Stružnická peřej

12.04.2014   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec77.20 0 78.70 2 77.20
2K1M/2ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice75.70 2 75.60 6 77.70
3K1M/3LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod85.30 52 78.50 2 80.50
4K1M/4ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky82.40 2 86.40 0 84.40
5K1M/5ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha86.80 4 85.70 0 85.70
6K1M/6KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha85.80 0 83.90 4 85.80
7K1M/7RUBÍN Daniel 1975 0 Dukla B.84.80 2 86.30 0 86.30
8K1M/8KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec86.50 2 86.50 0 86.50
9K1M/9ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.87.30 0 86.80 2 87.30
10K1M/10ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa88.40 2 87.60 0 87.60
11C1M/1LERCH Adam 1998 2+ Klášter.85.50 8 87.80 0 87.80
12C1M/2BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha86.00 2 86.30 6 88.00
13C1M/3LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha87.30 6 88.40 0 88.40
14K1M/11ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa84.50 4 85.20 6 88.50
15C1M/4ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa89.30 0 87.10 4 89.30
16C1M/4VLČEK Jan 1990 1 USK Pha86.00 104 85.30 4 89.30
17K1M/12GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha87.90 2 92.20 2 89.90
18K1M/13KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha87.70 6 88.00 2 90.00
19K1M/14ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.90.20 62 88.30 2 90.30
20K1M/15MUTTON Zack 2000 0 Kick NZL91.00 2 88.40 2 90.40
21K1M/16MUTTON Kenny 1975 0 Kick NZL88.80 2 89.30 4 90.80
22C1M/6PŘINDA Lukáš 1980 0 USK Pha87.80 4 88.00 4 91.80
23C1M/7KIESSLICH Andre 1986 0 Spremberg95.80 2 92.10 0 92.10
24K1M/17KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice93.50 6 92.30 0 92.30
25K1M/18ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim90.90 4 88.60 4 92.60
26C1M/8PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha87.30 6 94.40 4 93.30
27K1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha93.50 0 98.80 0 93.50
28K1W/2DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha91.70 2 92.30 2 93.70
29C1M/9VLČEK Ladislav 1985 0 Dukla B.93.00 2 95.30 4 95.00
30K1M/19STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky91.50 4 92.50 10 95.50
31K1M/20ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice101.90 2 97.70 0 97.70
32K1W/3DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha100.10 4 96.00 2 98.00
33C1M/10MILLER Jan 1968 2 Turnov100.50 2 98.30 0 98.30
34K1W/4URBANOVÁ Miroslava 1988 0 Benátky98.20 4 98.30 0 98.30
35C1M/11VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy97.00 6 94.90 4 98.90
36K1M/21ŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa95.00 4 93.90 50 99.00
37K1M/22CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa98.40 4 98.20 2 100.20
38C2M/1GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
97.20 4 99.10 10 101.20
39K1M/23BERAN Václav 2000 2 USK Pha101.90 2 97.20 4 101.20
40K1M/24ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky102.90 8 99.30 2 101.30
41K1M/25FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa103.60 0 99.80 2 101.80
42K1M/25MICKUCKI Jonas 1997 0 Spremberg97.80 4 100.20 4 101.80
43K1M/25HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand101.60 54 101.80 0 101.80
44C2M/2ŠRÁMEK Michal
LHOTA Zbyšek
1982
1984
2 Č.Lípa
Žel.Brod
104.30 4 100.90 2 102.90
45K1W/5BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha100.90 4 100.20 4 104.20
46K1W/6BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník104.30 0 104.70 2 104.30
47K1M/28RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha102.80 2 101.10 12 104.80
48K1W/7KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy103.00 2 102.90 4 105.00
49K1M/29ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky100.80 10 99.00 6 105.00
50K1M/30WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha101.50 4 96.20 10 105.50
51C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha102.70 10 103.50 2 105.50
52K1M/31SCHOENWAELDER Richard 2000 0 Spremberg100.60 12 100.20 6 106.20
53K1M/32KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník102.40 4 106.70 4 106.40
54K1W/8ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa107.10 0 103.00 4 107.00
55K1W/9ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň111.00 0 103.80 4 107.80
56K1M/33KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice105.40 4 105.80 2 107.80
57C1M/12MERENUS Jan 1983 0 Č.Lípa106.50 2 102.00 6 108.00
58C2M/3KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
104.70 6 104.00 4 108.00
59C1M/13ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha103.80 6 103.00 6 109.00
60K1W/10ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha109.30 0 107.20 4 109.30
61K1M/34SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky105.60 4 105.50 4 109.50
62K1M/35ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.107.60 2 100.10 108 109.60
63C1M/14FEIER Sebastian 1987 0 Spremberg108.50 2 104.60 6 110.50
64K1M/36ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha96.80 14 102.00 10 110.80
65K1M/37LERCH Eduard 2002 3 Klášter.107.90 8 109.30 2 111.30
66C1M/15MILLER Jan 1997 2 Turnov123.40 8 105.40 6 111.40
67C2M/4ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
103.40 8 107.50 4 111.40
68K1M/38KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.109.00 10 107.40 4 111.40
69K1M/39VEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník102.40 14 101.80 10 111.80
70K1M/40MILYÁN David 2001 3 L.Žatec106.00 6 116.60 6 112.00
71K1M/41PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice121.80 2 110.10 4 114.10
72K1W/11DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.112.30 2 108.20 6 114.20
73K1W/12NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec108.70 6 103.30 12 114.70
74K1M/42ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy108.80 6 116.30 4 114.80
75C1W/2FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha112.80 2 117.00 4 114.80
76K1W/13KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice107.80 8 115.30 2 115.80
77K1M/43PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha106.00 10 119.90 6 116.00
78K1M/44PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life121.10 62 110.80 6 116.80
79K1M/45BERAN Jan 1969 3 KVS Pha4109.20 8 109.00 12 117.20
80C1M/16FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa116.10 2 117.00 6 118.10
81K1M/46ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha111.90 8 118.80 10 119.90
82K1M/47SAHULA Matěj 2003 0 Benátky112.20 12 114.90 6 120.90
83K1M/48WEISL Martin 2002 3 USK Pha127.70 8 114.80 8 122.80
84K1W/14ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha120.30 4 126.50 8 124.30
85C1M/17LERCH Eduard 2002 0 Klášter.129.00 4 123.90 2 125.90
86C2M/5KIESSLICH Andre
BLOCH Marco
1986
1990
Spremberg
Spremberg
125.30 4 118.80 8 126.80
87K1M/49VEVERKA Lukáš 2001 3 Benátky123.80 18 120.40 8 128.40
88C1M/18PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha122.90 8 122.80 6 128.80
89K1M/50NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec123.80 12 121.40 8 129.40
90K1M/50ŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec117.40 12 121.10 64 129.40
91K1M/52ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha134.90 12 125.60 4 129.60
92K1W/15FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa128.70 2 122.40 54 130.70
93K1W/16ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy135.30 10 126.80 6 132.80
94C2M/6ŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
134.50 62 128.80 4 132.80
95K1W/17BERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha135.00 6 132.20 2 134.20
96K1M/53SAHULA Martin 1968 3 Benátky126.30 12 106.30 206 138.30
97C1M/19ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha138.00 56 138.90 0 138.90
98C1M/20ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa139.30 4 135.40 4 139.40
99C2M/7ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
144.80 10 132.10 8 140.10
100K1M/54LHOTA David 1971 3 Happy Life132.70 8 138.30 10 140.70
101K1M/55URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha130.50 14 138.70 10 144.50
102C2M/8RAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
140.60 116 134.70 10 144.70
103C1M/21LERCH David 1972 3 Klášter.152.50 6 140.20 6 146.20
104K1W/18STRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec135.90 12 141.90 6 147.90
105K1M/56KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim135.70 14 138.80 12 149.70
106K1M/1HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak141.20 22 131.00 22 153.00
107C1M/22WEISL Martin 2002 0 USK Pha188.30 8 147.80 6 153.80
108K1M/57JAKL Vincent 2001 3 USK Pha154.40 6 134.10 58 160.40
109K1M/58KYTKA Tomáš 1999 0 Č.Lípa134.10 66 148.70 12 160.70
110K1M/59KADLEC Filip 2003 0 USK Pha155.40 6 160.20 10 161.40
111K1M/60ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek148.00 66 155.30 10 165.30
112K1W/19HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky152.80 14 166.80 6 166.80
113K1W/20BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa167.16 112 159.70 8 167.70
114K1W/21PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň160.30 10 153.90 160 170.30
115C1M/23BLOCH Marco 1990 0 Spremberg161.40 10 129.30 106 171.40
116K1W/22RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha166.10 62 165.60 10 175.60
117K1W/23PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň162.30 16 167.50 108 178.30
118C1M/24URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha170.10 12 147.70 60 182.10
119C1M/25JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň143.60 104 140.00 58 198.00
120C2M/9FILIPI Viktorie
FILIPI Robert
2002
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 139.40 60 199.40
121K1M/61LUEHR Henri 2002 0 Spremberg184.00 18 0.00 999 202.00
122K1M/62HOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa0.00 999 140.80 64 204.80
123C2M/10ŠEDIVÝ Václav
BEDNÁŘOVÁ Anna
1966
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 170.10 54 224.10
124C1M/26BAČINA Jan 1973 0 Č.Lípa0.00 999 165.00 60 225.00
125C1W/3FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 999 145.60 102 247.60
126K1M/2RICHTER Tim 2004 0 Spremberg186.00 106 155.60 256 292.00
127K1M/63DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha139.00 158 147.30 256 297.00
128K1M/3POLLERT Jan 2005 0 USK Pha142.30 156 0.00 999 298.30
129K1M/64ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha161.70 156 144.60 210 317.70
130K1M/65WESTPHAL Benno 2002 0 Spremberg160.10 212 171.20 160 331.20
131K1M/4JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha163.00 416 211.50 170 381.50
132K1W/24VÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň135.40 408 167.30 264 431.30
133K1M/66REHKLAU Max 2002 0 Spremberg0.00 999 223.00 264 487.00
134K1W/25WESTPHAL Clara 2002 0 Spremberg157.00 506 207.00 354 561.00
135K1M/5STRASSER Marek 2004 0 L.Žatec281.50 306 268.30 306 574.30
136K1M/6GRIEBNER Sven 2004 0 Spremberg125.50 758 104.20 610 714.20
137C2M/11LUEHR Henri
REHKLAU Max
2002
2002
Spremberg
Spremberg
0.00 999 0.00 999 999.00
138K1M/67ŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00
139K1M/67RICHTER Kevin 2001 0 Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00
Oddíl