vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků

09.08.2014   USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava84.09 2 83.47 0 83.47 198
2.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí85.88 2 85.45 2 87.453.98/4,8194
3.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky88.30 2 87.64 0 87.644.17/5,0190
4.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky87.81 0 85.75 2 87.754.28/5,1186
5. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy88.18 0 86.38 2 88.184.71/5,6182
6.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice86.45 2 87.62 6 88.454.98/6,0178
7.2/DMHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.89.79 0 91.56 10 89.796.32/7,6174
8. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy92.98 2 90.54 0 90.547.07/8,5170
9.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK92.27 4 90.91 0 90.917.44/8,9166
10.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava91.12 0 91.42 0 91.127.65/9,2162
11.3/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim91.06 4 90.96 2 92.969.49/11,4158
12.4/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy93.64 4 93.41 0 93.419.94/11,9154
13.3/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.92.76 52 89.47 4 93.4710.00/12,0150
14.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.92.32 2 90.15 4 94.1510.68/12,8146
15.4/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.101.29 2 95.39 0 95.3911.92/14,3142
16.6/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha95.79 0 95.40 4 95.7912.32/14,8138
17.7/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky89.80 6 92.11 8 95.8012.33/14,8134
18.8/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy94.30 2 98.35 54 96.3012.83/15,4130
19.9/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc94.54 4 97.53 2 98.5415.07/18,1126
20.1/DSHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand94.91 4 92.56 8 98.9115.44/18,5122
21.10/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha99.04 8 95.54 4 99.5416.07/19,3118
22.11/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.97.07 4 94.44 6 100.4416.97/20,3114
23.2/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky101.84 8 98.80 2 100.8017.33/20,8110
24.3/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky117.12 8 96.95 4 100.9517.48/20,9106
25.4/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky100.29 8 97.18 4 101.1817.71/21,2102
26.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB99.31 2 99.10 4 101.3117.84/21,498
27.5/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand104.64 8 97.82 4 101.8218.35/22,094
28.5/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.98.02 4 107.36 50 102.0218.55/22,290
29. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV108.82 4 100.47 2 102.4719.00/22,886
30.6/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand99.32 4 100.49 2 102.4919.02/22,882
31.7/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov104.91 8 98.88 4 102.8819.41/23,378
32.12/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec105.60 60 103.31 0 103.3119.84/23,874
33.6/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK102.22 2 101.81 4 104.2220.75/24,970
34.13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.104.01 52 102.47 2 104.4721.00/25,269
35.2/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.105.03 0 104.27 4 105.0321.56/25,868
36.3/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha102.97 4 101.73 4 105.7322.26/26,767
37.8/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK103.02 4 101.56 6 107.0223.55/28,266
38.14/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha100.70 8 103.66 4 107.6624.19/29,065
39.9/DMŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec107.68 0 110.78 8 107.6824.21/29,064
40.15/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc106.40 4 100.85 8 108.8525.38/30,463
41.16/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice104.19 6 105.88 8 110.1926.72/32,062
42.17/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec110.62 0 119.69 2 110.6227.15/32,561
43.4/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha111.89 0 110.48 54 111.8928.42/34,060
44.18/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha111.11 2 109.98 2 111.9828.51/34,259
45.19/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand119.10 8 112.12 0 112.1228.65/34,358
46.10/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.106.34 6 126.04 10 112.3428.87/34,657
47.5/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.106.71 8 108.86 4 112.8629.39/35,256
48.2/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice114.51 6 112.87 0 112.8729.40/35,255
49.6/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky113.15 0 117.46 0 113.1529.68/35,654
50.20/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc109.32 4 120.52 2 113.3229.85/35,853
51.1/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life114.70 8 107.94 6 113.9430.47/36,552
52.21/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB110.18 4 110.78 6 114.1830.71/36,851
53. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV110.60 6 106.88 8 114.8831.41/37,650
54.22/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov109.10 6 113.37 56 115.1031.63/37,949
55.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.118.05 2 111.15 6 117.1533.68/40,348
56.7/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn125.45 8 118.41 0 118.4134.94/41,947
57.8/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc114.33 8 117.13 2 119.1335.66/42,746
58.23/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov109.43 12 115.32 4 119.3235.85/42,945
59.24/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště113.46 8 112.25 8 120.2536.78/44,144
60.9/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek114.69 6 115.46 54 120.6937.22/44,643
61.2/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life4.00 999 119.21 2 121.2137.74/45,242
62.10/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha115.31 6 120.80 10 121.3137.84/45,341
63.25/ZSREJMAN Petr 2001 KVS HK127.66 8 119.46 2 121.4637.99/45,540
64.26/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.113.73 8 122.78 10 121.7338.26/45,839
65.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky115.62 12 115.80 6 121.8038.33/45,938
66.11/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk114.50 8 118.14 6 122.5039.03/46,837
67.27/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha134.47 14 120.56 2 122.5639.09/46,836
68.12/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc119.60 4 129.07 2 123.6040.13/48,135
69.13/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc114.19 56 119.83 4 123.8340.36/48,434
70.14/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn108.83 154 115.54 10 125.5442.07/50,433
71.15/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha121.91 6 122.25 4 126.2542.78/51,332
72.16/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí127.07 10 120.70 6 126.7043.23/51,831
73.28/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice128.23 10 116.95 10 126.9543.48/52,130
74.17/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno117.86 10 125.81 106 127.8644.39/53,229
75.29/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand125.05 4 127.79 52 129.0545.58/54,628
76.30/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž119.97 10 130.19 4 129.9746.50/55,727
77.11/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa126.69 4 137.91 6 130.6947.22/56,626
78.31/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc126.98 60 127.65 4 131.6548.18/57,725
79.12/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc126.03 6 144.18 4 132.0348.56/58,224
80.32/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk125.68 8 119.81 58 133.6850.21/60,223
81.33/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha125.95 8 129.46 6 133.9550.48/60,522
82.34/ZSVENIGER Jan 2000 Vys.Mýto150.85 8 128.91 8 136.9153.44/64,021
83.35/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha136.98 58 131.64 6 137.6454.17/64,920
84.36/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí133.15 8 132.47 6 138.4755.00/65,919
85.3/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor139.31 12 124.72 14 138.7255.25/66,218
86.18/ZMULITZKA Oliver 2002 KK Opava134.74 106 136.81 2 138.8155.34/66,317
87.37/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.126.65 70 117.48 24 141.4858.01/69,516
88.19/ZMHALA Jiří 2002 Olomouc172.66 12 140.72 8 148.7265.25/78,215
89.20/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc139.96 10 141.67 8 149.6766.20/79,314
90.21/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha156.33 8 134.00 16 150.0066.53/79,713
91.22/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB142.07 8 133.31 54 150.0766.60/79,812
92.23/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha158.51 62 143.38 8 151.3867.91/81,411
93.38/ZSVÁCHA Ondřej 2001 Šumperk151.05 60 136.25 16 152.2568.78/82,410
94.39/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk142.70 10 1.00 999 152.7069.23/82,99
95.24/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc141.72 14 168.21 4 155.7272.25/86,68
96.25/ZMKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.149.75 10 194.14 2 159.7576.28/91,47
97.40/ZSŠULC Karel 2000 3 KK Brand113.66 52 109.88 56 165.6682.19/98,56
98.41/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto177.84 208 176.88 2 178.8895.41/114,35
99.42/ZSVAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa164.14 18 148.16 108 182.1498.67/118,24
100.13/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.161.94 24 182.12 114 185.94102.47/122,83
101.14/DMFUCHS Jakub 1999 Jablonec157.55 106 184.19 6 190.19106.72/127,92
102.26/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn146.27 64 131.45 62 193.45109.98/131,81
103.43/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc163.63 56 142.49 58 200.49117.02/140,20
104.44/ZSSURMA Tadeáš 2001 Šumperk148.63 68 192.82 158 216.63133.16/159,50
105.45/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto176.84 52 173.63 158 228.84145.37/174,20
106.27/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.165.51 66 162.68 268 231.51148.04/177,40
107.46/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc140.19 204 172.08 106 278.08194.61/233,10
108.28/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha167.14 154 165.37 114 279.37195.90/234,70
109.29/ZMFRENCL Josef 2002 USK Pha4.00 999 172.42 116 288.42204.95/245,50
110.47/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc200.23 124 1.00 999 324.23240.76/288,40
111.30/ZMČEPELÁK František 2002 Č.Kruml.1.00 999 192.95 162 354.95271.48/325,20
112.31/ZMRANCE Sebastián 2002 Olomouc4.00 999 215.95 158 373.95290.48/348,00
113.32/ZMNOVÁK Matěj 2003 KK Opava141.62 356 141.71 410 497.62414.15/496,20
114.33/ZMZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí1.00 999 150.52 456 606.52523.05/626,60
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov3.00 999 3.00 999 999.00 0
  VYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc3.00 999 3.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNĚZŮ Vojta 1977 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3