Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu

23.08.2020   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:38,85 00:39,22 00:38,85 -
2.2/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.00:39,57 00:00,00 00:39,570.73/1,9-
3.3/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:41,97 00:41,05 00:41,052.20/5,7-
4.4/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:41,63 00:41,56 00:41,562.71/7,0-
5.5/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:43,16 00:42,17 00:42,173.32/8,5-
6.6/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:44,28 00:42,84 00:42,843.99/10,3-
7.7/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:44,07 00:43,16 00:43,164.31/11,1-
8.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:43,28 00:44,69 00:43,284.43/11,4-
9.1/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně00:43,97 00:44,11 00:43,975.12/13,2-
10.9/ZSMAREK Kryštof 2006 Roudnice00:45,47 00:44,21 00:44,215.36/13,8-
11.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí00:47,61 00:44,44 00:44,445.59/14,4-
12.10/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:45,83 00:44,99 00:44,996.14/15,8-
13.11/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:47,73 00:45,56 00:45,566.72/17,3-
14.12/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:49,08 00:45,96 00:45,967.11/18,3-
15.13/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily01:26,47 00:46,16 00:46,167.31/18,8-
16.3/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:48,44 00:46,18 00:46,187.33/18,9-
17.14/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz00:46,23 00:48,73 00:46,237.38/19,0-
18.15/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.00:48,22 00:46,89 00:46,898.04/20,7-
19.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:47,19 00:52,80 00:47,198.34/21,5-
20.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:49,06 00:47,24 00:47,248.39/21,6-
21.6/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha00:48,12 00:47,76 00:47,768.91/22,9-
22.7/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha00:47,83 00:48,90 00:47,838.98/23,1-
23.16/ZSVENC Ondřej 2007 KK Brand00:47,95 00:51,14 00:47,959.10/23,4-
24.17/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto00:51,68 00:48,28 00:48,289.44/24,3-
25.18/ZSKUTEK Michal 2006 Frol00:49,86 00:48,39 00:48,399.54/24,6-
26.8/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:48,52 00:48,86 00:48,529.67/24,9-
27.19/ZSKOT Michal 2006 3 Boh.Pha01:03,34 00:48,71 00:48,719.86/25,4-
28.20/ZSVONEŠ Jakub 2007 KK Brand00:00,00 00:48,74 00:48,749.89/25,5-
29.21/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:49,68 00:50,82 00:49,6810.83/27,9-
30.22/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.00:54,07 00:50,06 00:50,0611.21/28,9-
31.23/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.00:50,16 00:56,86 00:50,1611.31/29,1-
32.24/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno01:05,24 00:50,71 00:50,7111.86/30,5-
33.25/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc00:51,32 00:50,87 00:50,8712.02/30,9-
34.9/ZMŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.00:51,24 00:00,00 00:51,2412.39/31,9-
35.10/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.00:52,07 00:54,96 00:52,0713.22/34,0-
36.11/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand00:56,42 00:52,87 00:52,8714.02/36,1-
37.26/ZSHANUŠ Jakub 2007 Rakovník00:53,36 00:53,03 00:53,0314.18/36,5-
38.12/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc01:13,93 00:53,45 00:53,4514.60/37,6-
39.13/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand00:55,16 00:54,11 00:54,1115.26/39,3-
40.27/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto00:54,44 01:14,89 00:54,4415.59/40,1-
41.14/ZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand00:55,59 00:58,05 00:55,5916.74/43,1-
42.15/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel00:58,80 00:56,43 00:56,4317.58/45,3-
43.16/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel00:00,00 00:56,57 00:56,5717.73/45,6-
44.17/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.00:00,00 00:57,24 00:57,2418.39/47,3-
45.18/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha00:57,40 01:11,44 00:57,4018.55/47,7-
46.19/ZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand00:57,60 00:57,70 00:57,6018.75/48,3-
47.20/ZMPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.00:00,00 01:20,35 01:20,3541.50/106,8-
48.28/ZSVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto01:32,19 01:45,49 01:32,1953.34/137,3-
49. ŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak00:00,00 00:00,00 59:59,993561.14/9.166,4-
50. ŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993561.14/9.166,4-
Oddíl