vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově

28.09.2013   Morava Hynkov u Olomouce
ředitel:   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.07:48,10 -
2.2/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.07:55,607.50/1,6-
3.3/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.08:18,6030.50/6,5-
4.4/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc08:19,5031.40/6,7-
5.5/ZSKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.08:21,0032.90/7,0-
6.6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.08:26,3038.20/8,2-
7.7/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.08:26,7038.60/8,2-
8.8/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel08:34,1046.00/9,8-
9.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc09:32,60104.50/22,3-
10.9/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.09:53,80125.70/26,9-
11.2/ZMURBAN Daniel 2001 0 Šumperk10:26,70158.60/33,9-
12.3/ZMJENČEK Michal 2002 0 Pardub.13:31,50343.40/73,4-
13.4/ZMNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.16:17,70509.60/108,9-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel07:00,20 -
2.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc07:06,806.60/1,6-
3.3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.07:15,2015.00/3,6-
4.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno07:30,2030.00/7,1-
5.4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel07:35,4035.20/8,4-
6.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno07:41,3041.10/9,8-
7.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.07:42,3042.10/10,0-
8.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc07:45,1044.90/10,7-
9.7/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc07:50,1049.90/11,9-
10.3/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice07:56,6056.40/13,4-
11.8/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.08:01,2061.00/14,5-
12.9/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc08:02,6062.40/14,9-
13.10/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž08:06,2066.00/15,7-
14.4/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí08:09,5069.30/16,5-
15.11/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.08:11,6071.40/17,0-
16.12/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž08:22,9082.70/19,7-
17.5/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí08:39,2099.00/23,6-
18.13/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel08:42,30102.10/24,3-
19.14/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc09:04,60124.40/29,6-
20.6/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.09:06,30126.10/30,0-
21.15/ZSMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.09:11,30131.10/31,2-
22.7/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí09:30,90150.70/35,9-
23.8/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí11:41,70281.50/67,0-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNACHTIGAL Richard
KAMINSKÝ Jan
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
07:52,00 -
2.2/ZSŽENKA Martin
RUFFER Matěj
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
07:55,803.80/0,8-
3.3/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
3 Olomouc
Olomouc
07:58,706.70/1,4-
4.4/ZSKOUBÍK Ondřej
ZAPLETAL Mikuláš
1919
1999
2 Boh.Pha
Dukla B.
07:59,607.60/1,6-
5.5/ZSKOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
08:03,3011.30/2,4-
6.6/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
08:26,2034.20/7,2-
7.7/ZSKLÍMA Vojtěch
SKOŘEPA Vojtěch
1920
2002
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
08:29,0037.00/7,8-
8.8/ZSŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
1920
2000
Týniště
Vys.Mýto
08:42,5050.50/10,7-
9.9/ZSKŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
08:49,8057.80/12,2-
10.10/ZSŽENKA Ondra
VESELÝ František
1920
2000
3 Pardub.
Dv.Král.
09:00,2068.20/14,4-
11.1/ZMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1920
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
09:06,1074.10/15,7-
12.11/ZSZLÁMAL Antonín
ŠTUDLAR Patrik
1919
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:20,4088.40/18,7-
13.2/ZMPROCHÁZKA Vojtěch
LÁTAL Filip
1920
2002
Olomouc
Olomouc
09:42,80110.80/23,5-
14.3/ZMNOVÁK Kuba
JENČEK Michal
1920
2001
Pardub.
Pardub.
10:42,40170.40/36,1-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPAPULA Martin 1999 3 Litovel06:37,90 -
2.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov06:51,1013.20/3,3-
3.3/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov06:57,7019.80/5,0-
4.4/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice07:07,3029.40/7,4-
5.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.07:10,6032.70/8,2-
6.6/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha07:13,5035.60/8,9-
7.1/ZMKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice07:35,1057.20/14,4-
8.7/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice07:43,8065.90/16,6-
9.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.07:52,2074.30/18,7-
10.8/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto07:52,4074.50/18,7-
11.9/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc07:53,6075.70/19,0-
12.10/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště07:55,9078.00/19,6-
13.11/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc08:03,3085.40/21,5-
14.12/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí08:04,1086.20/21,7-
15.3/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.08:10,5092.60/23,3-
16.4/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto08:13,2095.30/24,0-
17.5/ZMSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž08:18,50100.60/25,3-
18.13/ZSVESELÝ František 2000 3 Dv.Král.08:19,80101.90/25,6-
19.6/ZMFIALA Jakub 2001 3 Olomouc08:26,20108.30/27,2-
20.7/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno08:26,80108.90/27,4-
21.8/ZMKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.08:27,90110.00/27,6-
22.9/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc08:30,60112.70/28,3-
23.10/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto08:33,70115.80/29,1-
24.11/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž08:37,40119.50/30,0-
25.12/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.08:38,20120.30/30,2-
26.13/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc08:39,70121.80/30,6-
27.14/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc08:40,90123.00/30,9-
28.14/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc08:43,90126.00/31,7-
29.15/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc08:44,50126.60/31,8-
30.16/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.08:48,00130.10/32,7-
31.17/ZMLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc08:49,00131.10/32,9-
32.18/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí08:49,30131.40/33,0-
33.19/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk09:17,40159.50/40,1-
34.20/ZMHÁLA Jiří 2002 0 Olomouc09:23,90166.00/41,7-
35.15/ZSŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.09:29,40171.50/43,1-
36.21/ZMSUK Jakub 2002 0 Trutnov09:40,40182.50/45,9-
37.22/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc09:59,80201.90/50,7-
38.23/ZMVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc12:03,80325.90/81,9-
39.16/ZSZLÁMAL Antonín 1999 0 Č.Kruml.17:58,40680.50/171,0-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.08:21,10 -
2.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 0 Olomouc08:25,003.90/0,8-
3.3/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc08:49,9028.80/5,7-
4.4/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.08:54,7033.60/6,7-
5.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno09:08,5047.40/9,5-
6.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno09:26,0064.90/13,0-
7.6/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.09:28,8067.70/13,5-
8.7/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc10:35,27134.17/26,8-
9.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.11:08,10167.00/33,3-
10.8/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc12:36,30255.20/50,9-
11.3/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.14:43,80382.70/76,4-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3