Stružnická peřej

13.04.2014   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna,
ředitel: Iva   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice79.00 4 80.20 0 80.20
2K1M/2LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod83.10 0 84.60 2 83.10
3K1M/3PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec84.30 0 82.80 2 84.30
4C1M/1BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha90.60 0 90.10 0 90.10
5K1M/4RUBÍN Daniel 1975 0 Dukla B.90.90 6 90.10 0 90.10
6K1M/5MUTTON Zack 2000 0 Kick NZL90.40 0 90.00 2 90.40
7K1M/6KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha97.00 2 90.60 0 90.60
8K1M/7ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky89.40 2 89.30 2 91.30
9K1M/8ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa93.80 4 89.40 2 91.40
10C1M/2VLČEK Jan 1990 1 USK Pha92.20 4 91.50 0 91.50
11K1M/9KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha91.80 2 91.50 0 91.50
12C1M/3HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha91.90 0 91.60 0 91.60
13K1M/10ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa91.70 0 0.00 999 91.70
14K1M/11ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim96.50 0 90.30 2 92.30
15K1M/12ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha89.30 6 88.40 4 92.40
16C1M/4LERCH Adam 1998 2+ Klášter.95.30 0 92.70 0 92.70
17K1M/13STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.50 0 94.70 2 93.50
18K1M/14MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa97.70 0 93.70 0 93.70
19K1M/15GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha92.20 2 91.90 2 93.90
20C1M/5KIESSLICH Andre 1986 0 Spremberg98.60 2 94.30 0 94.30
21C1M/6ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa94.10 2 94.40 0 94.40
22C1M/7PŘINDA Lukáš 1980 0 USK Pha94.80 2 95.00 0 95.00
23C1M/8LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha94.80 4 91.80 4 95.80
24K1M/16ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.94.70 4 91.80 4 95.80
25K1M/17MUTTON Kenny 1975 0 Kick NZL91.40 8 93.00 4 97.00
26C2M/1HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
100.10 4 97.30 0 97.30
27K1M/18ŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa97.90 0 100.80 0 97.90
28C1M/9PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha93.80 6 94.10 4 98.10
29K1M/19KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice96.20 2 96.50 4 98.20
30K1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha100.30 0 99.70 0 99.70
31K1M/20ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky100.20 0 100.60 2 100.20
32K1W/2URBANOVÁ Miroslava 1988 0 Benátky102.80 0 100.30 0 100.30
33K1M/21ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha99.60 8 98.60 2 100.60
34K1M/22ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.98.00 4 98.30 4 102.00
35K1M/23SCHOENWAELDER Richard 2000 0 Spremberg100.80 2 102.30 0 102.30
36K1M/24MICKUCKI Jonas 1997 0 Spremberg102.40 0 103.30 2 102.40
37C2M/2GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
103.20 0 106.60 8 103.20
38C1M/10MERENUS Jan 1983 0 Č.Lípa105.10 4 101.40 2 103.40
39K1M/25BERAN Václav 2000 2 USK Pha109.00 54 101.50 2 103.50
40K1W/3DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha111.10 2 97.60 6 103.60
41K1M/26ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice101.90 2 103.30 4 103.90
42K1M/27WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha101.80 6 100.00 4 104.00
43K1M/28CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa105.50 0 106.10 4 105.50
44C1M/11VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy105.80 6 101.80 4 105.80
45K1M/29FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa103.80 2 105.80 0 105.80
46K1W/4DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha104.00 2 100.60 6 106.00
47K1M/30VEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník106.70 6 106.80 0 106.80
48K1M/31PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life96.90 10 109.90 8 106.90
49K1W/5ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa109.20 0 107.00 0 107.00
50K1M/32ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky107.60 0 104.50 4 107.60
51C1M/12ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha104.80 6 106.10 2 108.10
52K1W/6BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník108.80 58 106.10 2 108.10
53K1W/7BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha106.80 2 108.70 2 108.80
54K1W/8NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec112.60 2 109.30 0 109.30
55K1M/33KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník109.80 8 109.30 0 109.30
56K1W/9KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy107.80 2 107.70 50 109.80
57C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha108.70 4 109.80 0 109.80
58C2M/3ŠRÁMEK Michal
LHOTA Zbyšek
1982
1984
2 Č.Lípa
Žel.Brod
108.60 4 120.40 10 112.60
59K1M/34RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha107.90 62 106.70 6 112.70
60K1M/35KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice113.20 0 1203.90 56 113.20
61K1W/10ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň107.30 8 111.50 2 113.50
62K1W/10DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.117.40 2 111.50 2 113.50
63C2M/4KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
109.50 4 109.90 4 113.50
64K1M/36ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha118.00 2 113.50 0 113.50
65K1M/37PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice111.30 4 113.90 0 113.90
66K1M/38SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky111.60 4 114.00 0 114.00
67C2M/5ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
108.30 10 110.20 4 114.20
68K1W/12KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice115.80 2 114.50 0 114.50
69C1W/2FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha114.50 2 113.10 2 115.10
70K1M/39BERAN Jan 1969 3 KVS Pha40.00 999 111.80 4 115.80
71K1M/40LERCH Eduard 2002 3 Klášter.115.50 8 116.00 0 116.00
72K1M/41MILYÁN David 2001 3 L.Žatec112.40 4 118.40 2 116.40
73C1M/13FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa114.80 2 115.10 4 116.80
74C1M/13FEIER Sebastian 1987 0 Spremberg112.80 4 108.90 152 116.80
75K1M/42WEISL Martin 2002 3 USK Pha129.90 2 116.60 2 118.60
76K1M/43ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy118.70 0 118.80 2 118.70
77K1M/44NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec115.20 4 113.10 8 119.20
78K1M/44PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha114.60 16 115.20 4 119.20
79K1W/13FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa122.30 4 121.50 0 121.50
80K1M/46KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.120.50 4 118.40 4 122.40
81K1W/14ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy146.60 106 121.30 2 123.30
82C2M/6KIESSLICH Andre
BLOCH Marco
1986
1990
Spremberg
Spremberg
126.70 10 120.70 6 126.70
83C2M/7ŠEDIVÝ Jakub
MYŠÁK Albert
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
115.50 12 0.00 999 127.50
84C1M/15LERCH Eduard 2002 0 Klášter.126.80 2 128.90 2 128.80
85K1M/47SAHULA Matěj 2003 0 Benátky121.60 8 122.80 8 129.60
86C1M/16KRÁL Adam 2003 0 USK Pha131.50 8 128.50 2 130.50
87K1M/48ŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec120.50 58 126.90 4 130.90
88K1W/15ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha127.10 4 127.00 6 131.10
89K1W/16KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha141.20 10 128.00 4 132.00
90K1M/49JAKL Vincent 2001 3 USK Pha150.30 6 132.40 0 132.40
91K1M/50URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha132.00 6 127.40 6 133.40
92K1M/1HAJDUCH Jaroslav, 2004, Ot.Strak HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak156.20 16 132.80 2 134.80
93C1M/17ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa134.90 2 133.20 2 135.20
94K1M/51ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha180.40 8 131.30 4 135.30
95C2M/8ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
132.20 10 129.70 6 135.70
96K1M/52KRÁL Adam 2003 0 USK Pha131.20 152 131.20 6 137.20
97K1M/52VEVERKA Lukáš 2001 3 Benátky125.20 12 0.00 999 137.20
98C1M/18ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha143.00 2 135.90 2 137.90
99C2M/9RAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
135.90 60 128.40 10 138.40
100K1M/54SAHULA Martin 1968 3 Benátky144.40 10 134.50 4 138.50
101K1W/17BERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha133.70 6 137.30 2 139.30
102K1M/55HOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa136.80 56 134.00 6 140.00
103C1M/19LERCH David 1972 3 Klášter.154.80 4 136.40 4 140.40
104C2M/10ŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
124.20 54 125.00 16 141.00
105C1M/20PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha123.50 18 0.00 999 141.50
106C1M/21WEISL Martin 2002 0 USK Pha166.20 54 141.60 2 143.60
107K1M/56KYTKA Tomáš 1999 0 Č.Lípa125.60 18 171.30 64 143.60
108K1M/57KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim146.10 6 139.30 8 147.30
109C2M/11ŠEDIVÝ Václav
BEDNÁŘOVÁ Anna
1966
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
145.90 8 142.40 6 148.40
110K1M/58ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek138.10 12 0.00 999 150.10
111K1W/18STRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec142.30 8 0.00 999 150.30
112K1W/19HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky183.30 2 143.40 8 151.40
113C1M/22URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha151.40 8 143.90 8 151.90
114C1W/3FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa163.00 4 155.50 4 159.50
115K1W/20PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň155.80 4 158.30 10 159.80
116C1M/23JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň158.30 4 160.20 12 162.30
117K1W/21RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha199.00 52 158.20 8 166.20
118C1M/24BAČINA Jan 1973 0 Č.Lípa174.30 10 162.40 6 168.40
119K1W/22BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa177.80 8 159.30 10 169.30
120K1M/59LUEHR Henri 2002 0 Spremberg169.40 8 150.00 58 177.40
121K1M/60KADLEC Filip 2003 0 USK Pha168.60 12 0.00 999 180.60
122K1W/23PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň186.70 12 170.80 10 180.80
123K1M/61HOUSKA Jan 2001 0 USK Pha150.10 210 132.40 64 196.40
124K1M/2JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha202.40 70 198.10 16 214.10
125K1M/62ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha0.00 999 170.50 50 220.50
126K1M/3RICHTER Tim 2004 0 Spremberg168.60 108 178.40 54 232.40
127K1W/24VÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň244.90 58 177.40 58 235.40
128C2M/12FILIPI Viktorie
FILIPI Robert
2002
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
142.40 110 0.00 999 252.40
129K1M/63WESTPHAL Benno 2002 0 Spremberg190.90 64 165.20 106 254.90
130K1M/64DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha152.20 106 183.50 104 258.20
131K1M/65REHKLAU Max 2002 0 Spremberg183.50 314 175.20 110 285.20
132K1W/25WESTPHAL Clara 2002 0 Spremberg240.30 402 216.20 154 370.20
133C2M/13LUEHR Henri
REHKLAU Max
2002
2002
Spremberg
Spremberg
188.80 258 221.30 158 379.30
134K1M/66ŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha164.20 256 187.60 204 391.60
135K1M/67RICHTER Kevin 2001 0 Spremberg257.10 158 218.90 256 415.10
136K1M/4GRIEBNER Sven 2004 0 Spremberg121.80 754 0.00 999 875.80
137K1M/68LHOTA David 1971 3 Happy Life0.00 999 0.00 999 999.00
138K1M/5STRASSER Marek 2004 0 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00
Oddíl

Historie procházení