Vysokomýtský slalom

06.07.2014   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK98.80 0 101.20 0 98.80
2K1M/2SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto102.90 0 108.80 0 102.90
3K1M/3KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov107.70 2 105.90 0 105.90
4C1M/1ŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub.106.70 0 108.20 2 106.70
5K1M/4MILLER Jan 1997 2 Turnov113.00 4 104.70 2 106.70
6K1M/5KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc106.90 2 107.20 0 107.20
7K1M/6PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.111.50 0 109.80 0 109.80
8K1M/7ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.112.10 2 112.30 2 114.10
9C1M/2VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav113.30 2 114.90 0 114.90
10C1M/3MILLER Jan 1997 2 Turnov115.30 0 121.10 4 115.30
11K1M/8KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto117.90 52 113.30 2 115.30
12K1W/1GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice114.10 2 115.80 4 116.10
13K1M/9PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.119.30 0 116.70 0 116.70
14C1M/4ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto117.40 0 119.20 4 117.40
15K1M/10ŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.117.50 2 117.80 0 117.80
16K1M/11VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto123.20 2 119.60 0 119.60
17C1M/5HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.119.80 2 119.70 0 119.70
18K1M/12FRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK120.20 0 122.10 2 120.20
19K1M/13VENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto118.80 2 0.00 999 120.80
20K1M/14ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto120.90 0 126.10 2 120.90
21K1M/15BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov119.20 2 121.40 4 121.20
22C1M/6ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub.120.20 2 137.40 6 122.20
23K1M/16HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto122.40 0 125.50 4 122.40
24K1M/17ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště122.50 0 121.60 2 122.50
25C1M/7SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto121.20 2 137.00 8 123.20
26K1M/18REJMAN Petr 2001 0 KVS HK124.40 0 124.50 2 124.40
27K1M/19BOCH Pavel 1951 3 Semily124.80 0 125.50 2 124.80
28C1M/8ŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.125.10 0 126.40 2 125.10
29C2M/1SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
Vys.Mýto
Vys.Mýto
123.50 2 0.00 999 125.50
30K1M/20ŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.125.80 0 125.90 2 125.80
31K1M/21HRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto126.20 0 126.10 0 126.10
32C1M/9JÍLEK Jan 1993 0 Vys.Mýto137.40 6 126.20 0 126.20
33C1M/10BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily129.00 2 126.90 0 126.90
34K1M/22POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK128.80 0 127.70 0 127.70
35K1W/2HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.128.50 0 128.10 2 128.50
36K1W/3ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily130.20 0 128.60 0 128.60
37K1M/23JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov130.30 2 128.90 0 128.90
38C1M/11ŽENKA Martin 2000 0 Pardub.128.20 2 127.20 2 129.20
39K1M/24ŽENKA Martin 2000 0 Pardub.128.40 2 128.90 2 130.40
40C2M/2KUBŮ Petr
ŠESTÁK Karel
1976
1971
3 Olomouc
Č.Skal.
134.60 2 130.90 0 130.90
41C2M/3KOZDERKA Pavel
MILLER Jan
1985
1997
Turnov
Turnov
131.70 0 0.00 999 131.70
42C1M/12VRBA Vojtěch 1994 0 Sláv.HK130.70 2 131.50 2 132.70
43K1W/4BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily132.90 4 131.30 2 133.30
44C1M/13RUFFER Matěj 1999 0 Pardub.135.10 0 133.20 4 135.10
45C2M/4PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
136.10 2 133.70 2 135.70
46K1M/25JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov137.10 0 135.90 0 135.90
47K1W/5ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 0 Semily137.40 0 136.00 4 137.40
48C1M/14KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov0.00 999 138.50 0 138.50
49K1W/6HAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK137.90 2 137.50 2 139.50
50C1M/15REJMAN Petr 2001 0 KVS HK139.00 2 140.20 4 141.00
51K1M/26MAREK Pavel 1972 0 Třebech.137.50 4 139.20 4 141.50
52K1M/27MAREK Matyáš 2003 0 Třebech.139.80 2 141.20 6 141.80
53C2M/5ŠILAR Jakub
JASANSKÁ Jitka
1987
1981
Vys.Mýto
Vys.Mýto
140.50 6 141.00 4 145.00
54K1M/28RUFFER Matěj 1999 0 Pardub.144.40 2 144.70 2 146.40
55K1W/7LACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily147.00 4 161.10 0 151.00
56K1W/8SKOTNICOVÁ Karolína 2000 0 Sláv.HK154.20 4 151.40 0 151.40
57K1M/29NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.151.20 2 152.00 2 153.20
58K1M/30ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště166.70 4 149.80 4 153.80
59K1W/9HOFMANOVÁ Šárka 2002 0 Sláv.HK153.30 2 159.10 0 155.30
60K1M/31JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov157.50 0 150.90 6 156.90
61K1M/1VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav148.70 12 152.10 6 158.10
62C1M/16NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.165.00 52 162.00 2 164.00
63C2M/6JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
165.60 2 166.00 0 166.00
64K1M/2GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 0 Sušice161.00 56 162.40 10 172.40
65K1M/32MAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.175.30 4 177.60 2 179.30
66K1M/3ZOUBEK Adam 2004 0 Semily183.20 2 179.60 6 185.20
67K1M/33ŠPRYŇAR Jakub 2002 0 Týniště188.20 4 179.00 58 192.20
68K1M/4ŠŤASTNÝ Matěj 2005 0 Pardub.188.00 8 185.60 8 193.60
69K1M/5ŠVAGR Robin 2004 0 Týniště218.20 12 202.20 14 216.20
Oddíl

Historie procházení