5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile

29.04.2017   Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha01:03,13 01:02,91 01:02,91 75/202/0
2. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc01:02,85 01:02,95 01:02,950.04/0,168/0/126
3.1/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.01:04,36 01:03,60 01:03,600.69/1,162/190/0
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc01:02,51 01:03,61 01:03,610.70/1,157/0/114
5.2/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno01:04,62 01:04,05 01:04,051.14/1,853/0/102
6.2/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha01:05,34 01:04,44 01:04,441.53/2,449/178/0
7.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha01:04,03 01:04,52 01:04,521.61/2,646/166/0
8.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz01:05,16 01:04,76 01:04,761.85/2,943/154/0
9.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:04,89 01:05,13 01:05,132.22/3,540/142/0
10.3/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:06,59 01:05,89 01:05,892.98/4,737/130/0
11.4/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice01:06,82 01:06,07 01:06,073.16/5,035/118/0
12.5/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:05,56 01:06,35 01:06,353.44/5,533/0/90
13.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:06,83 01:06,49 01:06,493.58/5,731/0/78
14.6/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí01:06,55 01:06,68 01:06,683.77/6,029/0/66
15.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:07,38 01:07,64 01:07,644.73/7,527/106/0
16.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:08,10 01:07,74 01:07,744.83/7,725/0/60
17.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:08,46 01:07,92 01:07,925.01/8,023/94/0
18.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz01:07,59 01:07,95 01:07,955.04/8,021/82/0
19. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto01:10,68 01:08,05 01:08,055.14/8,219/70/0
20.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno01:07,20 01:08,26 01:08,265.35/8,517/0/54
21.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc01:08,71 01:08,49 01:08,495.58/8,915/0/48
22.6/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:09,52 01:09,05 01:09,056.14/9,814/58/0
23.7/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov01:08,84 01:09,43 01:09,436.52/10,413/52/0
24.4/VMCHOD David 1982 3 Blovice01:09,35 01:09,56 01:09,566.65/10,612/46/0
25.5/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:09,71 01:09,93 01:09,937.02/11,211/40/0
26.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha01:09,90 01:10,54 01:10,547.63/12,110/34/0
27.7/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto01:10,60 01:10,85 01:10,857.94/12,69/28/0
28.8/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov01:10,75 01:11,04 01:11,048.13/12,98/22/0
29.9/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:09,67 01:11,28 01:11,288.38/13,37/0/42
30.4/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:10,05 01:11,76 01:11,768.85/14,16/0/36
31.5/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.01:12,27 01:13,12 01:13,1210.21/16,25/16/0
31.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc01:13,13 01:13,12 01:13,1210.21/16,24/0/30
33.6/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz01:12,40 01:13,27 01:13,2710.36/16,53/10/0
34.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:13,48 01:13,53 01:13,5310.62/16,92/0/24
35.7/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:15,08 01:14,06 01:14,0611.15/17,71/9/0
36. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy01:14,44 01:15,30 01:15,3012.39/19,70/8/0
37.2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:18,17 01:15,56 01:15,5612.66/20,10/0/18
38.8/DMWALTER David 2001 2 Šumperk01:16,00 01:16,41 01:16,4113.50/21,50/0/12
39.9/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:17,97 01:16,45 01:16,4513.54/21,50/0/6
40.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:18,17 01:16,98 01:16,9814.07/22,40/0/5
41.10/DSBLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz01:15,78 01:17,75 01:17,7514.84/23,60/7/0
42.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor01:19,91 01:19,89 01:19,8916.98/27,00/6/0
43.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:20,44 01:20,73 01:20,7317.82/28,30/0/4
44.11/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz01:18,21 01:21,34 01:21,3418.43/29,30/5/0
45.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:20,15 01:21,93 01:21,9319.02/30,20/4/0
46.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa01:19,64 01:22,30 01:22,3019.39/30,80/3/0
47.10/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.01:21,28 01:24,82 01:24,8221.91/34,80/2/0
48.5/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:29,42 01:29,94 01:29,9427.03/43,00/1/0
49.6/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel01:32,12 01:32,55 01:32,5529.64/47,10/0/3
50.7/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice01:31,52 01:34,24 01:34,2431.33/49,80/0/0
51.3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:29,55 01:34,51 01:34,5131.60/50,20/0/2
52.8/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:36,48 01:37,80 01:37,8034.89/55,50/0/1
  SVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  KUTÝ Tomáš 1979 Litovel00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  BUCHTEL Martin 1982 Hubertus00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So Písek00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  SMÍTKA Petr 1963 2 Chomutov00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
Oddíl