Slalom v Třebechovicích

01.10.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.107.20 0 107.20 0 107.20 123
2.1/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.110.70 54 108.40 2 110.403.20/3,0115
3.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.113.80 0 113.30 0 113.306.10/5,7107
4.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK117.00 0 4.00 999 117.009.80/9,1103
5.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Postřelm121.40 2 120.90 0 120.9013.70/12,899
6.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor124.00 0 122.40 0 122.4015.20/14,295
7.2/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB125.90 6 123.30 0 123.3016.10/15,091
8.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB123.90 0 122.20 4 123.9016.70/15,687
9.1/VLACINA Richard 1967 2 Semily122.70 2 123.50 2 124.7017.50/16,383
10.3/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.126.40 0 124.80 0 124.8017.60/16,479
11.2/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK123.20 2 126.70 0 125.2018.00/16,875
12.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK125.40 2 123.90 2 125.9018.70/17,471
13. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha124.30 4 124.20 2 126.2019.00/17,767
14.5/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm125.10 2 124.60 2 126.6019.40/18,163
14.2/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov127.30 4 126.60 0 126.6019.40/18,159
16.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor126.70 0 162.10 6 126.7019.50/18,255
17.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor127.30 0 128.70 0 127.3020.10/18,851
18.6/VMBRTEK Tomáš 1981 3 KKBeroun128.80 0 128.00 2 128.8021.60/20,147
19.3/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK128.90 0 134.20 0 128.9021.70/20,243
20.4/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L129.10 0 123.40 52 129.1021.90/20,439
21. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor127.60 2 132.40 10 129.6022.40/20,935
22.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor131.60 0 129.70 0 129.7022.50/21,034
23. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK130.10 0 129.80 0 129.8022.60/21,133
24.4/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov130.20 0 135.80 0 130.2023.00/21,532
25.5/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.130.70 0 134.80 6 130.7023.50/21,931
26.3/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov126.90 4 133.30 0 130.9023.70/22,130
27.4/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm129.40 2 133.40 2 131.4024.20/22,629
28.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor133.30 0 134.40 0 133.3026.10/24,328
29.6/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov134.50 0 135.20 2 134.5027.30/25,527
30.7/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily134.80 0 140.60 4 134.8027.60/25,726
31.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník136.20 0 135.10 0 135.1027.90/26,025
32.6/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov135.30 0 137.00 0 135.3028.10/26,224
33.1/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK138.10 2 136.00 0 136.0028.80/26,923
34.2/U23VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK135.90 4 136.30 0 136.3029.10/27,122
35.2/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK139.60 2 137.00 0 137.0029.80/27,821
36.7/VPETERKA Vít 1969 Rakovník139.90 0 138.50 0 138.5031.30/29,220
36.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa139.50 2 138.50 0 138.5031.30/29,219
38.3/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK137.60 2 139.30 4 139.6032.40/30,218
39.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.140.80 0 143.40 0 140.8033.60/31,317
40.3/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov139.70 2 138.30 4 141.7034.50/32,216
41.8/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.138.40 4 142.50 4 142.4035.20/32,815
42. ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.142.60 0 4.00 999 142.6035.40/33,014
43.4/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník141.20 2 144.60 0 143.2036.00/33,613
44.8/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov143.90 0 145.10 0 143.9036.70/34,212
44.5/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha141.90 2 134.10 50 143.9036.70/34,211
46.6/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha140.10 4 4.00 999 144.1036.90/34,410
47.9/ZSTURNER Karel 2004 Blovice143.20 6 142.30 2 144.3037.10/34,69
48.10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.147.00 0 145.30 0 145.3038.10/35,58
49.8/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand147.00 6 146.10 0 146.1038.90/36,37
50.4/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha145.90 6 144.20 2 146.2039.00/36,46
51.5/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand142.30 4 3.00 999 146.3039.10/36,55
52.11/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha143.10 4 145.60 6 147.1039.90/37,24
53.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor151.20 0 147.80 0 147.8040.60/37,93
54.1/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.152.30 6 152.10 2 154.1046.90/43,80
55.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.147.00 8 144.40 10 154.4047.20/44,02
56.7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.164.50 2 159.90 4 163.9056.70/52,91
57.12/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub.161.80 4 166.70 2 165.8058.60/54,70
58.4/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky159.40 8 4.00 999 167.4060.20/56,20
59.8/ZMSAIDL František 2006 USK Pha173.10 6 165.90 2 167.9060.70/56,60
60.9/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha165.90 6 167.00 4 171.0063.80/59,50
61. CINKO Radek 1993 Pardub.230.70 10 175.20 4 179.2072.00/67,20
62.9/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.183.30 4 186.30 2 187.3080.10/74,70
63.2/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK188.60 4 183.60 4 187.6080.40/75,00
64.13/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily181.10 8 183.10 8 189.1081.90/76,40
65.3/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK245.80 8 236.60 4 240.60133.40/124,40
  DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOSKOČIL Eduard 1983 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení