2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici

19.04.2015   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.17:15,30
2K1M/2SLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc17:16,60
3K1M/3NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc18:03,30
4K1M/4ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha18:12,00
5K1M/5POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:34,80
6K1M/6KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc18:38,10
7K1M/7SATKE Adam 1994 1 KK Brno18:45,70
8K1M/8KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc18:50,30
9C2M/1JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
18:52,50
10C2M/2RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
18:57,10
11K1M/9NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha19:00,60
12K1M/9ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz19:00,60
13C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:03,10
14K1M/11ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.19:06,20
15K1M/12ZÁSTĚRA Tomáš 1964 3 So Písek19:11,00
16C2M/3SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:37,80
17C2M/4LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
19:38,50
18C1M/2HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:42,10
19C1M/3SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec19:46,60
20K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.19:49,30
21C1M/4NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.20:02,10
22C1M/5SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto20:05,80
23C1M/6ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel20:16,50
24K1M/13ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.20:28,80
25C2M/5ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
20:33,80
26K1W/2VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.20:36,40
27K1W/3ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek20:39,70
28C2M/6SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:51,60
29C1M/7JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto21:02,80
30C1M/8KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.21:03,20
31K1M/14OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí21:03,90
32C1M/9ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.21:05,00
33K1W/4PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.21:26,00
34C1M/10ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:27,70
35K1W/5MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.21:31,60
36C2M/7ŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:32,80
37K1W/6BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.21:44,00
38C1M/11ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel21:47,30
39C2M/8REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
22:05,00
40C1M/12SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.22:21,10
41C2M/9LULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
22:23,30
42K1M/15FILIPI Robert 1964 0 Č.Lípa22:24,90
43K1W/7ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel24:42,20
44K1W/8DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel25:06,10
45K1W/9TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.42:40,90
Oddíl