vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

26.09.2009-27.09.2009   řeka Orlice
ředitel: František Podraský   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha101.60 2 101.40 0 101.40 -
2. TUNKA Ond?ej 1990 1 Jablonec101.90 0 102.20 2 101.900.50/0,5-
3. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod101.20 2 102.50 2 103.201.80/1,8-
4. M?CHURA Ji?í 1987 2 T?ebech.108.20 0 109.70 0 108.206.80/6,7-
5. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK108.90 0 114.80 0 108.907.50/7,4-
6. MULA? Viktor 1975 2 Loko Plz113.70 0 115.50 2 113.7012.30/12,1-
7. K?IŠ?AN Filip 1992 2 Týništ?115.90 2 114.80 0 114.8013.40/13,2-
8. M?CHURA Ji?í 1954 3 T?ebech.115.00 0 115.80 0 115.0013.60/13,4-
9. VYHNÁNEK Ji?í 1974 2 Tech.Pha119.20 0 114.20 2 116.2014.80/14,6-
10. HRON Ji?í 1951 2 Rakovník118.70 2 117.80 0 117.8016.40/16,2-
11. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod119.30 2 118.30 0 118.3016.90/16,7-
12. JEREMIAŠ Jan 1985 2 T?ebech.119.70 0 0.00 0 119.7018.30/18,0-
13. DUŠEK Jan 1988 0 Týništ?119.90 0 120.90 0 119.9018.50/18,2-
14. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky120.40 0 121.50 0 120.4019.00/18,7-
15. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto123.10 0 134.20 2 123.1021.70/21,4-
16. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto123.80 2 121.80 2 123.8022.40/22,1-
17. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyn?122.00 2 122.40 2 124.0022.60/22,3-
18. SAJDL František 1970 2 L.Žatec129.10 0 122.90 2 124.9023.50/23,2-
19. PECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice119.50 6 120.60 6 125.5024.10/23,8-
20. ZUMMER Dušan 1970 0 Turnov129.90 4 126.30 0 126.3024.90/24,6-
21. ?ÍHA Zden?k 1987 2 T?ebech.124.70 2 123.20 4 126.7025.30/25,0-
22. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto126.10 2 127.10 0 127.1025.70/25,3-
23. ŠANDA Petr 1973 3 Vlašim125.90 2 127.10 2 127.9026.50/26,1-
24. KYSELA David 1977 2 Kralupy149.00 0 128.10 0 128.1026.70/26,3-
25. MAT?JKA Michael 1997 3 USK Pha128.80 0 132.17 0 128.8027.40/27,0-
26. K?IŠ?AN Martin 1964 3 Týništ?129.00 0 130.40 0 129.0027.60/27,2-
26. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK129.00 0 130.10 2 129.0027.60/27,2-
28. OUTRATA Jind?ich 1970 3 Pardub.129.60 0 128.70 2 129.6028.20/27,8-
29. KOZOHORSKÝ Vojt?ch 1991 3 Roztoky131.10 2 130.00 0 130.0028.60/28,2-
30. PETERKA Adam 1996 3 Rakovník128.90 2 133.60 0 130.9029.50/29,1-
31. PAVLÍK Ji?í 1964 3 T?ebech.133.70 2 131.70 0 131.7030.30/29,9-
32. BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec130.70 2 131.90 0 131.9030.50/30,1-
33. BOCH Pavel 1951 3 Semily133.80 6 132.90 0 132.9031.50/31,1-
34. NOVÁK Václav 1979 3 T?ebech.127.00 6 126.70 8 133.0031.60/31,2-
34. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha135.60 4 133.00 0 133.0031.60/31,2-
36. VOMÁ?KA Jakub 1993 3 Trutnov129.10 6 131.10 2 133.1031.70/31,3-
37. BENHÁK Ji?í 1956 3 Jablonec133.70 6 131.60 2 133.6032.20/31,8-
38. BARTO? Tomáš 1991 0 Jablonec135.10 4 132.50 2 134.5033.10/32,6-
39. PŠENI?KA Lud?k 1960 3 Rakovník134.80 0 135.40 2 134.8033.40/32,9-
40. ŠT?PÁN Bronislav 1996 3 Benátky134.20 4 135.00 0 135.0033.60/33,1-
41. KNOTEK Jan 1994 3 Tech.Pha135.60 6 135.20 0 135.2033.80/33,3-
42. ?ÍTEK Adam 1993 0 Tech.Pha133.20 6 133.60 2 135.6034.20/33,7-
43. VÁVRA Petr 1991 3 Roztoky132.20 4 130.70 6 136.2034.80/34,3-
44. MILYÁN David 1974 0 L.Žatec130.70 6 133.70 4 136.7035.30/34,8-
45. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.137.30 2 134.80 2 136.8035.40/34,9-
46. PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK138.40 0 137.20 0 137.2035.80/35,3-
47. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK137.50 0 136.90 2 137.5036.10/35,6-
48. HEGER Vojt?ch 2000 KVS HK137.80 0 145.00 0 137.8036.40/35,9-
49. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec138.60 0 139.20 2 138.6037.20/36,7-
50. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto139.70 0 138.00 2 139.7038.30/37,8-
51. KULHÁNEK Josef 1951 0 Jablonec138.90 8 138.60 4 142.6041.20/40,6-
51. BOHATÝ Karel 1974 0 T?ebech.143.90 4 142.60 0 142.6041.20/40,6-
53. ULWER Ji?í 1995 0 Týništ?138.80 6 138.80 4 142.8041.40/40,8-
54. LHOTA Matyáš 1999 USK Pha138.90 4 145.40 4 142.9041.50/40,9-
55. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov144.70 0 143.70 0 143.7042.30/41,7-
56. WINTER Jan 1982 3 Jablonec146.70 10 144.10 0 144.1042.70/42,1-
57. WINTER Tomáš 1979 0 Jablonec143.50 6 143.10 2 145.1043.70/43,1-
58. KARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK141.60 4 146.30 0 145.6044.20/43,6-
59. MILLER Jan 1997 0 Turnov154.30 4 146.70 0 146.7045.30/44,7-
60. ŠANDA Petr 2000 Vlašim147.30 2 146.00 4 149.3047.90/47,2-
61. PAVLÍK Pavel 1998 0 T?ebech.149.80 0 155.90 4 149.8048.40/47,7-
62. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov144.80 6 141.80 52 150.8049.40/48,7-
63. MACÁŠEK Josef 1961 0 Bechyn?154.50 0 151.30 2 153.3051.90/51,2-
64. MARTIN Jícha 1994 0 Tech.Pha165.70 6 153.40 0 153.4052.00/51,3-
65. VÍT Dvo?ák 1971 149.30 8 149.50 6 155.5054.10/53,4-
66. POSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov153.00 6 154.10 2 156.1054.70/53,9-
67. KACAFÍREK Jan 1999 USK Pha161.20 6 155.90 2 157.9056.50/55,7-
68. HAVIÁR Filip 1995 0 T?ebech.158.50 2 153.30 6 159.3057.90/57,1-
69. SVOBODA Michal 1999 KVS HK167.10 6 161.10 2 163.1061.70/60,8-
70. ?ÍHA Jan 1996 0 T?ebech.164.70 52 160.00 6 166.0064.60/63,7-
71. ŠIMKO Jakub 1998 0 Týništ?162.80 6 160.80 6 166.8065.40/64,5-
72. ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyn?164.50 6 162.70 6 168.7067.30/66,4-
72. KLIŠ? Zden?k 1999 T?ebech.160.70 8 170.30 4 168.7067.30/66,4-
74. ŠTRUNC Ond?ej 2000 L.Žatec170.30 4 168.40 2 170.4069.00/68,0-
75. MILYÁN David 2001 L.Žatec165.00 6 166.50 4 170.5069.10/68,1-
76. OUTRATA Jind?ich 1943 0 Pardub.180.80 6 166.70 4 170.7069.30/68,3-
77. LHOTA David 1971 163.90 12 170.20 12 175.9074.50/73,5-
78. STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky189.30 8 172.90 4 176.9075.50/74,5-
79. BOHATÝ Karel 2001 T?ebech.173.60 8 177.70 8 181.6080.20/79,1-
80. RADIL Jakub 1998 0 USK Pha173.60 58 179.60 8 187.6086.20/85,0-
81. ŠIMKO Ond?ej 1997 0 Týništ?198.70 12 194.80 2 196.8095.40/94,1-
82. PETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník213.50 60 202.30 4 206.30104.90/103,5-
83. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov232.70 6 215.50 4 219.50118.10/116,5-
84. VÍTEK Dvo?ák 2003 248.90 4 268.60 52 252.90151.50/149,4-
85. VRBATA Filip 1998 0 Týništ?201.60 154 197.20 58 255.20153.80/151,7-
86. LHOTA Kryštof 2002 250.60 110 250.00 16 266.00164.60/162,3-

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KARLOVSKÝ Ond?ej
JÁN? Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
129.30 4 119.20 0 119.20 -
2. HRON Ji?í
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
133.30 0 136.70 0 133.3014.10/11,8-
3. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
138.70 0 144.30 4 138.7019.50/16,4-
4. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
151.00 52 135.60 4 139.6020.40/17,1-
5. ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyn?
Sušice
146.10 6 142.80 0 142.8023.60/19,8-
6. PETERKA Vít
MINA?ÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
148.30 4 142.80 0 142.8023.60/19,8-
7. PECHLÁT Hynek
HOLÝ Ji?í
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
147.00 2 143.20 4 147.2028.00/23,5-
7. KOZOHORSKÝ Vojt.
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
146.90 8 147.20 0 147.2028.00/23,5-
9. BENHÁK Ji?í
BENHÁK Jan
1956
1988
2 Jablonec
Jablonec
146.50 6 146.60 2 148.6029.40/24,7-
10. BOCH Pavel
BURIÁNEK Karel
1951
1965
2 Semily
Semily
151.20 2 158.60 2 153.2034.00/28,5-
11. PINKAVOVÁ Marta
KAŠPAROVÁ Anna
1986
1985
2 Dukla B.
USK Pha
156.00 2 155.40 6 158.0038.80/32,6-
12. POLÍVKA Karel
KOMANEC Václav
1945
1935
0 Sláv.HK
Sláv.HK
157.00 4 156.90 2 158.9039.70/33,3-
13. HEGER Vojt?ch
HEGER Tomáš
2000
1998
KVS HK
KVS HK
153.20 8 159.70 54 161.2042.00/35,2-
14. ŠR?MA Radek
MORKES Michal
1995
1995
0 KVS HK
KVS HK
160.10 4 156.90 6 162.9043.70/36,7-
15. HASHIMOTO Tamaki
PETERKA Adam
1982
1996
0 Rakovník
Rakovník
157.30 6 160.50 12 163.3044.10/37,0-
16. KUD?JOVÁ Kristýna
JOHANIDES Milan
1988
1975
3 Kralupy
Kralupy
176.10 6 164.70 4 168.7049.50/41,5-
17. TUREK Michal
VÁVRA Petr
1986
1991
0 Roztoky
Roztoky
164.80 12 162.10 8 170.1050.90/42,7-
18. MAT?JKA Michael
LHOTA Matyáš
1997
1999
USK Pha
USK Pha
165.80 52 167.20 12 179.2060.00/50,3-
19. VÍTEK
Dvo?ák ?ÍHOVÁ Dagmar
2003
1971
187.60 12 175.20 6 181.2062.00/52,0-
20. KREJ?Í Antonín
KREJ?OVÁ Vlasta
1955
1966
3 Kralupy
Roztoky
183.40 58 174.00 8 182.0062.80/52,7-
21. JEBAVÁ Alžb?ta
HUKOVÁ Zuzana
1990
1989
3 T?ebech.
KVS HK
180.90 6 178.80 10 186.9067.70/56,8-
22. ŠULCOVÁ Libuše
KYSELA David
1977
1977
0 Kralupy
Kralupy
211.80 6 182.30 6 188.3069.10/58,0-

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha124.70 6 122.10 2 124.10 -
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy124.80 2 124.30 0 124.300.20/0,2-
3. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha126.80 4 124.60 0 124.600.50/0,4-
4. PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky132.90 2 130.10 0 130.106.00/4,8-
5. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha0.00 0 132.60 0 132.608.50/6,8-
6. BA?ÁKOVÁ Radka 1983 3 Rakovník132.20 4 132.60 2 134.6010.50/8,5-
7. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha135.00 4 132.30 4 136.3012.20/9,8-
8. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.136.70 0 136.60 4 136.7012.60/10,2-
9. GALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice135.20 2 136.50 6 137.2013.10/10,6-
10. HILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha134.00 4 140.40 0 138.0013.90/11,2-
11. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha142.20 0 145.70 0 142.2018.10/14,6-
12. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily145.40 2 141.00 4 145.0020.90/16,8-
13. KUD?JOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy144.50 2 149.20 52 146.5022.40/18,0-
14. JEBAVÁ Alžb?ta 1990 3 T?ebech.146.80 0 144.60 4 146.8022.70/18,3-
15. HEGEROVÁ Hana 1974 0 KVS HK145.40 4 146.20 2 148.2024.10/19,4-
16. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily148.90 0 151.90 2 148.9024.80/20,0-
17. HUKOVÁ Zuzana 1989 3 KVS HK150.60 4 148.70 2 150.7026.60/21,4-
18. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 USK Pha149.80 2 155.80 2 151.8027.70/22,3-
19. BORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky146.00 6 148.20 6 152.0027.90/22,5-
20. DUŠKOVÁ Kate?ina 1998 0 USK Pha149.70 4 154.90 10 153.7029.60/23,9-
21. CHOVAN?ÍKOVÁ Iveta 1979 0 Roztoky162.90 0 156.50 2 158.5034.40/27,7-
22. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice172.30 0 163.20 0 163.2039.10/31,5-
23. ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha182.60 8 159.70 4 163.7039.60/31,9-
24. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha161.90 2 169.60 4 163.9039.80/32,1-
25. DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha182.50 50 172.00 0 172.0047.90/38,6-
26. ROZKOŠNÁ Renata 1974 0 Týništ?167.40 6 168.80 14 173.4049.30/39,7-
27. KACAFÍRKOVÁ Hana 2000 USK Pha190.30 2 190.50 4 192.3068.20/55,0-
28. VOLRÁBOVÁ Zuzana 1992 0 Tech.Pha197.40 16 180.70 56 213.4089.30/72,0-
29. TUNKOVÁ Magdalena 1993 0 Jablonec211.20 60 213.10 8 221.1097.00/78,2-
30. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov273.50 14 230.80 4 234.80110.70/89,2-
31. JANDOVÁ Barbora 2000 L.Žatec220.90 58 197.10 58 255.10131.00/105,6-
32. PECHLATOVA Nikola 2004 Sušice204.90 704 293.20 510 803.20679.10/547,2-

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.113.80 0 114.60 2 113.80 -
2. JÁN? Jakub 1990 1 Dukla B.114.90 4 112.00 2 114.000.20/0,2-
3. INDRUCH Tomáš 1976 M Dukla B.113.40 2 0.00 0 115.401.60/1,4-
4. KARLOVSKÝ Ond?ej 1991 1 Dukla B.117.40 0 116.80 2 117.403.60/3,2-
5. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK121.70 0 121.10 0 121.107.30/6,4-
6. INDRUCH Jaromír 1976 2+ KVS HK122.10 0 123.20 0 122.108.30/7,3-
7. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto120.00 4 129.40 2 124.0010.20/9,0-
8. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník128.10 4 125.70 0 125.7011.90/10,5-
9. ?ÍHA Milan 1970 2 USK Pha128.20 2 127.60 0 127.6013.80/12,1-
10. HUNEŠ Karel 1990 3 KVS HK127.50 2 123.90 4 127.9014.10/12,4-
11. HÁK Ji?í 1952 2 Trutnov132.45 0 129.90 0 129.9016.10/14,1-
12. KARLOVSKÝ Ji?í 1965 3 KVS HK132.20 0 130.00 0 130.0016.20/14,2-
13. HRON Ji?í 1951 3 Rakovník132.50 0 130.30 0 130.3016.50/14,5-
14. NAJMAN Martin 1972 3 Kralupy132.60 0 131.10 0 131.1017.30/15,2-
15. REN?ÍN Tomáš 1961 0 Sláv.HK133.10 0 0.00 0 133.1019.30/17,0-
16. PŠENI?KA Lud?k 1960 3 Rakovník134.80 0 133.30 0 133.3019.50/17,1-
17. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov133.60 0 133.70 0 133.6019.80/17,4-
17. DAVID Ond?ej 1984 3 KVS HK133.60 0 133.00 2 133.6019.80/17,4-
19. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice134.30 4 130.90 4 134.9021.10/18,5-
20. K?IŠ?AN Martin 1964 3 Týništ?135.30 2 137.40 0 137.3023.50/20,7-
21. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.141.90 4 138.00 0 138.0024.20/21,3-
22. BENHÁK Ji?í 1956 3 Jablonec139.50 2 138.30 0 138.3024.50/21,5-
23. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy138.50 0 138.40 0 138.4024.60/21,6-
24. ŠEPS Miroslav 1968 3 KVS HK137.20 2 141.00 0 139.2025.40/22,3-
25. OUTRATA Jind?ich 1970 3 Pardub.140.80 0 139.50 0 139.5025.70/22,6-
26. ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 ?.Lípa141.60 0 138.80 2 140.8027.00/23,7-
27. BOHATÝ Karel 1974 3 T?ebech.140.00 2 141.00 0 141.0027.20/23,9-
27. PETERKA Vít 1969 3 Rakovník141.00 0 144.10 2 141.0027.20/23,9-
29. ROZKOŠNÝ Luboš 1968 0 Týništ?140.80 2 140.10 2 142.1028.30/24,9-
30. TUNKA Zden?k 1957 3 Jablonec142.30 2 143.00 0 143.0029.20/25,7-
31. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyn?173.00 4 141.40 2 143.4029.60/26,0-
32. KOZOHORSKÝ Vojt?ch 1991 3 Roztoky141.60 2 144.40 4 143.6029.80/26,2-
33. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky142.50 2 142.10 2 144.1030.30/26,6-
34. HEGER Tomáš 1998 0 KVS HK146.30 0 146.00 0 146.0032.20/28,3-
35. HOLÝ Ji?í 1957 3 Rakovník150.50 0 146.50 0 146.5032.70/28,7-
36. SUCHÁNEK Daniel 1993 0 Vys.Mýto144.90 4 147.70 0 147.7033.90/29,8-
36. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily147.70 0 149.20 2 147.7033.90/29,8-
36. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto148.50 6 143.70 4 147.7033.90/29,8-
39. PECHLÁT Hynek 1995 0 Sušice145.20 4 152.50 0 149.2035.40/31,1-
40. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov146.50 4 149.00 2 150.5036.70/32,2-
41. MORKES Michal 1995 0 KVS HK150.70 2 151.40 4 152.7038.90/34,2-
42. ŠRUMA Radek 1995 0 KVS HK150.40 4 150.90 2 152.9039.10/34,4-
43. KREJ?Í Antonín 1955 3 Kralupy154.30 2 152.50 2 154.5040.70/35,8-
44. KAŠPAR Jaroslav 1956 0 Sláv.HK156.50 0 155.50 0 155.5041.70/36,6-
45. KÁRNÍK Zden?k 1968 0 L.Tábor163.20 0 166.10 2 163.2049.40/43,4-
46. MILLER Mat?j 1994 0 Turnov158.20 8 0.00 0 166.2052.40/46,0-
47. PETERKA Adam 1996 0 Rakovník160.70 52 159.90 10 169.9056.10/49,3-
48. MINA?ÍK Miroslav 1955 0 Rakovník169.70 2 169.20 6 171.7057.90/50,9-
49. VÁVRA Petr 1991 0 Roztoky216.80 0 192.20 4 196.2082.40/72,4-
50. POSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov191.50 8 200.50 2 199.5085.70/75,3-
51. ŠVAGR Zden?k 1968 0 Týništ?217.30 6 220.50 4 223.30109.50/96,2-

kategorie C1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha137.10 0 132.30 3 135.30 -
2. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha154.70 2 149.50 2 151.5016.20/12,0-
3. PINKAVOVÁ Marta 1986 0 Dukla B.181.90 0 171.90 0 171.9036.60/27,1-
4. BA?ÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník174.40 2 170.10 2 172.1036.80/27,2-

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec95.00 0 94.20 0 94.20 -
2. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod111.00 6 97.00 2 99.004.80/5,1-
3. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha98.10 2 103.60 6 100.105.90/6,3-
4. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK103.50 0 103.50 0 103.509.30/9,9-
5. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.105.80 2 102.30 2 104.3010.10/10,7-
6. MĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.110.70 0 105.50 0 105.5011.30/12,0-
7. KŘIŠŤAN Filip 1992 2 Týniště107.30 0 107.30 2 107.3013.10/13,9-
8. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.118.40 2 109.50 0 109.5015.30/16,2-
9. HRON Jiří 1951 2 Rakovník119.90 0 110.60 0 110.6016.40/17,4-
10. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz109.90 2 108.70 2 110.7016.50/17,5-
11. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod109.10 4 108.70 2 110.7016.50/17,5-
12. DVOŘÁK Tomáš 1968 0 Třebech.117.00 2 109.00 2 111.0016.80/17,8-
13. PECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice114.00 2 111.20 2 113.2019.00/20,2-
14. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně118.30 8 115.00 0 115.0020.80/22,1-
15. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.117.20 0 115.10 0 115.1020.90/22,2-
16. VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha113.60 2 112.60 4 115.6021.40/22,7-
17. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky118.40 0 115.90 0 115.9021.70/23,0-
18. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.118.60 4 115.90 0 115.9021.70/23,0-
19. ŠANDA Petr 1973 3 Vlašim118.40 0 116.30 0 116.3022.10/23,5-
20. HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily123.40 4 117.00 0 117.0022.80/24,2-
21. DUŠEK Jan 1988 0 Týniště116.00 6 113.10 4 117.1022.90/24,3-
22. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto117.00 2 117.30 0 117.3023.10/24,5-
23. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto115.60 2 116.50 4 117.6023.40/24,8-
24. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto121.00 2 118.30 0 118.3024.10/25,6-
25. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK119.50 0 121.50 0 119.5025.30/26,9-
26. KYSELA David 1977 2 Kralupy124.30 0 119.50 0 119.5025.30/26,9-
27. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště124.30 2 120.50 0 120.5026.30/27,9-
28. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.118.70 2 120.60 2 120.7026.50/28,1-
29. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.80 2 120.80 0 120.8026.60/28,2-
30. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky0.00 0 121.00 0 121.0026.80/28,5-
31. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha123.40 6 122.90 0 122.9028.70/30,5-
32. BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec124.00 0 123.30 0 123.3029.10/30,9-
33. BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec123.90 4 121.60 2 123.6029.40/31,2-
33. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky123.60 0 128.80 54 123.6029.40/31,2-
35. VOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov124.20 2 125.20 2 126.2032.00/34,0-
35. PETERKA Adam 1996 3 Rakovník124.00 4 124.20 2 126.2032.00/34,0-
35. KNOTEK Jan 1994 3 Tech.Pha130.70 2 124.20 2 126.2032.00/34,0-
38. BOCH Pavel 1951 3 Semily126.70 0 129.10 0 126.7032.50/34,5-
39. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.127.40 0 126.80 2 127.4033.20/35,2-
40. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha125.50 2 126.90 2 127.5033.30/35,4-
41. BARTOŇ Tomáš 1991 0 Jablonec127.10 6 125.60 2 127.6033.40/35,5-
41. VÁVRA Petr 1991 3 Roztoky0.00 0 125.60 2 127.6033.40/35,5-
43. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.10 4 126.40 2 128.4034.20/36,3-
44. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec135.40 0 128.80 0 128.8034.60/36,7-
45. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK130.80 0 129.90 0 129.9035.70/37,9-
46. ČÍTEK Adam 1993 0 Tech.Pha126.90 6 124.60 6 130.6036.40/38,6-
47. HEGER Vojtěch 2000 KVS HK135.00 2 133.10 0 133.1038.90/41,3-
48. WINTER Jan 1982 3 Jablonec133.80 0 131.13 2 133.1338.93/41,3-
49. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto131.20 2 137.70 0 133.2039.00/41,4-
50. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.90 0 133.60 0 133.6039.40/41,8-
51. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov134.70 2 132.90 2 134.9040.70/43,2-
52. LHOTA Matyáš 1999 USK Pha133.80 4 131.20 4 135.2041.00/43,5-
53. ŠANDA Petr 2000 Vlašim137.70 2 135.40 0 135.4041.20/43,7-
54. ULWER Jiří 1995 0 Týniště132.00 4 131.90 4 135.9041.70/44,3-
54. WINTER Tomáš 1979 0 Jablonec133.90 2 133.20 4 135.9041.70/44,3-
56. KARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK139.70 0 137.20 0 137.2043.00/45,6-
57. POSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov137.90 0 143.00 0 137.9043.70/46,4-
58. BOHATÝ Karel 1974 0 Třebech.141.10 2 139.30 0 139.3045.10/47,9-
59. VÍT Dvořák 1971 141.40 2 139.50 2 141.5047.30/50,2-
60. MARTIN Jícha 1994 0 Tech.Pha150.60 0 142.90 0 142.9048.70/51,7-
61. MACÁŠEK Josef 1961 0 Bechyně146.80 0 141.70 2 143.7049.50/52,5-
62. ŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště146.50 6 149.10 0 149.1054.90/58,3-
63. ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně148.70 4 149.90 0 149.9055.70/59,1-
64. KACAFÍREK Jan 1999 USK Pha150.10 0 155.90 0 150.1055.90/59,3-
65. ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.152.30 6 147.20 6 153.2059.00/62,6-
66. PAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.149.70 4 150.70 4 153.7059.50/63,2-
67. HAVIÁR Filip 1995 0 Třebech.151.30 4 151.60 8 155.3061.10/64,9-
68. LHOTA David 1971 149.40 6 149.50 10 155.4061.20/65,0-
68. KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.169.70 6 155.40 0 155.4061.20/65,0-
70. SVOBODA Michal 1999 KVS HK157.60 2 163.60 2 159.6065.40/69,4-
71. STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky159.10 4 156.20 4 160.2066.00/70,1-
72. OUTRATA Jindřich 1943 0 Pardub.0.00 999 158.40 2 160.4066.20/70,3-
73. ŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště163.30 4 166.80 0 166.8072.60/77,1-
74. BOHATÝ Karel 2001 Třebech.169.60 10 165.30 4 169.3075.10/79,7-
75. RADIL Jakub 1998 0 USK Pha170.10 6 182.10 2 176.1081.90/86,9-
76. ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště172.10 66 168.50 8 176.5082.30/87,4-
77. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov176.90 2 174.00 4 178.0083.80/89,0-
78. PETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník177.10 10 174.40 6 180.4086.20/91,5-
79. REJMAN Petr 2001 KVS HK209.50 62 188.60 2 190.6096.40/102,3-
80. VRBATA Filip 1998 0 Týniště193.00 56 204.90 8 212.90118.70/126,0-
81. LHOTA Kryštof 2002 213.60 10 258.10 6 223.60129.40/137,4-
82. VÍTEK Dvořák 2003 307.40 4 237.80 8 245.80151.60/160,9-

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.80 0 126.30 4 128.80 -
2. HRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
127.90 4 125.10 4 129.100.30/0,2-
3. BENHÁK Jiří
BENHÁK Jan
1956
1988
2 Jablonec
Jablonec
138.10 2 135.90 0 135.907.10/5,5-
4. PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
142.10 0 135.70 2 137.708.90/6,9-
5. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
135.80 2 138.40 0 137.809.00/7,0-
6. BOCH Pavel
BURIÁNEK Karel
1951
1965
2 Semily
Semily
139.50 2 142.00 0 141.5012.70/9,9-
7. ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
141.70 6 141.90 2 143.9015.10/11,7-
8. HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
KVS HK
KVS HK
145.80 0 147.10 4 145.8017.00/13,2-
9. KOZOHORSKÝ Vojt.
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
148.70 4 148.50 0 148.5019.70/15,3-
10. PINKAVOVÁ Marta
KAŠPAROVÁ Anna
1986
1985
2 Dukla B.
USK Pha
147.40 4 146.60 2 148.6019.80/15,4-
11. TUREK Michal
VÁVRA Petr
1986
1991
0 Roztoky
Roztoky
154.10 4 147.90 4 151.9023.10/17,9-
12. ŠRŮMA Radek
MORKES Michal
1995
1995
0 KVS HK
KVS HK
156.40 6 158.50 2 160.5031.70/24,6-
13. POLÍVKA Karel
KOMANEC Václav
1945
1935
0 Sláv.HK
Sláv.HK
161.40 2 160.20 2 162.2033.40/25,9-
14. MATĚJKA Michael
LHOTA Matyáš
1997
1999
USK Pha
USK Pha
161.20 10 156.30 8 164.3035.50/27,6-
15. KUDĚJOVÁ Kristýna
JOHANIDES Milan
1988
1975
3 Kralupy
Kralupy
0.00 0 158.80 6 164.8036.00/28,0-
16. HASHIMOTO Tamaki
PETERKA Adam
1982
1996
0 Rakovník
Rakovník
158.00 12 0.00 0 170.0041.20/32,0-
17. JEBAVÁ Alžběta
HUKOVÁ Zuzana
1990
1989
3 Třebech.
KVS HK
172.50 2 362.40 2 174.5045.70/35,5-
18. KREJČÍ Antonín
KREJČOVÁ Vlasta
1955
1966
3 Kralupy
Roztoky
172.30 4 0.00 0 176.3047.50/36,9-
19. ŠULCOVÁ Libuše
KYSELA David
1977
1977
0 Kralupy
Kralupy
181.30 0 177.80 2 179.8051.00/39,6-
20. VÍTEK
Dvořák ŘÍHOVÁ Dagmar
2003
1971
185.80 4 178.40 8 186.4057.60/44,7-

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha112.50 2 112.20 0 112.20 -
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy117.60 0 116.80 2 117.605.40/4,8-
3. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha116.20 4 117.00 2 119.006.80/6,1-
4. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha124.90 0 124.00 0 124.0011.80/10,5-
5. GALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice127.20 0 125.10 0 125.1012.90/11,5-
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 3 Rakovník122.70 4 123.20 2 125.2013.00/11,6-
7. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.127.90 0 126.20 0 126.2014.00/12,5-
8. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha124.40 2 123.00 4 126.4014.20/12,7-
9. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha131.60 0 136.30 0 131.6019.40/17,3-
10. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily133.00 0 133.60 0 133.0020.80/18,5-
11. BORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky137.70 0 140.80 4 137.7025.50/22,7-
12. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily139.30 0 143.60 0 139.3027.10/24,2-
13. HUKOVÁ Zuzana 1989 3 KVS HK138.80 2 139.50 0 139.5027.30/24,3-
14. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy141.60 6 139.20 2 141.2029.00/25,8-
15. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 0 USK Pha137.60 4 145.30 2 141.6029.40/26,2-
16. JEBAVÁ Alžběta 1990 3 Třebech.142.40 0 145.50 2 142.4030.20/26,9-
17. HEGEROVÁ Hana 1974 0 KVS HK140.50 2 144.60 0 142.5030.30/27,0-
18. CHOVANČÍKOVÁ Iveta 1979 0 Roztoky144.10 2 143.00 2 145.0032.80/29,2-
19. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 USK Pha142.90 4 144.00 4 146.9034.70/30,9-
20. ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha147.90 2 147.50 0 147.5035.30/31,5-
21. ROZKOŠNÁ Renata 1974 0 Týniště155.30 2 149.70 0 149.7037.50/33,4-
22. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice155.20 0 147.50 4 151.5039.30/35,0-
23. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha153.20 4 153.80 2 155.8043.60/38,9-
24. DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha159.60 4 160.20 0 160.2048.00/42,8-
25. MUSILOVÁ Magdalena 1996 0 Jablonec166.60 0 160.70 4 164.7052.50/46,8-
26. VOLRÁBOVÁ Zuzana 1992 0 Tech.Pha164.70 6 162.40 4 166.4054.20/48,3-
27. KACAFÍRKOVÁ Hana 2000 USK Pha174.20 2 179.20 4 176.2064.00/57,0-
28. TUNKOVÁ Magdalena 1993 0 Jablonec189.40 4 174.30 2 176.3064.10/57,1-
29. OKÁČOVÁ Lucie 2000 USK Pha172.50 58 172.20 8 180.2068.00/60,6-
30. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov186.10 4 189.00 8 190.1077.90/69,4-

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.106.50 0 106.30 0 106.30 -
2. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.110.20 0 104.50 2 106.500.20/0,2-
3. INDRUCH Tomáš 1976 M Dukla B.105.30 4 106.60 2 108.602.30/2,2-
4. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.108.10 4 108.40 4 112.105.80/5,5-
5. INDRUCH Jaromír 1976 2+ KVS HK115.50 0 114.00 0 114.007.70/7,2-
6. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK114.60 0 113.10 4 114.608.30/7,8-
6. MILLER Jan 1968 2 Turnov114.60 0 0.00 0 114.608.30/7,8-
8. HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily116.00 0 115.00 0 115.008.70/8,2-
9. KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja116.20 4 114.10 2 116.109.80/9,2-
10. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník123.20 8 114.70 2 116.7010.40/9,8-
11. ŘÍHA Milan 1970 2 USK Pha118.90 4 118.00 0 118.0011.70/11,0-
12. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto121.70 6 119.30 0 119.3013.00/12,2-
13. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov121.20 0 119.80 0 119.8013.50/12,7-
14. REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK119.90 8 117.90 2 119.9013.60/12,8-
15. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK121.60 0 122.50 0 121.6015.30/14,4-
16. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK123.00 0 123.40 0 123.0016.70/15,7-
17. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov123.80 2 124.20 0 124.2017.90/16,8-
18. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník125.20 0 126.40 0 125.2018.90/17,8-
19. BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec126.20 2 125.90 0 125.9019.60/18,4-
20. HRON Jiří 1951 3 Rakovník126.30 0 126.90 2 126.3020.00/18,8-
21. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy128.20 0 126.80 0 126.8020.50/19,3-
22. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště131.00 0 126.90 0 126.9020.60/19,4-
23. ŠEPS Miroslav 1968 3 KVS HK129.60 0 128.20 0 128.2021.90/20,6-
24. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky129.50 0 0.00 0 129.5023.20/21,8-
25. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.130.20 0 131.30 0 130.2023.90/22,5-
26. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.130.90 0 131.30 4 130.9024.60/23,1-
27. TUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec131.40 0 133.70 0 131.4025.10/23,6-
28. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.131.80 0 132.30 2 131.8025.50/24,0-
29. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov132.70 0 131.90 0 131.9025.60/24,1-
29. ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa131.40 4 129.90 2 131.9025.60/24,1-
31. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto132.60 0 131.50 4 132.6026.30/24,7-
32. ROZKOŠNÝ Luboš 1968 0 Týniště132.70 0 137.90 0 132.7026.40/24,8-
33. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně142.70 52 128.70 4 132.7026.40/24,8-
34. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky133.50 0 134.50 0 133.5027.20/25,6-
35. PETERKA Vít 1969 3 Rakovník133.60 0 132.20 2 133.6027.30/25,7-
36. SUCHÁNEK Daniel 1993 0 Vys.Mýto135.80 0 135.20 0 135.2028.90/27,2-
37. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník137.40 0 137.40 0 137.4031.10/29,3-
38. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily139.10 0 137.50 0 137.5031.20/29,4-
39. PECHLÁT Hynek 1995 0 Sušice139.30 2 136.60 2 138.6032.30/30,4-
40. HEGER Tomáš 1998 0 KVS HK142.30 2 139.20 0 139.2032.90/31,0-
41. KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy146.60 2 139.30 0 139.3033.00/31,0-
42. KAŠPAR Jaroslav 1956 0 Sláv.HK143.00 0 148.00 2 143.0036.70/34,5-
43. ŠRŮMA Radek 1995 0 KVS HK142.80 4 142.30 2 144.3038.00/35,7-
44. MORKES Michal 1995 0 KVS HK140.40 8 144.30 2 146.3040.00/37,6-
45. MINAŘÍK Miroslav 1955 0 Rakovník154.00 2 150.40 0 150.4044.10/41,5-
46. POSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov154.50 2 151.00 2 153.0046.70/43,9-
47. KÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor154.60 0 158.30 2 154.6048.30/45,4-
48. PETERKA Adam 1996 0 Rakovník194.40 2 150.60 4 154.6048.30/45,4-
49. VÁVRA Petr 1991 0 Roztoky170.40 4 0.00 0 174.4068.10/64,1-
50. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště206.20 4 220.60 8 210.20103.90/97,7-

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha123.20 2 124.90 0 124.90 -
2. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha148.90 2 139.40 8 147.4022.50/18,0-
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník159.80 2 157.20 2 159.2034.30/27,5-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3