vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalomy v Dolních Kounicích

09.07.2017   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk135.90 2 128.10 0 128.10 17
2.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno133.50 4 133.30 0 133.305.20/4,113
3.1/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava136.70 0 139.00 2 136.708.60/6,79
4.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno138.00 2 135.50 4 139.5011.40/8,98
5.3/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3 Tzunami149.40 0 147.50 0 147.5019.40/15,17
6.4/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava153.20 2 150.60 0 150.6022.50/17,66
7. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno150.40 2 151.30 2 152.4024.30/19,05
8.2/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK164.10 4 155.30 2 157.3029.20/22,84
9.5/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3 Tzunami160.30 2 158.20 0 158.2030.10/23,53
10.1/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK160.30 0 163.40 0 160.3032.20/25,12
11.3/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami168.50 4 165.50 2 167.5039.40/30,81
12.4/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk175.10 2 168.10 2 170.1042.00/32,80
13.1/PZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami188.20 2 173.70 0 173.7045.60/35,60
14.2/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno177.20 2 177.00 0 177.0048.90/38,20
15.3/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava229.60 0 208.10 0 208.1080.00/62,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk111.10 4 111.70 2 113.70 69
2.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno115.20 2 114.10 0 114.100.40/0,465
3.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno118.70 0 118.10 0 118.104.40/3,961
3.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno116.50 10 116.10 2 118.104.40/3,957
5.3/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk118.90 0 117.60 4 118.905.20/4,653
6.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno120.00 0 120.30 2 120.006.30/5,549
7.2/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava121.60 0 119.90 2 121.607.90/6,945
8.4/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk124.70 0 122.20 0 122.208.50/7,541
9.2/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava119.00 4 129.70 4 123.009.30/8,237
10.3/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk123.30 0 123.20 0 123.209.50/8,433
11.2/U23NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc124.30 0 125.50 0 124.3010.60/9,329
12.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž127.10 0 125.90 2 127.1013.40/11,825
13.1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK127.00 2 4.00 999 129.0015.30/13,521
14.5/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk130.60 0 131.50 0 130.6016.90/14,920
15.1/VSTŘECHA Martin 1972 3+ VSDK4.00 999 130.10 2 132.1018.40/16,219
16.6/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk134.90 2 132.30 2 134.3020.60/18,118
17.2/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník134.40 0 136.10 0 134.4020.70/18,217
18.7/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK133.30 2 134.20 2 135.3021.60/19,016
19.4/ZSBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk136.00 2 136.70 2 138.0024.30/21,415
20.5/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava134.80 4 138.40 4 138.8025.10/22,114
21.3/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk140.80 0 140.90 0 140.8027.10/23,813
22.8/DMSTABLA Matyáš 2001 3 Tzunami138.70 4 141.30 6 142.7029.00/25,512
23.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž139.20 6 139.90 4 143.9030.20/26,611
24.1/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno144.10 0 144.40 0 144.1030.40/26,710
25.7/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk144.60 2 143.00 2 145.0031.30/27,59
26.2/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno147.00 2 146.50 0 146.5032.80/28,88
27.3/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk148.00 6 147.10 2 149.1035.40/31,17
28.4/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel152.30 0 150.30 0 150.3036.60/32,26
29.9/DMFUCHS Marek 2002 VSDK146.80 4 147.00 4 150.8037.10/32,65
30.8/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk150.20 4 150.80 6 154.2040.50/35,64
31.9/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel173.40 104 159.10 2 161.1047.40/41,73
32.10/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel163.70 2 165.40 52 165.7052.00/45,72
33.11/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel169.80 0 194.30 4 169.8056.10/49,31
34.12/ZSVITOUL Tomáš 2003 Litovel186.60 106 187.00 4 191.0077.30/68,00
35.4/VOSIČKA Jaroslav 1967 VSDK143.20 50 4.00 999 193.2079.50/69,90
36.13/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno193.40 62 216.50 60 255.40141.70/124,60
37.5/ZMHRŮZA Jan 2005 Kroměříž4.00 999 182.70 308 490.70377.00/331,60
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEPRT David 2005 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami149.50 0 147.10 2 149.10 0
2.1/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK157.30 2 155.50 0 155.506.40/4,30
3.2/PZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK154.50 4 154.00 4 158.008.90/6,00
4.3/PZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK160.00 0 159.70 2 160.0010.90/7,30
5.2/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava204.30 6 172.70 2 174.7025.60/17,20
6.3/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno171.90 4 172.80 2 174.8025.70/17,20
7.4/PZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno173.60 4 177.90 2 177.6028.50/19,10
8.5/PZMFABIAN František 2009 Tzunami198.40 2 196.80 6 200.4051.30/34,40
9.4/PZZJEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami222.00 8 216.50 2 218.5069.40/46,50
10.6/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava219.70 8 242.00 4 227.7078.60/52,70
11.5/PZZBÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník248.20 10 241.50 2 243.5094.40/63,30
  PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam
MATĚJÍČEK Vojtěch
1994
2002
3 KK Brno
KK Brno
144.40 2 141.80 0 141.80 13
2.2/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Olomouc
140.60 2 141.70 2 142.600.80/0,69
3.1/DMHOLÍNEK Svatopluk
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
140.70 6 144.30 4 146.704.90/3,55
4.1/DSVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
2 KK Opava
KK Opava
154.80 4 152.40 0 152.4010.60/7,54
5.2/DMURBAN Daniel
VÁCHA Marek
2001
2003
3 Šumperk
Šumperk
152.60 4 151.00 2 153.0011.20/7,93
6.1/ZSLOUN Matěj
URBAN Michal
2004
2004
Šumperk
Šumperk
154.70 6 160.40 8 160.7018.90/13,32
7.2/DSBERGMANN Bořivoj
BERGMANN Ondřej
2003
2000
KK Brno
KK Brno
159.00 2 159.90 6 161.0019.20/13,51
8.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana
HRUŠKOVÁ Klára
2003
2001
3 KK Opava
KK Opava
160.50 6 168.60 10 166.5024.70/17,40

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 KK Opava
Olomouc
145.50 0 149.10 2 145.50 18
2.2/U23WALTER Jakub
NĚMCOVÁ Marie
1998
2000
2 Šumperk
KK Brno
147.90 2 147.90 4 149.904.40/3,014
3.1/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana
MRÁZEK Jakub
2003
2004
2 KK Opava
KK Opava
160.80 4 159.30 2 161.3015.80/10,910
4.1/DSVAVRLA Adam
MRÁZKOVÁ Klára
2000
2006
2 KK Opava
KK Opava
160.60 8 159.40 2 161.4015.90/10,96
5.1/DMDZIADEK Marek
DZIADKOVÁ Zuzana
2005
2002
3 KK Brno
KK Brno
171.40 4 170.10 0 170.1024.60/16,92
6.2/DMHRUŠKOVÁ Klára
TRAČ Matyáš
2001
2004
3 KK Opava
KK Opava
189.20 14 190.50 14 203.2057.70/39,71

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava128.80 2 124.30 0 124.30 33
2.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno123.90 2 124.30 2 125.901.60/1,329
3.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk125.10 2 123.30 4 127.102.80/2,325
4.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno127.30 2 125.20 2 127.202.90/2,321
4. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno129.70 0 127.20 0 127.202.90/2,317
6.3/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami132.50 0 129.90 0 129.905.60/4,513
7.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník131.40 0 131.40 0 131.407.10/5,712
8.4/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava134.30 4 131.90 0 131.907.60/6,111
9.1/U23HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava137.80 0 136.90 0 136.9012.60/10,110
10.2/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK140.70 2 142.20 0 142.2017.90/14,49
11.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava144.20 0 142.50 0 142.5018.20/14,68
12.3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk145.80 2 145.70 0 145.7021.40/17,27
13.5/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami142.50 54 143.00 4 147.0022.70/18,36
14.2/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK148.20 4 147.10 0 147.1022.80/18,35
15.4/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami147.40 0 158.90 52 147.4023.10/18,64
16.3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno158.80 2 157.70 0 157.7033.40/26,93
17.2/DSHRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž159.20 4 159.70 4 163.2038.90/31,32
18.4/ZMSRPOVÁ Lada 2006 Tzunami196.20 0 193.50 0 193.5069.20/55,71
19.5/ZMROUČOVÁ Adéla 2006 Šumperk216.30 4 209.60 56 220.3096.00/77,20
20.5/ZSŠMOLDASOVÁ Eliška 2003 Zábřeh290.30 66 333.80 18 351.80227.50/183,00
  MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava4.00 999 5.00 0 999.00 0
  HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava124.20 2 120.80 0 120.80 32
2.2/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk122.80 2 120.10 2 122.101.30/1,128
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 2 Olomouc123.80 0 126.40 0 123.803.00/2,524
4.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK126.00 2 126.80 0 126.806.00/5,020
5.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk132.30 2 130.60 0 130.609.80/8,116
6.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk134.90 2 135.20 2 136.9016.10/13,312
7.3/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno140.00 4 136.20 2 138.2017.40/14,48
8.4/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk136.00 8 4.00 999 144.0023.20/19,27
9.2/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava141.50 6 145.60 2 147.5026.70/22,16
10.1/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava146.80 2 148.00 0 148.0027.20/22,55
10.3/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava146.00 2 149.30 0 148.0027.20/22,54
12.5/DMVÁCHA Ondřej 2001 Šumperk148.10 4 150.40 2 152.1031.30/25,93
13.6/DMSTŘECHA Jan 2001 VSDK149.20 6 156.00 52 155.2034.40/28,52
14.1/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel160.80 0 163.90 0 160.8040.00/33,11
15.4/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel186.20 0 189.40 2 186.2065.40/54,10
16.5/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel179.70 56 196.40 0 196.4075.60/62,60
17.6/ZSSALAJ František 2004 Litovel198.70 8 208.70 2 206.7085.90/71,10
18.7/DMSTABLA Matyáš 2001 Tzunami217.30 4 4.00 999 221.30100.50/83,20
  GEPRT David 2005 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Daniel 1971 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3