,615
6.2/U23STRASSEROVÁ Barbora 2001 2 L.Žatec104.30 2 99.80 4 103.808.60/9,011
7.3/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3+ Č.Lípa103.10 2 104.00 0 104.008.80/9,210
8.2/DMKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha101.00 4 105.00 8 105.009.80/10,39
9.1/DSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.105.70 8 105.60 4 109.6014.40/15,18
10.3/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 USK Pha109.70 4 111.80 4 113.7018.50/19,47
11.4/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy112.50 2 113.00 2 114.5019.30/20,36
12.3/DMBLÁHOVÁ Karolína 2007 3+ Č.Lípa108.90 8 114.30 54 116.9021.70/22,85
13.1/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy116.20 4 114.30 6 120.2025.00/26,34
14.2/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy117.10 4 115.70 8 121.1025.90/27,23
15.3/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha128.30 2 128.60 8 130.3035.10/36,92
15.4/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy130.30 0 146.50 52 130.3035.10/36,91
17.5/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.130.20 60 134.30 0 134.3039.10/41,10
18.4/DMSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec134.20 62 137.80 210 196.20101.00/106,10
19.2/DSZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.123.30 108 137.40 66 203.40108.20/113,70
  FIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec82.30 2 83.00 0 83.00 100
2.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla84.70 2 84.60 0 84.601.60/1,996
3.1/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice89.30 6 84.20 2 86.203.20/3,992
4.1/VMSUCHÝ Ondřej 1979 2 TJ Dukla87.50 54 86.80 0 86.803.80/4,688
5. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa89.70 2 87.50 0 87.504.50/5,484
6. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa88.50 2 88.30 0 88.305.30/6,480
7.2/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB91.80 0 89.90 0 89.906.90/8,376
7.2/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha91.80 6 89.90 0 89.906.90/8,372
9.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy93.60 2 90.70 0 90.707.70/9,368
9.3/VJANČAR Filip 1976 3+ USK Pha90.70 0 90.60 56 90.707.70/9,364
11.1/U23MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.91.00 2 88.90 2 90.907.90/9,560
12. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.94.80 0 91.70 0 91.708.70/10,556
13.3/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec92.10 0 93.00 4 92.109.10/11,052
14.1/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha93.70 0 92.40 0 92.409.40/11,348
15.2/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky91.20 4 89.20 4 93.2010.20/12,344
16.3/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha94.80 4 92.50 2 94.5011.50/13,940
17.2/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy93.10 2 93.50 6 95.1012.10/14,636
17.4/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha93.10 2 93.50 50 95.1012.10/14,632
19.2/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec92.70 4 89.40 6 95.4012.40/14,931
20.5/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha95.80 0 95.00 2 95.8012.80/15,430
21.3/DSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol91.90 4 91.00 12 95.9012.90/15,529
22.4/DMBAČINA Jan 2006 3+ Č.Lípa96.10 2 97.80 4 98.1015.10/18,228
23.6/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha97.00 2 96.60 4 99.0016.00/19,327
24.3/VMŠRÁMEK Michal 1982 TJ Dukla4.00 999 93.30 6 99.3016.30/19,626
25.7/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha99.70 2 99.80 0 99.8016.80/20,225
26.8/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky98.20 6 97.90 2 99.9016.90/20,424
27.9/ZSMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha93.40 58 96.70 4 100.7017.70/21,323
28.10/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.92.50 50 95.20 6 101.2018.20/21,922
29.4/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha97.50 4 98.20 12 101.5018.50/22,321
30.11/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha98.00 4 97.40 6 102.0019.00/22,920
31.12/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha94.50 56 94.10 8 102.1019.10/23,019
32.1/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3+ Boh.Pha98.40 4 101.30 4 102.4019.40/23,418
33.13/ZSPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha99.70 4 102.50 0 102.5019.50/23,517
34.5/DMPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha102.80 0 102.90 0 102.8019.80/23,916
35.14/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy97.90 8 99.70 4 103.7020.70/24,915
36.15/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha102.30 4 98.00 6 104.0021.00/25,314
37.16/ZSDOČKAL Radek 2008 USK Pha99.20 6 98.80 10 105.2022.20/26,713
38.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.111.20 4 104.50 2 106.5023.50/28,312
39.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy102.70 10 104.60 2 106.6023.60/28,411
40.17/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha106.55 6 104.80 2 106.8023.80/28,710
41.6/DMPETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec108.20 6 103.60 4 107.6024.60/29,69
42.7/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha103.80 4 105.40 56 107.8024.80/29,98
43.3/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník107.80 2 110.20 6 109.8026.80/32,37
44.4/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol108.90 6 108.50 2 110.5027.50/33,16
45.3/ZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha106.60 4 110.70 2 110.6027.60/33,35
46.4/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha100.90 58 101.30 12 113.3030.30/36,54
47.5/VMADAMEC Jakub 1984 Kralupy110.20 6 109.90 4 113.9030.90/37,23
48.8/DMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec112.00 2 113.00 2 114.0031.00/37,32
49.5/ZMBURGER Jonatan 2011 USK Pha109.70 8 114.20 8 117.7034.70/41,81
50.18/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa110.70 10 114.60 6 120.6037.60/45,30
51.6/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha114.50 8 110.80 10 120.8037.80/45,50
52.7/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha123.60 8 118.10 4 122.1039.10/47,10
53.8/ZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy113.30 12 113.80 52 125.3042.30/51,00
  KRATOCHVÍL Devi 2011 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení