Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu

23.08.2020   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:38,85 00:39,22 00:38,85
2K1M/2KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.00:39,57 00:00,00 00:39,57
3K1M/3NOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:41,97 00:41,05 00:41,05
4K1M/4FLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:41,63 00:41,56 00:41,56
5K1M/5JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:43,16 00:42,17 00:42,17
6K1M/6SLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:44,28 00:42,84 00:42,84
7K1M/7PANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:44,07 00:43,16 00:43,16
8K1M/8POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:43,28 00:44,69 00:43,28
9C2M/1HEGER Jonáš
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
KVS HK
KVS HK
00:43,37 00:43,65 00:43,37
10K1M/9UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně00:43,97 00:44,11 00:43,97
11C1M/1MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:44,65 00:44,15 00:44,15
12K1M/10MAREK Kryštof 2006 Roudnice00:45,47 00:44,21 00:44,21
13K1M/11TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí00:47,61 00:44,44 00:44,44
14K1W/1MRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava00:45,27 00:44,47 00:44,47
15K1M/12SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:45,83 00:44,99 00:44,99
16K1W/2ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:48,69 00:45,37 00:45,37
17K1M/13SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:47,73 00:45,56 00:45,56
18K1W/3NEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand00:45,57 00:50,46 00:45,57
19K1W/4VRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc00:45,78 00:46,44 00:45,78
20C2M/2ŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
2 Pardub.
Pardub.
01:10,35 00:45,79 00:45,79
21K1M/14TRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:49,08 00:45,96 00:45,96
22K1W/5KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:56,71 00:46,07 00:46,07
23K1M/15PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily01:26,47 00:46,16 00:46,16
24K1M/16NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:48,44 00:46,18 00:46,18
25K1M/17TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz00:46,23 00:48,73 00:46,23
26K1W/6MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha00:46,92 00:46,62 00:46,62
27C1M/2KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:48,64 00:46,63 00:46,63
28C1M/3PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.00:46,70 00:47,49 00:46,70
29K1M/18BERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.00:48,22 00:46,89 00:46,89
30K1W/7VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand00:47,19 00:00,00 00:47,19
31K1M/19ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:47,19 00:52,80 00:47,19
32K1M/20HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:49,06 00:47,24 00:47,24
33C1M/4RETEK Václav 2007 3 Olomouc00:47,42 00:48,11 00:47,42
34K1M/21MARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha00:48,12 00:47,76 00:47,76
35K1M/22PELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha00:47,83 00:48,90 00:47,83
36K1M/23VENC Ondřej 2007 KK Brand00:47,95 00:51,14 00:47,95
37K1M/24KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto00:51,68 00:48,28 00:48,28
38C2M/3RETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
00:48,38 00:55,56 00:48,38
39K1M/25KUTEK Michal 2006 Frol00:49,86 00:48,39 00:48,39
40C1M/5MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc00:48,40 00:48,87 00:48,40
41K1M/26MADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:48,52 00:48,86 00:48,52
42C2M/4ČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
00:00,00 00:48,59 00:48,59
43K1M/27KOT Michal 2006 3 Boh.Pha01:03,34 00:48,71 00:48,71
44K1M/28VONEŠ Jakub 2007 KK Brand00:00,00 00:48,74 00:48,74
45C1M/6INDRUCH Matěj 2006 KVS HK00:49,63 00:49,49 00:49,49
46K1M/29KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:49,68 00:50,82 00:49,68
47K1M/30PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.00:54,07 00:50,06 00:50,06
48K1M/31KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.00:50,16 00:56,86 00:50,16
49K1W/8STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc00:50,20 00:52,77 00:50,20
50C2M/5ŠAFAŘÍK Pavel
ŠUTTA Jan
2008
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,68 00:50,70 00:50,70
51K1M/32DORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno01:05,24 00:50,71 00:50,71
52C1M/7STRATIL Filip 2006 3 Litovel00:50,78 00:00,00 00:50,78
53C1M/8RETEK Toman 2007 3 Olomouc00:51,26 00:50,82 00:50,82
54K1M/33SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc00:51,32 00:50,87 00:50,87
55C2M/6SYROVÝ Filip
KVAPIL Ondřej
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:51,03 00:52,05 00:51,03
56C2M/7POMAJBÍK Filip
JAROŠ Michael
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:51,11 00:51,11
57K1W/9KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:51,17 00:55,35 00:51,17
58K1M/34ŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.00:51,24 00:00,00 00:51,24
59K1W/10BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:51,25 00:52,19 00:51,25
60C2M/8MALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
00:51,40 00:53,18 00:51,40
61K1M/35ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.00:52,07 00:54,96 00:52,07
62C2M/9VONEŠ Jakub
BOHATÝ Oto
2007
2007
KK Brand
KK Brand
00:52,20 00:52,23 00:52,20
63C1M/9HEGER Jonáš 2006 KVS HK00:54,37 00:52,21 00:52,21
64C1W/1VRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc00:52,50 00:52,60 00:52,50
65C1M/10RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.01:04,17 00:52,55 00:52,55
66C2M/10SEDLÁK Václav
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
04:01,67 00:52,65 00:52,65
67C1W/2MOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK00:56,17 00:52,80 00:52,80
68K1M/36NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand00:56,42 00:52,87 00:52,87
69C1M/11BOHATÝ Oto 2007 KK Brand00:53,03 00:52,94 00:52,94
70K1M/37HANUŠ Jakub 2007 Rakovník00:53,36 00:53,03 00:53,03
71K1M/38KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc01:13,93 00:53,45 00:53,45
72K1W/11ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.00:53,52 00:59,37 00:53,52
73C1M/12NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:53,84 00:53,65 00:53,65
74K1W/12MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc00:53,70 00:54,37 00:53,70
75C2W/1VOJTÍKOVÁ Klára
NEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie
2007
2006
KK Brand
KK Brand
00:53,87 00:56,42 00:53,87
76C2M/11ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
SLADOVNÍK Jakub
2006
2006
Č.Kruml.
Soběslav
00:54,00 00:58,94 00:54,00
77C2M/11KONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
01:05,49 00:54,00 00:54,00
78K1M/39UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand00:55,16 00:54,11 00:54,11
79K1W/13JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:11,26 00:54,36 00:54,36
80K1M/40SEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto00:54,44 01:14,89 00:54,44
81K1W/14ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk00:54,67 00:55,59 00:54,67
82K1W/15MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc00:54,74 00:56,54 00:54,74
83C1W/3KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc00:59,36 00:54,79 00:54,79
84C2M/13PAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
00:55,24 00:00,00 00:55,24
85K1M/41VANĚK Daniel 2008 KK Brand00:55,59 00:58,05 00:55,59
86C1M/13KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:56,57 00:55,89 00:55,89
87C2M/14NOVOTNÝ Matyáš
VENC Ondřej
2009
2007
KK Brand
KK Brand
00:55,94 01:00,61 00:55,94
88C2W/2MOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
KVS HK
KVS HK
00:58,47 00:56,22 00:56,22
89K1M/42ČAMEK Petr 2009 Litovel00:58,80 00:56,43 00:56,43
90K1M/43ŠULA Štěpán 2009 Litovel00:00,00 00:56,57 00:56,57
91C1W/4MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha01:18,05 00:57,21 00:57,21
92K1M/44KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.00:00,00 00:57,24 00:57,24
93K1M/45HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha00:57,40 01:11,44 00:57,40
94K1M/46ŠENK Alexandr 2008 KK Brand00:57,60 00:57,70 00:57,60
95C1W/5STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc00:57,99 01:52,39 00:57,99
96C1W/6BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:58,13 00:58,49 00:58,13
97C1W/7MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:05,92 00:58,47 00:58,47
98K1W/16TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.00:59,05 00:59,71 00:59,05
99C1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk01:01,32 00:59,83 00:59,83
100C1W/9KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:00,48 01:00,06 01:00,06
101C1M/14HANUŠ Jakub 2007 Rakovník01:00,33 01:00,15 01:00,15
102K1W/17ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand01:00,31 01:02,33 01:00,31
103C2W/3SAIFRTOVÁ Magdaléna
VACULOVÁ Lucie
2008
2008
KK Brand
KK Brand
01:00,51 00:00,00 01:00,51
104C1W/10JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:14,43 01:02,88 01:02,88
105C1W/11ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK01:04,02 01:05,10 01:04,02
106K1W/18MARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov01:08,52 01:04,15 01:04,15
107C1M/15HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha01:04,16 01:06,45 01:04,16
108C1M/16ČAMEK David 2006 3 Litovel01:10,47 01:05,50 01:05,50
109C1M/17KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc01:09,59 01:05,54 01:05,54
110C1M/18STOLÍN Antonín 2008 Trutnov01:19,62 01:06,09 01:06,09
111C2M/15KASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:07,85 00:00,00 01:07,85
112C1W/12MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:12,17 01:08,79 01:08,79
113C1M/19MADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:00,00 01:17,07 01:17,07
114C1M/20ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:00,00 01:19,45 01:19,45
115K1M/47PAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.00:00,00 01:20,35 01:20,35
116K1M/48VENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto01:32,19 01:45,49 01:32,19
117C1M/21VENC Ondřej 2007 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
118C1M/22VONEŠ Jakub 2007 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
119C1M/23TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,99
120K1W/19SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
121K1W/20VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
122K1W/21KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak00:00,00 00:00,00 59:59,99
123K1M/49ŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak00:00,00 00:00,00 59:59,99
124K1M/50ŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,99
125C1W/13SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
126C1W/14VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
127C1W/15NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,99
128C1W/16ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK00:00,00 00:00,00 59:59,99
129C1W/17BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl