Nominace RDJ slalom 2022

poslední aktualizace: 29.05.2022 17:57:46
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 07.05.2022
B - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 08.05.2022
C - 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod, 15.05.2022
D - 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném, 28.05.2022
E - 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném, 29.05.2022
F - MSJ 2021, bodování 3,3,3

bodování: 9,7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2004-2007
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha5 / 44 / 51 / 92 / 72 / 7-23
2. Kratochvíl Lukáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-1 / 96 / 31 / 9--21
3. Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha3 / 62 / 7-3 / 64 / 5-19
Urban Michal, 2004TJ Dukla Praha-7 / 23 / 65 / 41 / 9-19
5. Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha2 / 7-5 / 4-3 / 6-17
Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice1 / 98 / 14 / 56 / 36 / 3-17
7. Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové-3 / 67 / 24 / 5--13
8. Válek Michal, 2006VS Tábor4 / 55 / 4-8 / 17 / 2-11
9. Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha-6 / 3
2 / 7
---10
10. Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové7 / 2---5 / 4-6
11. Voneš Jakub, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.6 / 3
-----3
Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové8 / 1-8 / 1-8 / 1-3
13. Malý Vojtěch, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky---7 / 2--2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 92 / 71 / 91 / 92 / 71. MSJ 2021 / 330
2. Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha2 / 71 / 92 / 75 / 43 / 6-23
3. Samková Olga, 2005SK Třebechovice4 / 54 / 5-4 / 51 / 9-19
4. Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 63 / 64 / 53 / 65 / 4-18
5. Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha8 / 15 / 43 / 62 / 76 / 3-17
6. Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky5 / 48 / 1-6 / 34 / 5-12
7. Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové6 / 3-7 / 2-7 / 2-7
8. Nekolná Žofie, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--5 / 48 / 1--5
Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové--6 / 37 / 2--5
10. Fabianová Anna, 2007Vodní sporty Ostrava, z.s.7 / 2-8 / 1
---3
Malá Magdaléna, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-6 / 3
----3
12. Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-7 / 2
----2
13. Vojtíková Klára, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.----8 / 1-1

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Venc Štěpán, 2004TJ Dukla Praha-2 / 71 / 93 / 61 / 9-25
Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 91 / 98 / 12 / 75 / 4-25
3. Novák Matyáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 76 / 32 / 71 / 93 / 6-23
4. Mrázek Jakub, 2004KK Opava6 / 33 / 63 / 66 / 32 / 7-19
5. Bízek Marek, 2005TJ Dukla Praha3 / 64 / 55 / 44 / 57 / 2-16
6. Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha5 / 4-4 / 55 / 44 / 5-14
7. Turner Karel, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.4 / 55 / 46 / 38 / 1--12
8. Kopeček Michal, 2007VS Tábor7 / 2--7 / 28 / 1-5
9. Novotný David, 2005SK VS Č. Budějovice----6 / 3-3
Capalini Daniel, 2005TJ Dukla Praha8 / 1
-7 / 2
---3
11. Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.-7 / 2
----2
12. Novák Václav, 2005VS Tábor-8 / 1
----1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 9-1 / 91 / 9--27
2. Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice2 / 71 / 93 / 6-5 / 4-22
3. Samková Olga, 2005SK Třebechovice3 / 62 / 76 / 32 / 72 / 7-21
4. Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 27 / 22 / 75 / 43 / 6-17
5. Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.-3 / 6-8 / 11 / 9-16
Mrázková Klára, 2006KK Opava4 / 54 / 55 / 43 / 66 / 3-16
7. Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha8 / 1-4 / 54 / 57 / 2-12
8. Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha-6 / 37 / 26 / 34 / 5-11
9. Nekolná Žofie, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.5 / 4---8 / 1-5
10. Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové-5 / 4
----4
Fabianová Anna, 2007Vodní sporty Ostrava, z.s.6 / 3
8 / 1
----4
12. Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn---7 / 2--2
13. Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV--8 / 1
---1
Typ závodu