1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse

20.08.2021   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava101.78 6 103.46 0 103.46 0/32
2.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc103.96 0 100.61 6 103.960.50/0,50/28
3.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc103.57 10 99.03 8 107.033.57/3,50/24
4.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk102.91 14 108.56 2 110.567.10/6,90/20
5.5/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand111.34 6 107.56 4 111.568.10/7,816/0
6.6/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand105.32 52 106.14 6 112.148.68/8,412/0
7.7/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn107.64 14 103.94 12 115.9412.48/12,18/0
8.8/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB114.11 2 108.71 10 116.1112.65/12,24/0
9.9/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc110.76 6 124.82 8 116.7613.30/12,90/16
10.10/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand126.40 52 110.87 6 116.8713.41/13,03/0
11.11/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc127.34 54 116.86 2 118.8615.40/14,90/12
12.12/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno120.67 10 117.90 10 127.9024.44/23,60/8
13.13/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc126.18 10 115.14 14 129.1425.68/24,80/4
14.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc125.87 4 117.39 56 129.8726.41/25,50/3
15.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava1.00 999 126.14 4 130.1426.68/25,80/2
16.14/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3+ Olomouc136.20 12 137.74 62 148.2044.74/43,20/1
17.3/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK143.44 6 1.00 999 149.4445.98/44,42/0
18.15/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov172.35 60 146.32 12 158.3254.86/53,01/0
19.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand1.00 999 149.44 62 211.44107.98/104,40/0
  ULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc90.86 8 89.61 2 91.61 0/18
2.2/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand92.89 6 93.57 2 95.573.96/4,334/0
3.3/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK95.15 8 95.65 0 95.654.04/4,430/0
4.4/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand103.10 2 94.09 2 96.094.48/4,926/0
5.5/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand98.29 4 99.10 0 99.107.49/8,222/0
6.6/ZSKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc100.63 12 99.29 2 101.299.68/10,60/14
7.7/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc97.72 10 93.92 8 101.9210.31/11,30/10
8.8/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc97.72 54 101.55 2 103.5511.94/13,00/6
9.9/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice107.57 8 101.57 4 105.5713.96/15,218/0
10.10/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz108.93 18 103.96 2 105.9614.35/15,717/0
11.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV100.17 6 103.83 4 106.1714.56/15,916/0
12.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha102.49 8 100.22 6 106.2214.61/15,915/0
13.11/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand107.27 4 104.59 2 106.5914.98/16,414/0
14.12/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz98.87 8 1.00 999 106.8715.26/16,713/0
15.13/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha118.16 106 108.55 2 110.5518.94/20,712/0
16.14/ZSDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava113.71 6 106.13 8 114.1322.52/24,60/5
17.3/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK113.66 2 126.22 4 115.6624.05/26,311/0
18.4/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha121.00 6 107.77 8 115.7724.16/26,410/0
19.5/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc110.66 8 108.65 8 116.6525.04/27,30/4
20.6/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava120.67 4 115.20 2 117.2025.59/27,90/3
21.7/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc112.88 8 108.23 10 118.2326.62/29,10/2
22.15/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha107.14 54 114.45 8 122.4530.84/33,79/0
23.8/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha122.79 4 124.33 10 126.7935.18/38,48/0
24.16/ZSMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand1.00 999 119.30 8 127.3035.69/39,07/0
25.17/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha121.51 6 134.85 10 127.5135.90/39,26/0
26.9/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha130.95 10 124.36 6 130.3638.75/42,35/0
27.10/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha125.25 62 121.78 12 133.7842.17/46,04/0
28.11/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha129.08 8 124.49 10 134.4942.88/46,83/0
29.12/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc130.26 14 133.53 6 139.5347.92/52,30/1
30.13/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand117.01 102 137.91 6 143.9152.30/57,12/0
31.18/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov133.98 14 143.69 10 147.9856.37/61,51/0
32.19/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn154.83 12 138.79 52 166.8375.22/82,10/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSVÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
3 KVS HK
KVS HK
118.74 8 113.20 4 117.20 8/0
2.2/ZSUHLÍK Jan
TOMEČEK Adam
2008
2008
3 Bechyně
SKVeselí
125.88 22 120.04 12 132.0414.84/12,74/4
3.3/ZSPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
2 Loko Plz
Loko Plz
124.38 10 136.09 10 134.3817.18/14,73/0
4.4/ZSANTL Tomáš
DRAGON Jakub
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
128.79 18 140.62 56 146.7929.59/25,20/3
5.5/ZSMALINSKÝ Petr
UHLÍK Kryštof
2008
2008
KK Brand
KK Brand
132.41 16 145.06 12 148.4131.21/26,62/0
6.1/ZMKOVÁŘ Michal
ROUSEK David
2009
2010
3 KK Opava
KK Opava
4.00 999 156.43 14 170.4353.23/45,40/2
7.6/ZSBALARIN Evžen
BAAR Patrik
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
1.00 999 166.57 26 192.5775.37/64,30/1
8.7/ZSKRÁL Ondřej
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 153.34 62 215.3498.14/83,71/0
9.8/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
182.58 172 188.89 266 354.58237.38/202,50/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava94.86 6 91.79 0 91.79 0/37
2.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand94.34 4 92.99 2 94.993.20/3,553/0
3.3/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn95.19 8 91.13 4 95.133.34/3,649/0
4.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk95.28 6 94.23 2 96.234.44/4,80/33
5.5/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc95.07 2 92.97 4 96.975.18/5,60/29
6.6/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc93.07 8 94.93 4 98.937.14/7,80/25
7.7/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand108.71 4 98.03 2 100.038.24/9,045/0
8.8/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand94.41 6 106.32 4 100.418.62/9,441/0
9.9/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB100.61 8 97.69 4 101.699.90/10,837/0
10.10/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy110.26 4 101.71 0 101.719.92/10,833/0
11.11/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice97.08 58 97.73 4 101.739.94/10,829/0
12.12/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy102.35 12 99.75 2 101.759.96/10,925/0
13.13/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc94.29 54 96.44 10 106.4414.65/16,00/21
14.14/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor100.24 10 100.68 6 106.6814.89/16,221/0
15.15/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc110.06 8 103.89 4 107.8916.10/17,50/17
16.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3+ KK Opava116.42 6 105.94 2 107.9416.15/17,60/13
17.2/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3+ Šumperk102.36 8 100.35 8 108.3516.56/18,00/9
18.3/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava114.05 14 108.92 2 110.9219.13/20,80/8
19.16/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno121.32 10 109.05 4 113.0521.26/23,20/7
20.17/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha106.00 8 116.07 0 114.0022.21/24,217/0
21.18/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc107.39 12 112.90 4 116.9025.11/27,40/6
22.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc124.66 10 113.43 4 117.4325.64/27,90/5
23.19/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha106.00 12 114.11 6 118.0026.21/28,616/0
24.20/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3+ SKVS ČB108.71 10 137.40 4 118.7126.92/29,315/0
25.5/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand111.00 8 111.12 12 119.0027.21/29,614/0
26.21/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná127.69 6 117.12 4 121.1229.33/32,00/4
27.6/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK122.57 12 116.63 10 126.6334.84/38,013/0
28.7/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 3 KK Brand124.13 8 119.69 10 129.6937.90/41,312/0
29.8/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand141.65 6 122.68 8 130.6838.89/42,411/0
30.9/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand129.08 10 127.76 8 135.7643.97/47,910/0
31.10/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha128.09 8 149.21 62 136.0944.30/48,39/0
32.22/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov131.12 14 134.43 2 136.4344.64/48,68/0
33.11/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha138.70 58 128.47 10 138.4746.68/50,97/0
34.23/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec141.74 12 134.69 4 138.6946.90/51,16/0
35.24/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná133.13 6 129.64 14 139.1347.34/51,60/3
36.12/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov127.41 12 139.83 16 139.4147.62/51,95/0
37.13/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand123.32 62 131.10 10 141.1049.31/53,74/0
38.14/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice139.09 156 149.49 8 157.4965.70/71,63/0
39.25/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc123.72 60 1.00 999 183.7291.93/100,20/2
40.15/ZMMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand190.10 114 174.33 62 236.33144.54/157,52/0
41.26/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 3 KK Opava133.82 166 136.46 210 299.82208.03/226,60/1
42.27/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 3 Boh.Pha246.69 116 1.00 999 362.69270.90/295,11/0
  VIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor78.56 0 78.75 0 78.56 106/0
2.2/ZSVENC Ondřej, 2007, KK Brand VENC Ondřej 2007 2 KK Brand86.84 0 90.49 4 86.848.28/10,5102/0
3.3/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand85.17 2 84.28 6 87.178.61/11,098/0
4.4/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí93.77 4 85.19 2 87.198.63/11,00/53
5.5/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc112.12 6 87.16 2 89.1610.60/13,50/49
6.6/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand86.69 4 87.80 2 89.8011.24/14,394/0
7.7/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava89.34 2 90.20 4 91.3412.78/16,30/45
8.8/ZSKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava89.65 8 90.02 2 92.0213.46/17,10/41
9.9/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava92.44 0 94.23 0 92.4413.88/17,70/37
10.10/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha90.74 2 119.56 10 92.7414.18/18,090/0
11.11/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice85.29 8 102.68 8 93.2914.73/18,886/0
12.12/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc88.30 6 95.09 4 94.3015.74/20,00/33
13.13/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz93.69 4 86.34 8 94.3415.78/20,182/0
14.14/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně91.88 4 93.14 6 95.8817.32/22,078/0
15.15/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice88.73 8 91.91 54 96.7318.17/23,174/0
16.1/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha102.08 8 97.55 0 97.5518.99/24,270/0
17.2/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc101.32 8 93.68 4 97.6819.12/24,30/29
18.16/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand94.49 10 94.41 4 98.4119.85/25,366/0
19.17/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha104.53 6 99.17 0 99.1720.61/26,262/0
20.18/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha89.49 10 88.25 56 99.4920.93/26,658/0
21.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV99.10 4 96.10 4 100.1021.54/27,457/0
22.4/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand96.66 4 96.18 4 100.1821.62/27,556/0
23.19/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha94.95 6 94.23 6 100.2321.67/27,655/0
24.20/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak97.42 8 96.76 4 100.7622.20/28,354/0
25.21/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha102.00 8 99.23 2 101.2322.67/28,953/0
26.22/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc109.80 6 102.13 0 102.1323.57/30,00/25
27.23/ZSKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc92.88 56 94.22 8 102.2223.66/30,10/21
28.24/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava97.02 10 96.40 6 102.4023.84/30,30/20
29.25/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz96.89 6 118.23 2 102.8924.33/31,052/0
30.5/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha101.12 6 99.48 4 103.4824.92/31,751/0
31.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc99.88 4 103.53 0 103.5324.97/31,80/19
32.26/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec103.66 2 101.60 2 103.6025.04/31,950/0
33.7/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3+ Ostrava103.69 0 103.71 2 103.6925.13/32,00/18
34.8/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha103.22 10 102.42 2 104.4225.86/32,949/0
35.27/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand84.32 52 100.52 4 104.5225.96/33,048/0
36.9/ZMMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha98.39 8 99.10 6 105.1026.54/33,847/0
37.28/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky103.75 8 95.30 10 105.3026.74/34,046/0
38.10/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc102.05 4 105.48 4 106.0527.49/35,00/17
39.29/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy100.16 6 105.12 8 106.1627.60/35,145/0
40.30/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.100.28 6 102.35 8 106.2827.72/35,344/0
41.31/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy107.08 12 105.02 2 107.0228.46/36,243/0
42.32/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky99.45 8 101.08 6 107.0828.52/36,342/0
43.11/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha105.42 2 103.31 58 107.4228.86/36,741/0
44.12/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava101.74 6 138.15 6 107.7429.18/37,10/16
45.33/ZSVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand107.85 0 121.80 8 107.8529.29/37,340/0
46.34/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha107.17 10 102.03 6 108.0329.47/37,539/0
47.35/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha109.21 8 102.50 6 108.5029.94/38,138/0
48.13/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice106.77 2 109.57 6 108.7730.21/38,537/0
49.14/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand107.52 2 112.02 14 109.5230.96/39,436/0
50.36/ZSSEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná106.43 4 108.00 212 110.4331.87/40,60/15
51.37/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava105.50 6 108.67 2 110.6732.11/40,90/14
52.38/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha112.76 0 113.69 12 112.7634.20/43,535/0
53.39/ZSBAAR Dominik 2007 3+ KK Opava102.82 18 105.49 8 113.4934.93/44,50/13
54.15/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava114.00 10 111.83 2 113.8335.27/44,90/12
55.16/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava105.87 8 110.14 8 113.8735.31/44,90/11
56.17/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha107.19 8 102.71 14 115.1936.63/46,634/0
57.18/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy116.92 10 110.28 6 116.2837.72/48,033/0
58.40/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn111.15 8 114.60 2 116.6038.04/48,432/0
59.19/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 3+ Boh.Pha108.45 10 113.68 6 118.4539.89/50,831/0
60.41/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava112.13 14 111.33 10 121.3342.77/54,40/10
61.20/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha109.94 12 113.83 8 121.8343.27/55,130/0
62.42/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto115.48 10 116.46 6 122.4643.90/55,929/0
63.21/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha118.70 4 138.79 14 122.7044.14/56,228/0
64.22/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy134.51 10 117.53 6 123.5344.97/57,227/0
65.43/ZSMINAŘÍK Šimon 2007 3 SKVeselí122.58 58 114.97 10 124.9746.41/59,10/9
66.23/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand118.78 8 121.85 10 126.7848.22/61,426/0
67.44/ZSPOHANKA František 2008 3 KK Brand123.53 4 111.43 54 127.5348.97/62,325/0
68.45/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk148.28 8 122.18 8 130.1851.62/65,70/8
69.24/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor121.71 10 122.48 10 131.7153.15/67,724/0
70.46/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno122.05 14 119.23 14 133.2354.67/69,60/7
71.25/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz123.43 12 1.00 999 135.4356.87/72,423/0
72.26/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand149.93 60 124.20 12 136.2057.64/73,422/0
73.47/ZSSVRČINA David 2007 3 Šumperk139.07 10 120.49 16 136.4957.93/73,70/6
74.48/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto129.47 8 137.07 10 137.4758.91/75,021/0
75.49/ZSPETŘÍČEK Adam   3 L.Žatec127.46 12 142.82 58 139.4660.90/77,520/0
76.27/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc129.46 12 125.88 14 139.8861.32/78,10/5
77.50/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno128.48 14 131.25 10 141.2562.69/79,80/4
78.51/ZSJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava127.48 14 124.13 62 141.4862.92/80,10/3
79.28/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice152.73 2 135.85 6 141.8563.29/80,619/0
80.29/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc137.62 6 137.90 14 143.6265.06/82,80/2
81.30/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně133.65 10 127.78 110 143.6565.09/82,918/0
82.52/ZSŠUBRT Jan 2007 3 Šumperk135.56 10 150.01 12 145.5667.00/85,30/1
83.53/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha133.90 12 142.63 18 145.9067.34/85,717/0
84.31/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha138.53 62 131.99 16 147.9969.43/88,416/0
85.32/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha138.46 10 1.00 999 148.4669.90/89,015/0
86.54/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto149.89 20 130.64 18 148.6470.08/89,214/0
87.33/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy148.21 60 131.40 18 149.4070.84/90,213/0
88.55/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto142.16 12 162.62 106 154.1675.60/96,212/0
89.34/ZMKRÁL Jakub   3 USK Pha152.27 62 142.67 12 154.6776.11/96,911/0
90.35/ZMKLÍR Vojtěch   3 USK Pha151.17 66 161.08 4 165.0886.52/110,110/0
91.36/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha164.46 6 1.00 999 170.4691.90/117,09/0
92.56/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha137.50 60 122.31 66 188.31109.75/139,78/0
93.57/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha126.09 66 172.92 116 192.09113.53/144,57/0
94.37/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand135.90 58 1.00 999 193.90115.34/146,86/0
95.38/ZMMAŤHA Petr 2010 3 VS Tábor145.44 110 1.00 999 255.44176.88/225,25/0
96.58/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak167.09 216 154.25 164 318.25239.69/305,14/0
97.59/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto140.05 220 1.00 999 360.05281.49/358,33/0
98.39/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha120.26 352 133.44 256 389.44310.88/395,72/0
  SEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  AUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  REZEK Adam   3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
120.69 10 115.17 4 119.17 19/0
2.2/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej, 2007, KK Brand VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
135.34 6 119.80 4 123.804.63/3,915/0
3.3/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
1.00 999 124.25 4 128.259.08/7,611/0
4.4/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
110.98 56 126.34 6 132.3413.17/11,17/0
5.5/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
126.71 6 132.19 6 132.7113.54/11,40/5
6.6/ZSBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
150.80 12 149.67 18 162.8043.63/36,63/0
7.1/ZMVACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
3 KK Brand
KK Brand
165.93 12 145.47 110 177.9358.76/49,32/0
8.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
3 KK Opava
KK Opava
175.33 208 176.00 4 180.0060.83/51,00/1
9.3/ZMZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
155.42 110 170.47 110 265.42146.25/122,71/0
Oddíl