vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy

15.07.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB74.23 2 76.23 6 76.23 157
2.2/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.106.63 10 84.44 0 84.448.21/10,8153
3.3/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk84.57 2 83.61 2 85.619.38/12,3149
4. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 SKVSČB87.14 52 86.99 0 86.9910.76/14,10
5. STACH Daniel 1988 SKVS ČB88.58 0 88.70 0 88.5812.35/16,2145
6.1/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.96.07 6 89.88 2 91.8815.65/20,5141
7.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB91.30 6 88.76 4 92.7616.53/21,7137
8.1/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.94.72 2 91.20 2 93.2016.97/22,3133
9.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 87.28 6 93.2817.05/22,4129
10.4/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB85.56 8 91.43 6 93.5617.33/22,7125
11.5/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk103.83 60 92.09 2 94.0917.86/23,4121
12.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.112.83 4 98.62 0 98.6222.39/29,4117
13.2/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand95.08 4 107.36 6 99.0822.85/30,0113
14.6/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.91.36 8 97.88 2 99.3623.13/30,3109
15.3/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor95.87 4 95.92 4 99.8723.64/31,0105
16.7/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB104.42 12 96.35 4 100.3524.12/31,6101
17.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk95.10 6 95.30 999 101.1024.87/32,697
18.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor112.16 4 100.03 2 102.0325.80/33,893
19.4/VMTONCAR Martin 1975 SKVS ČB102.49 0 120.25 56 102.4926.26/34,489
20.8/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak113.48 56 100.51 2 102.5126.28/34,585
21.9/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk98.32 6 108.15 0 104.3228.09/36,881
22.4/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB97.44 8 100.62 6 105.4429.21/38,377
23.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy98.61 8 109.82 12 106.6130.38/39,973
24.2/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB99.55 8 110.37 8 107.5531.32/41,169
25.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB108.73 4 106.23 2 108.2332.00/42,065
26.10/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník110.15 4 104.46 4 108.4632.23/42,361
27.11/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk120.39 2 105.91 4 109.9133.68/44,257
28.12/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec96.62 56 102.70 8 110.7034.47/45,253
29.2/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha105.22 6 116.88 10 111.2234.99/45,949
30.3/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice113.18 4 105.96 6 111.9635.73/46,945
31. BÍNA Radim 1971 HEAD110.99 2 116.71 10 112.9936.76/48,20
32.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha120.50 4 113.57 0 113.5737.34/49,041
33.4/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand126.03 8 111.74 2 113.7437.51/49,240
34.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice108.13 6 119.41 2 114.1337.90/49,739
35.5/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand110.46 4 111.06 6 114.4638.23/50,238
36.13/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk116.54 6 110.49 4 114.4938.26/50,237
37.4/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha111.54 4 110.65 4 114.6538.42/50,436
38.6/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh102.95 14 98.91 52 116.9540.72/53,435
39.7/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.113.50 8 112.06 6 118.0641.83/54,934
40.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus122.60 8 114.46 6 120.4644.23/58,033
41.8/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice121.08 14 117.77 4 121.7745.54/59,732
42.9/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily125.78 56 111.85 10 121.8545.62/59,831
43.1/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor122.58 4 119.05 6 125.0548.82/64,00
44.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.39 0 133.51 6 125.3949.16/64,530
45.10/ZSKUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand111.69 60 111.73 14 125.7349.50/64,929
46.6/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand121.37 6 135.24 0 127.3751.14/67,128
47.7/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov112.88 108 121.92 6 127.9251.69/67,827
48.8/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha146.62 4 119.26 10 129.2653.03/69,626
49.5/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor127.88 2 196.52 0 129.8853.65/70,425
50.11/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk130.00 2 143.24 8 132.0055.77/73,224
51.9/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor140.95 10 124.41 8 132.4156.18/73,723
52.5/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor140.39 56 128.55 4 132.5556.32/73,922
53.6/VMBICAN Jakub 1980 SKVS ČB148.47 6 127.29 6 133.2957.06/74,921
54.10/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB127.89 56 125.87 8 133.8757.64/75,620
55.2/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor137.07 6 131.07 4 135.0758.84/77,20
56.12/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB120.91 16 128.15 62 136.9160.68/79,619
57.11/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand130.83 8 121.76 60 138.8362.60/82,118
58.12/ZMNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB147.30 12 132.89 6 138.8962.66/82,217
59.6/VPRÜHER Jakub 1968 3 SKVS ČB129.68 10 108.47 60 139.6863.45/83,216
60.13/ZSTURNER Karel 2004 3+ Blovice104.19 52 129.89 10 139.8963.66/83,515
61.3/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK141.86 0 136.38 12 141.8665.63/86,10
62.13/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor137.95 52 139.86 6 145.8669.63/91,314
63.14/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha145.68 2 165.59 4 147.6871.45/93,713
64.15/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB131.63 56 137.89 10 147.8971.66/94,012
65.16/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand120.46 56 142.46 10 152.4676.23/100,011
66.17/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB123.41 58 143.02 10 153.0276.79/100,710
67.14/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB145.20 10 125.04 58 155.2078.97/103,69
68.15/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand150.64 8 185.17 6 158.6482.41/108,18
69.16/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand141.90 62 151.56 8 159.5683.33/109,37
70.4/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec178.39 8 148.08 12 160.0883.85/110,00
71.17/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand126.65 60 146.50 20 166.5090.27/118,46
72.18/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk166.72 8 193.49 60 174.7298.49/129,25
73.5/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV196.96 52 178.13 8 186.13109.90/144,20
74.7/VMPOLÁK Jakub 1980 SKVS ČB169.58 208 141.54 62 203.54127.31/167,04
75.18/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk190.81 14 176.90 56 204.81128.58/168,73
76.19/ZSSOPEK Milan 2004 3 Sušice161.78 999 151.84 66 217.84141.61/185,82
77.19/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha216.20 8 179.84 116 224.20147.97/194,11
78.6/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha1.00 999 201.33 314 515.33439.10/576,00
79.20/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha129.66 410 1.00 999 539.66463.43/607,90
80.7/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha1.00 999 180.30 406 586.30510.07/669,10
  STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB110.15 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor306.25 999 4.00 999 999.00 0
  VRANÝ Matěj 2006 USK Pha623.25 999 1.00 999 999.00 0
  GREGOTTI Lorenzo 2001 Sport Club Brescia Liberavvent4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Lukáš 2000 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec110.07 2 111.21 6 112.07 14
2.1/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.114.51 52 117.68 8 125.6813.61/12,110
3.2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor128.12 0 133.70 4 128.1216.05/14,36
4.3/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.129.64 4 134.82 10 133.6421.57/19,25
5.1/U23ČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB130.62 4 129.89 4 133.8921.82/19,54
6.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB180.48 4 150.13 6 156.1344.06/39,33
7.2/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn185.28 54 142.53 54 196.5384.46/75,42
8.1/PZALTMAN Isabella 2007 USA230.44 2 254.37 4 232.44120.37/107,40
9.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha222.23 256 1.00 999 478.23366.16/326,71
  MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
106.44 2 104.49 4 108.44 29
2.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
112.12 8 113.25 2 115.256.81/6,321
3.1/ZSŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
3 SKVS ČB
SKVS ČB
124.77 6 128.70 10 130.7722.33/20,613
4. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 126.07 8 134.0725.63/23,69
5. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
130.29 10 119.86 60 140.2931.85/29,45
6.2/ZSŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
155.66 114 142.59 12 154.5946.15/42,64
7.3/ZSBÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
172.44 12 1.00 999 184.4476.00/70,13
8.4/ZSPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
165.99 62 173.92 18 191.9283.48/77,02
9.1/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
186.37 12 204.40 14 198.3789.93/82,91
  REZEK Tomáš
STANOVSKÝ Vojtěch
2001
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra
DAŇKOVÁ Anna
2001
2004
Šumperk
Šumperk
179.35 12 149.11 6 155.11 0
2.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina
TESAŘOVÁ Hana
2005
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
155.16 22 158.69 8 166.6911.58/7,50
3.2/ZSALTMAN Marcella
PŘIKRYLOVÁ Ema
2004
2003
USA
VSK Rajec
162.97 18 158.57 20 178.5723.46/15,10
4.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
179.83 16 184.59 16 195.8340.72/26,30
5. ERLOVÁ Natálie
BAČÁKOVÁ Radka
2006
1983
USK Pha
USK Pha
228.48 70 190.38 16 206.3851.27/33,10
6.3/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena
MORENOVÁ Adriana
2005
2004
USK Pha
USK Pha
192.88 256 355.22 214 448.88293.77/189,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB82.62 0 89.27 52 82.62 129
2.1/VKREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB90.33 0 97.20 2 90.337.71/9,3121
3.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV93.93 2 89.74 2 91.749.12/11,0117
4. LESKOVJAN Martin 1986 Tech.Pha90.45 4 89.76 2 91.769.14/11,1113
5.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk90.20 4 101.45 4 94.2011.58/14,0109
6. SEHNAL Štěpán 1985 2 USK Pha99.42 52 92.22 2 94.2211.60/14,0105
7. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB100.01 2 95.88 0 95.8813.26/16,0101
8.2/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha93.14 4 97.75 6 97.1414.52/17,697
9.3/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB96.66 2 107.75 58 98.6616.04/19,493
10.2/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK100.20 2 104.74 2 102.2019.58/23,789
11.4/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav102.76 0 102.34 6 102.7620.14/24,485
12.3/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek120.16 8 98.65 6 104.6522.03/26,781
13.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha107.72 4 103.13 2 105.1322.51/27,277
14.1/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha99.37 6 103.27 6 105.3722.75/27,573
15.2/DMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB102.79 4 101.51 8 106.7924.17/29,369
16.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk106.78 12 101.21 6 107.2124.59/29,865
17.1/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec102.23 6 95.40 50 108.2325.61/31,061
18.5/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov108.31 0 107.10 54 108.3125.69/31,157
19. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor105.87 4 103.85 8 109.8727.25/33,053
20.1/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB108.88 2 114.27 2 110.8828.26/34,249
21.6/VŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.109.02 4 109.04 2 111.0428.42/34,445
22.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk103.40 8 119.18 4 111.4028.78/34,841
23.3/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.133.17 16 103.72 8 111.7229.10/35,237
24.4/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor109.64 6 106.55 6 112.5529.93/36,233
25.2/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha105.20 8 110.92 4 113.2030.58/37,029
26.4/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha101.67 12 105.82 54 113.6731.05/37,625
27.7/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L111.08 4 111.80 2 113.8031.18/37,721
28.5/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak121.82 10 109.68 6 115.6833.06/40,020
29.3/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB110.67 6 115.50 4 116.6734.05/41,219
30.4/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor115.15 8 133.04 4 123.1540.53/49,118
31.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB111.71 12 116.46 12 123.7141.09/49,717
32.8/VKLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.122.06 2 122.71 8 124.0641.44/50,216
33.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník122.09 4 124.90 0 124.9042.28/51,215
34.6/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn127.29 2 125.31 0 125.3142.69/51,714
35.7/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh134.72 14 118.18 8 126.1843.56/52,713
36.3/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor122.22 4 121.98 10 126.2243.60/52,812
37.8/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB109.11 352 128.34 6 134.3451.72/62,611
38.3/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB127.81 8 146.59 56 135.8153.19/64,410
39.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor152.90 10 132.63 6 138.6356.01/67,89
40.9/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov137.60 6 139.37 0 139.3756.75/68,78
41. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB147.14 10 131.64 8 139.6457.02/69,07
42.5/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor151.28 6 145.62 0 145.6263.00/76,36
43.6/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB95.33 56 96.54 50 146.5463.92/77,45
44.7/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník132.28 158 135.20 12 147.2064.58/78,24
45.10/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha150.36 54 147.58 4 151.5868.96/83,53
46.4/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha152.59 8 216.31 4 160.5977.97/94,42
47.11/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn156.30 8 156.67 6 162.6780.05/96,91
48.9/VČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.120.06 54 157.02 14 171.0288.40/107,00
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB0.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BICAN Jakub 1980 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Tomáš 1998 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.90.28 4 90.49 2 92.49 65
2.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor96.25 4 97.13 0 97.134.64/5,057
3.2/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.97.51 0 98.45 2 97.515.02/5,453
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV99.71 0 97.60 0 97.605.11/5,549
5.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK101.51 0 106.06 2 101.519.02/9,845
6. JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B.98.20 4 98.01 4 102.019.52/10,341
7.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB104.79 0 129.89 0 104.7912.30/13,337
8.4/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk101.20 6 4.00 999 107.2014.71/15,933
9. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha101.35 6 109.63 10 107.3514.86/16,129
10.5/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.96.24 12 119.59 4 108.2415.75/17,025
11. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB110.30 2 4.00 999 112.3019.81/21,421
12.1/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak108.13 6 109.74 54 114.1321.64/23,417
13.2/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB108.26 6 119.87 6 114.2621.77/23,513
14.1/U23ČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB115.79 4 116.67 0 116.6724.18/26,19
15. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek118.54 2 125.00 4 120.5428.05/30,38
16.3/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy124.72 2 114.65 6 120.6528.16/30,47
17.4/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy123.76 14 124.97 6 130.9738.48/41,66
18.2/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn139.27 2 123.64 8 131.6439.15/42,35
19.1/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn166.81 4 153.43 0 153.4360.94/65,90
20.5/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk157.75 6 145.34 10 155.3462.85/68,04
21. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz138.66 54 153.24 10 163.2470.75/76,53
22.6/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor147.54 104 155.55 12 167.5575.06/81,22
23.2/PZALTMAN Isabella 2007 USA168.60 6 172.56 10 174.6082.11/88,80
24.3/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB156.85 108 148.46 56 204.46111.97/121,10
25.7/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha165.38 110 1.00 999 275.38182.89/197,71
26.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha170.36 154 1.00 999 324.36231.87/250,70
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
POSPÍCHALOVÁ Simona
  SKVSČB
SKVSČB
128.60 10 4.00 999 138.60 0
2.1/DSPŘIKRYLOVÁ Ema
PŘIKRYL Matěj
2003
1999
2 VSKRájec
VSKRájec
135.99 8 140.73 16 143.995.39/3,96
3.1/ZSTESAŘOVÁ Hana
STANOVSKÝ Jakub
2004
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
141.51 12 4.00 999 153.5114.91/10,82
4.2/ZSŠEDIVÝ Jan
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2003
2008
3 SKVS ČB
SKVS ČB
173.08 10 159.97 12 171.9733.37/24,10
5. BAČÁKOVÁ Radka
PŠENIČKA Václav
1983
2001
USK Pha
Rakovník
169.39 70 194.87 14 208.8770.27/50,71
6.3/ZSŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
1.00 999 128.13 364 492.13353.53/255,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3