2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

27.05.2018   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha97.29 2 98.85 4 99.29 75
2.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice98.45 2 95.66 6 100.451.16/1,275
3.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec100.73 0 97.46 4 100.731.44/1,575
4.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.100.76 2 100.80 0 100.801.51/1,575
5.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha102.94 6 98.86 2 100.861.57/1,668
6.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno99.78 2 103.03 6 101.782.49/2,562
7.4/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha104.64 2 107.63 4 106.647.35/7,462
8.3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc103.76 4 106.07 2 107.768.47/8,562
9.5/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor107.37 2 108.88 6 109.3710.08/10,257
10.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc107.56 2 106.91 4 109.5610.27/10,353
11.4/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy105.63 4 102.49 8 109.6310.34/10,449
12.6/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn109.03 2 115.68 6 111.0311.74/11,846
13.5/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.110.06 2 109.04 6 112.0612.77/12,943
14.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc110.40 4 114.43 6 114.4015.11/15,240
15.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy112.60 2 114.74 2 114.6015.31/15,437
16.7/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha116.01 0 123.84 8 116.0116.72/16,835
17.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.115.23 8 114.24 2 116.2416.95/17,133
18.8/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha115.71 2 121.25 4 117.7118.42/18,631
19.9/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky117.57 4 117.55 2 119.5520.26/20,429
20.10/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava114.02 6 119.16 58 120.0220.73/20,927
21.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB114.13 6 117.25 12 120.1320.84/21,025
22.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.69 8 120.70 2 122.7023.41/23,623
23.11/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha135.62 8 120.05 4 124.0524.76/24,921
24. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice123.05 6 122.13 2 124.1324.84/25,019
25.7/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc118.79 8 4.00 999 126.7927.50/27,717
26.12/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.65 6 125.18 2 127.1827.89/28,115
27.13/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy123.99 12 110.44 18 128.4429.15/29,414
28.14/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.110.52 62 114.58 14 128.5829.29/29,513
29.8/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami125.23 6 117.89 12 129.8930.60/30,812
30.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc126.71 4 195.80 58 130.7131.42/31,611
31.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc140.94 6 121.55 12 133.5534.26/34,510
32.5/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.131.00 6 125.72 8 133.7234.43/34,79
33.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha128.72 6 142.13 108 134.7235.43/35,78
34. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.15 6 125.20 110 137.1537.86/38,17
35.4/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava133.39 4 128.17 56 137.3938.10/38,46
36.15/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy141.95 16 123.41 14 137.4138.12/38,45
37.7/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc140.80 4 138.49 62 144.8045.51/45,84
38.16/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha133.50 58 142.45 4 146.4547.16/47,53
39.9/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK136.91 52 136.66 10 146.6647.37/47,72
40.8/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB138.83 8 122.78 60 146.8347.54/47,91
41.9/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn139.56 10 148.95 62 149.5650.27/50,60
42.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice134.08 16 146.04 58 150.0850.79/51,20
43.17/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami152.50 4 138.87 14 152.8753.58/54,00
44.10/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK141.78 12 151.92 6 153.7854.49/54,90
45.11/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk206.86 8 146.32 8 154.3255.03/55,40
46.10/DSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava143.64 12 179.28 10 155.6456.35/56,80
47.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy145.52 12 159.78 64 157.5258.23/58,60
48.18/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc148.40 10 198.21 120 158.4059.11/59,50
49.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice194.86 58 150.79 10 160.7961.50/61,90
50.12/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha210.22 10 154.25 8 162.2562.96/63,40
51.13/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha168.89 160 150.01 14 164.0164.72/65,20
52.14/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc161.80 4 185.54 56 165.8066.51/67,00
53.5/U23HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc124.04 52 133.30 54 176.0476.75/77,30
54.19/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha124.40 58 142.35 64 182.4083.11/83,70
55.20/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.150.92 110 170.47 14 184.4785.18/85,80
56.4/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava147.43 62 309.98 16 209.43110.14/110,90
57.5/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy207.63 16 174.28 108 223.63124.34/125,20
58.15/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná216.66 22 255.65 16 238.66139.37/140,40
59.16/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky161.23 110 219.06 304 271.23171.94/173,20
60.17/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc174.36 210 183.00 108 291.00191.71/193,10
61. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc160.44 162 1.00 999 322.44223.15/224,70
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl