Slalom pod Borskou přehradou

06.08.2017   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz103.50 0 103.80 0 103.50
2K1M/2BOUZEK Filip 1992 2 Sušice105.00 0 107.30 2 105.00
3K1M/3TŮMA Martin 1972 2 Hubertus104.80 2 105.40 0 105.40
4K1M/4MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB106.50 2 106.30 0 106.30
5K1M/5HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně106.50 0 112.40 2 106.50
6K1M/6BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.30 0 106.70 0 106.70
7K1M/7BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz107.70 0 110.90 52 107.70
8K1M/8PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.109.90 0 112.70 0 109.90
9K1M/9KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy110.10 0 113.60 4 110.10
10K1M/10HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice121.20 4 110.70 0 110.70
11K1M/11PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice110.80 0 111.80 4 110.80
12K1M/12BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV111.50 0 109.30 4 111.50
13K1M/13MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha111.80 0 112.80 0 111.80
14K1M/14VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník108.20 6 109.40 4 113.40
15K1M/15SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec114.20 0 113.20 4 114.20
16K1M/15ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz114.20 0 118.80 0 114.20
17K1M/17VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor113.50 4 114.30 0 114.30
18K1M/18JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha115.50 0 118.00 0 115.50
19K1M/19HEK Jan 1979 2 Roudnice118.20 0 115.60 0 115.60
20K1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV115.30 2 115.90 0 115.90
21K1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.20 0 115.00 2 116.20
22K1M/20CHOD Václav 1961 2 Blovice117.00 0 116.40 0 116.40
23C1M/1HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor117.10 0 114.50 2 116.50
24K1M/21HRON Robin 1979 3+ Kralupy116.60 0 118.60 6 116.60
25C1M/2HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně116.70 0 4.00 999 116.70
26C1M/3HAUCK Marek 1977 2 KVS HK114.90 2 120.50 2 116.90
27K1W/3BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha117.00 0 117.10 0 117.00
28C1M/4HABICH Karel 1994 2 VS Tábor116.50 4 115.60 2 117.60
29K1M/22ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz111.80 8 115.70 2 117.70
30C1M/5JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek123.00 0 118.50 0 118.50
31K1W/4HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK119.50 0 118.80 0 118.80
32K1M/23TURNER Karel 2004 3+ Blovice117.40 2 115.50 4 119.40
33C1M/6KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor120.90 2 119.70 0 119.70
34K1M/24HORÁK David 1976 2 Heletag120.60 2 120.00 0 120.00
35K1M/25MAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.120.10 2 120.30 0 120.30
36K1W/5SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.120.40 0 121.90 2 120.40
37K1M/26JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV119.70 2 118.80 2 120.80
38K1M/27KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz126.00 0 118.90 2 120.90
39K1M/28NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň118.20 4 121.00 0 121.00
40K1W/6LAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav121.60 0 121.50 0 121.50
41K1W/6ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy121.50 0 121.80 0 121.50
42K1M/29ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice127.40 2 121.60 0 121.60
43C1M/7BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV122.90 0 121.90 0 121.90
44C1M/8VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy123.60 0 122.00 0 122.00
45C1M/8WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn122.00 0 4.00 999 122.00
46C1M/10KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor124.70 0 122.30 0 122.30
47K1W/8FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha122.30 0 123.50 0 122.30
48K1M/30TÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn123.90 6 122.30 0 122.30
49C1M/11HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor122.10 2 120.40 2 122.40
50C1M/11VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník127.20 2 122.40 0 122.40
51K1M/31STEHNO Petr 2003 2 USK Pha118.70 4 118.90 4 122.70
52C1M/13HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn122.80 0 123.10 0 122.80
53K1M/32BENDA Jan 2005 3+ Roudnice122.50 2 123.60 0 123.60
54K1M/33VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor127.20 0 124.20 0 124.20
55C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
122.50 2 4.00 999 124.50
56K1M/34PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí124.50 0 127.90 0 124.50
57C1M/14BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun132.10 4 124.60 0 124.60
58K1M/35PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.124.70 2 124.60 0 124.60
59C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV128.20 2 125.10 0 125.10
60C1M/15JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha127.20 0 123.40 2 125.40
61K1M/36HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.123.50 2 123.50 4 125.50
62K1M/37CHOD Ondřej 1984 Blovice123.90 2 126.90 0 125.90
63K1M/38BENDA Libor 1966 3+ Roudnice124.10 2 122.10 4 126.10
64C1M/16HÁK Jiří 1952 2 Trutnov126.20 0 124.30 2 126.20
65K1M/39ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy126.30 0 128.60 0 126.30
66K1M/39WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz126.30 0 4.00 999 126.30
67K1M/41KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV124.50 2 127.80 0 126.50
68C1M/17ČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.127.40 0 126.60 0 126.60
69C1M/18KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor129.60 2 126.70 0 126.70
70K1M/42JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha126.00 4 122.70 4 126.70
71C1M/19VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor136.30 4 126.90 0 126.90
72K1M/43ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha127.10 0 131.60 4 127.10
73C1M/20KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor125.30 2 128.20 0 127.30
74K1M/44VÁCHA Viktor 1985 Rakovník130.40 4 127.40 0 127.40
75K1W/9BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB128.60 4 127.80 0 127.80
76K1W/10HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK127.90 0 127.20 2 127.90
77K1W/11TŮMOVÁ Veronika 2006 3 Hubertus126.00 2 128.20 0 128.00
78K1M/45VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice130.00 2 126.80 2 128.80
79K1M/45KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz128.40 4 126.80 2 128.80
80C2M/2BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
129.10 0 4.00 999 129.10
81K1M/47PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha130.50 0 129.10 0 129.10
82C1M/21VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor131.50 0 129.70 0 129.70
83C1M/22WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn131.40 2 130.30 0 130.30
84C1M/23HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn128.40 2 134.80 2 130.40
85K1M/48KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa127.00 4 128.10 4 131.00
86K1W/12POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz131.20 0 137.00 2 131.20
87C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor135.60 0 131.90 0 131.90
88C1M/24JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha126.00 6 129.00 4 132.00
89C2M/3HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
130.30 4 128.20 4 132.20
90K1W/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor131.00 2 134.00 4 133.00
91K1M/49ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha131.90 2 131.00 2 133.00
92K1M/50GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.133.30 0 133.70 0 133.30
93K1M/50DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha134.20 2 133.30 0 133.30
94C2M/4VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
135.80 2 133.40 0 133.40
95K1W/14HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice134.90 0 131.70 2 133.70
96C1M/25VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB137.90 2 131.80 2 133.80
97K1M/52NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor131.90 2 132.50 2 133.90
98K1W/15ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov130.40 4 134.80 4 134.40
99K1M/53SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha132.60 2 130.10 6 134.60
100C1M/26SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha134.90 0 150.00 2 134.90
101K1W/16KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha135.20 0 136.20 0 135.20
102K1W/16MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha136.30 4 133.20 2 135.20
103C1M/27OLŠAN Vítek 1986 Loko Plz135.70 0 133.30 2 135.30
104K1W/18PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice134.30 2 133.80 2 135.80
105K1M/54SOPEK Milan 2004 3 Sušice133.80 2 134.20 4 135.80
106K1W/19MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus137.20 0 134.00 2 136.00
107K1W/19MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus136.00 0 136.60 2 136.00
108C2X/1BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
136.50 0 136.10 0 136.10
109C2X/2POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.20 2 143.70 12 136.20
110C1W/3FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha136.50 4 134.40 2 136.40
111C2M/5KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
135.60 2 136.40 0 136.40
112K1W/21ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz138.90 2 134.60 2 136.60
113K1M/55KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky134.70 2 131.50 6 136.70
114C1M/28POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha137.30 4 138.40 0 138.40
115K1M/56RIANT Martin 1977 3 VS Tábor140.80 2 137.20 2 139.20
116C2X/3POLESNÁ Jitka
WENDL Miloslav
1990
1978
2 Loko Plz
Horš.Týn
139.70 4 137.60 2 139.60
117K1M/57ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek137.90 4 135.70 4 139.70
118C2M/6VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
137.70 4 134.70 6 140.70
119C1M/29UHLÍK Jan 1978 L.Žatec145.40 4 141.30 0 141.30
120K1W/22MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor137.30 4 155.60 4 141.30
121K1W/23SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice137.90 4 143.50 2 141.90
122K1W/24ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha145.00 0 142.20 0 142.20
123C2M/7VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
142.80 0 144.40 2 142.80
124C2M/7JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
150.30 2 140.80 2 142.80
125C1M/30VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor143.30 0 142.90 0 142.90
126K1M/58NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice144.00 6 143.70 0 143.70
127C1W/4MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha144.30 0 142.30 2 144.30
128C2M/9HABICH Bohumil
KELLER Miloslav
1961
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
142.70 4 140.30 4 144.30
129C1W/5HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK147.00 0 147.30 2 147.00
130K1W/25DANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus143.30 4 145.60 4 147.30
131K1M/59MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav147.40 0 153.20 2 147.40
132C1M/31PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha148.20 0 147.60 0 147.60
133K1W/26PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň151.10 2 142.20 6 148.20
134K1M/60CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy146.20 2 148.10 4 148.20
135K1W/27RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor149.60 6 148.40 0 148.40
136C1W/6ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha149.80 2 148.50 0 148.50
137C1M/32VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice153.50 0 148.90 0 148.90
138K1M/61MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha143.20 6 144.90 6 149.20
139K1M/62ŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice146.30 4 145.50 4 149.50
140K1W/28HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha156.10 0 145.00 6 151.00
141C2X/4FREISLEBENOVÁ Patricia
STEHNO Petr
2003
2003
USK Pha
USK Pha
149.00 2 154.10 4 151.00
142C1W/7ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor157.10 4 151.50 0 151.50
143C1M/33KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy150.70 4 147.90 4 151.90
144K1M/63SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha152.00 4 150.20 2 152.20
145C2X/5KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
148.50 4 152.00 4 152.50
146K1M/64BURGER Jáchym 2006 USK Pha152.60 8 145.50 8 153.50
147K1M/65MÁRA Michal 2003 VS Tábor151.90 6 155.20 6 157.90
148C2X/6MÁROVÁ Zuzana
VANĚK Matěj
2001
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
161.30 8 153.40 6 159.40
149K1M/66PIŠTORA Michal 2005 Roudnice155.10 10 158.60 2 160.60
150K1M/67CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha157.60 4 155.10 6 161.10
151C2M/10KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
156.20 6 157.20 8 162.20
152K1M/68HADRABA Martin 2005 USK Pha164.00 2 158.60 4 162.60
153C1M/34ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha163.30 0 166.20 2 163.30
154K1M/69KUTEK Michal 2006 USK Pha161.60 2 166.80 6 163.60
155K1W/29ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor158.20 8 165.70 4 166.20
156C2X/7ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
163.40 6 162.90 6 168.90
157K1W/30BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz171.40 0 167.80 4 171.40
158K1M/70KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn174.60 56 162.20 10 172.20
159K1M/71HOLUB Čeněk 2006 USK Pha193.30 6 172.20 6 178.20
160C1M/35ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha174.60 4 187.10 4 178.60
161K1M/72VRANÝ Matěj 2006 USK Pha207.00 2 182.90 2 184.90
162C2M/11MARTIN Václav
MARTIN Jakub
2002
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
190.30 6 185.60 4 189.60
163C1W/8ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor229.90 10 195.70 10 205.70
164K1W/31PISKÁČKOVÁ Lada 2004 Štětí203.60 4 201.30 10 207.60
165C2X/8RIANTOVÁ Anna
RIANT Martin
1978
1977
VS Tábor
VS Tábor
1.00 999 204.70 14 218.70
Oddíl

Historie procházení