4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23

01.05.2016   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno09:22.30 60/0/133
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.09:29.58 53/77/0
3.1/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava09:31.10 47/0/121
4.2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz09:38.31 42/65/0
5.1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel09:44.25 38/0/109
6.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.09:51.54 34/53/0
7.3/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.09:51.79 31/41/0
8. VANDASOVÁ Lenka 1985 2 Soběslav09:52.82 28/29/0
9.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno09:54.78 25/0/97
10.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.09:54.99 22/0/85
11.4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel10:02.81 20/0/73
12.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.10:06.30 18/23/0
13.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel10:14.87 16/0/61
14.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc10:19.86 14/0/49
15.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc10:20.17 12/0/37
16.5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor10:21.10 10/17/0
17.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:21.89 9/0/25
18.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.10:41.26 8/11/0
19.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:45.47 7/0/13
20.7/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž10:52.94 6/0/7
21.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc11:06.89 5/0/6
22.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí11:10.40 4/0/5
23. POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz11:15.36 3/5/0
24.5/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno11:26.57 2/0/4
25.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.11:31.50 1/0/3
26.6/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav11:41.89 0/4/0
27.8/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice11:56.24 0/3/0
28. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc11:56.54 0/0/2
29.9/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.12:09.85 0/0/1
30.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.12:15.74 0/2/0
31.7/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav12:26.76 0/1/0
32.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc12:38.04 0/0/0
33.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.12:47.69 0/0/0
34.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc12:53.12 0/0/0
  KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc59:59.99 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.59:59.99 0/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.59:59.99 0/0/0
Oddíl