vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Vysokém Mýtě

22.06.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls   xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.122.70 0 129.40 2 122.70 26
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto125.60 0 126.30 0 125.602.90/2,422
3.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav124.90 2 126.90 4 126.904.20/3,418
4.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov132.80 0 130.10 0 130.107.40/6,014
5.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto134.60 0 130.90 0 130.908.20/6,710
6.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště138.40 0 136.00 0 136.0013.30/10,89
7.2/VMHAUCK Marek 1977 0 Č.Skal.137.00 2 136.90 0 136.9014.20/11,68
8.3/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.138.20 0 138.30 0 138.2015.50/12,67
9.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.141.20 0 141.60 0 141.2018.50/15,16
10.3/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily143.10 0 141.80 0 141.8019.10/15,65
11.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.150.80 2 149.50 0 149.5026.80/21,84
11.4/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov157.50 2 149.50 0 149.5026.80/21,83
13.1/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.157.00 4 155.30 0 155.3032.60/26,62
14.2/ZSBOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov158.70 0 174.50 2 158.7036.00/29,31
15.3/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.161.40 4 159.80 2 161.8039.10/31,90
16.4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště159.20 54 159.10 4 163.1040.40/32,90
17.4/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí164.70 2 165.90 0 165.9043.20/35,20
18.5/VKÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor171.20 0 177.60 0 171.2048.50/39,50
19.2/ZMREJMAN Petr 2001 0 KVS HK171.60 4 181.20 4 175.6052.90/43,10
  BEIER Artur 1970 2 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DOSKOČIL Eduard 1983 0 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RUFFER Matěj 1999 0 Pardub.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto145.30 2 140.10 0 140.10 9
2.1/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily149.80 0 143.10 0 143.103.00/2,18
3.2/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily146.40 0 147.50 0 146.406.30/4,57
4.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 0 Č.Skal.148.00 0 146.50 0 146.506.40/4,66
5.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov148.50 10 147.90 4 151.9011.80/8,45
6.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa159.40 6 158.60 0 158.6018.50/13,24
7.2/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 0 Č.Lípa183.00 2 188.90 2 185.0044.90/32,03
8.3/ZMROZTOČILOVÁ Dominika 2001 0 Semily184.10 12 187.50 2 189.5049.40/35,32
9.1/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí198.60 0 199.80 2 198.6058.50/41,81
10.2/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí207.00 2 201.30 0 201.3061.20/43,70
11.3/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily166.40 54 160.80 52 212.8072.70/51,90
12.4/ZSPECHOVÁ Veronika 1999 0 Štětí209.90 4 217.20 8 213.9073.80/52,70
13.4/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK233.60 4 228.30 4 232.3092.20/65,80
14.5/ZMPISKÁČKOVÁ Eliška 2001 0 Štětí255.00 6 235.20 0 235.2095.10/67,90
  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1919
1966
2 Zbraslav
Tech.Pha
134.60 0 131.60 2 133.60 14
2. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1919
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
131.90 2 131.80 6 133.900.30/0,210
3.2/VMKUBŮ Petr
KUBŮ Jiří
1919
1976
3 Olomouc
Vys.Mýto
131.70 4 132.40 2 134.400.80/0,66
4.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1919
1952
2 Trutnov
Dv.Král.
145.80 2 147.10 0 147.1013.50/10,15
5.1/DSPAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1919
1998
3 Třebech.
Třebech.
171.20 6 166.70 6 172.7039.10/29,34
6.3/VMŠESTÁK Karel
ŠESTÁK Jan
1919
1971
Č.Skal.
Č.Skal.
171.60 6 168.70 14 177.6044.00/32,93
7.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1919
1966
Turnov
Turnov
182.90 0 183.20 2 182.9049.30/36,92
8.2/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
1920
2000
Vys.Mýto
Vys.Mýto
187.40 10 188.90 14 197.4063.80/47,81
9.1/ZSVAVERA Jan
FILIPI Viktorie
1920
2000
3 Č.Lípa
Č.Lípa
212.30 64 209.90 12 221.9088.30/66,10
10.1/ZMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1920
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
210.10 12 210.70 14 222.1088.50/66,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK110.90 2 110.60 0 110.60 50
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto113.10 0 114.10 2 113.102.50/2,346
3. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto120.80 0 123.10 0 120.8010.20/9,242
4.1/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc121.90 0 124.30 2 121.9011.30/10,238
5.2/VMŠESTÁK Karel 1971 3 Č.Skal.127.90 0 124.60 0 124.6014.00/12,734
6.1/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.141.80 4 125.50 0 125.5014.90/13,530
7.1/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště127.10 0 125.70 0 125.7015.10/13,726
8.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.124.80 2 124.60 2 126.6016.00/14,525
9.2/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.128.90 0 126.80 0 126.8016.20/14,624
10.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa129.60 0 126.40 2 128.4017.80/16,123
11. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto131.20 0 132.80 0 131.2020.60/18,622
12.2/DSVYHNÁLEK Jan 1996 0 Vys.Mýto133.80 6 130.40 2 132.4021.80/19,721
13.3/VMJINDRÁK Petr 1969 0 Tech.Pha141.80 0 133.70 0 133.7023.10/20,920
14.1/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov135.10 4 133.40 2 135.4024.80/22,419
15.2/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.136.70 4 136.00 0 136.0025.40/23,018
16.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.135.20 2 136.30 0 136.3025.70/23,217
17.3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov134.50 8 134.40 2 136.4025.80/23,316
18.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.137.10 0 139.80 0 137.1026.50/24,015
19.2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily137.60 0 142.20 0 137.6027.00/24,414
20.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK143.40 2 142.30 0 142.3031.70/28,713
21.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov146.80 0 144.10 0 144.1033.50/30,312
22.4/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.141.90 4 146.40 0 145.9035.30/31,911
22.2/ZMSTAŠA Jeroným 2001 3 Třebech.145.60 4 145.90 0 145.9035.30/31,910
24.4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště140.10 8 138.30 8 146.3035.70/32,39
25.2/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov149.40 0 147.70 0 147.7037.10/33,58
26.5/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí147.80 0 147.10 2 147.8037.20/33,67
27.3/ZMREJMAN Petr 2001 3 KVS HK144.70 4 146.60 2 148.6038.00/34,46
28.5/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.160.30 6 150.40 2 152.4041.80/37,85
29.4/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto148.70 4 152.50 4 152.7042.10/38,14
30.2/DMBLÁHA František 1997 0 Sláv.HK170.90 2 154.90 0 154.9044.30/40,13
31.6/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.155.90 4 153.20 6 159.2048.60/43,92
32.3/DMFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK171.90 0 159.50 2 161.5050.90/46,01
33.7/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto159.50 4 159.40 6 163.5052.90/47,80
34.5/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto161.60 4 160.30 4 164.3053.70/48,60
35.3/DSJAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov179.40 2 173.30 4 177.3066.70/60,30
36.6/ZMVALENTA Petr 2001 0 Štětí181.60 0 175.30 8 181.6071.00/64,20
37.7/ZMJENČEK Michal 2002 0 Pardub.229.20 2 196.90 4 200.9090.30/81,60
38.4/DMJENÍK Lukáš 1998 0 Pardub.214.10 8 198.50 6 204.5093.90/84,90
39.8/ZMNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.216.30 0 209.20 0 209.2098.60/89,20
40.8/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa207.60 60 217.30 62 267.60157.00/142,00
  MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUK Jakub 2002 0 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RUFFER Matěj 1999 0 Pardub.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha103.44 2 98.93 0 98.93 13
2.1/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.99.17 0 100.51 0 99.170.24/0,29
3.2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice110.27 2 108.17 2 110.1711.24/11,45
4.3/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha132.33 12 115.37 0 115.3716.44/16,61
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník127.03 104 140.39 4 144.3945.46/46,00
  MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMBEIER Matouš 2004 0 Trutnov183.90 2 201.40 2 185.90 0
2.2/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub.214.60 6 192.90 8 200.9015.00/8,10
3.3/PZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.201.50 4 200.80 56 205.5019.60/10,50
4.1/PZZBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa210.30 8 220.30 2 218.3032.40/17,40
5.4/PZMMAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.212.90 12 226.90 14 224.9039.00/21,00
6.5/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav304.60 14 232.10 4 236.1050.20/27,00
7.6/PZMŘEHÁK Jiří 2003 0 Semily235.90 6 250.10 6 241.9056.00/30,10
8.7/PZMBEIER Alva 2005 0 Trutnov265.60 2 242.90 2 244.9059.00/31,70
9.2/PZZJINDRÁKOVÁ Anna 2005 0 Tech.Pha202.60 558 186.40 456 642.40456.50/245,60
10.3/PZZJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 0 Tech.Pha386.80 610 395.90 512 907.90 0
  STOLÍN Adam 2005 0 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3