Slalom v Ostravě

13.05.2017   Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc90.00 4 89.40 4 93.40 68
2.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí94.00 2 97.10 2 96.002.60/2,864
2.1/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava96.00 4 94.00 2 96.002.60/2,860
4.1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc97.00 0 93.10 4 97.003.60/3,956
5.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc96.00 2 97.40 0 97.404.00/4,352
6.3/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava101.00 0 100.00 0 100.006.60/7,148
7.3/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno99.00 2 95.30 52 101.007.60/8,144
8.2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno104.00 4 102.10 0 102.108.70/9,340
9.4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc103.00 4 101.20 2 103.209.80/10,536
10.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí94.00 54 105.00 0 105.0011.60/12,432
11.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc117.00 2 103.10 4 107.1013.70/14,728
12.1/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Tzunami119.00 50 107.80 2 109.8016.40/17,624
13.5/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava126.00 50 109.90 0 109.9016.50/17,723
14.4/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc125.00 6 107.10 4 111.1017.70/19,022
15.6/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc113.00 4 114.50 2 116.5023.10/24,721
16.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc129.00 8 115.20 2 117.2023.80/25,520
17. BOHAČ Robert 1989 Tzunami136.00 10 117.30 6 123.3029.90/32,019
18.7/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc124.00 2 136.60 2 126.0032.60/34,918
19.8/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná148.00 12 130.10 0 130.1036.70/39,317
20.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc139.00 102 130.80 2 132.8039.40/42,216
21.9/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc130.00 50 125.10 8 133.1039.70/42,515
22.10/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc138.00 4 135.00 0 135.0041.60/44,514
23.11/ZSOLŠÁR Petr 2003 Tzunami132.00 6 162.10 2 138.0044.60/47,813
24.12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná165.00 2 136.20 2 138.2044.80/48,012
25.5/DMSTABLA Matyáš 2001 Tzunami1.00 999 133.10 6 139.1045.70/48,911
26.4/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno139.00 2 139.80 2 141.0047.60/51,010
27.13/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná138.00 6 155.60 8 144.0050.60/54,29
28.5/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc141.00 4 143.00 52 145.0051.60/55,28
29.6/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc172.00 58 145.40 4 149.4056.00/60,07
30.7/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno138.00 106 150.10 0 150.1056.70/60,76
31.8/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc157.00 54 151.60 4 155.6062.20/66,65
32.1/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná158.00 10 134.00 52 168.0074.60/79,94
33.14/ZSSALAJ František 2004 Litovel194.00 14 181.20 6 187.2093.80/100,43
34.9/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc133.00 106 142.80 54 196.80103.40/110,72
35.10/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel153.00 54 146.80 54 200.80107.40/115,01
36.15/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 Tzunami144.00 156 149.50 54 203.50110.10/117,90
37.16/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel149.00 58 208.90 104 207.00113.60/121,60
38.17/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel154.00 152 205.50 4 209.50116.10/124,30
39.11/ZMGEPRT David 2005 Litovel171.00 56 1.00 999 227.00133.60/143,00
40.6/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK130.00 204 183.40 54 237.40144.00/154,20
41.12/ZMČAMEK David 2006 Litovel1.00 999 160.20 156 316.20222.80/238,50
42.13/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel134.00 306 137.50 204 341.50248.10/265,60
43.14/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami167.00 260 201.20 156 357.20263.80/282,40
44.15/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc105.00 254 119.80 558 359.00265.60/284,40
45.7/DMROZSYPAL Filip 2002 Litovel1.00 999 166.30 454 620.30526.90/564,10
  FUCHS Marek 2002 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení