vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve slalomu na Lipně

21.08.2016   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha124.13 2 119.81 0 119.81 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.125.53 0 120.23 0 120.230.42/0,468
3.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha121.01 2 118.52 2 120.520.71/0,662
4. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.123.41 0 120.55 0 120.550.74/0,657
5. BEŇUŠ Matěj   SVK118.37 2 118.65 2 120.650.84/0,70
6. MARTIKÁN Michal   SVK124.12 0 120.03 2 122.032.22/1,90
7. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.121.40 6 117.88 6 123.884.07/3,453
8.1/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB127.62 2 124.37 0 124.374.56/3,849
9.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha126.85 2 123.23 2 125.235.42/4,546
10.2/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc124.73 2 123.30 2 125.305.49/4,643
11. ROISIN Lucas 97 FRA124.43 2 119.43 6 125.435.62/4,70
12. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.128.04 0 126.51 0 126.516.70/5,640
13. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha126.51 0 125.79 2 127.797.98/6,737
14.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.135.29 54 123.24 0 123.243.43/2,935
15. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha134.33 4 128.68 0 128.688.87/7,433
16.4/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha129.58 102 129.75 0 129.759.94/8,331
17. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha130.01 2 128.32 50 132.0112.20/10,229
18.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.131.40 2 133.60 2 133.4013.59/11,327
19.1/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha123.75 10 4.00 999 133.7513.94/11,625
20.6/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc134.42 6 131.64 4 135.6415.83/13,223
21.2/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha132.85 110 134.38 2 136.3816.57/13,821
22.7/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha173.90 102 136.54 0 136.5416.73/14,019
23. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy133.08 52 134.69 2 136.6916.88/14,117
24.3/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha141.88 4 137.05 2 139.0519.24/16,115
25.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.153.79 50 140.80 0 140.8020.99/17,514
26.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV145.22 58 140.91 2 142.9123.10/19,313
27.1/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn139.94 4 138.65 8 143.9424.13/20,112
28.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.149.93 8 136.44 10 146.4426.63/22,211
29.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc144.52 2 147.24 52 146.5226.71/22,310
30.8/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec166.95 62 148.58 2 150.5830.77/25,79
31.4/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB149.15 6 4.00 999 155.1535.34/29,58
32. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha124.89 50 4.00 999 174.8955.08/46,07
33.4/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.134.49 52 135.60 108 186.4966.68/55,76
34.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja155.95 106 148.08 56 204.0884.27/70,35
35.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor178.29 156 4.00 999 334.29214.48/179,04
  CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice125.95 4 125.26 0 125.26 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha125.17 0 124.46 2 126.461.20/1,068
3.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice133.58 0 128.27 0 128.273.01/2,462
4.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice130.25 8 128.99 0 128.993.73/3,057
5. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha129.50 0 130.28 0 130.285.02/4,053
6.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.132.43 2 129.71 2 131.716.45/5,149
7. ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.130.85 0 130.76 2 132.767.50/6,046
8.2/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.138.62 2 135.09 2 137.0911.83/9,443
9.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha135.92 4 135.41 2 137.4112.15/9,740
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha136.13 2 4.00 999 999.00 37
11.2/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha139.48 6 134.94 4 138.9413.68/10,935
12.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno143.04 4 138.29 2 140.2915.03/12,033
13.1/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava138.88 2 149.05 58 140.8815.62/12,531
14.3/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava136.95 4 4.00 999 140.9515.69/12,529
15.3/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno137.36 50 139.43 4 143.4318.17/14,527
16.4/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha148.69 56 139.79 6 145.7920.53/16,425
17.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava139.99 6 148.18 2 145.9920.73/16,523
18.5/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn142.22 102 147.04 0 147.0421.78/17,421
19.4/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy151.00 2 143.59 102 153.0027.74/22,119
20.4/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc151.97 6 168.11 104 157.9732.71/26,117
21.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec160.03 106 156.14 6 162.1436.88/29,415
22.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc159.68 6 149.28 104 165.6840.42/32,314
23.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV164.64 52 166.77 0 166.7741.51/33,113
24.5/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc138.71 52 154.74 52 190.7165.45/52,312
25.5/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec182.35 12 185.52 54 194.3569.09/55,211
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy197.06 114 176.52 56 232.52107.26/85,610
27.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha155.50 100 152.18 112 255.50130.24/104,09
28.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc169.61 102 173.18 258 271.61146.35/116,88

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
127.16 0 123.88 2 125.88 60
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
124.74 0 124.11 6 130.114.23/3,453
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
132.55 2 131.12 2 133.127.24/5,847
4.1/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
138.00 0 133.30 2 135.309.42/7,542
5. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
152.29 4 141.76 4 145.7619.88/15,838
6.2/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
143.05 4 146.94 2 148.9423.06/18,334
7.3/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
150.76 4 142.41 8 150.4124.53/19,531
8. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
153.30 8 146.23 8 154.2328.35/22,528
9. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
152.49 8 171.23 56 227.23101.35/80,525
  HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
137.35 4 4.00 999 999.00 22
11.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
158.57 8 166.96 10 166.5740.69/32,320
12.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
169.17 14 149.69 206 183.1757.29/45,518
13. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
164.92 58 151.96 164 222.9297.04/77,116
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
MT USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha112.25 6 110.36 0 110.36 75
2. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha111.91 0 111.80 0 111.801.44/1,368
3. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha113.44 2 108.10 4 112.101.74/1,662
4. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.114.12 0 112.05 2 114.053.69/3,357
5.1/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha119.18 0 116.70 0 116.706.34/5,753
6.2/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha119.03 0 117.85 2 119.859.49/8,649
7.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha117.86 2 118.21 2 120.219.85/8,946
8.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice119.02 0 120.85 2 122.8512.49/11,343
9.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha115.55 2 129.05 0 129.0518.69/16,940
10. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice115.47 4 112.62 52 164.6254.26/49,237
11. PRIGENT Edgar 97 FRA113.24 2 115.53 50 165.5355.17/50,00
12. BUCHTEL Michal 1986 2 USK Pha120.15 2 115.23 0 115.234.87/4,435
13. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.119.12 4 115.74 0 115.745.38/4,933
14.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB122.92 52 117.82 0 117.827.46/6,831
15.3/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha120.00 0 121.91 0 120.009.64/8,729
16.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha122.19 2 118.54 2 120.5410.18/9,227
17.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy121.04 0 119.09 4 121.0410.68/9,725
18. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky119.21 2 119.32 50 121.2110.85/9,823
19. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha119.54 2 142.83 102 121.5411.18/10,121
20.3/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava118.31 4 126.02 6 122.3111.95/10,819
21.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha120.35 2 138.16 50 122.3511.99/10,917
22.5/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB120.47 2 131.15 4 122.4712.11/11,015
23.6/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.122.55 6 118.88 4 122.8812.52/11,314
24.3/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.125.80 0 123.05 0 123.0512.69/11,513
25. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus116.85 102 119.75 4 123.7513.39/12,112
26.4/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha124.31 4 119.78 4 123.7813.42/12,211
27.7/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí122.91 4 122.38 2 124.3814.02/12,710
28. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava124.46 0 125.73 2 124.4614.10/12,89
29.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy131.60 6 120.70 4 124.7014.34/13,08
30.5/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.125.82 6 123.21 2 125.2114.85/13,57
31.4/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky130.81 2 125.58 0 125.5815.22/13,86
32. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha126.95 2 4.00 999 128.9518.59/16,85
33.8/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno131.36 2 127.07 2 129.0718.71/17,04
34.9/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy129.26 0 129.72 2 129.2618.90/17,13
35.10/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno127.79 2 135.13 52 129.7919.43/17,62
36.6/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky125.93 4 144.24 6 129.9319.57/17,71
37.3/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice128.15 2 4.00 999 130.1519.79/17,90
38.4/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.129.37 2 4.00 999 131.3721.01/19,00
39.5/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB155.19 6 129.33 4 133.3322.97/20,80
40.11/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník132.80 2 4.00 999 134.8024.44/22,10
41. GUERIN Grégoire 98 FRA123.90 54 137.11 2 139.1128.75/26,10
42.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava136.96 6 4.00 999 142.9632.60/29,50
43. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.115.64 50 4.00 999 165.6455.28/50,10
44. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.115.11 52 4.00 999 167.1156.75/51,40
  VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice144.75 2 140.17 0 140.17 60
2.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno142.77 2 143.61 0 143.613.44/2,553
3. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.147.03 50 144.99 2 146.996.82/4,947
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno149.81 0 145.02 4 149.028.85/6,342
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc159.52 108 158.21 4 162.2122.04/15,738
6.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha162.95 56 160.62 4 164.6224.45/17,434
7. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha143.84 4 146.89 52 198.8958.72/41,931
8.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy155.39 58 151.65 54 205.6565.48/46,728
9.3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.241.12 10 207.07 20 227.0786.90/62,025
10.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn168.40 10 162.26 302 464.26324.09/231,222
11.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc201.68 106 173.17 10 183.1743.00/30,720
12.4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno160.59 260 199.97 60 259.97119.80/85,518
13.5/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha175.67 208 4.00 999 383.67243.50/173,716
  MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3