vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

17.04.2016   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
  FOUKAL Pavel 1987 Dukla B.100.28 0 5.00 0 0.00 0
  VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava96.57 4 5.00 0 0.00 0
  BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava99.04 4 5.00 0 0.00 0
  BUSTA Jan 1989 USK Pha101.33 2 5.00 0 0.00 0
  GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy104.59 2 5.00 0 0.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha93.35 2 93.94 0 93.94 75video   video   
2.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha94.53 2 94.82 0 94.820.88/0,968video   video   
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.97.49 0 95.03 0 95.031.09/1,262video   video   
4.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha97.12 2 95.91 0 95.911.97/2,157video   video   
5. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.95.15 0 94.79 2 96.792.85/3,053video   video   
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha98.73 0 97.99 0 97.994.05/4,349video   video   
7.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha98.28 2 98.57 0 98.574.63/4,946video   video   
8.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha101.04 0 98.13 2 100.136.19/6,643video   video   video   
9. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.07 0 96.80 4 100.806.86/7,340video   video   
10.2/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc96.82 2 107.31 2 109.3115.37/16,437video   video   
11.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.100.68 2 98.73 0 98.734.79/5,135video   
12.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha99.41 2 99.20 2 101.207.26/7,733
13.3/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha102.52 0 129.25 56 102.528.58/9,131video   
14. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha103.65 0 103.09 2 103.659.71/10,329video   
15.4/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.100.73 4 102.18 4 104.7310.79/11,527video   
16.4/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha100.75 6 97.30 54 106.7512.81/13,625video   
17.5/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha107.42 0 103.36 4 107.3613.42/14,323video   
18.6/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.105.65 2 107.10 4 107.6513.71/14,621video   
19.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.107.96 0 108.37 10 107.9614.02/14,919
20.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.105.08 4 104.10 4 108.1014.16/15,117video   
21.7/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB115.33 58 104.57 4 108.5714.63/15,615video   
22. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha130.72 4 104.92 4 108.9214.98/15,914video   
23.5/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha110.03 2 107.69 2 109.6915.75/16,813video   
24.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV107.76 2 112.28 0 109.7615.82/16,812video   
25.8/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB119.78 2 110.38 0 110.3816.44/17,511
26.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc112.21 0 117.97 0 112.2118.27/19,410video   
27.9/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc108.25 4 104.22 8 112.2218.28/19,59video   
28.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.112.50 0 110.06 4 112.5018.56/19,88video   
29. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy110.36 10 109.61 4 113.6119.67/20,97
30. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy112.57 2 111.70 4 114.5720.63/22,06video   
31.4/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn117.69 108 111.96 6 117.9624.02/25,65video   
32.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja124.56 2 121.97 4 125.9732.03/34,14video   
33.10/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec130.99 56 126.17 6 132.1738.23/40,73video   
34.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor136.26 12 124.06 12 136.0642.12/44,82video   
  POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATULA Roman 1996 2+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.99.87 0 97.87 0 97.87 75video   video   
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha99.99 0 99.26 0 99.261.39/1,468video   video   
3.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice104.04 2 98.69 2 100.692.82/2,962video   video   
4.2/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.103.60 0 101.29 0 101.293.42/3,557video   video   
5. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha101.67 0 99.53 2 101.533.66/3,753video   video   
6.3/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha103.49 2 100.41 2 102.414.54/4,649video   video   
7.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice104.89 2 102.73 0 102.734.86/5,046video   video   
8.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno106.94 2 106.02 0 106.028.15/8,343video   video   
9.4/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava106.47 0 107.04 2 109.0411.17/11,440video   video   
10.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha105.37 0 110.52 4 114.5216.65/17,037video   video   
11.2/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice107.54 8 105.78 2 107.789.91/10,135video   video   
12.5/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.109.33 2 107.79 0 107.799.92/10,133video   
13. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha107.28 2 4.00 999 109.2811.41/11,731video   
14. ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.104.67 50 105.38 4 109.3811.51/11,829video   video   video   
15.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc111.41 0 111.60 2 111.4113.54/13,827video   video   
16.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec111.54 2 108.90 4 112.9015.03/15,425video   video   
17.4/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha108.43 6 110.05 8 114.4316.56/16,923video   video   
18.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno112.81 2 112.11 6 114.8116.94/17,321video   video   
19.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn118.75 52 110.82 4 114.8216.95/17,319
20.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy113.15 2 114.88 4 115.1517.28/17,717video   
21.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava117.64 2 119.61 8 119.6421.77/22,215video   video   
22.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha127.87 6 113.75 6 119.7521.88/22,414video   video   
23.7/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8134.36 52 118.17 4 122.1724.30/24,813video   video   
24.8/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava129.89 6 122.24 0 122.2424.37/24,912video   video   
25.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2+ Stonava118.91 4 121.00 6 122.9125.04/25,611video   
26.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.69 2 124.79 10 124.6926.82/27,410video   video   
27. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice126.04 8 124.89 0 124.8927.02/27,69video   video   
28.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc149.22 10 123.43 2 125.4327.56/28,28
29.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc122.85 4 128.32 52 126.8528.98/29,67video   video   
30.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha127.17 2 127.36 10 129.1731.30/32,06video   video   
31. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy128.12 6 125.22 6 131.2233.35/34,15video   video   
32.9/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec130.39 8 131.51 0 131.5133.64/34,44video   video   
33.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc130.19 14 134.28 10 144.1946.32/47,33video   video   video   
34. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy136.69 10 133.92 58 146.6948.82/49,92video   
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
102.20 0 94.31 2 96.31 60video   video   
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
103.01 0 97.68 0 97.681.37/1,453video   video   
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
105.28 2 102.11 2 104.117.80/8,147video   video   
4.1/U23VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
MT USK Pha
USK Pha
108.66 2 106.55 0 106.5510.24/10,642video   video   
5.1/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
115.92 4 106.75 2 108.7512.44/12,938video   video   
6.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
114.02 0 109.21 0 109.2112.90/13,434video   video   
7.2/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
116.51 6 111.50 2 113.5017.19/17,831video   video   
8. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
118.24 2 111.93 2 113.9317.62/18,328video   video   
9. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
120.70 0 114.50 6 120.5024.19/25,125video   video   
10.3/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
119.13 0 116.73 8 124.7328.42/29,522video   video   
11.2/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
117.71 52 113.67 2 115.6719.36/20,120video   video   
12.4/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
127.68 54 113.77 6 119.7723.46/24,418video   video   video   
13. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
118.24 6 122.40 2 124.2427.93/29,016video   video   video   
14. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
120.87 4 123.11 8 124.8728.56/29,714video   video   
15. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
124.35 2 124.10 8 126.3530.04/31,212video   video   
16. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
123.10 6 4.00 999 129.1032.79/34,010
17.3/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
119.43 10 4.00 999 129.4333.12/34,49video   
18.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
127.48 8 124.67 10 134.6738.36/39,88video   video   
19.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
133.45 60 125.30 10 135.3038.99/40,57video   video   
20. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
133.91 4 139.86 10 137.9141.60/43,26video   video   
21.5/DSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
167.43 12 4.00 999 179.4383.12/86,35video   

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1.1/U23PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha89.48 2 84.21 0 84.21 75video   video   
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha89.43 0 86.81 0 86.812.60/3,168video   video   
3. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.88.94 4 87.77 0 87.773.56/4,262video   video   
4. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.88.45 0 88.10 0 88.103.89/4,657video   video   
5. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha89.59 2 86.32 2 88.324.11/4,953video   video   
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha89.23 2 87.49 2 89.495.28/6,349video   video   
7. BUCHTEL Michal 1986 2 USK Pha91.57 2 91.95 0 91.957.74/9,246video   video   
8.1/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava94.27 0 93.51 0 93.519.30/11,043video   video   
9. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.90.75 0 88.45 52 140.4556.24/66,840video   video   
10. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha88.26 0 84.97 100 184.97100.76/119,737video   video   
11.2/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.92.55 8 91.04 0 91.046.83/8,135
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice92.25 4 89.22 2 91.227.01/8,333
13.3/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha95.39 0 92.60 0 92.608.39/10,031video   video   
14. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.94.69 0 89.83 56 94.6910.48/12,429video   video   video   
15.2/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha97.83 0 95.07 0 95.0710.86/12,927video   video   
16.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.14 0 96.51 4 96.1411.93/14,225video   video   
17.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy97.05 0 97.74 4 97.0512.84/15,223video   video   
18.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha98.36 2 95.25 2 97.2513.04/15,521video   video   
19.2/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice95.07 4 95.57 2 97.5713.36/15,919video   video   
20.4/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha99.99 2 97.61 0 97.6113.40/15,917
21.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha102.00 2 97.75 0 97.7513.54/16,115video   video   
22.5/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha98.49 2 100.05 4 100.4916.28/19,314video   video   
23. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava100.41 6 98.56 2 100.5616.35/19,413video   video   
24.6/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha110.53 8 96.58 4 100.5816.37/19,412video   video   
25.7/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno97.13 4 97.53 4 101.1316.92/20,111video   video   
25.8/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava101.13 0 119.20 8 101.1316.92/20,110video   video   
27. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc99.46 2 96.75 6 101.4617.25/20,59video   video   
28. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky102.36 0 99.31 4 102.3618.15/21,68video   video   
29.9/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha97.15 6 96.37 6 102.3718.16/21,67video   video   
30.10/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník100.72 52 102.72 0 102.7218.51/22,06video   video   
31. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha96.81 6 102.75 2 102.8118.60/22,15video   video   
32.11/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.09 2 101.69 8 103.0918.88/22,44video   video   
33.2/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.103.22 0 104.06 2 103.2219.01/22,63video   video   
34.12/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy103.18 2 102.71 2 104.7120.50/24,32video   video   
35.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky104.78 0 101.50 8 104.7820.57/24,41video   video   
36.3/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.104.92 0 4.00 999 104.9220.71/24,60video   
37.13/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno107.18 2 103.48 2 105.4821.27/25,30video   video   
38.4/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB105.80 2 107.25 0 107.2523.04/27,40video   video   
39.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.107.04 4 101.77 6 107.7723.56/28,00video   video   
40.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava107.82 0 108.24 0 107.8223.61/28,00video   video   
41.5/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice108.50 2 104.89 4 108.8924.68/29,30video   video   
42.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky103.93 6 102.54 54 109.9325.72/30,50video   video   
43.4/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim105.95 6 107.88 60 111.9527.74/32,90video   video   
44.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB111.20 54 102.68 10 112.6828.47/33,80
45.5/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.107.43 6 108.23 6 113.4329.22/34,70video   video   
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.113.67 4 107.56 2 109.56 60
2.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno119.22 4 110.52 0 110.520.96/0,953video   video   
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha111.43 2 108.72 2 110.721.16/1,147video   video   
4.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice121.11 2 110.56 2 112.563.00/2,742video   video   
5.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha118.67 8 113.67 2 115.676.11/5,638video   video   
6.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.118.59 2 110.79 8 118.799.23/8,434video   video   
7.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno123.43 2 121.20 0 121.2011.64/10,631video   video   
8.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy129.71 8 123.70 6 129.7020.14/18,428video   video   
9.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn131.50 12 137.53 6 143.5333.97/31,025
10.4/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha144.83 10 155.15 2 157.1547.59/43,422
11.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno184.58 12 141.83 4 145.8336.27/33,120video   video   
12.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc162.57 4 234.56 56 166.5757.01/52,018
13.2/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec172.85 64 160.54 16 176.5466.98/61,116video   video   
14.3/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2+ USK Pha155.14 56 141.56 156 211.14101.58/92,714video   video   
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3