Křivoklátský slalom

07.06.2014   USD Roztoky u Ktivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.76.20 0 83.60 0 76.20
2K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus76.80 0 77.20 2 76.80
3K1M/3ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava80.10 0 86.00 0 80.10
4K1M/4KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz81.80 0 89.40 56 81.80
5K1M/5PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice80.00 2 91.70 104 82.00
6K1M/6ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus82.50 0 88.70 8 82.50
7K1M/7TŮMA Martin 1972 2 Hubertus82.60 0 84.20 2 82.60
8K1M/8BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava85.80 0 81.80 2 83.80
9K1M/9LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus91.20 104 84.30 0 84.30
10K1M/10MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava86.10 0 84.70 0 84.70
11K1M/11ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky85.50 50 85.10 0 85.10
12K1M/12STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky85.30 0 88.20 6 85.30
13C1M/1BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha86.60 2 85.60 0 85.60
14C1M/2HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.90.40 4 85.80 0 85.80
15K1M/13ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB86.20 0 87.30 0 86.20
16K1M/14BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava85.80 2 87.30 4 87.80
17K1M/15KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha86.30 2 105.30 102 88.30
18K1M/16HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.88.50 0 89.00 0 88.50
19C1M/3MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.86.80 2 86.70 2 88.70
20K1M/17PETERKA Adam 1996 0 Rakovník89.00 0 90.30 2 89.00
21K1M/18VOLF Jaroslav 1979 0 Dukla B.98.60 0 89.10 0 89.10
22C1M/4LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha89.90 4 89.50 0 89.50
23K1M/19MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.89.60 0 93.80 2 89.60
24C1M/5PŘINDA Lukáš 1980 3 USK Pha88.60 2 88.00 2 90.00
25K1M/20MILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec90.00 0 107.10 4 90.00
26K1M/21HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK91.10 52 90.50 0 90.50
27C1M/6LERCH Adam 1998 2+ Klášter.88.70 2 89.10 2 90.70
28C1M/6KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV88.70 2 90.00 4 90.70
29K1W/1FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava88.80 50 87.40 4 91.40
30C1M/8PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha90.50 2 88.10 4 92.10
31K1M/22PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha88.80 4 90.80 2 92.80
32C1M/9KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja90.90 2 93.60 2 92.90
33K1W/2DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha92.10 2 89.20 4 93.20
34C1M/10WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB93.30 0 0.00 0 93.30
35K1M/23GORECKÝ Petr 1981 0 Kralupy92.50 2 89.30 4 93.30
36K1M/24WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha93.70 0 101.30 8 93.70
37K1M/25LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha94.40 54 94.90 0 94.90
38C2M/1SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
98.40 4 95.40 0 95.40
39K1W/3DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha99.60 2 95.50 0 95.50
40K1M/26BÁČA Milan 1973 2 KK Brand100.20 0 96.10 0 96.10
41C2M/2KAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
97.20 0 94.20 2 96.20
42K1M/27ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice85.60 50 86.20 10 96.20
43C1M/11NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus102.20 0 96.30 0 96.30
44K1M/28MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus96.30 2 96.50 0 96.50
45K1M/29PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.95.10 2 95.50 2 97.10
46K1W/4MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava96.80 2 93.30 4 97.30
47C1M/12VOLF Jaroslav 1979 0 Dukla B.95.40 2 0.00 0 97.40
48K1M/30HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand98.10 0 93.50 4 97.50
49C1M/13KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB98.80 6 93.60 4 97.60
50K1M/31SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz93.60 4 96.50 4 97.60
51C1M/14HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK96.40 6 94.00 4 98.00
52K1W/5BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha107.70 4 96.00 2 98.00
53K1M/32BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy98.60 0 97.00 4 98.60
54K1M/33POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy96.80 2 96.40 4 98.80
55K1M/33ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha101.00 6 94.80 4 98.80
56C2M/3MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
101.20 2 98.90 0 98.90
57K1W/6BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník112.50 2 99.10 0 99.10
58K1M/35ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky97.40 2 97.80 4 99.40
59K1M/35KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz96.60 52 95.40 4 99.40
60K1M/37ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky96.90 52 95.60 4 99.60
61K1M/37BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.101.00 52 97.60 2 99.60
62K1M/39POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy101.70 4 99.70 0 99.70
63K1M/40VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha108.40 2 95.90 4 99.90
64K1M/41KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník102.60 2 100.00 0 100.00
65C1M/15MILLER Jan 1968 2 Turnov101.40 4 98.20 2 100.20
66K1M/42HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand100.30 0 100.80 6 100.30
67K1M/43ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.96.60 4 97.30 6 100.60
68C1M/16POŘÁDEK Milan 1986 0 SKVS ČB101.00 0 0.00 0 101.00
69K1M/44KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand99.00 2 97.60 8 101.00
70K1W/7ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha99.30 2 101.50 0 101.30
71K1W/8KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV99.80 2 97.40 4 101.40
72K1M/45PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz99.50 2 100.00 2 101.50
73K1M/46ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.99.60 2 114.30 60 101.60
74C1M/17ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice109.80 10 99.90 2 101.90
75K1M/47HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník95.40 52 97.90 4 101.90
76K1M/48SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK102.40 0 108.30 104 102.40
77K1M/49RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha98.60 4 101.40 58 102.60
78C2M/4PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
3 Sušice
Rakovník
103.40 6 102.90 0 102.90
79K1M/50KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB100.60 8 99.40 4 103.40
80K1M/51JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV103.60 0 111.70 4 103.60
81K1W/9VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha103.80 0 105.90 8 103.80
82C1M/18MILLER Jan 1997 2 Turnov100.30 4 106.20 4 104.30
83K1M/52VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník98.60 6 0.00 999 104.60
84K1M/53MILLER Jan 1997 2 Turnov100.50 102 96.90 8 104.90
85K1M/54ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB105.10 0 104.50 2 105.10
86C2M/5POŘÁDEK Milan
WEBER Oldřich
1986
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
118.80 56 103.20 2 105.20
87K1M/55ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky99.50 6 103.60 2 105.50
88K1M/56KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy104.60 2 101.90 4 105.90
89K1M/57ŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec104.30 2 131.00 54 106.30
90K1M/58KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice110.20 4 106.60 0 106.60
91K1M/59FELIX Petr 1982 0 Kralupy105.00 2 110.40 6 107.00
92K1M/60BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV103.10 4 99.00 104 107.10
93K1M/61SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky113.10 8 105.60 2 107.60
94C1M/19HÁK Jiří 1952 2 Trutnov107.70 0 108.20 0 107.70
95C1M/19VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.104.30 50 105.70 2 107.70
96C1M/21KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB128.10 2 107.80 0 107.80
97K1M/62KRÁL Adam 2003 3 USK Pha107.90 0 117.70 160 107.90
98C2M/6KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
103.20 202 104.00 4 108.00
99K1M/63LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha98.00 10 103.60 8 108.00
100K1M/63STEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand108.00 54 106.00 2 108.00
101K1W/10NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec106.30 2 107.50 4 108.30
102C1M/22ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.106.90 2 109.70 2 108.90
103K1M/65PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník110.50 2 109.00 0 109.00
104K1M/66CUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz115.60 0 101.30 8 109.30
105C1M/23BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV109.50 0 109.80 156 109.50
106C1M/24ŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja113.30 0 109.60 0 109.60
107C1M/25ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.107.00 4 107.70 2 109.70
108C1M/26PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník107.90 2 111.90 0 109.90
109K1M/67LERCH Eduard 2002 3 Klášter.105.90 4 115.70 6 109.90
110K1W/11HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava106.40 4 109.30 4 110.40
111K1M/68NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec108.50 2 120.40 8 110.50
112C1M/27BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.104.80 6 126.20 6 110.80
113C1M/28POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy105.20 56 107.20 4 111.20
114C1M/29MILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec117.40 6 109.80 2 111.80
115K1M/69KOVÁŘ Zbyněk 1977 0 KK Brand109.90 104 110.20 2 112.20
116K1M/70PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha108.30 4 115.60 8 112.30
117K1M/71LHOTA David 1971 3 Happy Life113.80 0 124.00 10 113.80
118K1W/12DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha115.20 4 106.40 8 114.40
119K1M/72REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB107.80 12 110.80 4 114.80
120K1M/73PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.114.90 0 107.70 100 114.90
121C1W/1KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava109.50 6 120.10 4 115.50
122C1M/30HORAL Martin 1957 3 Horš.Týn112.10 4 128.80 54 116.10
123C2M/7ŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
106.40 10 126.20 2 116.40
124K1M/74HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník115.60 2 116.10 2 117.60
125C1W/2FOLTYSOVÁ Sabina 1996 0 KK Opava113.90 4 111.10 54 117.90
126K1M/75KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.118.00 0 101.30 104 118.00
127K1M/76ŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.108.40 10 101.60 114 118.40
128K1M/77NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.116.70 56 115.10 4 119.10
129K1M/78VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky115.40 58 112.50 8 120.50
130C1M/31ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov121.50 6 115.40 6 121.40
131K1W/13ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy120.80 4 119.60 2 121.60
132C2M/8KRÁL Adam
PŘÍHODA Matouš
2003
1998
3 USK Pha
USK Pha
120.80 56 117.60 4 121.60
133K1M/79BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí122.10 0 113.70 56 122.10
134K1M/80BLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz116.70 6 124.50 8 122.70
135K1W/14KUBÍČKOVÁ Lucie 1982 0 Č.Skal.123.50 0 117.50 56 123.50
136K1M/81JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník131.80 102 116.80 8 124.80
137K1M/82HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa117.60 8 121.30 158 125.60
138C1M/32LERCH Eduard 2002 3 Klášter.160.40 6 123.70 2 125.70
139K1M/83PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus119.00 8 0.00 999 127.00
140C1M/33SOUČEK Marek 1999 0 KVS HK129.30 0 123.70 4 127.70
141K1M/84PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life106.50 56 113.70 14 127.70
142K1M/85SVOBODA Jan 1946 0 Hubertus124.10 8 122.10 6 128.10
143K1M/86STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB124.80 4 114.00 104 128.80
144K1W/15NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus116.50 50 119.10 10 129.10
145C1M/34MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus125.30 4 130.50 352 129.30
146K1W/16MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov124.20 6 175.30 502 130.20
147C1M/35POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov126.30 4 132.10 110 130.30
148C1M/36HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník132.30 0 124.90 6 130.90
149K1M/87KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV127.20 4 108.60 58 131.20
150K1M/88ŠULC Karel 2000 0 KK Brand135.90 8 126.70 6 132.70
151C2M/9VEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
120.00 16 131.30 164 136.00
152C1W/3MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov138.40 4 137.70 0 137.70
153K1M/89SAHULA Martin 1968 3 Benátky133.80 6 107.20 160 139.80
154C1M/37PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha147.20 4 132.30 8 140.30
155K1M/90KOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand148.60 210 131.80 12 143.80
156K1M/91PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník145.00 4 132.90 102 149.00
157K1M/92SAHULA Matěj 2003 3 Benátky121.40 52 150.60 2 152.60
158K1M/93STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky147.50 6 134.30 58 153.50
159C1M/38KRÁL Adam 2003 3 USK Pha129.90 206 150.30 6 156.30
160K1M/94MILYÁN David 2001 3 L.Žatec107.30 58 126.40 58 165.30
161K1W/17KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha112.80 54 116.90 206 166.80
162K1M/95WEISL Martin 2002 3 USK Pha141.50 108 112.90 54 166.90
163K1M/96KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa113.30 62 113.60 260 175.30
164K1M/97HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn121.10 56 120.20 56 176.20
165K1M/98MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek124.00 62 157.80 158 186.00
166K1M/99KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim145.90 56 139.80 56 195.80
167K1W/18BÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand138.90 60 144.20 56 198.90
168K1W/19ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 0 KK Brand134.30 210 137.80 62 199.80
169C1M/39WEISL Martin 2002 0 USK Pha144.40 56 158.20 62 200.40
170C2M/10PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
160.03 64 156.70 110 224.03
171K1M/100ŠOREL Martin 2001 0 KK Brand136.50 108 148.00 104 244.50
172K1W/20HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky163.40 100 139.50 106 245.50
173K1M/101ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha118.80 152 97.00 400 270.80
174K1M/102NOSEK Tomáš 1972 0 Happy Life0.00 999 141.60 156 297.60
175K1M/103UHLÍŘ Jáchym 1999 0 KK Brand148.30 204 145.60 210 352.30
176C2M/11MULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
3 Hubertus
Hubertus
122.40 450 125.10 258 383.10
177K1M/104MAREK Hugo 1999 0 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00
Oddíl

Historie procházení