Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu

23.08.2020   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:44,65 00:44,15 00:44,15 -
2.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:48,64 00:46,63 00:46,632.48/5,6-
3.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.00:46,70 00:47,49 00:46,702.55/5,8-
4.4/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:47,42 00:48,11 00:47,423.27/7,4-
5.5/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc00:48,40 00:48,87 00:48,404.25/9,6-
6.6/ZSINDRUCH Matěj 2006 KVS HK00:49,63 00:49,49 00:49,495.34/12,1-
7.7/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel00:50,78 00:00,00 00:50,786.63/15,0-
8.8/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc00:51,26 00:50,82 00:50,826.67/15,1-
9.9/ZSHEGER Jonáš 2006 KVS HK00:54,37 00:52,21 00:52,218.06/18,3-
10.10/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.01:04,17 00:52,55 00:52,558.40/19,0-
11.11/ZSBOHATÝ Oto 2007 KK Brand00:53,03 00:52,94 00:52,948.79/19,9-
12.1/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:53,84 00:53,65 00:53,659.50/21,5-
13.12/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:56,57 00:55,89 00:55,8911.74/26,6-
14.13/ZSHANUŠ Jakub 2007 Rakovník01:00,33 01:00,15 01:00,1516.00/36,2-
15.2/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha01:04,16 01:06,45 01:04,1620.01/45,3-
16.14/ZSČAMEK David 2006 3 Litovel01:10,47 01:05,50 01:05,5021.35/48,4-
17.3/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc01:09,59 01:05,54 01:05,5421.39/48,4-
18.4/ZMSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov01:19,62 01:06,09 01:06,0921.94/49,7-
19.5/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:00,00 01:17,07 01:17,0732.92/74,6-
20.6/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:00,00 01:19,45 01:19,4535.30/80,0-
21. VENC Ondřej 2007 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993555.84/8.054,0-
22. VONEŠ Jakub 2007 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993555.84/8.054,0-
23. TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993555.84/8.054,0-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava00:45,27 00:44,47 00:44,47 -
2.2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:48,69 00:45,37 00:45,370.90/2,0-
3.3/ZSNEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand00:45,57 00:50,46 00:45,571.11/2,5-
4.4/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc00:45,78 00:46,44 00:45,781.31/2,9-
5.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:56,71 00:46,07 00:46,071.60/3,6-
6.5/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha00:46,92 00:46,62 00:46,622.15/4,8-
7.6/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand00:47,19 00:00,00 00:47,192.72/6,1-
8.7/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc00:50,20 00:52,77 00:50,205.73/12,9-
9.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:51,17 00:55,35 00:51,176.70/15,1-
10.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:51,25 00:52,19 00:51,256.78/15,2-
11.9/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.00:53,52 00:59,37 00:53,529.05/20,4-
12.10/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc00:53,70 00:54,37 00:53,709.23/20,8-
13.11/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:11,26 00:54,36 00:54,369.89/22,2-
14.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk00:54,67 00:55,59 00:54,6710.20/22,9-
15.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc00:54,74 00:56,54 00:54,7410.27/23,1-
16.12/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.00:59,05 00:59,71 00:59,0514.58/32,8-
17.5/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand01:00,31 01:02,33 01:00,3115.84/35,6-
18.6/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov01:08,52 01:04,15 01:04,1519.68/44,3-
19. SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993555.52/7.995,3-
20. VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993555.52/7.995,3-
21. KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak00:00,00 00:00,00 59:59,993555.52/7.995,3-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:38,85 00:39,22 00:38,85 -
2.2/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.00:39,57 00:00,00 00:39,570.73/1,9-
3.3/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:41,97 00:41,05 00:41,052.20/5,7-
4.4/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:41,63 00:41,56 00:41,562.71/7,0-
5.5/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:43,16 00:42,17 00:42,173.32/8,5-
6.6/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:44,28 00:42,84 00:42,843.99/10,3-
7.7/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:44,07 00:43,16 00:43,164.31/11,1-
8.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:43,28 00:44,69 00:43,284.43/11,4-
9.1/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně00:43,97 00:44,11 00:43,975.12/13,2-
10.9/ZSMAREK Kryštof 2006 Roudnice00:45,47 00:44,21 00:44,215.36/13,8-
11.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí00:47,61 00:44,44 00:44,445.59/14,4-
12.10/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:45,83 00:44,99 00:44,996.14/15,8-
13.11/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:47,73 00:45,56 00:45,566.72/17,3-
14.12/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:49,08 00:45,96 00:45,967.11/18,3-
15.13/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily01:26,47 00:46,16 00:46,167.31/18,8-
16.3/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:48,44 00:46,18 00:46,187.33/18,9-
17.14/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz00:46,23 00:48,73 00:46,237.38/19,0-
18.15/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.00:48,22 00:46,89 00:46,898.04/20,7-
19.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:47,19 00:52,80 00:47,198.34/21,5-
20.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:49,06 00:47,24 00:47,248.39/21,6-
21.6/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha00:48,12 00:47,76 00:47,768.91/22,9-
22.7/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha00:47,83 00:48,90 00:47,838.98/23,1-
23.16/ZSVENC Ondřej 2007 KK Brand00:47,95 00:51,14 00:47,959.10/23,4-
24.17/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto00:51,68 00:48,28 00:48,289.44/24,3-
25.18/ZSKUTEK Michal 2006 Frol00:49,86 00:48,39 00:48,399.54/24,6-
26.8/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:48,52 00:48,86 00:48,529.67/24,9-
27.19/ZSKOT Michal 2006 3 Boh.Pha01:03,34 00:48,71 00:48,719.86/25,4-
28.20/ZSVONEŠ Jakub 2007 KK Brand00:00,00 00:48,74 00:48,749.89/25,5-
29.21/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:49,68 00:50,82 00:49,6810.83/27,9-
30.22/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.00:54,07 00:50,06 00:50,0611.21/28,9-
31.23/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.00:50,16 00:56,86 00:50,1611.31/29,1-
32.24/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno01:05,24 00:50,71 00:50,7111.86/30,5-
33.25/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc00:51,32 00:50,87 00:50,8712.02/30,9-
34.9/ZMŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.00:51,24 00:00,00 00:51,2412.39/31,9-
35.10/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.00:52,07 00:54,96 00:52,0713.22/34,0-
36.11/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand00:56,42 00:52,87 00:52,8714.02/36,1-
37.26/ZSHANUŠ Jakub 2007 Rakovník00:53,36 00:53,03 00:53,0314.18/36,5-
38.12/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc01:13,93 00:53,45 00:53,4514.60/37,6-
39.13/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand00:55,16 00:54,11 00:54,1115.26/39,3-
40.27/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto00:54,44 01:14,89 00:54,4415.59/40,1-
41.14/ZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand00:55,59 00:58,05 00:55,5916.74/43,1-
42.15/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel00:58,80 00:56,43 00:56,4317.58/45,3-
43.16/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel00:00,00 00:56,57 00:56,5717.73/45,6-
44.17/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.00:00,00 00:57,24 00:57,2418.39/47,3-
45.18/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha00:57,40 01:11,44 00:57,4018.55/47,7-
46.19/ZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand00:57,60 00:57,70 00:57,6018.75/48,3-
47.20/ZMPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.00:00,00 01:20,35 01:20,3541.50/106,8-
48.28/ZSVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto01:32,19 01:45,49 01:32,1953.34/137,3-
49. ŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak00:00,00 00:00,00 59:59,993561.14/9.166,4-
50. ŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993561.14/9.166,4-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc00:52,50 00:52,60 00:52,50 -
2.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK00:56,17 00:52,80 00:52,800.30/0,6-
3.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc00:59,36 00:54,79 00:54,792.29/4,4-
4.3/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha01:18,05 00:57,21 00:57,214.71/9,0-
5.4/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc00:57,99 01:52,39 00:57,995.49/10,5-
6.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:58,13 00:58,49 00:58,135.63/10,7-
7.5/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:05,92 00:58,47 00:58,475.97/11,4-
8.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk01:01,32 00:59,83 00:59,837.33/14,0-
9.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:00,48 01:00,06 01:00,067.56/14,4-
10.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:14,43 01:02,88 01:02,8810.38/19,8-
11.8/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK01:04,02 01:05,10 01:04,0211.52/21,9-
12.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:12,17 01:08,79 01:08,7916.29/31,0-
13. SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993547.49/6.757,1-
14. VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993547.49/6.757,1-
15. NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993547.49/6.757,1-
16. ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK00:00,00 00:00,00 59:59,993547.49/6.757,1-
17. BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993547.49/6.757,1-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHEGER Jonáš
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
KVS HK
KVS HK
00:43,37 00:43,65 00:43,37 -
2.2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
2 Pardub.
Pardub.
01:10,35 00:45,79 00:45,792.42/5,6-
3.3/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
00:48,38 00:55,56 00:48,385.01/11,6-
4.4/ZSČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
00:00,00 00:48,59 00:48,595.22/12,0-
5.1/ZMŠAFAŘÍK Pavel
ŠUTTA Jan
2008
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,68 00:50,70 00:50,707.33/16,9-
6.5/ZSSYROVÝ Filip
KVAPIL Ondřej
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:51,03 00:52,05 00:51,037.66/17,7-
7.6/ZSPOMAJBÍK Filip
JAROŠ Michael
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:51,11 00:51,117.74/17,8-
8.7/ZSMALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
00:51,40 00:53,18 00:51,408.03/18,5-
9.8/ZSVONEŠ Jakub
BOHATÝ Oto
2007
2007
KK Brand
KK Brand
00:52,20 00:52,23 00:52,208.83/20,4-
10.9/ZSSEDLÁK Václav
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
04:01,67 00:52,65 00:52,659.28/21,4-
11.10/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena
SLADOVNÍK Jakub
2006
2006
Č.Kruml.
Soběslav
00:54,00 00:58,94 00:54,0010.63/24,5-
11.11/ZSKONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
01:05,49 00:54,00 00:54,0010.63/24,5-
13.2/ZMPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
00:55,24 00:00,00 00:55,2411.87/27,4-
14.12/ZSNOVOTNÝ Matyáš
VENC Ondřej
2009
2007
KK Brand
KK Brand
00:55,94 01:00,61 00:55,9412.57/29,0-
15.13/ZSKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:07,85 00:00,00 01:07,8524.48/56,4-

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
NEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie
2007
2006
KK Brand
KK Brand
00:53,87 00:56,42 00:53,87 -
2.2/ZSMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
KVS HK
KVS HK
00:58,47 00:56,22 00:56,222.35/4,4-
3.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna
VACULOVÁ Lucie
2008
2008
KK Brand
KK Brand
01:00,51 00:00,00 01:00,516.64/12,3-
Oddíl