vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - neděle

24.07.2011   Ohře peřej Hubertus
ředitel: Martin Tůma   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.53 0 83.51 0 83.51 108
2.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus86.61 4 84.69 0 84.691.18/1,4100
3.2/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod89.18 0 88.49 0 88.494.98/6,096
4.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy89.45 0 89.11 0 89.115.60/6,792
5.4/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus87.36 2 87.88 4 89.365.85/7,088
6.5/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice88.20 2 89.78 2 90.206.69/8,084
7. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.89.30 2 90.65 0 90.657.14/8,580
8.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz92.36 2 91.57 0 91.578.06/9,776
9.7/VMMILYÁN Daniel 1971 L.Žatec95.54 2 94.16 0 94.1610.65/12,872
10. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV92.43 4 118.42 4 96.4312.92/15,568
11.8/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice95.94 2 97.27 2 97.9414.43/17,364
12.9/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB97.39 2 99.36 4 99.3915.88/19,060
13.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa97.27 4 98.09 2 100.0916.58/19,956
14.1/DMČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus98.72 2 98.33 8 100.7217.21/20,652
15.2/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice98.74 2 100.70 4 100.7417.23/20,648
16.2/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus97.64 4 102.08 0 101.6418.13/21,744
17.10// MARTIN Václav 1971 Boh.Pha99.65 2 100.36 2 101.6518.14/21,740
18.1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník103.49 0 106.51 2 103.4919.98/23,936
19.3/VNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus106.21 4 102.76 2 104.7621.25/25,432
20. HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník106.45 4 105.92 2 107.9224.41/29,228
21. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV124.98 0 104.16 4 108.1624.65/29,527
22.1/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 3 ČSAD Plz116.30 2 108.41 2 110.4126.90/32,226
23. POLÍVKA Jan 1986 3 Blovice109.81 10 110.40 2 112.4028.89/34,625
24.2/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus112.53 2 110.89 2 112.8929.38/35,224
25.11// HORÁK David 1976 3 S.Žižkov118.20 52 112.51 6 118.5135.00/41,923
26.4/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí118.85 4 116.84 2 118.8435.33/42,322
27. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV105.19 152 113.02 6 119.0235.51/42,521
28. KLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice122.64 54 117.90 2 119.9036.39/43,620
29. SÝKORA Michal 1989 2 Hubertus0.00 999 113.91 6 119.9136.40/43,619
30.3/DMŽÍTEK Michal 1996 3 Hubertus120.59 2 135.83 4 122.5939.08/46,818
31.1/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky144.47 4 122.09 2 124.0940.58/48,617
32.5/VZÁPOTOČNÝ Václav 1965 Sláv.KV119.46 50 120.12 4 124.1240.61/48,616
33.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha124.28 106 121.43 4 125.4341.92/50,215
34.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník0.00 999 127.83 0 127.8344.32/53,114
35.7/VVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak127.06 4 124.90 4 128.9045.39/54,413
36.1/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník131.30 2 125.62 4 129.6246.11/55,212
37. DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus146.30 2 128.88 2 130.8847.37/56,711
38.4/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník138.91 6 130.94 0 130.9447.43/56,810
39.2/ZMPETŘÍČEK Jakub 2000 3 L.Žatec131.84 6 130.52 2 132.5249.01/58,79
40.4/DMSOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz133.51 2 128.87 4 132.8749.36/59,18
41.8/VLNĚNIČKA František 1964 Sláv.KV126.97 6 130.74 4 132.9749.46/59,27
42.5/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec133.96 4 129.94 4 133.9450.43/60,46
43.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.137.60 0 136.22 6 137.6054.09/64,85
44.2/ZSSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky135.05 4 159.11 46 139.0555.54/66,54
45.7/VSMAŇAS Miroslav 1955 Hubertus141.71 4 139.78 2 141.7858.27/69,83
46.8/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz136.22 6 146.93 16 142.2258.71/70,32
47.12// PISKÁČEK Pavel 1970 Štětí145.27 2 197.98 54 147.2763.76/76,41
48.9/VHYBEŠ Zdeněk 1966 Hubertus154.31 4 161.41 52 158.3174.80/89,60
49. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice118.33 504 184.28 6 190.28106.77/127,90
50.10// KOVAŘÍK Richard 1959 Ot.Strak139.54 60 141.12 506 199.54116.03/138,90
51.1/PZHORAL Vojtěch 2002 Horš.Týn166.69 52 160.51 52 212.51129.00/154,50
52.13// DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV173.84 52 164.41 52 216.41132.90/159,10
53.3/ZSLEITNER Zdeněk 1998 Hubertus150.55 260 156.48 210 366.48282.97/338,80
  LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEGER Mikuláš 1990 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SVOBODA Jan 1946 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEIER Matouš 2004 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOUF Kristian 1949 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Jan 1992 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Eduard 1951 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILYÁN David 2001 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILYÁN David 1974 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SAJDL František 1970 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SÝKORA Tomáš 1992 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČA Jakub 1994 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČA Milan 1973 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
USK Pha
USK Pha
96.55 6 96.11 0 96.11 37
2. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
Dukla B.
Dukla B.
107.81 6 107.66 4 111.6615.55/16,233
3.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
Jablonec
SKVS ČB
112.54 4 108.89 4 112.8916.78/17,529
4. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
Klášter.
Klášter.
0.00 999 110.99 2 112.9916.88/17,625
5.2/VMFILIPI Robert
PRÜHER Jakub
1964
1968
Č.Lípa
SKVS ČB
111.50 2 111.09 6 113.5017.39/18,121
6.3/VMVOREL Zdeněk
ŠŤASTNÝ Jan
1974
1970
Pardub.
Pardub.
114.59 8 114.61 0 114.6118.50/19,217
7.1/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
VS Tábor
VS Tábor
117.63 2 115.28 2 117.2821.17/22,013
8. KOLOVRÁTEK Lukáš
KVAPIL Martin
1978
1976
Sláv.KV
Sláv.KV
118.50 4 116.47 6 122.4726.36/27,49
9.4/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
Sušice
Rakovník
122.19 6 121.26 4 125.2629.15/30,38
10.2/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
Rakovník
Dv.Král.
128.24 4 127.11 2 129.1133.00/34,37
11.2/VSLAVÍK František
HORAL Martin
1957
1957
S.Žižkov
Horš.Týn
126.61 4 145.58 56 130.6134.50/35,96
12.5/VMPRELL Pavel
JOHANIDES Milan
1976
1975
Kralupy
Kralupy
122.72 8 117.18 160 130.7234.61/36,05
13.3/VSKUČERA Tomáš
POULA Jan
1950
1955
Sláv.KV
Sláv.KV
143.11 54 133.43 6 139.4343.32/45,14
14. MARTIN Václav
HOCHHEIM Kristýna
1971
1991
Boh.Pha
Boh.Pha
160.75 4 137.34 8 145.3449.23/51,23
15. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
Rakovník
Rakovník
145.60 10 139.99 8 147.9951.88/54,02
16.6/VMBORSKÁ Alena
KUNA Alois
1976
1960
Rakovník
SKVS ČB
147.79 6 157.85 8 153.7957.68/60,01
17.3/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
Klatovy
Klatovy
151.70 54 145.44 54 199.44103.33/107,50
18. KLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
Vršovice
Vršovice
149.31 60 134.49 308 209.31113.20/117,80
  LEPÍK Filip
SMETÁNKA Radek
1976
1976
Hubertus
Hubertus
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin
MATĚJÁK Petr
1972
1973
Hubertus
Klášter.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MULAČ Oldřich
ŠRÁMEK Jaroslav
1961
1957
Hubertus
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SÝKORA Jaroslav
ČERVENKA Jaroslav
1961
1964
Hubertus
Hubertus
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
Dv.Král.
Pardub.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
Tech.Pha
SKVS
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn124.92 4 125.28 0 125.28 4
2. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV133.38 2 127.31 2 129.314.03/3,23
3. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov139.92 6 136.95 102 145.9220.64/16,52
4.2/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 SKVS ČB201.59 10 163.11 4 167.1141.83/33,41
5.1/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov190.78 62 182.28 58 240.28115.00/91,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.94.98 0 93.21 0 93.21 77
2. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn93.69 2 94.75 2 95.692.48/2,769
3.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB99.02 2 98.66 2 100.667.45/8,065
4.2/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV99.94 2 100.72 0 100.727.51/8,161
5. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus102.33 0 99.94 4 102.339.12/9,857
6.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub.108.39 0 105.05 0 105.0511.84/12,753
7.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa107.23 0 109.78 2 107.2314.02/15,049
8.4/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.108.65 0 107.60 4 108.6515.44/16,645
9. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.106.84 2 110.45 4 108.8415.63/16,841
10.5/VMMILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec109.48 0 107.61 4 109.4816.27/17,537
11.6/VMJANDA Zbyněk 1974 Hubertus108.14 10 107.21 4 111.2118.00/19,333
11. KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 2 Sláv.KV105.21 6 111.13 54 111.2118.00/19,329
13.7/VMŠPRDLÍK Vít 1967 Sušice106.52 6 108.44 4 112.4419.23/20,625
14.2/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB113.72 0 114.85 2 113.7220.51/22,021
15. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV113.95 2 112.09 4 115.9522.74/24,417
16.8/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy115.87 2 115.23 2 117.2324.02/25,816
17.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov116.10 4 115.60 2 117.6024.39/26,215
18. VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.127.18 6 116.12 2 118.1224.91/26,714
19.9/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja137.49 2 114.49 4 118.4925.28/27,113
20.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník125.85 0 121.08 0 121.0827.87/29,912
21.4/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus122.57 4 119.82 2 121.8228.61/30,711
22.5/VKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy131.66 2 121.53 2 123.5330.32/32,510
23.6/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus123.76 0 124.58 6 123.7630.55/32,89
24.2/VSHRON Jiří 1951 3 Rakovník121.97 4 123.86 4 125.9732.76/35,18
25.3/VSBENHÁK Jiří 1956 Jablonec126.22 2 127.09 2 128.2235.01/37,67
26.4/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV134.24 2 131.23 4 135.2342.02/45,16
27.1/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov128.01 10 133.86 2 135.8642.65/45,85
28.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.133.49 4 141.64 4 137.4944.28/47,54
29.10// SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus152.11 2 129.56 8 137.5644.35/47,63
30.7/VKROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor161.61 50 140.58 0 140.5847.37/50,82
31.11// MÍL Pavel 1967 3 Trutnov152.38 4 139.80 4 143.8050.59/54,31
32.8/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník142.23 6 145.11 10 148.2355.02/59,00
33.12// DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV199.71 14 155.86 6 161.8668.65/73,70
34.9/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus171.93 2 0.00 999 173.9380.72/86,60
  HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PISKÁČEK Pavel 1970 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  UHLÍK Jan 1978 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEIER Artur 1970 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZACH Richard 1979 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BENEŠOVÁ Martina 1986 2 Sušice107.55 6 105.59 2 107.59 48
2. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV110.68 0 105.84 2 107.840.25/0,244
3. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice108.89 2 107.22 2 109.221.63/1,540
4. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy108.56 2 117.89 10 110.562.97/2,836
5. DANDOVÁ Michala 1984 2 Benátky105.90 6 109.94 2 111.904.31/4,032
6. VANYŠOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec108.73 4 105.93 6 111.934.34/4,028
7.1/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn115.68 0 116.00 0 115.688.09/7,524
8. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja116.11 0 119.69 0 116.118.52/7,920
9. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy122.55 8 116.35 2 118.3510.76/10,016
10. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus120.48 0 122.24 2 120.4812.89/12,012
11. HÁKOVÁ Jitka 1980 Boh.Pha123.04 0 116.52 6 122.5214.93/13,911
12. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor123.76 4 124.57 8 127.7620.17/18,710
13. HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha128.89 2 125.86 2 127.8620.27/18,89
14.1/VMTREFNÁ Hana 1975 Boh.Pha128.12 2 139.98 8 130.1222.53/20,98
15.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník136.81 2 149.52 4 138.8131.22/29,07
16. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus137.29 4 137.08 10 141.2933.70/31,36
17.2/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB147.39 56 140.96 2 142.9635.37/32,95
18.1/VKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy154.90 4 143.39 0 143.3935.80/33,34
19.1/ZSMAŇASOVÁ Michaela 1997 Hubertus139.19 6 143.94 0 143.9436.35/33,83
20.3/DMMAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus137.66 8 135.79 50 145.6638.07/35,42
21.2/ZSPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 Hubertus149.68 6 143.29 6 149.2941.70/38,81
22. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy144.56 8 149.96 2 151.9644.37/41,20
23.3/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov172.88 56 170.72 8 178.7271.13/66,10
24.3/VMZELENKOVÁ Iva 1974 Trutnov158.54 54 204.19 6 210.19102.60/95,40
25.1/PZŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 Sušice134.15 206 133.43 152 285.43177.84/165,30
26.1/ZMJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 Štětí119.59 452 121.32 352 473.32365.73/339,90
27.2/ZMLÍPOVÁ Klára 1999 Štětí168.97 406 0.00 999 574.97467.38/434,40
  KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JANDOVÁ Barbora 2000 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PLAŠILOVÁ Martina 1985 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠOVÁ Marie 1961 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3