4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

01.08.2021   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor98.94 0 94.98 0 94.98 110/0
2.2/ZSBOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand99.97 0 98.99 2 99.974.99/5,3106/0
3.3/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava105.00 0 105.06 2 105.0010.02/10,50/48
4.4/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava103.07 6 103.03 2 105.0310.05/10,60/44
5.5/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand105.95 0 105.01 2 105.9510.97/11,5102/0
6.6/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně108.98 0 107.01 0 107.0112.03/12,798/0
7.7/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand105.06 2 112.02 6 107.0612.08/12,794/0
8.8/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice108.99 4 106.02 2 108.0213.04/13,790/0
9.9/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí108.95 0 107.00 4 108.9513.97/14,70/40
10.10/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand107.00 2 118.00 4 109.0014.02/14,886/0
11.11/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava111.00 2 109.01 0 109.0114.03/14,80/36
12.12/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky106.06 4 107.96 2 109.9614.98/15,882/0
13.13/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz113.00 4 105.97 4 109.9714.99/15,878/0
14.14/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice111.04 10 101.98 8 109.9815.00/15,874/0
15.15/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc110.00 0 124.03 2 110.0015.02/15,80/32
16.16/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava114.07 2 111.00 0 111.0016.02/16,90/28
17.17/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha112.99 54 107.02 4 111.0216.04/16,970/0
18.18/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc117.03 2 108.05 4 112.0517.07/18,00/24
19.19/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha117.03 6 109.01 4 113.0118.03/19,066/0
20.20/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc127.05 2 113.99 0 113.9919.01/20,00/20
21.21/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK114.02 2 114.04 0 114.0419.06/20,165/0
22.1/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha120.96 0 115.94 0 115.9420.96/22,164/0
23.2/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand116.96 0 115.06 4 116.9621.98/23,163/0
24.22/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec123.99 52 115.93 2 117.9322.95/24,262/0
25.23/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand123.95 2 111.99 6 117.9923.01/24,261/0
26.3/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha121.97 0 117.00 2 119.0024.02/25,360/0
27.24/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava117.92 2 117.04 4 119.9224.94/26,30/19
28.25/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha124.00 0 115.96 4 119.9624.98/26,359/0
29.4/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha127.04 6 119.99 0 119.9925.01/26,358/0
30.5/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc116.01 4 118.99 8 120.0125.03/26,40/18
31.26/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava126.04 4 120.96 0 120.9625.98/27,40/17
32.27/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha122.00 6 119.00 4 123.0028.02/29,557/0
33.28/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy123.01 0 139.00 4 123.0128.03/29,556/0
34.29/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha123.03 0 121.97 6 123.0328.05/29,555/0
35.6/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha119.07 4 118.96 8 123.0728.09/29,654/0
36.7/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha129.04 4 123.96 0 123.9628.98/30,553/0
37.8/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV119.99 4 119.06 6 123.9929.01/30,552/0
38.9/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava122.02 2 119.08 6 124.0229.04/30,60/16
39.30/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha120.97 4 119.97 8 124.9729.99/31,651/0
40.10/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha122.04 6 118.98 6 124.9830.00/31,650/0
41.31/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.142.02 2 125.00 0 125.0030.02/31,649/0
42.32/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.125.98 4 121.01 4 125.0130.03/31,648/0
43.11/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha128.03 0 123.98 2 125.9831.00/32,647/0
44.33/ZSVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand140.93 2 126.00 0 126.0031.02/32,746/0
45.12/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava141.00 2 124.02 2 126.0231.04/32,70/15
46.13/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3+ Ostrava127.04 2 124.05 2 126.0531.07/32,70/14
47.14/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava126.09 0 127.01 0 126.0931.11/32,80/13
48.34/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn125.08 10 120.99 6 126.9932.01/33,745/0
48.35/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava118.99 8 142.07 6 126.9932.01/33,70/12
50.36/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky121.06 6 121.01 6 127.0132.03/33,744/0
51.37/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz122.01 10 122.01 6 128.0133.03/34,843/0
52.38/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.126.91 2 125.02 8 128.9133.93/35,742/0
53.39/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy134.01 10 127.06 2 129.0634.08/35,941/0
54.40/ZSRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha128.01 2 130.95 6 130.0135.03/36,940/0
55.41/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc109.00 52 126.98 4 130.9836.00/37,90/11
56.42/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava130.92 52 127.01 4 131.0136.03/37,90/10
57.43/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha125.95 6 129.02 2 131.0236.04/37,939/0
58.44/ZSŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand132.09 14 129.03 2 131.0336.05/38,038/0
59.15/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand131.93 0 129.02 10 131.9336.95/38,937/0
60.16/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha126.94 6 126.04 6 132.0437.06/39,036/0
61.45/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha135.04 6 126.94 6 132.9437.96/40,035/0
62.17/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc130.97 2 4.00 999 132.9737.99/40,00/9
63.46/ZSŠUBRT Jan 2007 Šumperk137.02 8 133.09 0 133.0938.11/40,10/8
64.18/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice131.99 2 129.97 56 133.9939.01/41,134/0
65.47/ZSPOHANKA František 2008 3 KK Brand135.03 4 126.03 8 134.0339.05/41,133/0
66.19/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy133.97 6 129.98 6 135.9841.00/43,232/0
67.48/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.131.04 8 132.00 4 136.0041.02/43,231/0
68.20/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand146.04 4 136.02 0 136.0241.04/43,230/0
69.21/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně141.04 8 134.07 2 136.0741.09/43,329/0
70.22/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz136.96 0 137.06 4 136.9641.98/44,228/0
71.49/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava132.00 6 132.98 4 136.9842.00/44,20/7
71.50/ZSVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor144.01 8 128.98 8 136.9842.00/44,227/0
73.23/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy134.99 4 123.04 52 138.9944.01/46,326/0
74.51/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto133.00 6 148.00 4 139.0044.02/46,325/0
75.52/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno140.06 2 129.03 10 139.0344.05/46,40/6
76.24/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha137.07 2 162.04 8 139.0744.09/46,424/0
77.53/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto125.95 14 114.96 56 139.9544.97/47,323/0
78.54/ZSPETŘÍČEK Adam   3 L.Žatec136.98 4 147.06 6 140.9846.00/48,422/0
79.25/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy139.03 2 168.01 6 141.0346.05/48,521/0
80.26/ZMCIHLÁŘ David 2009 3 Horš.Týn144.03 2 137.09 4 141.0946.11/48,520/0
81.27/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor147.98 2 137.95 4 141.9546.97/49,519/0
82.55/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk140.02 6 132.09 10 142.0947.11/49,60/5
83.28/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno141.02 2 150.07 6 143.0248.04/50,60/4
84.56/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.144.01 10 139.95 4 143.9548.97/51,618/0
85.29/ZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha157.97 2 139.00 6 145.0050.02/52,717/0
86.57/ZSSVRČINA David 2007 3 Šumperk144.96 2 139.96 6 145.9650.98/53,70/3
87.30/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily148.96 2 142.01 4 146.0151.03/53,716/0
88.58/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto159.01 4 140.02 6 146.0251.04/53,715/0
89.59/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily156.07 2 141.97 8 149.9754.99/57,914/0
90.60/ZSTREFNÝ Vojtěch 2007 3 Boh.Pha149.01 4 145.00 6 151.0056.02/59,013/0
91.31/ZMKRÁL Jakub   3 USK Pha167.96 6 151.05 0 151.0556.07/59,012/0
92.32/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand146.08 6 151.96 104 152.0857.10/60,111/0
93.33/ZMREZEK Adam   3 SKVS ČB176.02 4 142.99 10 152.9958.01/61,110/0
94.34/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand169.00 4 145.02 8 153.0258.04/61,19/0
95.61/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto161.03 4 151.99 2 153.9959.01/62,18/0
96.35/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha155.00 8 153.06 2 155.0660.08/63,37/0
97.36/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice1.00 999 147.07 8 155.0760.09/63,36/0
98.37/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc148.05 8 145.97 10 155.9760.99/64,20/2
99.62/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha184.99 60 148.02 8 156.0261.04/64,35/0
100.38/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn5.00 0 158.02 0 158.0263.04/66,44/0
101.39/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno158.04 0 156.05 2 158.0463.06/66,40/1
101.63/ZSROLINEC František 2008 Klášter.155.98 12 152.04 6 158.0463.06/66,43/0
103.64/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB154.01 6 160.02 2 160.0165.03/68,52/0
104.40/ZMMAŤHA Petr 2010 VS Tábor163.97 2 166.08 106 165.9770.99/74,71/0
105.41/ZMSTEKLÝ Pavel   Olomouc175.98 6 196.99 12 181.9887.00/91,60/0
106.42/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn193.99 4 202.03 6 197.99103.01/108,50/0
107.43/ZMČERMÁK Vojtěch   Olomouc1.00 999 198.92 2 200.92105.94/111,50/0
108.44/ZMKAPLICKÝ Daniel 2009 3 KK Brand185.01 60 164.99 60 224.99130.01/136,90/0
109.45/ZMBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn246.98 4 191.01 206 250.98156.00/164,20/0
110.46/ZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky218.00 156 1.00 999 374.00279.02/293,80/0
  KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  DOČKAL Radek 2008 3 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  JAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava119.05 2 117.94 0 117.94 0/29
2.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc117.95 2 116.03 2 118.030.09/0,10/25
3.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc117.97 2 119.99 6 119.972.03/1,70/21
4.4/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn131.97 6 118.98 2 120.983.04/2,611/0
5.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk121.96 2 118.04 4 122.044.10/3,50/17
6.6/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand130.02 2 127.06 0 127.069.12/7,77/0
7.7/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc126.98 4 124.00 4 128.0010.06/8,50/13
8.8/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand130.93 2 129.01 0 129.0111.07/9,46/0
9.9/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB132.97 2 131.00 0 131.0013.06/11,15/0
10.10/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3+ Olomouc130.00 2 128.01 4 132.0014.06/11,90/9
11.11/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand128.99 4 133.07 4 132.9915.05/12,84/0
12.12/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc136.96 0 132.01 2 134.0116.07/13,60/5
13.13/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno138.04 2 137.02 2 139.0221.08/17,90/4
14.14/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov145.01 4 136.96 4 140.9623.02/19,53/0
15.15/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3+ Olomouc138.95 4 143.03 4 142.9525.01/21,20/3
16.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava152.95 4 145.02 0 145.0227.08/23,00/2
17.2/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc143.98 8 158.03 4 151.9834.04/28,90/1
18.3/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK181.02 8 153.97 2 155.9738.03/32,22/0
19.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand161.96 2 182.01 4 163.9646.02/39,01/0
20.5/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand188.94 104 173.99 8 181.9964.05/54,30/0
21.16/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava159.09 56 174.00 10 184.0066.06/56,00/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
133.96 2 133.02 4 135.96 9/0
2.2/ZSPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
2 Loko Plz
Loko Plz
135.97 4 130.03 6 136.030.07/0,15/0
3.3/ZSUHLÍK Jan
TOMEČEK Adam
2008
2008
3 Bechyně
SKVeselí
143.01 8 133.04 6 139.043.08/2,34/5
4.4/ZSBAAR Dominik
KUBITA Tomáš
2007
2008
3 KK Opava
KK Opava
4.00 999 147.02 0 147.0211.06/8,10/4
5.5/ZSANTL Tomáš
DRAGON Jakub
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
146.97 6 4.00 999 152.9717.01/12,50/3
6.6/ZSNIEDL Robin
ŠUTTA Jan
2008
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
169.97 6 157.97 12 169.9734.01/25,03/0
7.7/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
168.08 62 168.98 8 176.9841.02/30,22/0
8.8/ZSPALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
194.95 16 161.95 20 181.9545.99/33,81/0
9.9/ZSBALARIN Evžen
BAAR Patrik
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
184.01 8 4.00 999 192.0156.05/41,20/2
10.1/ZMCIHLÁŘ David
TÁBORSKÝ Vojtěch
2009
2010
Horš.Týn
Horš.Týn
218.01 8 193.01 10 203.0167.05/49,30/0
11.2/ZMKOVÁŘ Michal
ROUSEK David
2009
2010
3 KK Opava
KK Opava
4.00 999 162.95 56 218.9582.99/61,00/1

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV141.03 2 139.01 0 139.01 0/0
2.2/PZMKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB139.98 4 143.92 4 143.984.97/3,60/0
3.3/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.141.02 12 137.02 54 153.0214.01/10,10/0
4.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK155.02 4 170.92 6 159.0220.01/14,40/0
5.4/PZMBERNARD Ondřej   USK Pha170.01 158 152.96 16 168.9629.95/21,50/0
6.2/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára   KK Brno173.04 2 171.01 4 175.0136.00/25,90/0
7.3/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava178.01 102 170.99 8 178.9939.98/28,80/0
8.4/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.147.95 52 165.02 108 199.9560.94/43,80/0
9.5/PZZNEKUDOVÁ Klára   KK Brno253.97 206 242.00 4 246.00106.99/77,00/0
10.5/PZMMAZANEC Jakub 2011 Klášter.293.01 58 236.09 160 351.01212.00/152,50/0
  JUMROVÁ Johana 2011 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand110.06 2 107.95 0 107.95 38/0
2.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK110.98 0 115.98 4 110.983.03/2,834/0
3.3/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc122.93 8 109.01 2 111.013.06/2,80/16
4.4/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand116.01 2 111.00 2 113.005.05/4,730/0
5.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc127.04 52 115.00 0 115.007.05/6,50/12
6.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha121.96 2 116.03 0 116.038.08/7,526/0
7.6/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand118.04 0 129.03 4 118.0410.09/9,325/0
8.7/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc115.03 4 119.96 2 119.0311.08/10,30/8
9.8/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha127.02 6 119.07 0 119.0711.12/10,324/0
10.9/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz120.04 8 118.00 2 120.0012.05/11,223/0
11.10/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc116.03 4 123.06 2 120.0312.08/11,20/7
12.11/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand117.97 4 124.95 6 121.9714.02/13,022/0
13.2/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand131.98 4 124.98 0 124.9817.03/15,821/0
14.12/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava122.99 2 122.99 4 124.9917.04/15,80/6
15.3/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha126.98 0 125.96 0 125.9618.01/16,720/0
16.13/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz124.05 4 124.01 2 126.0118.06/16,719/0
17.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV127.95 4 126.95 0 126.9519.00/17,618/0
17.14/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha129.91 4 122.95 4 126.9519.00/17,617/0
19.15/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice125.08 6 124.03 4 128.0320.08/18,616/0
20.5/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc133.05 6 126.02 4 130.0222.07/20,40/5
21.16/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně126.99 4 135.01 4 130.9923.04/21,315/0
22.17/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.136.00 8 131.00 0 131.0023.05/21,414/0
23.18/ZSHAUCK Marek 2007 3 KVS HK156.08 50 128.06 4 132.0624.11/22,313/0
24.6/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK136.00 6 134.02 0 134.0226.07/24,212/0
25.7/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava142.02 10 131.01 4 135.0127.06/25,10/4
26.8/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha136.93 4 132.04 4 136.0428.09/26,011/0
27.19/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov132.98 6 139.02 4 138.9831.03/28,710/0
28.20/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.136.93 4 137.01 2 139.0131.06/28,89/0
29.21/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha138.05 14 134.00 6 140.0032.05/29,78/0
30.22/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.142.00 0 152.06 4 142.0034.05/31,57/0
31.23/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.141.00 6 149.08 106 147.0039.05/36,26/0
32.9/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha143.00 8 145.03 2 147.0339.08/36,25/0
33.24/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.155.01 6 147.08 2 149.0841.13/38,14/0
34.25/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn164.06 10 148.01 2 150.0142.06/39,03/0
35.26/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava151.01 4 157.01 0 155.0147.06/43,60/3
36.10/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc152.95 4 172.02 8 156.9549.00/45,40/2
37.27/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB172.99 4 162.02 6 168.0260.07/55,62/0
38.11/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn180.04 12 173.00 2 175.0067.05/62,11/0
39.28/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto1.00 999 179.02 4 183.0275.07/69,50/0
40.29/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha189.09 10 183.97 8 191.9784.02/77,80/0
41.12/ZMSTEKLÝ Pavel   Olomouc1.00 999 217.01 208 425.01317.06/293,70/1
42.13/ZMČERMÁK Vojtěch   Olomouc1.00 999 384.99 106 490.99383.04/354,80/0
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LANGER Filip 2009 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava111.01 0 107.94 0 107.94 0/29
2.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk109.02 0 109.96 0 109.021.08/1,00/25
3.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand109.92 0 112.03 0 109.921.98/1,853/0
4.4/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc114.04 0 110.99 0 110.993.05/2,80/21
5.5/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc109.00 2 112.04 2 111.003.06/2,80/17
6.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc126.02 0 111.98 0 111.984.04/3,70/13
7.7/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand113.00 2 112.00 0 112.004.06/3,849/0
8.8/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn115.02 6 111.97 2 113.976.03/5,645/0
9.9/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc116.00 0 120.00 2 116.008.06/7,50/9
10.10/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy128.96 4 116.96 0 116.969.02/8,441/0
11.11/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB118.02 52 114.98 2 116.989.04/8,437/0
12.12/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice115.03 2 116.02 2 117.039.09/8,433/0
13.13/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha115.97 4 116.01 2 118.0110.07/9,329/0
14.14/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc118.04 0 118.94 2 118.0410.10/9,40/8
15.15/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor122.95 2 113.92 6 119.9211.98/11,125/0
16.16/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy120.04 2 116.05 4 120.0512.11/11,221/0
17.17/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand120.92 0 125.04 4 120.9212.98/12,020/0
18.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk117.98 6 141.07 2 123.9816.04/14,90/7
19.2/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava125.04 4 123.96 2 125.9618.02/16,70/6
20.3/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand124.95 2 136.94 10 126.9519.01/17,619/0
21.18/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3+ SKVS ČB127.05 0 123.01 4 127.0119.07/17,718/0
22.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc126.05 2 129.99 2 128.0520.11/18,60/5
23.5/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava126.99 2 130.00 2 128.9921.05/19,50/4
24.19/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno130.02 0 131.00 2 130.0222.08/20,50/3
25.20/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha127.00 4 129.01 2 131.0023.06/21,417/0
26.6/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3 USK Pha133.98 0 130.05 2 132.0524.11/22,316/0
27.7/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3 KK Brand130.94 2 4.00 999 132.9425.00/23,215/0
28.21/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc133.04 2 142.02 2 135.0427.10/25,10/2
29.22/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 3 USK Pha136.98 0 134.04 6 136.9829.04/26,914/0
30.23/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov138.05 0 139.03 0 138.0530.11/27,913/0
31.8/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand134.95 4 136.97 50 138.9531.01/28,712/0
32.9/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK137.03 2 138.01 6 139.0331.09/28,811/0
33.24/ZSČELLÁROVÁ Zuzana 2007 3 USK Pha135.01 6 139.04 8 141.0133.07/30,610/0
34.10/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand159.05 56 137.96 4 141.9634.02/31,59/0
35.11/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha163.00 6 140.98 2 142.9835.04/32,58/0
36.12/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov139.97 4 144.93 6 143.9736.03/33,47/0
37.13/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand142.04 2 141.99 4 144.0436.10/33,46/0
38.25/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 3 KK Opava141.95 6 195.96 8 147.9540.01/37,10/1
39.26/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa165.04 2 148.98 0 148.9841.04/38,05/0
40.14/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy147.00 6 160.02 2 153.0045.06/41,74/0
41.27/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha152.01 2 153.92 2 154.0146.07/42,73/0
42.15/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice172.02 4 155.96 4 159.9652.02/48,22/0
43.28/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha176.97 6 169.06 8 177.0669.12/64,01/0
44.16/ZMMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand204.95 66 205.98 8 213.98106.04/98,20/0
45.17/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha184.01 200 1.00 999 384.01276.07/255,80/0
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
133.03 2 137.99 4 135.03 19/0
2.2/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
134.97 6 134.98 6 140.975.94/4,415/0
3.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
138.04 6 134.98 6 140.985.95/4,40/5
4.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
140.01 2 145.07 2 142.016.98/5,211/0
5.5/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
163.97 6 145.95 2 147.9512.92/9,67/0
6.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
3 KK Opava
KK Opava
167.94 6 161.98 0 161.9826.95/20,00/1
7.6/ZSBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
161.98 4 158.06 6 164.0629.03/21,53/0
8.2/ZMVACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
KK Brand
KK Brand
162.99 8 157.08 8 165.0830.05/22,32/0
9.3/ZMFOLTÍN Radim
PÁDIVÁ Františka
2010
2010
KK Brand
KK Brand
172.04 10 106.04 110 182.0447.01/34,81/0
10.4/ZMZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
192.04 10 153.98 206 202.0467.01/49,60/0
  VENCOVÁ Alžběta
MRŮZEK David
2010
2010
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV141.06 0 151.02 2 141.06 0/0
2.2/PZMKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB141.99 0 141.07 2 141.990.93/0,70/0
3.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK152.98 0 153.97 4 152.9811.92/8,50/0
Oddíl