MČR žáků ve slalomu v Brandýse

05.09.2015   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB96.90 2 95.62 2 97.62 -
2.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.99.09 0 99.93 6 99.091.47/1,5-
3.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec104.06 0 102.99 0 102.995.37/5,5-
4.4/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB104.39 0 115.86 12 104.396.77/6,9-
5.5/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky102.91 8 102.25 4 106.258.63/8,8-
6.6/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice104.37 8 104.61 2 106.618.99/9,2-
7.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.10 0 106.13 2 108.1310.51/10,8-
8.8/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha107.17 2 111.32 6 109.1711.55/11,8-
9.9/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk103.26 6 109.08 8 109.2611.64/11,9-
10.10/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB106.25 4 117.30 4 110.2512.63/12,9-
11.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha112.51 0 108.70 2 110.7013.08/13,4-
12.11/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha102.77 8 105.73 12 110.7713.15/13,5-
13.12/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.105.14 52 108.31 4 112.3114.69/15,0-
14.13/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice138.40 10 111.01 2 113.0115.39/15,8-
15.14/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí109.52 4 121.11 50 113.5215.90/16,3-
16.15/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha114.45 0 122.36 6 114.4516.83/17,2-
17.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.64 8 115.33 0 115.3317.71/18,1-
18.3/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc116.65 0 115.83 0 115.8318.21/18,7-
19.16/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha115.30 2 116.92 6 117.3019.68/20,2-
20.17/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha113.49 4 117.81 4 117.4919.87/20,4-
21.18/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak121.79 2 117.80 0 117.8020.18/20,7-
22.19/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand111.89 6 116.02 6 117.8920.27/20,8-
23.20/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.110.10 8 107.37 14 118.1020.48/21,0-
24.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc123.01 0 118.39 2 120.3922.77/23,3-
25.21/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn116.69 108 116.79 4 120.7923.17/23,7-
26.22/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha120.06 4 117.95 4 121.9524.33/24,9-
27.23/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc120.83 4 116.54 8 124.5426.92/27,6-
28.24/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha147.12 8 121.45 4 125.4527.83/28,5-
29.25/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc118.83 10 117.93 8 125.9328.31/29,0-
30.26/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk117.99 8 133.18 10 125.9928.37/29,1-
31.27/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand114.09 12 116.91 10 126.0928.47/29,2-
32.5/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice140.30 10 124.11 2 126.1128.49/29,2-
33.28/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB119.59 12 120.13 6 126.1328.51/29,2-
34.6/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy126.13 58 123.52 4 127.5229.90/30,6-
35.29/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc122.44 6 119.62 8 127.6230.00/30,7-
36.30/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky138.38 4 125.40 8 133.4035.78/36,7-
37.7/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand145.25 14 130.03 4 134.0336.41/37,3-
38.8/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk126.29 8 129.43 8 134.2936.67/37,6-
39.9/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha133.35 2 131.85 4 135.3537.73/38,6-
40.10/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor132.69 54 122.70 14 136.7039.08/40,0-
41.11/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha130.79 6 169.00 6 136.7939.17/40,1-
42.31/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk131.29 6 147.76 164 137.2939.67/40,6-
43.32/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk146.38 22 131.98 8 139.9842.36/43,4-
44.12/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm147.84 18 131.08 10 141.0843.46/44,5-
45.13/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn135.79 6 144.50 8 141.7944.17/45,2-
46.14/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB131.83 14 134.03 8 142.0344.41/45,5-
47.15/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava141.58 6 135.50 8 143.5045.88/47,0-
48.16/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy144.93 4 137.07 12 148.9351.31/52,6-
49.33/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava125.19 72 133.20 16 149.2051.58/52,8-
50.17/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc126.47 108 142.95 8 150.9553.33/54,6-
51.34/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc139.68 12 139.81 58 151.6854.06/55,4-
52.18/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc188.03 204 153.37 4 157.3759.75/61,2-
53.19/ZMKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy149.58 8 1.00 999 157.5859.96/61,4-
54.35/ZSFUCHS Matouš 2002 Jablonec1.00 999 144.89 14 158.8961.27/62,8-
55.20/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB143.85 54 149.96 10 159.9662.34/63,9-
56.36/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc157.85 4 137.91 56 161.8564.23/65,8-
57.21/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice156.24 116 151.89 10 161.8964.27/65,8-
58.22/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc157.59 6 169.50 4 163.5965.97/67,6-
59.37/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk157.37 8 162.77 10 165.3767.75/69,4-
60.23/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc199.02 62 164.10 8 172.1074.48/76,3-
61.38/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov230.89 14 163.44 10 173.4475.82/77,7-
62.24/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.152.53 56 178.90 16 194.9097.28/99,7-
63.25/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB152.96 210 201.45 4 205.45107.83/110,5-
64.39/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk171.71 68 152.68 60 212.68115.06/117,9-
65.40/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž148.53 70 152.97 64 216.97119.35/122,3-
66.26/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky183.57 118 161.73 62 223.73126.11/129,2-
67.41/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.204.54 20 287.49 68 224.54126.92/130,0-
68.27/ZMJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky181.65 160 162.34 66 228.34130.72/133,9-
69.42/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy172.47 62 1.00 999 234.47136.85/140,2-
70.28/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno225.13 168 179.62 60 239.62142.00/145,5-
71.43/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK134.88 110 148.84 158 244.88147.26/150,9-
72.29/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha155.04 110 170.31 208 265.04167.42/171,5-
73.30/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná161.73 114 191.65 112 275.73178.11/182,5-
74.31/ZMJANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha1.00 999 164.84 114 278.84181.22/185,6-
75.44/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm210.52 122 165.79 114 279.79182.17/186,6-
76.32/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice173.83 114 171.82 160 287.83190.21/194,8-
77.33/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.195.96 168 181.86 112 293.86196.24/201,0-
78.34/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc186.65 112 201.45 162 298.65201.03/205,9-
79.35/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná202.84 118 1.00 999 320.84223.22/228,7-
80.45/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto178.03 162 173.03 158 331.03233.41/239,1-
81.46/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň169.24 370 175.45 168 343.45245.83/251,8-
82.47/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.4.00 999 135.92 210 345.92248.30/254,4-
83.48/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky1.00 999 162.72 214 376.72279.10/285,9-
84.36/ZMKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn172.50 210 198.65 262 382.50284.88/291,8-
85.37/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž180.33 260 166.40 222 388.40290.78/297,9-
86.38/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha234.82 220 200.62 218 418.62321.00/328,8-
87.49/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc1.00 999 191.25 270 461.25363.63/372,5-
88.39/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň285.33 218 242.61 312 503.33405.71/415,6-
89.40/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc160.43 466 168.79 368 536.79439.17/449,9-
90.41/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná1.00 999 241.28 352 593.28495.66/507,7-
91.42/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov1.00 999 158.38 456 614.38516.76/529,4-
  VALENTA Petr 2001 Štětí1.00 999 1.00 999 999.00 -
  BUDÁK David 2003 Kadaň1.00 999 1.00 999 999.00 -
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
  HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 -
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 -
Oddíl