Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať

09.04.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB77.05 0 74.57 0 74.57
2K1M/2MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha77.43 0 75.83 54 77.43
3K1M/3BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus77.95 0 78.52 0 77.95
4K1M/4ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha78.57 0 78.11 0 78.11
5C1M/1KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB82.62 0 78.45 0 78.45
6C1M/2VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha79.53 0 78.53 0 78.53
7C1M/3JEŽEK Stanislav, 1976, USK Pha JEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha78.54 4 78.60 0 78.60
8K1M/5VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha77.83 2 77.44 2 79.44
9K1M/6BÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy81.20 2 78.15 2 80.15
10K1M/7PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha76.95 4 78.72 2 80.72
11C1M/4LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha79.74 2 78.75 2 80.75
12K1M/8ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha103.43 56 80.88 0 80.88
13K1M/9KREMSLEHNER Christopher 1988 UKK Wien, AUT80.95 0 80.32 6 80.95
14C1M/5BUSTA Jan 1989 1 USK Pha83.13 0 81.54 0 81.54
15K1M/10STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky81.94 0 81.18 4 81.94
16K1M/10ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha85.27 0 81.94 0 81.94
17K1M/12KOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha81.24 8 80.22 2 82.22
18K1M/13ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky84.48 0 80.35 2 82.35
19K1M/14ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky82.05 4 80.39 2 82.39
20K1M/15PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha81.84 6 78.73 4 82.73
21K1M/16VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky82.89 0 84.53 10 82.89
22K1M/17ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha87.57 2 81.17 2 83.17
23K1M/18POHANKA Vít 2000 2 Klatovy80.82 6 79.87 4 83.87
24K1W/1DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha85.44 0 86.61 2 85.44
25C1M/6KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha96.10 4 83.51 2 85.51
26C1M/7MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha84.38 2 85.61 0 85.61
27K1M/19ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava88.35 4 86.72 0 86.72
28K1M/20CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz84.75 2 88.75 2 86.75
29K1M/21ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.86.03 2 84.83 2 86.83
30K1W/2DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha86.94 0 86.34 4 86.94
31C1M/8BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus90.14 4 87.12 0 87.12
32C1M/9VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB88.40 2 85.69 2 87.69
33K1W/3BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava100.80 52 87.88 0 87.88
34C1M/10BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.89.22 0 86.16 2 88.16
35C1M/11LHOTA Kryštof 2002 USK Pha90.80 0 88.18 0 88.18
36K1M/22MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha94.21 0 88.28 0 88.28
37K1W/4ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha88.75 0 88.31 0 88.31
38K1M/23ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice92.47 8 86.91 2 88.91
39C1M/12PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha86.09 4 89.06 56 90.09
40K1M/24BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 90.56 0 90.56
41C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha91.56 0 91.06 0 91.06
42K1M/25PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.89.86 4 87.76 4 91.76
43K1M/26JAKL Vincent 2001 3+ USK Pha93.24 0 100.42 6 93.24
44C1M/13KRÁL Adam 2003 2 USK Pha94.33 54 91.92 2 93.92
45C1M/14ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa94.05 0 93.16 2 94.05
46K1M/27BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz94.08 0 93.22 2 94.08
47K1W/5DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha94.09 0 94.69 2 94.09
48K1M/28ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.108.42 4 92.12 2 94.12
49K1M/29STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB90.28 4 95.64 4 94.28
50C2M/1ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
92.75 2 97.55 2 94.75
51K1M/30KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha95.26 4 90.84 4 94.84
52K1M/31ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.95.12 0 97.67 0 95.12
53K1M/32MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha94.86 4 93.13 2 95.13
54K1M/33TESAŘ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB93.20 2 102.59 0 95.20
55K1M/34MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy95.48 0 97.12 104 95.48
56K1M/35REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB90.56 6 95.53 2 96.56
57C2M/2SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
97.44 4 92.70 4 96.70
58K1W/6KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha97.44 4 92.88 4 96.88
59K1M/36KRÁL Adam 2003 2 USK Pha91.65 8 95.57 2 97.57
60C1M/15LESKOV Jan 1985 Praha93.85 4 5.00 2 97.85
61C1M/16CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha98.00 0 5.00 0 98.00
62K1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor99.41 2 96.21 2 98.21
63K1M/37WEISL Martin 2002 2 USK Pha95.25 4 94.65 4 98.65
64C1M/17PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha99.47 6 96.88 2 98.88
65K1M/38VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník95.65 4 1.00 999 99.65
66K1M/39HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha98.23 2 100.64 12 100.23
67C1M/18STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB92.46 8 95.17 8 100.46
68K1M/40GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha113.34 10 95.38 6 101.38
69K1M/41ŠULC Karel 2000 2 KK Brand116.15 4 97.58 4 101.58
70K1M/42STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky97.44 8 101.05 2 103.05
71K1W/8KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.101.31 2 101.10 2 103.10
72K1W/9ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB131.32 2 103.84 0 103.84
73K1M/43HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec106.44 4 102.14 2 104.14
74C1M/19ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.98.39 6 5.00 2 104.39
75K1M/44CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.102.65 2 112.98 104 104.65
76K1W/10BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha104.71 2 104.92 0 104.92
77K1M/45VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor101.05 4 106.11 0 105.05
78K1M/46SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice105.88 4 101.37 4 105.37
79K1M/47PÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB102.97 4 100.41 6 106.41
80K1M/48VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.106.60 0 97.10 52 106.60
81K1W/11KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky106.76 2 103.46 4 107.46
82C1W/2KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha106.82 8 105.68 2 107.68
83K1M/49SAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.30 2 113.26 2 108.30
84C1M/20HAUCK Marek 1977 2 KVS HK105.10 4 113.64 2 109.10
85K1W/12CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.105.16 4 104.44 10 109.16
86C1M/21ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha120.34 6 101.89 8 109.89
87K1W/13KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK127.12 52 110.10 0 110.10
88C1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha106.17 4 120.29 2 110.17
89K1M/50PUTZER Pavel 1967 Kaplice112.71 2 108.25 2 110.25
90K1M/51BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand106.30 4 123.94 6 110.30
91K1M/52URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha108.88 2 108.69 4 110.88
92C1M/22KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.107.90 6 113.52 2 113.90
93K1W/14MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy110.20 4 112.85 102 114.20
94K1W/15HESSER Franziska 1983 UKK Wien, AUT132.20 6 113.76 6 119.76
95K1M/53DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha121.11 2 115.81 4 119.81
96K1M/54KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz112.37 8 115.74 14 120.37
97K1W/16HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK119.81 2 125.22 4 121.81
98K1M/55ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha139.25 56 118.27 4 122.27
99K1M/56ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice122.71 8 113.97 10 123.97
100K1M/57KOLLER Bernd 1971 UKK Wien, AUT114.83 62 116.40 8 124.40
101K1W/17ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava139.26 8 123.55 6 129.55
102K1W/18RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha126.79 4 168.75 10 130.79
103C1M/23ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB147.59 52 129.99 4 133.99
104K1M/58VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava100.74 254 92.81 50 142.81
105K1W/19TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB111.42 54 128.21 52 165.42
106K1W/20DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky121.49 66 115.70 62 177.70
107K1M/59GALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice125.47 108 0.00 999 233.47
Oddíl