Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.

01.09.2019   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:43,15 00:42,16 00:42,16 -
2.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:46,38 00:45,20 00:45,203.04/7,2-
3.3/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:48,40 00:46,62 00:46,624.46/10,6-
4.4/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec00:46,76 00:51,80 00:46,764.60/10,9-
5.5/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:47,49 00:48,30 00:47,495.33/12,6-
6.6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:48,14 00:47,65 00:47,655.49/13,0-
7.7/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:47,99 00:47,73 00:47,735.57/13,2-
8.8/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk00:48,15 01:16,22 00:48,155.99/14,2-
9.9/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc00:49,15 00:48,95 00:48,956.79/16,1-
10.10/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:49,04 00:49,61 00:49,046.88/16,3-
10.11/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:50,95 00:49,04 00:49,046.88/16,3-
12.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:52,20 00:49,46 00:49,467.30/17,3-
13.2/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.00:51,68 00:49,96 00:49,967.80/18,5-
14.12/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:52,62 00:50,30 00:50,308.14/19,3-
15.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí00:50,37 00:52,05 00:50,378.21/19,5-
16.13/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:52,04 00:50,57 00:50,578.42/20,0-
17.14/ZSBÍZEK Marek 2005 Dukla B.00:51,30 00:55,59 00:51,309.14/21,7-
18.15/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov01:00,06 00:51,43 00:51,439.27/22,0-
19.16/ZSNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor00:51,49 01:03,00 00:51,499.33/22,1-
20.4/ZMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor00:52,70 00:51,72 00:51,729.56/22,7-
21.17/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:52,33 00:51,91 00:51,919.75/23,1-
22.18/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:52,42 00:52,72 00:52,4210.26/24,3-
23.19/ZSVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor00:52,60 00:55,83 00:52,6010.44/24,8-
24.20/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha00:52,89 00:57,00 00:52,8910.73/25,5-
25.21/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště00:52,97 00:55,52 00:52,9710.81/25,6-
26.5/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:53,32 00:53,00 00:53,0010.84/25,7-
27.22/ZSCAPALINI Daniel 2005 Dukla B.00:53,06 00:57,24 00:53,0610.90/25,9-
28.6/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně00:53,42 00:55,22 00:53,4211.26/26,7-
29.23/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy00:53,50 00:55,39 00:53,5011.34/26,9-
30.24/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:53,63 00:54,55 00:53,6311.47/27,2-
31.7/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc00:55,36 00:53,86 00:53,8611.70/27,8-
32.25/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí01:08,49 00:54,27 00:54,2712.11/28,7-
33.26/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.00:54,31 00:54,77 00:54,3112.15/28,8-
34.27/ZSKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí01:15,71 00:54,70 00:54,7012.54/29,7-
35.28/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc00:55,80 00:54,86 00:54,8612.70/30,1-
36.8/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:54,98 00:58,23 00:54,9812.82/30,4-
37.29/ZSZACH Radovan 2005 KK Brand00:55,40 00:55,79 00:55,4013.24/31,4-
38.9/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.00:55,51 00:57,80 00:55,5113.35/31,7-
39.30/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy00:55,60 00:59,26 00:55,6013.44/31,9-
40.10/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.00:56,65 01:07,33 00:56,6514.49/34,4-
41.11/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc00:57,90 00:56,98 00:56,9814.82/35,2-
42.31/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc00:57,32 00:58,54 00:57,3215.16/36,0-
43.32/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.01:06,74 00:57,39 00:57,3915.23/36,1-
44.33/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand00:57,48 00:58,45 00:57,4815.32/36,3-
45.12/ZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand00:57,52 00:58,17 00:57,5215.36/36,4-
46.13/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:01,10 00:58,13 00:58,1315.97/37,9-
47.34/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:58,22 00:58,19 00:58,1916.03/38,0-
48.14/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand00:58,72 00:58,27 00:58,2716.11/38,2-
49.35/ZSPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel00:58,67 01:13,03 00:58,6716.51/39,2-
50.15/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK00:59,08 01:01,88 00:59,0816.92/40,1-
51.16/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí01:01,39 00:59,74 00:59,7417.58/41,7-
52.17/ZMKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy01:00,04 01:35,46 01:00,0417.88/42,4-
53.18/ZMWAIS Jakub 2007 KK Brand01:00,24 01:03,08 01:00,2418.08/42,9-
54.19/ZMFUKS Jáchym 2008 KK Brand01:02,55 01:03,47 01:02,5520.39/48,4-
55.20/ZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand01:03,55 01:02,91 01:02,9120.75/49,2-
56.21/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand01:03,22 01:03,88 01:03,2221.06/50,0-
57.22/ZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand01:03,42 01:04,16 01:03,4221.26/50,4-
58.23/ZMMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí01:06,87 01:03,89 01:03,8921.73/51,5-
59.36/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy01:04,06 01:15,22 01:04,0621.90/51,9-
60.24/ZMMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand01:07,56 01:07,17 01:07,1725.01/59,3-
61.25/ZMLÍBAL Tomáš 2008 KK Brand01:09,35 01:08,25 01:08,2526.09/61,9-
62.26/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto01:26,09 01:09,56 01:09,5627.40/65,0-
63.27/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:09,65 01:13,40 01:09,6527.49/65,2-
64.28/ZMTRNKA Tobiáš 2007 Litovel01:11,72 01:12,91 01:11,7229.56/70,1-
65.29/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.00:00,00 01:12,47 01:12,4730.31/71,9-
66. POHANKA František 2008 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
67. PŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
68. NAHODIL Václav 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
69. FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
70. VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
71. HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
72. BANDAS Matěj 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
73. POPELKA Petr 2005 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
74. HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz00:00,00 00:00,00 59:59,993557.83/8.438,9-
Oddíl