3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

31.07.2021   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor91.95 52 93.05 0 93.05 109/0
2.2/ZSBOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand97.05 0 98.97 2 97.054.00/4,3105/0
3.3/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand98.97 0 98.98 2 98.975.92/6,4101/0
4.4/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí98.00 4 100.04 0 100.046.99/7,50/49
5.5/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand100.05 2 100.96 0 100.967.91/8,597/0
6.6/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc106.93 2 100.01 2 102.018.96/9,60/45
7.7/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava100.04 2 101.92 6 102.048.99/9,70/41
8.8/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně102.97 0 100.98 2 102.979.92/10,793/0
9.9/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha102.99 0 107.03 4 102.999.94/10,789/0
10.10/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK104.00 0 112.04 2 104.0010.95/11,885/0
11.11/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand105.01 0 113.98 104 105.0111.96/12,981/0
12.12/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha103.06 2 100.08 6 105.0612.01/12,977/0
13.13/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky105.91 0 103.07 6 105.9112.86/13,873/0
14.14/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc116.02 2 106.01 0 106.0112.96/13,90/37
14.15/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice102.01 4 101.01 102 106.0112.96/13,969/0
16.16/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice104.99 54 102.02 4 106.0212.97/13,965/0
17.17/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava107.00 2 98.01 54 109.0015.95/17,10/33
18.18/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz108.05 6 107.03 2 109.0315.98/17,264/0
19.19/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha110.99 0 125.98 6 110.9917.94/19,363/0
20.20/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava111.94 0 127.92 2 111.9418.89/20,30/29
21.1/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha125.04 52 113.98 0 113.9820.93/22,562/0
22.21/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand112.01 2 116.00 4 114.0120.96/22,561/0
23.22/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha110.96 4 114.03 2 114.9621.91/23,560/0
24.23/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz108.98 6 114.98 2 114.9821.93/23,659/0
25.24/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha113.01 2 127.96 10 115.0121.96/23,658/0
26.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV113.93 2 115.96 0 115.9322.88/24,657/0
27.25/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha115.96 0 136.04 4 115.9622.91/24,656/0
28.26/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava110.04 6 111.98 4 115.9822.93/24,60/25
29.27/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava106.01 50 108.04 8 116.0422.99/24,70/21
30.28/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec116.97 0 121.01 4 116.9723.92/25,755/0
31.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc117.01 0 115.02 2 117.0123.96/25,70/20
32.29/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc115.03 2 116.99 4 117.0323.98/25,80/19
33.30/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc113.93 4 122.01 2 117.9324.88/26,70/18
34.4/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand115.02 52 112.97 6 118.9725.92/27,954/0
35.5/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha116.98 2 118.95 2 118.9825.93/27,953/0
36.6/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha117.01 2 118.03 2 119.0125.96/27,952/0
37.31/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn117.03 2 117.01 54 119.0325.98/27,951/0
38.32/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.119.08 2 119.96 0 119.9626.91/28,950/0
38.7/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava115.96 4 160.02 10 119.9626.91/28,90/17
40.33/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava118.06 2 115.97 4 119.9726.92/28,90/16
41.34/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy123.05 6 119.00 2 121.0027.95/30,049/0
42.8/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3+ Ostrava119.02 2 132.02 2 121.0227.97/30,10/15
43.9/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha119.04 2 128.00 4 121.0427.99/30,148/0
44.35/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.117.96 4 121.97 2 121.9628.91/31,147/0
45.36/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.130.96 54 119.98 2 121.9828.93/31,146/0
46.10/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha118.01 4 120.95 4 122.0128.96/31,145/0
47.37/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava121.94 2 123.94 6 123.9430.89/33,20/14
48.38/ZSVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand125.09 4 120.03 4 124.0330.98/33,344/0
49.11/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha127.05 4 125.04 0 125.0431.99/34,443/0
50.12/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice121.95 4 137.00 4 125.9532.90/35,442/0
51.39/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava126.96 2 123.99 2 125.9932.94/35,40/13
52.40/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy126.03 8 123.04 4 127.0433.99/36,541/0
53.41/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky123.95 4 124.02 4 127.9534.90/37,540/0
54.13/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha126.02 10 122.01 6 128.0134.96/37,639/0
55.14/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc121.93 50 126.03 2 128.0334.98/37,60/12
56.15/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy126.06 2 128.99 6 128.0635.01/37,638/0
57.42/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha127.06 6 124.99 4 128.9935.94/38,637/0
57.43/ZSDOČKAL Radek 2008 3 TJ Dukla130.10 6 124.99 4 128.9935.94/38,636/0
59.16/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava132.04 4 129.02 0 129.0235.97/38,70/11
60.44/ZSRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha129.97 4 126.01 4 130.0136.96/39,735/0
61.45/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava127.03 6 128.06 2 130.0637.01/39,80/10
62.17/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava128.96 2 130.98 0 130.9637.91/40,70/9
63.46/ZSJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava128.99 4 125.05 6 131.0538.00/40,80/8
64.18/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor130.99 6 129.94 2 131.9438.89/41,834/0
65.47/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha126.95 6 136.03 60 132.9539.90/42,933/0
66.19/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně131.03 2 149.03 2 133.0339.98/43,032/0
67.48/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto141.97 54 132.03 2 134.0340.98/44,031/0
68.20/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand134.94 0 130.98 4 134.9441.89/45,030/0
69.49/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.124.99 10 142.95 6 134.9941.94/45,129/0
69.50/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno128.99 6 146.00 8 134.9941.94/45,10/7
71.21/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand131.07 4 144.99 0 135.0742.02/45,228/0
72.22/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha138.01 2 133.98 2 135.9842.93/46,127/0
73.23/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy135.99 2 144.00 8 137.9944.94/48,326/0
74.51/ZSVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor133.97 8 132.96 6 138.9645.91/49,325/0
75.52/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.144.91 8 136.98 2 138.9845.93/49,424/0
76.24/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno141.01 4 138.99 0 138.9945.94/49,40/6
77.53/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto142.07 2 139.00 0 139.0045.95/49,423/0
78.25/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc138.02 52 138.94 2 140.9447.89/51,50/5
79.26/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily155.06 4 143.01 0 143.0149.96/53,722/0
80.27/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice148.92 2 141.95 2 143.9550.90/54,721/0
81.28/ZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha145.99 60 137.97 6 143.9750.92/54,720/0
82.54/ZSTREFNÝ Vojtěch 2007 3 Boh.Pha143.99 0 159.96 8 143.9950.94/54,719/0
83.55/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk138.04 6 1.00 999 144.0450.99/54,80/4
84.56/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto152.93 8 145.02 0 145.0251.97/55,918/0
85.29/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha145.02 8 139.09 6 145.0952.04/55,917/0
86.57/ZSPETŘÍČEK Adam   3 L.Žatec140.99 6 136.93 10 146.9353.88/57,916/0
87.58/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB152.97 6 142.97 4 146.9753.92/57,915/0
88.30/ZMREZEK Adam   3 SKVS ČB145.01 2 141.05 6 147.0153.96/58,014/0
89.59/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily178.98 108 139.03 8 147.0353.98/58,013/0
90.31/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz145.09 2 142.00 6 147.0954.04/58,112/0
91.60/ZSSVRČINA David 2007 3 Šumperk148.03 4 142.93 6 148.9355.88/60,10/3
92.61/ZSŠUBRT Jan 2007 Šumperk159.92 8 150.04 2 152.0458.99/63,40/2
93.32/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy150.02 4 152.03 2 154.0260.97/65,511/0
94.62/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha148.99 10 144.97 10 154.9761.92/66,510/0
95.33/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand151.04 4 149.99 8 155.0461.99/66,69/0
96.34/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand156.09 4 152.00 4 156.0062.95/67,78/0
97.35/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha173.94 8 153.97 6 159.9766.92/71,97/0
98.36/ZMMAŤHA Petr 2010 VS Tábor150.95 58 156.92 6 162.9269.87/75,16/0
99.37/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn159.95 12 157.02 6 163.0269.97/75,25/0
100.38/ZMKRÁL Jakub   3 USK Pha180.04 6 157.03 6 163.0369.98/75,24/0
101.39/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn190.05 12 161.97 2 163.9770.92/76,23/0
102.63/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto131.96 162 154.01 10 164.0170.96/76,32/0
102.40/ZMCIHLÁŘ David 2009 3 Horš.Týn1.00 999 158.01 6 164.0170.96/76,31/0
104.41/ZMSTEKLÝ Pavel   Olomouc149.00 108 161.04 8 169.0475.99/81,70/1
105.64/ZSROLINEC František 2008 Klášter.168.94 12 163.94 12 175.9482.89/89,10/0
106.42/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno190.05 10 173.00 6 179.0085.95/92,40/0
107.65/ZSŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand126.05 56 130.01 56 182.0589.00/95,60/0
108.43/ZMČERMÁK Vojtěch   Olomouc171.99 64 1.00 999 235.99142.94/153,60/0
109.44/ZMBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn1.00 999 201.04 110 311.04217.99/234,30/0
110.45/ZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky208.02 154 1.00 999 362.02268.97/289,10/0
  POHANKA František 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KAPLICKÝ Daniel 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc113.01 4 113.00 2 115.00 0/29
2.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc123.05 4 117.02 0 117.022.02/1,80/25
3.3/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava115.08 2 119.00 4 117.082.08/1,80/21
4.4/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn116.03 4 119.00 4 120.035.03/4,411/0
5.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk117.99 6 130.06 6 123.998.99/7,80/17
6.6/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand122.98 2 124.03 0 124.039.03/7,97/0
7.7/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand131.94 2 125.95 0 125.9510.95/9,56/0
8.8/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand140.99 2 127.00 0 127.0012.00/10,45/0
9.9/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB127.99 0 129.94 4 127.9912.99/11,34/0
10.10/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc125.93 6 128.01 0 128.0113.01/11,30/13
11.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc135.02 0 134.02 0 134.0219.02/16,50/9
11.11/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3+ Olomouc130.02 4 144.96 6 134.0219.02/16,50/5
13.12/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno136.96 0 134.01 2 136.0121.01/18,30/4
14.13/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc137.00 2 138.04 6 139.0024.00/20,90/3
15.14/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov151.96 2 144.99 4 148.9933.99/29,63/0
15.15/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3+ Olomouc146.02 10 146.99 2 148.9933.99/29,60/2
17.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava157.97 0 160.03 0 157.9742.97/37,40/1
18.3/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand198.94 6 156.01 6 162.0147.01/40,92/0
19.4/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK201.05 58 163.98 6 169.9854.98/47,81/0
20.16/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava176.01 4 169.98 2 171.9856.98/49,50/0
21.5/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand1.00 999 181.93 2 183.9368.93/59,90/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
133.02 0 135.99 4 133.02 9/0
2.2/ZSPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
2 Loko Plz
Loko Plz
132.01 2 132.96 4 134.010.99/0,75/0
3.3/ZSUHLÍK Jan
TOMEČEK Adam
2008
2008
3 Bechyně
SKVeselí
145.99 2 145.04 6 147.9914.97/11,34/5
4.4/ZSANTL Tomáš
DRAGON Jakub
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
151.96 2 194.09 56 153.9620.94/15,70/4
5.5/ZSBAAR Dominik
KUBITA Tomáš
2007
2008
3 KK Opava
KK Opava
161.00 8 153.97 6 159.9726.95/20,30/3
6.1/ZMKOVÁŘ Michal
ROUSEK David
2009
2010
3 KK Opava
KK Opava
165.02 0 203.99 58 165.0232.00/24,10/2
7.6/ZSPALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
158.99 10 187.01 58 168.9935.97/27,03/0
8.7/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
161.00 14 1.00 999 175.0041.98/31,62/0
9.8/ZSNIEDL Robin
ŠUTTA Jan
2008
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
1.00 999 170.99 6 176.9943.97/33,11/0
10.9/ZSBALARIN Evžen
BAAR Patrik
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
185.04 12 170.04 16 186.0453.02/39,90/1
11.2/ZMCIHLÁŘ David
TÁBORSKÝ Vojtěch
2009
2010
Horš.Týn
Horš.Týn
213.01 114 233.97 56 289.97156.95/118,00/0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV137.93 0 146.97 0 137.93 0/0
2.2/PZMKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB140.93 8 143.03 8 148.9311.00/8,00/0
3.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK161.04 4 152.03 6 158.0320.10/14,60/0
4.3/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.159.07 6 137.01 104 165.0727.14/19,70/0
5.2/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára   KK Brno153.05 106 164.95 6 170.9533.02/23,90/0
6.3/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava164.97 12 160.95 54 176.9739.04/28,30/0
7.4/PZZJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha160.03 66 174.96 4 178.9641.03/29,70/0
8.4/PZMBERNARD Ondřej   USK Pha163.02 64 1.00 999 227.0289.09/64,60/0
9.5/PZZNEKUDOVÁ Klára   KK Brno239.97 14 267.02 3 253.97116.04/84,10/0
10.6/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.177.04 110 202.01 54 256.01118.08/85,60/0
11.5/PZMMAZANEC Jakub 2011 Klášter.178.08 212 185.98 204 389.98252.05/182,70/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand110.01 4 107.01 0 107.01 39/0
2.2/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc113.98 2 108.93 2 110.933.92/3,70/16
3.3/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK111.94 0 113.08 0 111.944.93/4,635/0
4.4/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc113.01 6 111.97 0 111.974.96/4,60/12
5.5/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc117.01 0 112.03 0 112.035.02/4,70/8
6.6/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc115.93 4 113.01 0 113.016.00/5,60/7
7.7/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand107.04 6 119.98 6 113.046.03/5,631/0
8.8/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz113.01 2 111.99 2 113.996.98/6,527/0
9.9/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand119.01 6 116.98 0 116.989.97/9,326/0
10.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha122.95 0 117.97 0 117.9710.96/10,225/0
11.10/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand134.98 6 122.01 0 122.0115.00/14,024/0
12.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV122.04 0 128.05 0 122.0415.03/14,023/0
13.11/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz121.05 4 120.06 2 122.0615.05/14,122/0
14.12/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice120.00 4 120.01 4 124.0016.99/15,921/0
15.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc127.05 0 126.04 0 126.0419.03/17,80/6
16.13/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně126.95 0 132.03 0 126.9519.94/18,620/0
17.4/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha128.97 0 128.97 0 128.9721.96/20,519/0
17.14/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha123.01 6 124.97 4 128.9721.96/20,518/0
19.15/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava128.99 0 134.97 2 128.9921.98/20,50/5
20.5/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK132.99 0 135.00 50 132.9925.98/24,317/0
21.6/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand134.02 0 133.94 2 134.0227.01/25,216/0
22.7/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava135.00 0 138.05 0 135.0027.99/26,20/4
23.16/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.135.95 10 135.05 0 135.0528.04/26,215/0
24.8/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha137.04 2 134.96 1 135.9628.95/27,114/0
25.17/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.136.00 2 143.99 0 138.0030.99/29,013/0
26.18/ZSHAUCK Marek 2007 3 KVS HK135.01 6 140.08 4 141.0134.00/31,812/0
27.19/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov150.99 8 139.02 4 143.0236.01/33,711/0
28.20/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.143.97 4 143.96 0 143.9636.95/34,510/0
29.21/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha138.00 8 134.94 54 146.0038.99/36,49/0
30.22/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.166.02 6 143.01 4 147.0140.00/37,48/0
31.9/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha147.05 0 148.93 2 147.0540.04/37,47/0
32.23/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn173.95 6 146.96 2 148.9641.95/39,26/0
33.24/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha149.00 0 146.02 4 149.0041.99/39,25/0
34.25/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava156.98 0 149.06 0 149.0642.05/39,30/3
35.26/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.150.98 54 148.98 4 152.9845.97/43,04/0
36.10/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc172.03 6 158.01 4 162.0155.00/51,40/2
37.27/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn197.02 4 170.06 0 170.0663.05/58,93/0
38.28/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB164.05 8 182.98 4 172.0565.04/60,82/0
39.29/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto1.00 999 172.97 4 176.9769.96/65,41/0
40.30/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha209.97 108 189.00 4 193.0085.99/80,40/0
41.11/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn1.00 999 201.07 8 209.07102.06/95,40/0
42.12/ZMČERMÁK Vojtěch   Olomouc275.02 154 273.05 6 279.05172.04/160,80/1
43.13/ZMSTEKLÝ Pavel   Olomouc268.06 60 195.03 108 303.03196.02/183,20/0
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LANGER Filip 2009 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava107.98 2 106.98 0 106.98 0/29
2.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand107.01 0 107.03 2 107.010.03/0,054/0
2.3/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn116.99 2 107.01 0 107.010.03/0,050/0
4.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk112.97 2 108.97 0 108.971.99/1,90/25
5.5/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice111.98 0 109.03 0 109.032.05/1,946/0
6.6/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc110.96 0 118.03 2 110.963.98/3,70/21
7.7/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc115.99 6 111.04 0 111.044.06/3,80/17
8.8/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc110.93 2 114.95 4 112.935.95/5,60/13
9.9/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB113.05 2 124.97 0 115.058.07/7,542/0
10.10/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor113.93 2 115.02 2 115.938.95/8,438/0
11.11/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand117.01 2 113.97 2 115.978.99/8,434/0
12.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk116.03 0 134.04 0 116.039.05/8,50/9
13.12/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy121.95 4 117.05 0 117.0510.07/9,430/0
14.13/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc120.99 2 115.97 2 117.9710.99/10,30/8
15.14/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand118.01 0 118.06 2 118.0111.03/10,326/0
16.15/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha114.98 50 116.08 2 118.0811.10/10,422/0
17.16/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc119.91 0 120.94 2 119.9112.93/12,10/7
18.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava122.00 0 126.94 0 122.0015.02/14,00/6
19.17/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy131.95 2 121.01 4 125.0118.03/16,921/0
20.3/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava128.01 4 127.03 0 127.0320.05/18,70/5
21.4/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand132.00 4 128.97 0 128.9721.99/20,620/0
22.18/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha126.00 4 130.02 8 130.0023.02/21,519/0
23.5/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3 KK Brand127.05 4 126.03 4 130.0323.05/21,518/0
24.6/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc129.99 6 131.00 0 131.0024.02/22,50/4
25.19/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec136.92 4 131.92 0 131.9224.94/23,317/0
26.20/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov134.03 2 133.03 0 133.0326.05/24,416/0
26.21/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno135.90 2 131.03 2 133.0326.05/24,40/3
28.7/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov133.95 0 142.02 6 133.9526.97/25,215/0
29.8/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK135.00 2 133.06 2 135.0628.08/26,214/0
30.9/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand135.07 0 137.98 0 135.0728.09/26,313/0
31.22/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3+ SKVS ČB134.99 2 131.97 50 136.9930.01/28,112/0
32.10/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand133.99 4 146.00 4 137.9931.01/29,011/0
33.23/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc135.97 6 138.93 2 140.9333.95/31,70/2
34.24/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha139.02 2 143.00 4 141.0234.04/31,810/0
35.25/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 3 KK Opava145.00 0 139.97 2 141.9734.99/32,70/1
36.26/ZSČELLÁROVÁ Zuzana 2007 3 USK Pha154.96 8 142.95 0 142.9535.97/33,69/0
37.11/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3 USK Pha143.01 4 141.00 2 143.0036.02/33,78/0
38.12/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand150.00 2 140.02 4 144.0237.04/34,67/0
39.13/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha139.01 54 136.04 8 144.0437.06/34,66/0
40.27/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 3 USK Pha140.02 108 145.95 2 147.9540.97/38,35/0
41.14/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy144.94 4 172.01 2 148.9441.96/39,24/0
42.28/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa190.96 2 153.02 2 155.0248.04/44,93/0
43.15/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice160.01 4 166.08 8 164.0157.03/53,32/0
44.29/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha174.99 14 190.99 6 188.9982.01/76,71/0
45.16/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha167.02 106 170.00 58 228.00121.02/113,10/0
46.17/ZMMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand245.01 8 237.97 58 253.01146.03/136,50/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
131.99 2 136.99 0 133.99 20/0
2.2/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
138.99 6 133.96 2 135.961.97/1,516/0
3.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
137.06 4 137.99 2 139.996.00/4,512/0
4.4/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
140.08 2 142.00 2 142.088.09/6,08/0
5.5/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
153.08 0 145.03 50 153.0819.09/14,20/5
6.6/ZSBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
159.06 4 160.99 8 163.0629.07/21,74/0
7.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
3 KK Opava
KK Opava
177.02 10 171.97 4 175.9741.98/31,30/1
8.2/ZMZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
175.99 4 174.01 12 179.9946.00/34,33/0
9.3/ZMFOLTÍN Radim
PÁDIVÁ Františka
2010
2010
KK Brand
KK Brand
179.99 2 196.03 10 181.9948.00/35,82/0
10.4/ZMVACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
KK Brand
KK Brand
183.09 2 197.01 0 185.0951.10/38,11/0
11.5/ZMVENCOVÁ Alžběta
MRŮZEK David
2010
2010
3 KK Brand
KK Brand
171.03 58 173.99 14 187.9954.00/40,30/0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB155.03 2 147.98 2 149.98 0/0
2.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK152.95 6 149.92 2 151.921.94/1,30/0
3.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV156.03 0 150.99 2 152.993.01/2,00/0
Oddíl