Nominace RD slalom 2021

poslední aktualizace: 24.05.2021 08:06:14
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 15.05.2021
B - 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 16.05.2021
C - 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod , 22.05.2021
D - 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod, 23.05.2021

bodování: 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku

Konečné výsledky nominace na kanoe.cz

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha vítězná loď OH nominace
2. Chaloupka Václav, 1998Univerzitní sportovní klub Praha2 / 10
1 / 10
6 / 6
1 / 10
30
3. Heger Vojtěch, 2000TJ Dukla Praha9 / 3
2 / 9
2 / 10
3 / 8
27
4. Rak Tomáš, 1989TJ Dukla Praha4 / 8
6 / 5
3 / 9
2 / 9
26
5. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha3 / 9
4 / 7
5 / 7
5 / 7
23
6. Jáně Michal, 1986TJ Dukla Praha5 / 7
7 / 4
4 / 8
10 / 2
19
7. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha8 / 4
3 / 8
14 / 0
7 / 5
17
8. Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha6 / 6
16 / 0
10 / 2
6 / 6
14
9. Kratochvíl Martin, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 5
5 / 6
11 / 1
13 / 0
12
10. Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha10 / 2
13 / 0
7 / 5
8 / 4
11
11. Heger Tomáš, 1998TJ Dukla Praha15 / 0
8 / 3
8 / 4
16 / 0
7
12. Novotný Petr, 2000TJ Dukla Praha13 / 020 / 0
9 / 3
9 / 3
6
13. Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.17 / 0
9 / 2
18 / 0
15 / 0
2
14. Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha16 / 0
15 / 0
16 / 0
11 / 1
1
Urban Daniel, 2001TJ Dukla Praha36 / 0
10 / 1
13 / 0
25 / 0
1
Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha11 / 1
14 / 0
15 / 0
14 / 0
1

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Fišerová Tereza, 1998TJ Dukla Praha vítězná loď OH nominace
2. Satková Gabriela, 2001Univerzitní sportovní klub Praha3 / 91 / 102 / 101 / 10
30
3. Satková Martina, 1998TJ Dukla Praha2 / 10
4 / 7
3 / 9
4 / 8
27
4. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha7 / 5
2 / 9
4 / 8
3 / 9
26
5. Kneblová Tereza, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky8 / 43 / 8
5 / 7
5 / 7
22
6. Doležalová Lucie, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky6 / 65 / 6
6 / 6
11 / 1
18
7. Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky5 / 78 / 3
11 / 1
6 / 6
16
8. Matulková Jana, 1996TJ Dukla Praha4 / 8
12 / 0
7 / 5
12 / 0
13
9. Kloboučková Ivana, 2003KK Opava9 / 3
6 / 5
9 / 3
9 / 3
11
10. Freislebenová Patricie, 2003Univerzitní sportovní klub Praha16 / 0
10 / 2
10 / 2
7 / 5
9
11. Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 0
15 / 0
8 / 4
8 / 4
8
12. Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha11 / 1
7 / 4
12 / 0
15 / 0
5
13. Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 211 / 1
16 / 0
14 / 0
3
14. Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky18 / 013 / 0
14 / 0
10 / 2
2

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha mistr Evropy 2021
Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha vítězná loď OH nominace
3. Tunka Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 10
3 / 8
2 / 10
11 / 1
28
Hradilek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha4 / 9
1 / 10
3 / 9
5 / 7
28
5. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha5 / 8
4 / 7
5 / 7
3 / 9
24
6. Krejčí Jakub, 2002TJ Dukla Praha9 / 49 / 4
4 / 8
2 / 10
22
7. Bárta Jan, 2000Univerzitní sportovní klub Praha6 / 7
2 / 9
11 / 1
12 / 0
17
8. Vašina Jiří, 1994Univerzitní sportovní klub Praha7 / 6
23 / 0
9 / 3
6 / 6
15
9. Maikranz Alexandr, 1997TJ Dukla Praha19 / 039 / 0
6 / 6
4 / 8
14
10. Zajíc Ondřej, 1990Klub Kanoistika Roudnice n.L.8 / 55 / 6
18 / 0
10 / 2
13
11. Zima Tomáš, 2000Univerzitní sportovní klub Praha13 / 0
11 / 2
7 / 5
8 / 4
11
12. Maslaňák Tomáš, 1990TJ Dukla Praha38 / 0
10 / 3
8 / 4
9 / 3
10
13. Rudorfer Martin, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 36 / 5
15 / 0
14 / 0
8
14. Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha16 / 014 / 0
10 / 2
7 / 5
7
15. Ornst Zdeněk, 1990TJ Dukla Praha11 / 2
16 / 0
19 / 0
17 / 0
2
16. Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.12 / 1
17 / 0
27 / 0
33 / 0
1
Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV14 / 011 / 1
22 / 0
16 / 0
1

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha vítězná loď OH nominace
2. Galušková Karolína, 1995Univerzitní sportovní klub Praha15 / 0
5 / 7
3 / 9
2 / 10
26
Nesnídalová Lucie, 2002Univerzitní sportovní klub Praha2 / 104 / 8
4 / 8
6 / 6
26
Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.6 / 6
1 / 10
1 / 10
7 / 5
26
5. Valíková Barbora, 1994TJ Dukla Praha5 / 7
6 / 6
6 / 6
3 / 9
22
6. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha4 / 8
11 / 1
7 / 5
4 / 8
21
7. Fišerová Tereza, 1998TJ Dukla Praha7 / 5
3 / 9
9 / 3
9 / 3
17
8. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha3 / 9
7 / 5
11 / 1
10 / 2
16
9. Beková Kateřina, 2002TJ Dukla Praha10 / 2
26 / 0
4 / 7
11 / 1
10
Karlíková Barbora, 2002TJ Dukla Praha13 / 0
9 / 3
13 / 0
5 / 7
10
11. Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha12 / 012 / 0
8 / 4
8 / 4
8
12. Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky8 / 413 / 0
10 / 2
18 / 0
6
13. Satková Martina, 1998TJ Dukla Praha11 / 1
8 / 4
12 / 0
12 / 0
5
14. Kneblová Tereza, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky9 / 315 / 0
14 / 0
14 / 0
3
15. Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha17 / 0
10 / 2
19 / 0
13 / 0
2
Typ závodu