vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu

23.07.2011   Ohře peřej Hubertus
ředitel: Martin Tůma   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus85.66 0 83.12 0 83.12 118
2.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus83.38 0 83.95 0 83.380.26/0,3110
3.2/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod88.91 2 87.25 0 87.254.13/5,0106
4. SUCHÝ Ondřej 1979 2 Dukla B.87.77 0 88.42 0 87.774.65/5,6102
5.3/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus86.51 2 85.95 2 87.954.83/5,898
6.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy88.49 0 87.76 4 88.495.37/6,594
7.5/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice89.11 2 89.09 0 89.095.97/7,290
8. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV90.47 0 94.57 2 90.477.35/8,886
9.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz90.49 2 90.58 0 90.587.46/9,082
10.1/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice93.30 0 113.49 4 93.3010.18/12,278
11.7/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice93.99 0 92.54 2 93.9910.87/13,174
12.1/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus94.26 0 94.95 0 94.2611.14/13,470
13.8/VMMILYÁN Daniel 1971 L.Žatec94.87 0 93.93 2 94.8711.75/14,166
14.9/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB97.05 0 97.73 2 97.0513.93/16,862
15. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV97.15 0 97.62 2 97.1514.03/16,958
16. SÝKORA Michal 1989 2 Hubertus99.68 0 98.10 0 98.1014.98/18,054
17.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa101.36 4 99.38 0 99.3816.26/19,650
18.10/VMMARTIN Václav 1971 Boh.Pha104.41 0 99.69 0 99.6916.57/19,946
19.1/VSBUCHTEL Eduard 1951 Ot.Strak98.40 2 100.87 2 100.4017.28/20,842
20.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice106.23 6 102.01 0 102.0118.89/22,738
21.2/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník112.62 0 100.32 2 102.3219.20/23,134
22. SÝKORA Tomáš 1992 3 Hubertus102.01 4 103.68 0 103.6820.56/24,733
23. HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník103.07 2 104.38 0 104.3821.26/25,632
24.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.106.25 12 102.94 2 104.9421.82/26,331
25.5/VNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus103.05 4 103.65 4 107.0523.93/28,830
26.11/VMJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha112.28 2 108.20 0 108.2025.08/30,229
27. POLÍVKA Jan 1986 3 Blovice109.89 8 107.32 2 109.3226.20/31,528
28.12/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov116.70 4 107.35 2 109.3526.23/31,627
29.1/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 3 ČSAD Plz120.58 4 107.82 2 109.8226.70/32,126
30.13/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec110.91 0 188.67 4 110.9127.79/33,425
31.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus111.82 0 111.06 0 111.0627.94/33,624
32.4/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.123.93 0 115.02 0 115.0231.90/38,423
33. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV118.83 8 115.36 4 119.3636.24/43,622
34.5/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha119.18 2 121.52 2 121.1838.06/45,821
35.2/DMSOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz121.03 2 120.20 2 122.2039.08/47,020
36.6/VLNĚNIČKA František 1964 Sláv.KV123.12 0 122.47 0 122.4739.35/47,319
37.7/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí134.71 4 118.96 4 122.9639.84/47,918
38.8/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník124.00 0 126.01 4 124.0040.88/49,217
39. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV125.25 52 118.06 6 124.0640.94/49,316
40. KLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice109.93 106 119.21 6 125.2142.09/50,615
41.9/VVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak129.41 4 123.87 2 125.8742.75/51,414
42.1/ZSMILLER Jan 1997 3 Turnov116.28 10 125.85 6 126.2843.16/51,913
43.3/DMŽÍTEK Michal 1996 3 Hubertus120.51 6 128.16 2 126.5143.39/52,212
44.1/ZMPETŘÍČEK Jakub 2000 3 L.Žatec130.36 2 126.62 0 126.6243.50/52,311
45.6/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník133.16 6 126.17 4 130.1747.05/56,610
46.2/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník0.00 999 120.39 10 130.3947.27/56,99
47.2/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky131.35 4 121.16 10 131.1648.04/57,88
48.7/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.130.87 2 129.94 6 132.8749.75/59,97
49.8/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec141.74 2 131.14 2 133.1450.02/60,26
50.10/VZÁPOTOČNÝ Václav 1965 Sláv.KV133.37 0 144.16 2 133.3750.25/60,55
51. DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus130.83 4 137.30 2 134.8351.71/62,24
52. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice140.06 12 129.32 6 135.3252.20/62,83
53.1/PZMILYÁN David 2001 L.Žatec133.43 4 129.81 8 137.4354.31/65,30
54.3/ZSSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky174.81 62 135.01 4 139.0155.89/67,22
55.11/VKOVAŘÍK Richard 1959 Ot.Strak155.84 6 137.90 2 139.9056.78/68,31
56.14/VMPISKÁČEK Pavel 1970 Štětí142.29 2 136.80 6 142.8059.68/71,80
57.9/VSMAŇAS Miroslav 1955 Hubertus150.24 6 144.96 2 146.9663.84/76,80
58.12/VHYBEŠ Zdeněk 1966 Hubertus165.61 6 152.93 6 158.9375.81/91,20
59.10/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz161.96 4 153.94 8 161.9478.82/94,80
60.2/PZHORAL Vojtěch 2002 Horš.Týn196.87 54 179.08 4 183.0899.96/120,30
61.3/ZMJANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha166.77 54 0.00 999 220.77137.65/165,60
62.4/ZSLEITNER Zdeněk 1998 Hubertus140.37 204 155.68 202 344.37261.25/314,30
  LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEGER Mikuláš 1990 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SVOBODA Jan 1946 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEIER Matouš 2004 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOUF Kristian 1949 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Jan 1992 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SAJDL František 1970 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČA Jakub 1994 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČA Milan 1973 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
USK Pha
USK Pha
95.35 2 93.97 0 93.97 43
2. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
Dukla B.
Dukla B.
109.33 2 106.53 2 108.5314.56/15,539
3.2/VMVOREL Zdeněk
ŠŤASTNÝ Jan
1974
1970
Pardub.
Pardub.
114.09 6 110.23 0 110.2316.26/17,335
4. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
Klášter.
Klášter.
114.83 6 112.94 2 114.9420.97/22,331
5.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
Jablonec
SKVS ČB
117.86 2 113.11 2 115.1121.14/22,527
6. KOLOVRÁTEK Lukáš
KVAPIL Martin
1978
1976
Sláv.KV
Sláv.KV
116.77 2 115.92 0 115.9221.95/23,423
7.3/VMFILIPI Robert
PRÜHER Jakub
1964
1968
Č.Lípa
SKVS ČB
116.52 2 117.20 0 117.2023.23/24,719
8.2/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
Rakovník
Dv.Král.
119.55 0 121.62 10 119.5525.58/27,215
9.1/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
VS Tábor
VS Tábor
141.35 56 117.75 2 119.7525.78/27,411
10.2/VSLAVÍK František
HORAL Martin
1957
1957
S.Žižkov
Horš.Týn
121.00 2 134.63 52 123.0029.03/30,910
11.4/VMJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
Tech.Pha
SKVS ČB
123.48 6 117.97 6 123.9730.00/31,99
12.5/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
Sušice
Rakovník
134.80 64 123.11 2 125.1131.14/33,18
13.6/VMTŮMA Martin
MATĚJÁK Petr
1972
1973
Hubertus
Klášter.
124.94 2 124.23 12 126.9432.97/35,17
14.7/VMPRELL Pavel
JOHANIDES Milan
1976
1975
Kralupy
Kralupy
131.83 6 125.20 6 131.2037.23/39,66
15.3/VSÝKORA Jaroslav
ČERVENKA Jaroslav
1961
1964
Hubertus
Hubertus
130.78 2 0.00 999 132.7838.81/41,35
16.3/VSKUČERA Tomáš
POULA Jan
1950
1955
Sláv.KV
Sláv.KV
138.39 54 137.61 2 139.6145.64/48,64
17. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
Rakovník
Rakovník
145.26 10 138.73 6 144.7350.76/54,03
18.8/VMLEPÍK Filip
SMETÁNKA Radek
1976
1976
Hubertus
Hubertus
218.84 64 137.54 8 145.5451.57/54,92
19. KLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
Vršovice
Vršovice
135.57 12 141.30 10 147.5753.60/57,01
20.4/VMULAČ Oldřich
ŠRÁMEK Jaroslav
1961
1957
Hubertus
Č.Lípa
142.68 6 155.66 54 148.6854.71/58,20
21.9/VMBORSKÁ Alena
KUNA Alois
1976
1960
Rakovník
SKVS ČB
152.47 6 143.40 6 149.4055.43/59,00
22.5/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
Klatovy
Klatovy
134.47 50 180.47 4 184.4790.50/96,30
  MARTIN Václav
HOCHHEIM Kristýna
1971
1991
Boh.Pha
Boh.Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
Dv.Král.
Pardub
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV127.11 0 121.77 4 125.77 4
2.1/DMMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn136.00 4 125.46 4 129.463.69/2,93
3. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov146.54 4 140.32 52 150.5424.77/19,72
4.2/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 SKVS ČB154.68 4 158.01 6 158.6832.91/26,21
5.1/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov0.00 999 146.51 104 250.51124.74/99,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja95.98 0 94.44 0 94.44 111
2. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.95.19 0 93.64 2 95.190.75/0,8103
3.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja98.57 2 96.02 2 98.023.58/3,899
4. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn96.08 2 96.12 6 98.083.64/3,995
5.2/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB108.00 4 98.23 0 98.233.79/4,091
6.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub.135.86 4 101.98 0 101.987.54/8,087
7.4/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV99.27 4 100.04 2 102.047.60/8,083
8.5/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov103.72 2 102.08 0 102.087.64/8,179
9. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus105.15 2 101.73 2 103.739.29/9,875
10. KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 2 Sláv.KV102.96 6 104.43 0 104.439.99/10,671
11.6/VMMATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.105.31 0 104.23 4 105.3110.87/11,567
12.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav109.60 2 104.49 2 106.4912.05/12,863
13.2/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa108.86 0 106.95 0 106.9512.51/13,259
14.7/VMJANDA Zbyněk 1974 Hubertus105.94 2 101.15 6 107.1512.71/13,555
15.8/VMŠPRDLÍK Vít 1967 Sušice107.60 4 104.55 4 108.5514.11/14,951
16.9/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.108.73 4 107.01 2 109.0114.57/15,447
17.10// MILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec105.53 4 107.44 2 109.4415.00/15,943
18.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov111.61 0 109.52 0 109.5215.08/16,039
19.3/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus108.73 4 109.62 0 109.6215.18/16,135
20.11// ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.111.53 2 108.88 2 110.8816.44/17,431
21.12// JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy115.23 0 111.25 0 111.2516.81/17,827
22.4/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB129.40 52 111.67 0 111.6717.23/18,223
23.5/VRENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK113.63 0 111.72 0 111.7217.28/18,319
24.6/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk122.11 8 109.92 2 111.9217.48/18,518
25. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV111.41 2 110.31 2 112.3117.87/18,917
26.13// ŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja116.58 2 113.37 0 113.3718.93/20,016
27. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.112.08 2 128.41 2 114.0819.64/20,815
28.2/VSHRON Jiří 1951 3 Rakovník120.84 2 118.04 0 118.0423.60/25,014
29.7/VKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy134.59 0 118.06 0 118.0623.62/25,013
30.14// SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus118.98 0 131.28 0 118.9824.54/26,012
31.8/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus138.49 100 120.32 0 120.3225.88/27,411
32.9/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník121.01 0 119.39 6 121.0126.57/28,110
33.10// MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus120.10 2 126.60 8 122.1027.66/29,39
34.3/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV129.44 0 124.04 0 124.0429.60/31,38
35.15// KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L120.85 4 122.03 4 124.8530.41/32,27
36.4/VSBENHÁK Jiří 1956 Jablonec128.55 4 127.55 0 127.5533.11/35,16
37.11// ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa138.19 0 132.76 2 134.7640.32/42,75
38.12// HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník133.28 2 134.77 0 134.7740.33/42,74
39.16// MÍL Pavel 1967 3 Trutnov147.69 2 137.29 0 137.2942.85/45,43
40.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.134.36 8 136.74 4 140.7446.30/49,02
41.1/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov146.35 12 132.90 8 140.9046.46/49,21
42.13// KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor157.68 4 143.64 2 145.6451.20/54,20
43. UHLÍK Jan 1978 L.Žatec151.37 10 143.13 4 147.1352.69/55,80
44.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy134.61 356 166.27 4 170.2775.83/80,30
45.17// PISKÁČEK Pavel 1970 Štětí183.24 4 0.00 999 187.2492.80/98,30
  VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEIER Artur 1970 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZACH Richard 1979 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV106.02 0 109.25 0 106.02 52
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy107.40 6 106.35 0 106.350.33/0,348
3. DANDOVÁ Michala 1984 2 Benátky105.04 2 107.35 0 107.041.02/1,044
4.1/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB106.08 2 104.01 4 108.011.99/1,940
5. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice106.68 2 108.15 2 108.682.66/2,536
6. VANYŠOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec108.96 4 109.90 2 111.905.88/5,532
7. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice108.50 10 108.10 6 114.108.08/7,628
8. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja114.34 0 123.62 4 114.348.32/7,824
9.1/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn112.54 2 111.47 4 114.548.52/8,020
10. HÁKOVÁ Jitka 1980 Boh.Pha124.80 4 119.49 2 121.4915.47/14,616
11. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus123.43 2 122.40 0 122.4016.38/15,412
12. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy155.72 56 120.27 4 124.2718.25/17,211
13. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor128.85 0 135.01 6 128.8522.83/21,510
14.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník129.52 2 127.17 2 129.1723.15/21,89
15.2/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB144.98 2 137.51 2 139.5133.49/31,68
16.2/VMTREFNÁ Hana 1975 Boh.Pha137.40 4 135.87 6 141.4035.38/33,47
17.3/DMMAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus137.79 60 140.03 2 142.0336.01/34,06
18.1/ZSMAŇASOVÁ Michaela 1997 Hubertus230.74 8 144.44 0 144.4438.42/36,25
19.1/VKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy143.07 2 153.47 6 145.0739.05/36,84
20. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus127.64 56 141.75 4 145.7539.73/37,53
21. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy148.36 10 146.88 4 150.8844.86/42,32
22.2/ZSPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 Hubertus155.23 4 149.79 4 153.7947.77/45,11
23.3/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov160.81 14 0.00 999 174.8168.79/64,90
24.3/VMZELENKOVÁ Iva 1974 Trutnov202.50 104 160.32 106 266.32160.30/151,20
25.1/ZMJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 Štětí131.90 404 128.30 356 484.30378.28/356,80
26.2/ZMLÍPOVÁ Klára 1999 Štětí137.85 410 0.00 999 547.85441.83/416,70
27.1/PZŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 Sušice0.00 999 245.19 462 707.19601.17/567,00
  HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JANDOVÁ Barbora 2000 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PLAŠILOVÁ Martina 1985 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠOVÁ Marie 1961 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3