2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném

29.05.2022   Areál Lídy Polesné České Budějovice
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Bednář Jaroslav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23BÁRTA Jan, 2000, USK Pha BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha80.10 0 78.53 0 78.53 75
2. MASLAŇÁK Tomáš, 1990, TJ Dukla MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla90.83 2 78.93 0 78.930.40/0,575
3.2/U23TICHÝ Štěpán, 2000, TJ Dukla TICHÝ Štěpán 2000 2+ TJ Dukla78.94 0 82.40 0 78.940.41/0,575
4.1/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla79.33 0 98.85 52 79.330.80/1,068
5.2/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava79.52 0 92.38 152 79.520.99/1,362
6.3/DSNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc80.66 2 79.56 0 79.561.03/1,357
7.3/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha81.27 0 83.49 52 81.272.74/3,557
8.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha82.69 0 81.44 0 81.442.91/3,757
9.4/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice82.07 0 82.57 100 82.073.54/4,553
10.4/U23DUŘT Vojtěch 2003 2+ USK Pha96.68 52 83.65 0 83.655.12/6,549
11.5/DSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVSČB81.91 2 86.65 0 83.915.38/6,946
12.6/DSBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla88.27 56 83.99 0 83.995.46/7,043
13. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha84.01 0 86.39 0 84.015.48/7,040
14.2/DMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor84.45 0 86.15 50 84.455.92/7,537
15.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.46 0 80.53 4 84.465.93/7,635
16.5/U23POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy84.51 0 91.85 2 84.515.98/7,635
17.7/DSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor87.24 52 85.22 0 85.226.69/8,533
18. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava85.28 0 87.91 0 85.286.75/8,631
19.8/DSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2+ Šumperk81.64 4 83.41 2 85.416.88/8,829
20.9/DSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha84.09 4 83.70 2 85.707.17/9,127
21. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha96.99 0 81.74 4 85.747.21/9,225
22.3/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla83.78 56 84.17 2 86.177.64/9,723
23.6/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha89.08 2 86.37 0 86.377.84/10,021
24.10/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice86.75 0 85.47 4 86.758.22/10,519
25.4/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha86.99 2 86.78 0 86.788.25/10,517
26.11/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol95.23 0 86.84 0 86.848.31/10,615
27. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí85.18 2 84.92 2 86.928.39/10,714
28.12/DSTURNER Karel 2004 2+ Sušice85.08 2 88.71 204 87.088.55/10,913
29.13/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha93.24 2 87.46 0 87.468.93/11,412
30.14/DSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy101.41 6 87.58 0 87.589.05/11,511
31.15/DSCAPALINI Daniel 2005 2+ TJ Dukla87.84 0 87.18 50 87.849.31/11,910
32. MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava88.34 0 90.36 2 88.349.81/12,59
33. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha87.78 2 87.17 2 89.1710.64/13,58
34.16/DSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec102.64 0 89.40 0 89.4010.87/13,88
35.7/U23KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc87.43 2 4.00 999 89.4310.90/13,97
36.8/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk85.59 4 89.60 102 89.5911.06/14,16
37.9/U23PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVSČB91.82 2 85.65 4 89.6511.12/14,25
38.5/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz98.40 6 87.80 2 89.8011.27/14,44
39. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno91.42 0 89.85 0 89.8511.32/14,43
40.17/DSŠVEJD Jan 2004 2 Sušice95.82 2 90.24 0 90.2411.71/14,92
40. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky88.24 2 82.72 100 90.2411.71/14,91
42.6/DMDRUSKA Vojtěch 2006 2 SKVSČB90.44 0 89.41 2 90.4411.91/15,20
43.7/DMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice90.25 52 88.85 2 90.8512.32/15,70
44.8/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha98.21 2 91.12 0 91.1212.59/16,00
45.18/DSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB90.26 4 90.49 2 92.4913.96/17,80
46.1/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy99.71 0 92.83 0 92.8314.30/18,20
47. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně92.65 4 91.17 2 93.1714.64/18,60
48.19/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc93.58 0 95.25 156 93.5815.05/19,20
49.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně106.66 4 93.61 0 93.6115.08/19,20
50.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB93.81 0 92.63 2 93.8115.28/19,50
50.9/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK97.52 2 93.81 0 93.8115.28/19,50
52. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa97.64 2 91.94 2 93.9415.41/19,60
53.20/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVSČB92.07 2 94.00 0 94.0015.47/19,70
54.21/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc98.80 8 94.42 0 94.4215.89/20,20
55.10/U23POSTUWKA Patrik 2003 2 VS Ostr.92.65 2 90.58 4 94.5816.05/20,40
56.22/DSZACH Radovan 2005 2 KK Brand104.69 4 94.99 0 94.9916.46/21,00
57.23/DSBOMBIC Erik 2005 2 SKVSČB97.81 50 89.35 6 95.3516.82/21,40
58.2/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava100.11 4 91.75 4 95.7517.22/21,90
59.10/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice98.98 4 94.60 2 96.6018.07/23,00
60.11/U23VAVRLA Adam 2000 2 Ostrava102.49 6 97.24 0 97.2418.71/23,80
61.3/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí95.56 2 103.80 4 97.5619.03/24,20
62.4/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand104.98 4 96.07 2 98.0719.54/24,90
63.11/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand97.42 2 96.49 2 98.4919.96/25,40
64.12/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava109.61 0 99.81 0 99.8121.28/27,10
65.13/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec100.39 4 97.84 2 99.8421.31/27,10
66.24/DSONDRUŠ Mario   2 USK Pha102.30 102 98.16 2 100.1621.63/27,50
67.14/DMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand96.21 4 98.38 2 100.2121.68/27,60
68.25/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc96.08 50 95.16 6 101.1622.63/28,80
69.15/DMKASATSKYI Denys 2007 3 Olomouc98.06 4 99.67 4 102.0623.53/30,00
70.26/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk114.03 0 102.45 0 102.4523.92/30,50
71.16/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha98.89 52 98.85 4 102.8524.32/31,00
72.17/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice93.53 10 99.96 8 103.5325.00/31,80
73.5/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz101.56 2 105.64 2 103.5625.03/31,90
74.6/ZSKRÁL Matěj 2008 2 USK Pha106.10 6 95.90 8 103.9025.37/32,30
75.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB119.03 0 104.14 0 104.1425.61/32,60
76.7/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha109.08 4 104.42 0 104.4225.89/33,00
77.12/U23SAHULA Matěj 2003 2 Benátky101.67 4 102.37 52 105.6727.14/34,60
78.8/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha110.56 0 105.08 2 107.0828.55/36,40
79.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy101.60 6 98.94 52 107.6029.07/37,00
80.18/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.126.73 104 104.11 4 108.1129.58/37,70
81.19/DMLEGUTKO Josef 2006 2 L.Žatec125.78 52 107.28 2 109.2830.75/39,20
82.9/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV107.62 2 114.69 2 109.6231.09/39,60
83.13/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno119.88 8 105.84 4 109.8431.31/39,90
84.10/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky105.90 4 108.53 2 109.9031.37/39,90
85.20/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec108.74 2 125.85 8 110.7432.21/41,00
86.14/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky110.32 2 110.47 6 112.3233.79/43,00
87.11/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava123.55 4 114.02 2 116.0237.49/47,70
88.12/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand110.57 6 116.31 2 116.5738.04/48,40
89.13/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand114.58 4 95.98 54 118.5840.05/51,00
90.27/DSMALOVANYI Bogdan 2005 3+ Olomouc114.64 4 117.03 204 118.6440.11/51,10
91.15/U23PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh116.73 2 104.10 54 118.7340.20/51,20
92.28/DSURBAN Michal 2004 2 TJ Dukla113.06 6 4.00 999 119.0640.53/51,60
93.21/DMŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak115.15 6 4.00 999 121.1542.62/54,30
94.22/DMNOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor139.50 100 116.90 6 122.9044.37/56,50
95.4/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.124.34 0 113.81 58 124.3445.81/58,30
96.29/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc120.85 4 123.56 4 124.8546.32/59,00
97.23/DMSTROPEK Tobiáš 2007 2 KK Opava118.29 8 118.47 158 126.2947.76/60,80
98.16/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná120.91 52 126.95 0 126.9548.42/61,70
99.24/DMAMBROŽ Jiří 2006 2 Ostrava112.46 50 122.07 6 128.0749.54/63,10
100.25/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc126.18 2 122.86 52 128.1849.65/63,20
101.17/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha122.72 8 125.78 6 130.7252.19/66,50
102.26/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava103.66 52 95.96 52 147.9669.43/88,40
103.27/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc98.78 54 110.22 50 152.7874.25/94,50
104.14/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná148.04 8 125.35 202 156.0477.51/98,70
105.30/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.100.98 58 115.23 54 158.9880.45/102,40
106.18/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla92.24 106 4.00 999 198.24119.71/152,40
107.15/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha108.10 156 146.13 56 202.13123.60/157,40
108.28/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc102.25 102 98.30 150 204.25125.72/160,10
  MADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Jakub 2002 MT TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha90.27 0 93.03 0 90.27 75
2. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla94.97 0 97.01 4 94.974.70/5,275
3.1/DSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.98.82 2 104.04 0 100.8210.55/11,775
4.2/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc108.16 2 99.55 2 101.5511.28/12,575
5.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc101.78 2 111.16 6 103.7813.51/15,075
6.3/DSMORENOVÁ Adriana 2004 1 USK Pha109.20 4 98.79 6 104.7914.52/16,175
7.2/U23FREISLEBENOVÁ Patricie 2003 1 USK Pha124.41 8 107.03 0 107.0316.76/18,675
8.4/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc115.56 52 106.14 4 110.1419.87/22,075
9.5/DSJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc116.22 0 111.36 0 111.3621.09/23,475
10.1/DMERLOVÁ Natálie 2006 1 USK Pha108.91 4 119.30 0 112.9122.64/25,175
11.2/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2+ KVS HK113.38 4 107.49 50 117.3827.11/30,075
12.3/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand140.61 2 117.21 2 119.2128.94/32,168
13.4/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2+ VS Ostr.121.02 0 120.57 2 121.0230.75/34,162
14.5/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2+ KVS HK124.85 4 117.46 6 123.4633.19/36,857
15.6/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2+ KK Brand130.70 2 120.02 4 124.0233.75/37,453
16.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk119.17 6 145.87 104 125.1734.90/38,749
17.7/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc124.99 4 131.45 2 128.9938.72/42,946
18.6/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc127.92 6 120.29 252 133.9243.65/48,443
19.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand143.55 2 4.00 999 145.5555.28/61,240
20.4/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc170.93 100 144.18 2 146.1855.91/61,937
21.7/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor148.31 58 136.22 10 146.2255.95/62,035
22.8/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.167.69 102 175.37 156 269.69179.42/198,833
  VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice94.60 0 89.95 0 89.95 75
2.1/DSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.95.62 2 91.06 0 91.061.11/1,268
3.1/U23NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, USK Pha NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 USK Pha91.59 0 93.59 2 91.591.64/1,862
4. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ TJ Dukla89.64 2 93.29 2 91.641.69/1,962
5.2/U23KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla96.18 0 92.03 0 92.032.08/2,357
6.2/DSRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc92.11 0 92.06 4 92.112.16/2,457
7.3/DSKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha89.78 4 93.30 2 93.783.83/4,353
8.4/DSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVSČB101.11 4 92.78 2 94.784.83/5,449
9.2/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava93.30 2 103.20 104 95.305.35/5,946
10.5/DSČERVENKOVÁ Amélie 2005 1 USK Pha97.98 50 92.83 4 96.836.88/7,643
11.3/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand111.72 6 97.89 0 97.897.94/8,843
12.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc98.02 0 100.54 4 98.028.07/9,040
13.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc103.16 0 98.44 0 98.448.49/9,437
14.5/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2+ Horš.Týn96.00 54 98.62 0 98.628.67/9,635
15.6/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2+ KVS HK102.81 2 99.06 0 99.069.11/10,133
16.3/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy99.11 0 101.44 4 99.119.16/10,231
17.7/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc90.28 52 99.31 0 99.319.36/10,431
18.8/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn97.70 2 89.21 100 99.709.75/10,831
19. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy99.81 2 108.63 2 101.8111.86/13,229
20.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk110.42 4 102.89 0 102.8912.94/14,427
21.9/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVSČB108.62 0 102.83 2 104.8314.88/16,525
22.2/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB97.05 150 105.79 0 105.7915.84/17,623
23.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV106.94 0 114.47 2 106.9416.99/18,921
24.4/U23RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha106.69 50 105.11 2 107.1117.16/19,119
25.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand104.19 52 105.53 2 107.5317.58/19,517
26.6/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2 VS Ostr.109.21 2 98.04 52 111.2121.26/23,615
27.7/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy131.82 10 109.70 2 111.7021.75/24,214
28.10/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc108.32 4 121.22 4 112.3222.37/24,913
29.5/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK107.02 6 101.47 52 113.0223.07/25,612
30.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk112.02 2 110.21 4 114.0224.07/26,811
31.6/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2+ Benátky108.58 6 119.52 0 114.5824.63/27,410
32.11/DSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla116.63 100 108.92 6 114.9224.97/27,89
33.12/DSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc112.63 4 4.00 999 116.6326.68/29,78
34.13/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná124.40 58 112.53 6 118.5328.58/31,87
35.8/DMSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy125.89 6 115.10 4 119.1029.15/32,46
36.9/DMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy119.59 10 118.33 2 120.3330.38/33,85
37.10/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand123.32 2 111.55 50 125.3235.37/39,34
38.14/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc128.20 2 131.57 104 130.2040.25/44,73
39.11/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc122.80 202 128.35 2 130.3540.40/44,92
40.5/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha127.78 4 120.81 106 131.7841.83/46,51
41.15/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava170.50 54 130.62 4 134.6244.67/49,70
42.6/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB124.85 52 139.19 2 141.1951.24/57,00
43.7/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor141.51 2 108.47 52 143.5153.56/59,50
44.7/U23MINÁROVÁ Natálie 2001 2 VS Ostr.124.45 250 152.80 4 156.8066.85/74,30
45.12/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2+ Hubertus109.64 50 109.79 52 159.6469.69/77,50
46.13/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.146.43 54 152.25 10 162.2572.30/80,40
47.16/DSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy122.07 58 117.83 50 167.8377.88/86,60
48.14/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.140.16 64 156.63 54 204.16114.21/127,00
49.8/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec160.34 206 176.79 54 230.79140.84/156,60
50.9/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno138.79 108 165.07 152 246.79156.84/174,40
51.15/DMPASICHNYK Anastasiia 2006 2 Olomouc125.50 152 109.24 250 277.50187.55/208,50
  JÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc84.14 50 85.78 0 85.78 75
2.1/DSURBAN Michal 2004 1 TJ Dukla87.48 0 84.08 2 86.080.30/0,375
3.2/U23ŘÍHA Matyáš, 2003, USK Pha ŘÍHA Matyáš 2003 1 USK Pha89.15 0 84.77 2 86.770.99/1,275
4.1/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja94.01 0 89.02 0 89.023.24/3,875
5.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus89.93 0 4.00 999 89.934.15/4,868
6.3/U23KRÁL Adam 2003 1 USK Pha115.46 2 88.23 2 90.234.45/5,262
7.4/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla110.42 202 88.41 2 90.414.63/5,462
8.2/DSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha86.79 100 88.57 2 90.574.79/5,662
9.3/DSPOLLERT Jan 2005 2+ USK Pha90.66 0 110.67 152 90.664.88/5,757
10.4/DSJIRAS Filip 2005 1 USK Pha91.00 0 99.70 106 91.005.22/6,153
11.1/DMHEGER Jonáš 2006 2+ KVS HK89.31 2 91.17 54 91.315.53/6,453
12.5/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVSČB88.19 4 90.02 50 92.196.41/7,549
13.2/DMVÁLEK Michal 2006 2+ VS Tábor92.48 0 102.01 52 92.486.70/7,846
14.6/DSDRÁBEK Matyáš 2005 2+ KVS HK96.39 2 90.57 2 92.576.79/7,943
15.3/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha95.63 4 90.69 2 92.696.91/8,140
16.1/VRAŠEK Michal 1977 2 TJ Dukla93.10 0 88.71 50 93.107.32/8,537
17.7/DSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2+ Olomouc89.68 4 88.78 50 93.687.90/9,235
18.8/DSBEIER Matouš 2004 2+ Trutnov87.16 150 93.74 0 93.747.96/9,333
19.5/U23ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB94.66 2 94.25 0 94.258.47/9,931
20.3/DMINDRUCH Matěj 2006 2+ KVS HK94.18 2 90.35 4 94.358.57/10,029
21.4/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand96.26 0 94.19 2 96.1910.41/12,127
22.5/DMRETEK Václav 2007 2 Olomouc97.31 106 97.23 0 97.2311.45/13,325
23.6/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc98.75 0 101.39 102 98.7512.97/15,123
24.9/DSBEIER Alva 2005 2 Pardub.106.21 56 99.14 2 101.1415.36/17,921
25.1/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand102.34 0 108.11 54 102.3416.56/19,319
26.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK101.78 2 120.08 2 103.7818.00/21,017
27.7/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc104.09 0 118.24 108 104.0918.31/21,315
28.8/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVSČB103.86 2 99.95 6 105.8620.08/23,414
29.3/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz108.86 8 104.03 2 106.0320.25/23,613
30.10/DSPOLLERT Jáchym 2004 2+ USK Pha105.15 6 102.93 102 111.1525.37/29,612
31.4/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV124.08 4 110.41 2 112.4126.63/31,011
32.6/U23WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn112.46 2 4.00 999 114.4628.68/33,410
33.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVSČB112.58 2 138.41 2 114.5828.80/33,69
34.11/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc118.37 0 100.45 106 118.3732.59/38,08
35.9/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc162.97 6 114.96 4 118.9633.18/38,77
36.5/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha129.70 2 118.81 2 120.8135.03/40,86
37.6/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 2 Olomouc120.37 4 114.97 6 120.9735.19/41,05
38.12/DSSTAROVOITOV Artem 2005 3+ Olomouc136.01 2 137.31 156 138.0152.23/60,94
39.13/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol76.29 504 124.64 52 176.6490.86/105,93
40.4/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha85.94 102 89.23 202 187.94102.16/119,12
41.7/U23WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn89.52 404 4.00 999 493.52407.74/475,32
  NOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNA Václav 1998 1 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
109.79 0 4.00 999 109.79 0
2.1/VMSUCHÝ Matěj, 1986, TJ Dukla SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 TJ Dukla
TJ Dukla
112.94 4 108.29 50 116.947.15/6,50
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
141/0/041/0/021/1/022/0/02/0/02/0/0108/0/0108/0/050/1/051/0/0222/2/0224/0/0446/2/0
239/1/140/1/021/1/022/0/02/0/02/0/0106/2/0106/1/148/2/149/0/2216/6/2219/2/3435/8/5
341/0/040/1/022/0/022/0/02/0/02/0/0103/4/1104/4/047/4/051/0/0215/8/1219/5/0434/13/1
439/2/041/0/021/1/021/1/02/0/02/0/0102/4/2103/3/250/1/049/2/0214/8/2216/6/2430/14/4
541/0/041/0/022/0/022/0/02/0/02/0/0108/0/0108/0/050/1/050/0/1223/1/0223/0/1446/1/1
636/5/038/3/021/1/017/5/02/0/02/0/093/14/198/8/249/2/047/4/0201/22/1202/20/2403/42/3
737/3/138/2/120/2/021/1/02/0/02/0/096/10/2102/1/543/5/346/3/2198/20/6209/7/8407/27/14
836/5/032/8/119/3/021/1/02/0/02/0/099/8/195/10/343/7/142/8/1199/23/2192/27/5391/50/7
941/0/041/0/022/0/022/0/02/0/02/0/0107/1/0108/0/050/1/051/0/0222/2/0224/0/0446/2/0
1035/5/136/3/218/4/018/2/22/0/02/0/096/11/197/11/041/8/245/6/0192/28/4198/22/4390/50/8
1136/0/537/0/421/0/119/0/32/0/02/0/0103/2/3103/1/442/1/845/3/3204/3/17206/4/14410/7/31
1237/1/338/2/122/0/019/0/32/0/02/0/0107/0/1105/1/246/2/351/0/0214/3/7215/3/6429/6/13
1331/6/436/3/219/2/119/2/12/0/01/0/188/19/193/10/542/7/241/8/2182/34/8190/23/11372/57/19
1438/0/339/2/020/2/020/1/12/0/02/0/094/12/294/10/446/3/245/5/1200/17/7200/18/6400/35/13
1534/3/434/5/219/2/116/6/01/1/02/0/0100/7/194/13/148/3/050/1/0202/16/6196/25/3398/41/9
1635/5/131/8/220/2/018/4/02/0/02/0/089/13/693/12/335/11/544/6/1181/31/12188/30/6369/61/18
1737/2/236/2/319/2/119/2/12/0/02/0/097/7/4103/3/242/6/347/1/3197/17/10207/8/9404/25/19
1839/1/140/0/118/2/219/3/02/0/02/0/0103/4/1102/4/246/2/344/2/5208/9/7207/9/8415/18/15
1937/1/335/4/220/2/019/3/02/0/02/0/0102/6/0103/3/246/4/146/5/0207/13/4205/15/4412/28/8
2038/1/235/2/419/3/022/0/02/0/02/0/098/10/096/8/448/3/047/3/1205/17/2202/13/9407/30/11
2137/2/238/1/220/2/022/0/01/1/02/0/098/10/098/8/246/4/149/1/1202/19/3209/10/5411/29/8
Oddíl