Nominace RDJ slalom 2020

poslední aktualizace: 03.08.2020 07:47:36
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 04.07.2020
B - 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 05.07.2020
C - 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 11.07.2020
D - 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 12.07.2020
E - 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod, 02.08.2020
F - MSJ 2019, bodování 3,3,3
G - MEJ 2019, bodování 3,3,3

bodování: 9,7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2002-2005
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc1 / 93 / 65 / 41 / 91 / 9-2. MEJ 2019 / 330
2. Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha3 / 62 / 71 / 92 / 73 / 6-3. MEJ 2019 / 326
3. Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha2 / 71 / 93 / 64 / 52 / 7--23
4. Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha7 / 24 / 52 / 73 / 64 / 5--18
5. Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.4 / 58 / 14 / 5-5 / 4--14
6. Rašner Karel, 2004KK Postřelmov-6 / 37 / 26 / 36 / 3--9
7. Ulitzka Oliver, 2002KK Opava-5 / 46 / 3----7
8. Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice5 / 4-8 / 1----5
9. Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha---5 / 4---4
Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha8 / 1--7 / 28 / 1--4
11. Beier Matouš, 2004Loko Trutnov---8 / 17 / 2--3
Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc6 / 3------3
13. Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové-7 / 2-----2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc1 / 91 / 91 / 91 / 94 / 52. MSJ 2019 / 3-30
2. Kneblová Klára, 2005UP Olomouc3 / 64 / 52 / 72 / 71 / 9--23
3. Janů Veronika, 2005UP Olomouc2 / 72 / 77 / 23 / 66 / 3--20
4. Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha5 / 43 / 63 / 64 / 53 / 6--18
5. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc4 / 56 / 36 / 35 / 42 / 7--16
6. Kloboučková Ivana, 2003KK Opava-5 / 44 / 58 / 17 / 2--11
7. Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno7 / 2-5 / 47 / 25 / 4--10
8. Samková Olga, 2005SK Třebechovice-7 / 28 / 16 / 3---6
9. Retková Anna, 2005UP Olomouc6 / 38 / 1-----4
10. Jelínková Sára, 2005Univerzitní sportovní klub Praha8 / 1------1
Doležalová Bára, 2005UP Olomouc----8 / 1--1

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Gabrlík Jakub, 2004
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 91 / 91 / 91 / 9---27

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Kneblová Tereza, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 91 / 91 / 91 / 9-1. MSJ 2019 / 3-30
2. Drábek Matyáš, 2005
Samková Olga, 2005
KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
2 / 72 / 72 / 72 / 71 / 9--23
3. Hansgutová Monika, 2005
Štýbnar Vojtěch, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
4 / 53 / 63 / 63 / 6---18
4. Šedivý Vít, 2004
Švehlová Kateřina, 2005
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
3 / 6------6

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs1 / 91 / 91 / 91 / 91 / 92. MSJ 2019 / 3-30
2. Mrázek Jakub, 2004KK Opava2 / 7-5 / 43 / 63 / 6--19
3. Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc5 / 42 / 73 / 64 / 55 / 4--18
Novák Matyáš, 2005UP Olomouc3 / 64 / 57 / 22 / 7---18
5. Frencl Josef, 2002Univerzitní sportovní klub Praha6 / 3-2 / 7-7 / 2--12
6. Bízek Marek, 2005DUKLA Brandýs-3 / 6--4 / 5--11
Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.4 / 56 / 36 / 36 / 3---11
8. Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk z.s.--4 / 55 / 4---9
9. Procházka Josef, 2002DUKLA Brandýs---8 / 12 / 7--8
10. Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc7 / 25 / 4--8 / 1--7
11. Venc Štěpán, 2004DUKLA Brandýs-7 / 2--6 / 3--5
12. Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 18 / 18 / 17 / 2---4

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs1 / 91 / 92 / 71 / 91 / 9-1. MEJ 2019 / 330
2. Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec6 / 33 / 61 / 97 / 22 / 7--22
3. Karlíková Barbora, 2002DUKLA Brandýs2 / 75 / 43 / 6-3 / 6--19
4. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc3 / 64 / 54 / 52 / 75 / 4--18
Neugebauerová Anna Marie, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 52 / 76 / 33 / 6---18
6. Kneblová Klára, 2005UP Olomouc5 / 46 / 35 / 46 / 34 / 5--13
7. Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice-7 / 2-5 / 47 / 2--8
8. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc--7 / 2-6 / 3--5
Retková Anna, 2005UP Olomouc---4 / 5---5
10. Samková Olga, 2005SK Třebechovice7 / 2-8 / 1-8 / 1--4
11. Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-8 / 1-8 / 1---2
12. Haucková Gabriela, 2002KVS Hradec Králové8 / 1------1
Typ závodu