Český pohár žáků mladších ve slalomu 2021

poslední aktualizace: 20.09.2021 14:52:57
započítávány jsou tyto závody:
A - 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 31.07.2021
B - 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 01.08.2021
C - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse, 20.08.2021
D - MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž, 21.08.2021

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2009-2010
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZM Langer Filip, 2009Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 758 / 431 / 75225
2.ZM Maděrka Tobiáš, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 625 / 532 / 682 / 68198
3.ZM Novotný Matyáš, 2009KK Brandýs nad Labem4 / 572 / 684 / 5712 / 33182
4.ZM Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha6 / 496 / 491 / 7510 / 37173
ZM Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary2 / 688 / 433 / 628 / 43173
6.ZM Řežábek Dominik, 2009Univerzitní sportovní klub Praha9 / 403 / 625 / 534 / 57172
7.ZM Martin Jakub, 2009TJ Bohemians Praha5 / 534 / 579 / 406 / 49159
8.ZM Kratochvíl Jakub, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2917 / 236 / 493 / 62140
9.ZM Kápka Lukáš, 2009VK Tzunami Ostrava8 / 4313 / 317 / 4611 / 35124
10.ZM Fabian František, 2009VK Tzunami Ostrava17 / 2312 / 3312 / 335 / 53119
11.ZM Rousek David, 2010KK Opava7 / 469 / 4016 / 2515 / 27113
12.ZM Pelikán Martin, 2009TJ Bohemians Praha10 / 3710 / 3711 / 3514 / 29109
13.ZM Hladík Šimon, 2009TJ Bohemians Praha11 / 357 / 4620 / 1719 / 19100
14.ZM Semerád Vít, 2010Klub Kanoistika Roudnice n.L.12 / 3318 / 2113 / 3113 / 3195
15.ZM Cardoselli Lukas, 2010TJ Bohemians Praha13 / 3111 / 3519 / 1917 / 2389
16.ZM Štýbnar Matěj, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--10 / 377 / 4683
17.ZM Kovář Michal, 2009KK Opava16 / 2514 / 2915 / 2716 / 2581
18.ZM Kepšta Martin, 2009KK Brandýs nad Labem21 / 1515 / 2714 / 2918 / 2177
19.ZM Hrňák Matouš, 2009TJ Kralupy, oddíl kanoistiky15 / 2719 / 1918 / 2120 / 1767
20.ZM Dvořák Vít, 2009Univerzitní sportovní klub Praha--17 / 239 / 4063
21.ZM Pokorný Daniel, 2009Univerzitní sportovní klub Praha29 / 716 / 2521 / 1521 / 1555
22.ZM Růžička Jan, 2009KK Brandýs nad Labem20 / 1720 / 1723 / 13-47
23.ZM Riant Antonín, 2010VS Tábor18 / 2127 / 924 / 1227 / 942
24.ZM Páca Jan, 2009TJ Kralupy, oddíl kanoistiky23 / 1325 / 1122 / 1422 / 1441
25.ZM Uhlík Vojtěch, 2010TJ Jiskra Bechyně19 / 1921 / 1530 / 632 / 440
26.ZM Sládek Michal, 2009TJ Loko Plzeň31 / 522 / 1425 / 1133 / 330
27.ZM Kovárník Matěj, 2010TJ Kralupy, oddíl kanoistiky32 / 423 / 1333 / 324 / 1229
28.ZM Bartoš Vojtěch, 2010Klub Kanoistika Roudnice n.L.27 / 9-28 / 826 / 1027
29.ZM Vlnas Ota, 2010Univerzitní sportovní klub Praha22 / 1424 / 12--26
30.ZM Rezek Adam, 2010SK VS Č. Budějovice30 / 633 / 3-25 / 1120
ZM Šamánek Filip, 2010Kanoe Klub Spoj Brno24 / 1228 / 8--20
32.ZM Valenta Josef, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--27 / 928 / 817
ZM Foltín Radim, 2010KK Brandýs nad Labem33 / 332 / 426 / 10-17
ZM Seidl Marek, 2010TJ Bohemians Praha28 / 829 / 7-34 / 217
35.ZM Zuna Jáchym, 2010TJ Semily26 / 1030 / 6--16
36.ZM Hilar Mikoláš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha---23 / 1313
37.ZM Sýkora Ondřej, 2010TJ Bohemians Praha--31 / 530 / 611
ZM Mrůzek David, 2010KK Brandýs nad Labem34 / 234 / 2-29 / 711
ZM Král Samuel, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky25 / 11---11
40.ZM Cihlář David, 2009Vodácký oddíl Horšovský Týn-26 / 10--10
41.ZM Kafka Martin, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--29 / 7-7
ZM Král Jakub, 2010Univerzitní sportovní klub Praha-31 / 534 / 2-7
43.ZM Zachystal Adam, 2010TJ Bohemians Praha35 / 135 / 132 / 4-6
44.ZM Hrubec Matěj, 2010TJ Bohemians Praha---31 / 55
45.ZM Klír Vojtěch, 2010Univerzitní sportovní klub Praha--35 / 135 / 12

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZM Řežábek Dominik, 2009Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 752 / 682 / 68218
ZM Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary2 / 684 / 571 / 751 / 75218
3.ZM Novotný Matyáš, 2009KK Brandýs nad Labem6 / 492 / 6813 / 313 / 62179
4.ZM Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha4 / 573 / 624 / 574 / 57176
5.ZM Maděrka Tobiáš, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 625 / 535 / 539 / 40168
6.ZM Vít Matyáš, 2009KVS Hradec Králové5 / 536 / 493 / 62-164
7.ZM Fabian František, 2009VK Tzunami Ostrava7 / 467 / 466 / 495 / 53148
8.ZM Hladík Šimon, 2009TJ Bohemians Praha9 / 409 / 408 / 437 / 46129
9.ZM Martin Jakub, 2009TJ Bohemians Praha8 / 438 / 439 / 4011 / 35126
10.ZM Štýbnar Matěj, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--7 / 466 / 4995
11.ZM Langer Filip, 2009Univerzitní sportovní klub Praha--10 / 378 / 4380
12.ZM Král Samuel, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 3710 / 37--74
13.ZM Dvořák Vít, 2009Univerzitní sportovní klub Praha--11 / 3510 / 3772
14.ZM Vejvančický Pavel, 2009Vodácký oddíl Horšovský Týn11 / 3511 / 35--70
15.ZM Kratochvíl Jakub, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--12 / 3312 / 3366
16.ZM Čermák Vojtěch, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky12 / 3313 / 31--64
ZM Steklý Pavel, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky13 / 3112 / 33--64

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZM Kovář Michal, 2009
Rousek David, 2010
KK Opava
KK Opava
1 / 752 / 681 / 75-218
2.ZM Cihlář David, 2009
Táborský Vojtěch, 2010
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2 / 681 / 75--143

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZM Ondráčková Barbora, 2010TJ Šumperk z.s.1 / 751 / 752 / 681 / 75225
2.ZM Lebedová Adéla, 2010KK Opava2 / 685 / 531 / 752 / 68211
3.ZM Michajlovičová Sára, 2009VK Tzunami Ostrava3 / 622 / 683 / 624 / 57192
4.ZM Marousková Tereza, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky6 / 494 / 574 / 575 / 53167
5.ZM Pádivá Františka, 2010KK Brandýs nad Labem4 / 573 / 6213 / 319 / 40159
6.ZM Vencová Alžběta, 2010KK Brandýs nad Labem5 / 537 / 465 / 536 / 49155
7.ZM Podušková Jůlie, 2010Univerzitní sportovní klub Praha11 / 356 / 4911 / 353 / 62146
8.ZM Davidová Michaela, 2009KVS Hradec Králové8 / 439 / 406 / 497 / 46138
9.ZM Vaculová Silvie, 2010KK Brandýs nad Labem9 / 408 / 438 / 4316 / 25126
10.ZM Marková Kristýna, 2009Loko Trutnov7 / 4612 / 3312 / 3310 / 37116
11.ZM Zaťková Eliška, 2009KK Brandýs nad Labem10 / 3710 / 379 / 4011 / 35114
12.ZM Vatěrová Amálie, 2010KK Brandýs nad Labem12 / 3313 / 317 / 4615 / 27110
13.ZM Mrázová Ema, 2009TJ Bohemians Praha13 / 3111 / 3510 / 3714 / 29103
14.ZM Hronová Šárka, 2009TJ Kralupy, oddíl kanoistiky14 / 2914 / 29-12 / 3391
15.ZM Šrétrová Štěpánka, 2009Klub Kanoistika Roudnice n.L.15 / 2715 / 2714 / 2913 / 3187
16.ZM Malinská Aneta, 2009KK Brandýs nad Labem17 / 2316 / 2515 / 2717 / 2375
17.ZM Pokorná Emílie, 2010Univerzitní sportovní klub Praha16 / 2517 / 23--48
18.ZM Adámková Klára, 2010Univerzitní sportovní klub Praha---8 / 4343

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZM Marousková Tereza, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 752 / 681 / 751 / 75225
2.ZM Lebedová Adéla, 2010KK Opava2 / 681 / 752 / 682 / 68211
3.ZM Davidová Michaela, 2009KVS Hradec Králové4 / 573 / 623 / 623 / 62186
4.ZM Vaculová Silvie, 2010KK Brandýs nad Labem3 / 624 / 574 / 57-176
5.ZM Vatěrová Amálie, 2010KK Brandýs nad Labem5 / 535 / 53--106

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZM Lebedová Adéla, 2010
Rousek David, 2010
KK Opava
KK Opava
1 / 751 / 752 / 682 / 68218
ZM Vaculová Silvie, 2010
Novotný Matyáš, 2009
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
4 / 572 / 681 / 751 / 75218
3.ZM Zaťková Eliška, 2009
Kepšta Martin, 2009
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2 / 684 / 573 / 623 / 62192
4.ZM Foltín Radim, 2010
Pádivá Františka, 2010
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3 / 623 / 62--124
5.ZM Vencová Alžběta, 2010
Mrůzek David, 2010
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5 / 53---53
Typ závodu