vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Paraplíčku

14.05.2017   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky90.36 4 84.43 0 84.43 97
2.2/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha104.20 2 98.36 2 100.3615.93/18,993
3.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.103.09 2 99.26 2 101.2616.83/19,989
4.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.102.73 0 103.26 4 102.7318.30/21,785
5.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.128.64 2 106.39 0 106.3921.96/26,081
6.1/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor101.98 8 102.45 4 106.4522.02/26,177
7.2/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice104.80 2 106.16 4 106.8022.37/26,573
8.3/DMFUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec109.13 0 107.20 0 107.2022.77/27,072
9.4/DMSAAL Štěpán 2001 3 Jablonec110.09 56 105.74 2 107.7423.31/27,671
10.3/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha120.01 2 111.99 0 111.9927.56/32,670
11.4/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.117.09 4 112.83 0 112.8328.40/33,669
12.1/DSVESELÝ František 2000 3+ Trutnov108.92 4 112.11 2 112.9228.49/33,768
13.5/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha111.11 2 110.60 4 113.1128.68/34,067
14.6/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak116.20 6 112.33 2 114.3329.90/35,466
15.2/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand116.01 0 116.58 6 116.0131.58/37,465
16.7/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz121.51 0 112.48 4 116.4832.05/38,064
17.3/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand114.73 2 117.01 0 116.7332.30/38,363
18.2/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.126.32 4 113.61 4 117.6133.18/39,362
19.8/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha115.16 52 113.95 4 117.9533.52/39,761
20.9/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily128.16 4 112.26 6 118.2633.83/40,160
21.10/ZSJUDA Štěpán 2004 3 Benátky116.13 6 112.73 6 118.7334.30/40,659
22.11/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB116.36 4 120.64 4 120.3635.93/42,658
23.4/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice138.09 8 121.70 0 121.7037.27/44,157
24.5/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov131.26 6 117.92 4 121.9237.49/44,456
25.2/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice120.13 2 123.32 4 122.1337.70/44,755
26.12/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice132.20 8 122.45 0 122.4538.02/45,054
27.3/DSFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec122.50 0 123.83 0 122.5038.07/45,153
28.5/ZMBENDA Jan 2005 3 Roudnice121.22 2 124.92 2 123.2238.79/45,952
29.13/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov126.51 10 119.42 4 123.4238.99/46,251
30.1/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec124.98 0 119.90 6 124.9840.55/48,050
31.6/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha133.09 4 119.58 6 125.5841.15/48,749
31.7/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník127.32 58 121.58 4 125.5841.15/48,748
33.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník128.13 4 125.64 0 125.6441.21/48,847
34.14/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily122.01 4 123.92 8 126.0141.58/49,246
35.6/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice130.73 2 126.92 0 126.9242.49/50,345
36.7/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand125.01 2 126.26 8 127.0142.58/50,444
37.8/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand139.09 2 121.42 6 127.4242.99/50,943
38.15/ZSSTRASSER Marek 2004 3 L.Žatec140.39 2 125.95 2 127.9543.52/51,542
39.4/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa198.89 10 124.67 4 128.6744.24/52,441
40.9/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK126.95 2 133.20 8 128.9544.52/52,740
41.10/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand125.51 4 135.83 6 129.5145.08/53,439
42.3/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.129.73 6 127.52 2 129.5245.09/53,438
43.11/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK147.86 2 130.20 0 130.2045.77/54,237
44.3/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec130.64 0 129.32 4 130.6446.21/54,736
45.12/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov130.13 12 127.83 4 131.8347.40/56,135
46.13/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor128.16 4 128.77 10 132.1647.73/56,534
47.16/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha125.48 104 130.39 4 134.3949.96/59,233
48.17/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand129.13 6 4.00 999 135.1350.70/60,032
49.4/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha133.36 2 135.95 4 135.3650.93/60,331
50.18/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB162.39 2 133.42 2 135.4250.99/60,430
51.14/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov133.09 6 131.68 4 135.6851.25/60,729
52.2/VMWINTER Tomáš 1979 3 Jablonec134.09 4 134.80 2 136.8052.37/62,028
53.19/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha130.45 8 148.26 4 138.4554.02/64,027
54.5/VSPOLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK168.29 4 134.51 4 138.5154.08/64,126
55.15/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec137.22 2 159.51 2 139.2254.79/64,925
56.16/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha136.45 4 139.13 4 140.4556.02/66,424
57.8/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov131.48 10 158.89 102 141.4857.05/67,623
58.17/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB135.58 10 137.77 4 141.7757.34/67,922
59.18/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha151.36 2 136.22 6 142.2257.79/68,421
60.19/ZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK154.80 8 143.70 0 143.7059.27/70,220
61.20/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec155.67 8 144.32 0 144.3259.89/70,919
62.9/DMMÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov134.70 106 139.70 6 145.7061.27/72,618
63.3/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec142.54 102 144.64 2 146.6462.21/73,717
64.21/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.148.92 2 143.06 4 147.0662.63/74,216
65.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov147.06 4 145.32 2 147.3262.89/74,515
66.20/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB151.48 6 145.61 2 147.6163.18/74,814
67.22/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand143.64 4 173.67 58 147.6463.21/74,913
68.23/ZSJAHODA Jakub 2004 USK Pha136.67 60 141.70 8 149.7065.27/77,312
69.24/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily1.00 999 148.86 8 156.8672.43/85,811
70.21/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha155.73 14 155.51 4 159.5175.08/88,910
71.25/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily152.01 8 150.54 12 160.0175.58/89,59
72.22/ZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha161.26 2 160.26 0 160.2675.83/89,88
73.26/ZSKÖRNER Adam 2004 KK Brand174.48 10 157.54 6 163.5479.11/93,77
74. CINKO Radek 1993 Pardub.191.16 6 159.39 8 167.3982.96/98,36
75.23/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand160.22 10 165.36 56 170.2285.79/101,65
76.10/DMMED Kryštof 2002 USK Pha165.61 8 186.58 16 173.6189.18/105,64
77.11/DMHLOBIL Josef 2001 3 Turnov127.67 52 1.00 999 179.6795.24/112,83
78.24/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa186.13 58 179.07 2 181.0796.64/114,52
79.4/VKVÍČALA Čestmír 1970 Turnov173.92 8 261.37 8 181.9297.49/115,51
80.25/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha204.98 2 182.29 4 186.29101.86/120,60
81.26/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.165.64 58 182.86 6 188.86104.43/123,70
82.27/ZMKVÍČALA Matyáš 2005 Turnov185.70 18 1976.01 8 203.70119.27/141,30
83.28/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice1.00 999 192.22 12 204.22119.79/141,90
84.5/VSAHULA Martin 1968 3+ Benátky144.09 158 204.34 2 206.34121.91/144,40
85.27/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.186.61 58 164.48 66 230.48146.05/173,00
86.28/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand1.00 999 181.37 54 235.37150.94/178,80
87.29/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.215.98 62 228.62 14 242.62158.19/187,40
88.30/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha234.22 14 240.86 60 248.22163.79/194,00
89.29/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.206.86 206 189.16 60 249.16164.73/195,10
90.31/ZMBANDAS Matěj 2006 KK Brand162.92 110 168.09 102 270.09185.66/219,90
91.30/ZSDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa173.01 106 1.00 999 279.01194.58/230,50
92.31/ZSKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand192.41 164 240.42 66 306.42221.99/262,90
93.32/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand189.67 408 1.00 999 597.67513.24/607,90
94.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.1.00 999 126.29 506 632.29547.86/648,90
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3+ Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁRA Michal 2003 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINEK Hugo 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Pavel 1972 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3+ Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3