vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě

14.09.2014   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:54,95 00:57,56 00:54,95 -
2. KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:56,39 00:57,67 00:56,391.44/2,6-
3. ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:00,61 01:01,61 01:00,615.66/10,3-
4. KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:00,72 01:04,31 01:00,725.77/10,5-
5. HEGER Tomáš 1998 Dukla B.01:00,80 02:31,13 01:00,805.85/10,6-
6. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc01:01,87 01:01,22 01:01,226.27/11,4-
7. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.01:01,98 01:08,42 01:01,987.03/12,8-
8. SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.01:08,20 01:02,98 01:02,988.03/14,6-
9. ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:06,85 01:03,74 01:03,748.79/16,0-
10. LERCH Adam 1998 Klášter.01:07,50 01:04,24 01:04,249.29/16,9-
11. HEGER Vojtěch 2000 KVS HK01:05,64 01:04,88 01:04,889.93/18,1-
12. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc01:06,75 01:24,42 01:06,7511.80/21,5-
13. LHOTA Matyáš 1999 USK Pha01:07,26 01:07,72 01:07,2612.31/22,4-
14. KUČA Jakub 1998 3 Litovel01:14,51 01:07,27 01:07,2712.32/22,4-
15. RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:08,47 01:09,57 01:08,4713.52/24,6-
16. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:08,61 01:48,52 01:08,6113.66/24,9-
17. WALTER Jakub 1998 3 TJ Šumperk01:55,50 01:08,83 01:08,8313.88/25,3-
18. ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:09,60 01:10,96 01:09,6014.65/26,7-
19. CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB01:11,28 01:14,72 01:11,2816.34/29,7-
20. NOVÁK Kuba 2001 Pardub.16:39,00 01:28,46 01:28,4633.51/61,0-
  PATÁK Jan 1997 2 Litovel00:00,00 00:00,00 DNF -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.00:55,09 00:56,35 00:55,09 -
2. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice00:55,37 01:06,74 00:55,370.28/0,5-
3. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.00:56,24 00:57,76 00:56,241.15/2,1-
4. DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:59,80 00:57,15 00:57,152.06/3,7-
5. PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:58,52 01:00,71 00:58,523.43/6,2-
6. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:58,55 00:58,54 00:58,543.45/6,3-
7. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.00:59,73 01:02,63 00:59,734.64/8,4-
8. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:59,74 01:00,86 00:59,744.65/8,4-
9. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.01:00,20 01:03,28 01:00,205.11/9,3-
10. HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc01:01,38 01:03,56 01:01,386.29/11,4-
11. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel01:02,48 01:01,66 01:01,666.57/11,9-
12. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:18,92 01:01,74 01:01,746.65/12,1-
13. ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB01:01,97 01:03,12 01:01,976.88/12,5-
14. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:02,45 01:06,71 01:02,457.36/13,4-
15. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice01:05,71 01:04,73 01:04,739.64/17,5-
16. KOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy01:05,23 01:06,91 01:05,2310.14/18,4-
17. VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:08,83 01:08,06 01:08,0612.97/23,5-
18. FIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc01:08,99 01:38,31 01:08,9913.90/25,2-
19. KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc01:13,40 01:33,93 01:13,4018.31/33,2-
20. VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor01:32,26 01:15,05 01:15,0519.96/36,2-
21. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:15,36 01:18,65 01:15,3620.27/36,8-
22. MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.01:42,20 01:16,37 01:16,3721.28/38,6-
  MAČKALOVÁ Haidi 1998 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNF -
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNF -
  SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:47,93 00:48,61 00:47,93 -
2. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:50,24 00:51,22 00:50,242.31/4,8-
3. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha00:50,86 00:51,04 00:50,862.93/6,1-
4. KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno00:51,60 00:51,10 00:51,103.17/6,6-
5. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:51,83 00:53,81 00:51,833.90/8,1-
6. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:52,00 00:52,36 00:52,004.07/8,5-
7. PAPULA Martin 1999 2 Litovel00:52,56 00:53,67 00:52,564.64/9,7-
8. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc00:53,64 00:54,37 00:53,645.71/11,9-
9. LERCH Adam 1998 Klášter.00:54,00 00:56,34 00:54,006.07/12,7-
10. HEGER Tomáš 1998 Dukla B.00:54,06 00:57,82 00:54,066.13/12,8-
11. ZIMA Tomáš 2000 Roudnice00:54,06 01:29,83 00:54,066.13/12,8-
12. KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand00:58,36 00:54,46 00:54,466.53/13,6-
13. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:54,68 00:54,80 00:54,686.75/14,1-
14. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy00:54,76 00:55,12 00:54,766.83/14,2-
15. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:02,79 00:54,89 00:54,896.96/14,5-
16. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.00:55,32 00:56,11 00:55,327.39/15,4-
17. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice00:55,69 00:58,13 00:55,697.76/16,2-
18. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:56,56 00:58,93 00:56,568.64/18,0-
19. BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc00:58,46 00:57,08 00:57,089.15/19,1-
20. NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno00:57,09 00:58,39 00:57,099.16/19,1-
21. HAVLENA Jan 1997 KK Brand00:57,49 01:02,06 00:57,499.56/19,9-
22. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:59,39 00:58,53 00:58,5310.60/22,1-
23. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy01:01,28 01:00,30 01:00,3012.37/25,8-
24. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:00,93 01:05,70 01:00,9313.00/27,1-
25. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:01,08 01:01,49 01:01,0813.15/27,4-
26. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.01:01,41 01:01,27 01:01,2713.34/27,8-
27. BAREŠ Antonín 1998 Štětí01:03,24 01:01,50 01:01,5013.57/28,3-
28. ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.01:01,72 01:04,35 01:01,7213.79/28,8-
29. KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.01:02,75 01:04,32 01:02,7514.82/30,9-
30. VESELÝ František 2000 3 Trutnov01:03,73 01:25,62 01:03,7315.80/33,0-
31. KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.01:03,75 01:04,15 01:03,7515.82/33,0-
32. FIALA Jakub 2001 Olomouc01:16,06 01:05,86 01:05,8617.93/37,4-
33. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:08,27 01:06,34 01:06,3418.41/38,4-
34. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc16:39,00 01:06,88 01:06,8818.95/39,5-
35. MILYÁN David 2001 L.Žatec01:09,62 01:07,53 01:07,5319.60/40,9-
36. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno01:08,79 16:39,00 01:08,7920.86/43,5-
37. LERCH Eduard 2002 Klášter.01:09,22 01:26,44 01:09,2221.29/44,4-
38. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník01:21,25 01:21,36 01:21,2533.32/69,5-
39. PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:22,18 16:39,00 01:22,1834.25/71,5-
40. LUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc16:39,00 01:39,43 01:39,4351.50/107,4-
  KYTKA Tomáš 1999 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 DNF -
  KOUDELKA Václav 1997 Rakovník00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  PETERKA Adam 1996 Rakovník00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  PECHMAN Štěpán 1999 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  PETERKA Jáchym 1998 Rakovník00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  HOUŠKA Jan 1999 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  KLEMENT Maxim 2001 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
96
96
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:53,78 00:53,71 00:53,71 -
2. ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
97
98
3 Litovel
Litovel
00:55,26 00:58,33 00:55,261.55/2,9-
3. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
2 Dukla B.
Dukla B.
00:58,66 01:00,30 00:58,664.95/9,2-
4. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 3 Olomouc
Olomouc
00:58,96 00:59,19 00:58,965.25/9,8-
5. KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
97
98
Kroměříž
Kroměříž
00:59,47 01:01,18 00:59,475.76/10,7-
6. ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
  3 Pardub.
Pardub.
01:00,55 01:01,03 01:00,556.84/12,7-
7. ZIMA Tomáš
LHOTA Matyáš
 
99
Roudnice
USK Pha
01:00,81 01:01,33 01:00,817.10/13,2-
8. SKOŘEPA Vojtěch
WALTER Jakub
99
98
3 Č.Kruml.
TJ Šumperk
01:01,63 01:01,08 01:01,087.37/13,7-
9. PATÁK Jan
KUČA Jakub
97
98
3 Litovel
Litovel
01:01,71 01:01,11 01:01,117.40/13,8-
10. CHALOUPKA Václav
MRÚZEK Vojta
98
98
Olomouc
KK Opava
01:20,03 01:01,22 01:01,227.51/14,0-
11. KAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
99
99
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,02 01:01,62 01:01,627.91/14,7-
12. KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
  3 Trutnov
Trutnov
01:04,62 01:04,19 01:04,1910.48/19,5-
13. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,76 01:06,60 01:04,7611.05/20,6-
14. FIALA Jakub
GABRLÍK Tomáš
1 Olomouc
Olomouc
01:29,24 01:10,27 01:10,2716.56/30,8-
15. VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
  3 Vys.Mýto
Týniště
01:10,88 01:12,33 01:10,8817.17/32,0-
16. HOUŠKA Jan
KYTKA Tomáš
99
99
Č.Lípa
Č.Lípa
01:15,85 16:39,00 01:15,8522.14/41,2-
  VENIGER Jan
ŠVAGR Zdeněk
 
68
3 Vys.Mýto
Týniště
00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  RUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
99
99
3 Pardub.
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:03,96 16:39,00 01:03,96 -
2. FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice01:09,13 01:09,25 01:09,135.17/8,1-
3. BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:10,10 01:12,42 01:10,106.14/9,6-
4. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.01:10,81 16:39,00 01:10,816.85/10,7-
5. SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno01:25,18 01:11,24 01:11,247.28/11,4-
6. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.01:21,30 01:11,33 01:11,337.37/11,5-
7. NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno01:14,66 01:11,74 01:11,747.78/12,2-
8. HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc16:39,00 01:18,27 01:18,2714.31/22,4-
9. ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB01:19,59 16:39,00 01:19,5915.63/24,4-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3