vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek

18.08.2013   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK111.44 0 111.20 0 111.20 83
2.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov118.25 0 117.99 0 117.996.79/6,179
3.1/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK121.37 2 119.68 0 119.688.48/7,675
4.1/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha122.95 0 121.19 0 121.199.99/9,071
5. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy123.28 0 121.56 0 121.5610.36/9,367
6.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice123.80 2 120.11 2 122.1110.91/9,863
7.1/VMNOVÁČEK Michal 1977 3 Hubertus124.65 2 121.17 2 123.1711.97/10,859
8.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK126.31 4 124.18 0 124.1812.98/11,755
9.4/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha120.16 8 121.86 4 125.8614.66/13,251
10.2/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK127.43 2 125.90 0 125.9014.70/13,247
11.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov133.72 2 127.21 0 127.2116.01/14,443
12.3/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov128.65 4 130.33 0 130.3319.13/17,239
13. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK137.83 10 128.67 2 130.6719.47/17,535
14.5/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo129.21 2 128.88 2 130.8819.68/17,731
15.4/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov137.62 0 131.14 0 131.1419.94/17,927
16.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB131.29 0 142.04 4 131.2920.09/18,123
17.3/VVALA Vladimír 1963 3 VS Tábor140.15 2 131.71 0 131.7120.51/18,419
18.5/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy137.34 2 129.97 2 131.9720.77/18,715
19.2/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov134.00 2 130.76 2 132.7621.56/19,414
20. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek142.79 2 132.03 2 134.0322.83/20,513
21.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor136.52 2 131.41 4 135.4124.21/21,812
22.6/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja138.26 0 134.24 2 136.2425.04/22,511
23.5/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa134.53 2 138.86 4 136.5325.33/22,810
24.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov138.09 4 138.24 0 138.2427.04/24,39
25. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek132.44 8 135.45 4 139.4528.25/25,48
26.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.141.26 2 141.81 2 143.2632.06/28,87
27.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor142.99 2 143.99 0 143.9932.79/29,56
28.6/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor0.00 999 146.38 0 146.3835.18/31,65
29.7/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily158.71 2 152.50 0 152.5041.30/37,14
30.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.164.77 2 153.83 2 155.8344.63/40,13
31.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov0.00 999 156.86 0 156.8645.66/41,12
32.2/ZMREJMAN Petr 2001 0 KVS HK172.13 6 166.38 2 168.3857.18/51,41
33.3/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník161.88 50 175.67 2 177.6766.47/59,80
  ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHRÁPEK Ondřej 1989 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATĚJÁK Petr 1973 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MACHEK Radek 1980 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník125.79 4 121.42 0 121.42 35
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy123.91 2 123.41 0 123.411.99/1,631
3.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.13 2 126.26 0 126.264.84/4,027
4.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa126.61 0 131.62 0 126.615.19/4,323
5. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK133.10 2 125.68 2 127.686.26/5,219
6.1/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 3 Benátky137.23 2 133.52 0 133.5212.10/10,015
7.1/DSMAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus144.21 0 137.40 0 137.4015.98/13,214
8. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy156.68 4 135.83 2 137.8316.41/13,513
9. DANDOVÁ Michala 1984 0 Benátky138.45 0 160.04 0 138.4517.03/14,012
10.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.142.55 0 137.17 2 139.1717.75/14,611
11.2/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 3 KVSPísek145.02 0 142.07 2 144.0722.65/18,710
12.3/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily146.93 2 147.44 4 148.9327.51/22,79
13.1/DMMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus153.25 0 144.94 6 150.9429.52/24,38
14.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa150.51 2 145.27 12 152.5131.09/25,67
15.4/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha161.63 0 154.04 2 156.0434.62/28,56
16. ALTMAN Marcella 2004 0 0157.22 2 157.87 0 157.8736.45/30,00
17.5/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor175.71 2 157.68 6 163.6842.26/34,85
18.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov166.79 58 165.46 2 167.4646.04/37,94
19.3/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník190.30 62 165.25 6 171.2549.83/41,03
20.6/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň171.16 4 174.79 2 175.1653.74/44,32
21.1/PZBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha171.19 4 174.27 2 175.1953.77/44,30
22.4/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand176.15 8 169.34 8 177.3455.92/46,11
23.7/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky170.71 12 0.00 999 182.7161.29/50,50
24. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň201.06 6 179.24 8 187.2465.82/54,20
25.2/PZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha207.14 8 207.59 8 215.1493.72/77,20
26.5/DMCUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz179.39 56 0.00 999 235.39113.97/93,90
27.3/PZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň327.95 60 0.00 999 387.95266.53/219,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1919
1963
2 VS Tábor
VS Tábor
123.93 0 123.80 0 123.80 16
2.1/U23ŠEDIVÝ Jakub
MYŠÁK Albert
1919
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
128.70 2 135.18 2 130.706.90/5,612
3.2/VKROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
139.89 4 136.54 0 136.5412.74/10,38
4.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1919
1952
2 Trutnov
Dv.Král.
144.56 2 140.60 2 142.6018.80/15,24
5.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1919
1999
Benátky
Benátky
140.30 6 141.14 8 146.3022.50/18,23
6.2/ZSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
185.87 52 145.96 8 153.9630.16/24,42
7.3/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
Rakovník
Rakovník
178.26 12 174.42 8 182.4258.62/47,41
8.1/ZMFILIPI Viktorie
DVOŘÁKOVÁ Dominika
1920
2002
3 Č.Lípa
Dukla B.
189.01 6 0.00 999 195.0171.21/57,50
9. POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1919
1992
VS Tábor
VS Tábor
192.55 6 200.00 4 198.5574.75/60,40
  LHOTA Matyáš
PETŘÍK Matouš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATĚJÁK Petr
NOVÁČEK Michal
1919
1973
Klášter.
Hubertus
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1919
1998
3 Třebech.
Třebech.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOLOVRÁTEK Lukáš
ZACH Richard
1919
1978
3 Sláv.KV
Sláv.KV
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert
MACEČEK Dušan
1919
1964
2 Č.Lípa
Hubertus
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod98.48 6 96.89 0 96.89 142
2.1/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha101.85 0 102.04 0 101.854.96/5,1138
3.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa103.37 4 102.03 0 102.035.14/5,3134
4.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB106.68 0 105.47 0 105.478.58/8,9130
5.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice107.78 0 108.49 0 107.7810.89/11,2126
6.2/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha107.84 0 105.49 6 107.8410.95/11,3122
7.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.60 0 108.81 0 108.6011.71/12,1118
8.3/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha108.62 0 108.37 4 108.6211.73/12,1114
9.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky105.73 50 106.91 2 108.9112.02/12,4110
10.3/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK109.15 2 109.23 0 109.2312.34/12,7106
11.4/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK115.55 0 110.96 0 110.9614.07/14,5102
12.1/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus129.57 0 111.94 0 111.9415.05/15,598
13.3/U23MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa110.39 52 112.69 0 112.6915.80/16,394
14.5/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim112.50 2 111.09 2 113.0916.20/16,790
15.4/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov117.94 4 113.45 0 113.4516.56/17,186
16.1/DSŠTĚTKA Matěj 1996 0 SKVS ČB0.00 999 112.25 2 114.2517.36/17,982
17.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand115.26 2 115.58 0 115.5818.69/19,378
18.4/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz114.32 4 114.13 2 116.1319.24/19,974
19.3/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz116.94 2 118.25 2 118.9422.05/22,870
20.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa117.34 2 121.09 58 119.3422.45/23,266
21.2/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky119.53 0 120.16 4 119.5322.64/23,462
22.5/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.119.55 0 120.03 0 119.5522.66/23,458
23.6/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky119.89 0 121.66 0 119.8923.00/23,754
24.3/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky119.61 2 120.11 0 120.1123.22/24,050
25. ŠTĚPÁNEK Ondřej 1979 0 Dukla B.116.87 4 117.55 52 120.8723.98/24,746
26.6/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník121.50 0 126.83 0 121.5024.61/25,442
27.7/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy121.19 4 119.18 4 123.1826.29/27,138
28.7/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.127.00 0 127.37 0 127.0030.11/31,137
29.8/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky124.39 4 126.69 2 128.3931.50/32,536
30.4/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 3 SKŽižkov126.49 2 126.55 4 128.4931.60/32,635
31.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.157.88 6 129.78 0 129.7832.89/33,934
32. HRÁDEK Petr 1987 0 So Písek142.08 2 130.18 0 130.1833.29/34,433
33.3/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB0.00 999 128.23 2 130.2333.34/34,432
34.8/ZSHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand129.09 4 128.53 2 130.5333.64/34,731
35.4/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice129.50 2 131.86 4 131.5034.61/35,730
36.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.137.65 2 131.76 0 131.7634.87/36,029
37.9/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand130.70 8 127.83 6 133.8336.94/38,128
38.10/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov132.66 2 139.48 56 134.6637.77/39,027
39.11/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.130.89 4 135.74 0 134.8938.00/39,226
40.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus137.11 2 132.95 2 134.9538.06/39,325
41.12/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz133.81 2 138.56 6 135.8138.92/40,224
42.6/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky135.70 2 139.48 6 137.7040.81/42,123
43.1/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky146.97 10 140.26 0 140.2643.37/44,80
44.5/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand136.38 4 145.04 2 140.3843.49/44,922
45.13/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník135.52 6 132.80 12 141.5244.63/46,121
46.9/DMNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno152.34 2 141.83 0 141.8344.94/46,420
47.2/ZMREJMAN Petr 2001 3 KVS HK146.89 4 136.17 6 142.1745.28/46,719
48.2/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník140.28 2 142.96 2 142.2845.39/46,818
49.3/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.141.95 4 140.90 2 142.9046.01/47,517
50.4/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim153.65 4 141.19 2 143.1946.30/47,816
51.14/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov135.79 10 131.27 12 143.2746.38/47,915
52.2/PZKRÁL Adam 2003 0 USK Pha145.83 4 143.18 2 145.1848.29/49,80
53.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.146.79 0 147.95 2 146.7949.90/51,514
54.15/ZSSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz154.83 6 143.13 4 147.1350.24/51,913
55.16/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště144.56 8 141.54 6 147.5450.65/52,312
56.5/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life151.25 2 148.14 2 150.1453.25/55,011
56.17/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz151.59 2 148.14 2 150.1453.25/55,010
58.6/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek152.38 6 150.68 4 154.6857.79/59,69
59.5/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky165.98 10 152.88 4 156.8859.99/61,98
60.7/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice153.10 4 0.00 999 157.1060.21/62,17
61.6/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky162.42 8 153.19 4 157.1960.30/62,26
62.8/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor158.50 2 159.64 0 159.6462.75/64,85
63.3/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor162.32 0 157.74 2 159.7462.85/64,90
64.4/VSMAŇAS Miroslav 1955 3 Hubertus165.42 0 158.21 2 160.2163.32/65,44
65.10/DMLEITNER Zdeněk 1998 0 Hubertus171.58 6 156.58 4 160.5863.69/65,73
66.7/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha167.99 4 157.20 4 161.2064.31/66,42
67.8/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha161.80 0 165.85 2 161.8064.91/67,01
68.9/VMFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand160.38 4 0.00 999 164.3867.49/69,70
69.9/ZMŠOREL Martin 2001 0 KK Brand163.19 4 170.95 10 167.1970.30/72,60
70.10/ZMHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha167.69 2 176.42 12 169.6972.80/75,10
71.4/PZBEIER Matouš 2004 0 Trutnov192.40 4 170.25 2 172.2575.36/77,80
72.11/ZMPISKAČ Kryštof 2002 0 USK Pha179.43 6 186.91 54 185.4388.54/91,40
73.10/VMNOSEK Tomáš 1972 0 Happy Life183.74 2 191.23 6 185.7488.85/91,70
74.5/PZKADLEC Filip 2003 0 USK Pha187.55 0 198.82 4 187.5590.66/93,60
75.12/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník188.83 4 186.90 8 192.8395.94/99,00
76.13/ZMKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand208.64 8 184.01 10 194.0197.12/100,20
77.14/ZMSUK Jakub 2002 0 Trutnov196.67 14 189.51 14 203.51106.62/110,00
78.6/PZSTOLÍN Adam 2005 0 Trutnov219.64 8 217.63 8 225.63128.74/132,90
79.7/PZJAKL Jáchym 2004 0 USK Pha240.99 64 220.99 16 236.99140.10/144,60
80.8/PZDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha223.40 158 182.11 62 244.11147.22/151,90
81.9/PZONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha203.64 56 203.29 56 259.29162.40/167,60
82.10/PZBEIER Alva 2005 0 Trutnov208.77 54 253.39 20 262.77165.88/171,20
  MILLER Jan 1968 0 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠULC Karel 2000 0 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLF Jaroslav 1979 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo165.80 2 162.30 0 162.30 0
2.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov175.48 4 186.41 6 179.4817.18/10,62
3.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa205.46 2 0.00 999 207.4645.16/27,81
4.2/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha0.00 999 208.95 0 208.9546.65/28,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3