vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

31.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JEŽEK STANISLAV 1976 MT USK Pha89.19 10 85.16 0 85.16 75
2. RAK TOMÁŠ 1989 MT Dukla B.92.44 0 91.16 2 92.447.28/8,575
3. JÁNĚ MICHAL 1986 1 Dukla B.88.87 4 94.45 58 92.877.71/9,175
4. JORDÁN FRANTIŠEK 1991 1 Dukla B.92.87 10 91.42 4 95.4210.26/12,075
5. CHALOUPKA VÁCLAV 1998 2+ Olomouc96.43 0 100.17 6 96.4311.27/13,275
6. MRÚZEK JAKUB 1995 1 Dukla B.95.20 2 102.38 104 97.2012.04/14,168
7. PEXA JAKUB 1994 1 USK Pha95.25 4 95.27 110 99.2514.09/16,568
8. VĚTROVSKÝ JAN 1997 2+ USK Pha96.82 6 99.66 2 101.6616.50/19,468
9. HEGER TOMÁŠ 1998 2+ Dukla B.102.86 8 95.83 6 101.8316.67/19,662
10. SUCHÝ MATĚJ 1986 2+ Dukla B.98.22 4 99.99 4 102.2217.06/20,057
11. PŘÍHODA MATOUŠ 1998 2+ USK Pha100.85 2 98.83 10 102.8517.69/20,853
12. VLČNOVSKÝ VILÉM 1994 2+ SKVS ČB97.78 6 96.61 160 103.7818.62/21,949
13. ŘÍHA MARTIN 1992 1 USK Pha95.10 10 97.85 6 103.8518.69/21,946
14. LHOTA MATYÁŠ 1999 2 USK Pha100.37 4 95.25 14 104.3719.21/22,646
15. WEBER OLDŘICH 1987 2 SKVS ČB103.30 2 104.18 8 105.3020.14/23,643
16. LERCH ADAM 1998 2+ Klášter.104.44 2 103.51 4 106.4421.28/25,040
17. CEPEK MATĚJ 1998 2 SKVS ČB103.66 6 107.87 58 109.6624.50/28,837
18. KUNA ALOIS 1988 1 SKVS ČB106.50 112 103.66 6 109.6624.50/28,835
19. MATULA ROMAN 1996 1 Roudnice108.90 2 113.33 60 110.9025.74/30,235
20. CHOD DAVID 1982 2 Blovice103.07 8 116.98 14 111.0725.91/30,435
21. KREJČÍ KAREL 1972 2+ SKVS ČB111.30 8 107.27 4 111.2726.11/30,733
22. HEGER VOJTĚCH 2000 2 KVS HK106.21 6 111.02 260 112.2127.05/31,831
23. MÍKA VIKTOR 1977 2+ S.Žižkov108.52 8 104.95 8 112.9527.79/32,629
24. ZÁTOPEK VLADIMÍR 1995 2 Val.Mez.107.97 6 114.05 18 113.9728.81/33,827
25. ZIMA TOMÁŠ 2000 2 Roudnice110.13 4 153.30 56 114.1328.97/34,025
26. NOVOTNÝ JAN 1998 2 Olomouc110.60 6 102.16 12 114.1629.00/34,123
27. POSPÍCHAL RADEK 1994 2+ SKVS ČB102.99 12 121.96 66 114.9929.83/35,021
28. KUNA VÁCLAV 1998 2 SKVS ČB108.56 208 108.54 8 116.5431.38/36,819
29. ŠRÁMEK MICHAL 1982 2 Č.Lípa121.46 108 109.37 8 117.3732.21/37,817
30. BUCHNAR VLADIMÍR 1976 S.Žižkov133.51 8 116.07 2 118.0732.91/38,615
31. KVAPIL MARTIN 1976 2+ Sláv.KV125.64 0 110.80 56 125.6440.48/47,515
32. WENDL DENIS 2000 3 Horš.Týn149.98 62 118.67 16 134.6749.51/58,114
33. KAMINSKÝ JAN 1999 2 Val.Mez.134.45 2 177.94 54 136.4551.29/60,213
34. WENDL MILOSLAV 1978 2 Horš.Týn139.25 2 135.21 106 141.2556.09/65,912
35. FRANEK JAKUB 1995 2 Val.Mez.107.76 158 125.26 16 141.2656.10/65,911
36. PŘIKRYL MATĚJ 1999 3 Rájec131.34 12 140.54 158 143.3458.18/68,310
37. BUSTA JAN 1989 1 USK Pha92.14 52 95.51 102 144.1458.98/69,39
38. MILLER JAN 1997 2 Turnov148.82 16 144.57 8 152.5767.41/79,29
39. ŠEBA PATRIK 1992 3 Kralupy148.67 4 129.53 108 152.6767.51/79,38
40. FUSEK RADOMÍR 1990 2+ Val.Mez.103.20 50 0.00 999 153.2068.04/79,97
41. MALÝ VOJTĚCH 1986 1 USK Pha104.42 112 100.25 58 158.2573.09/85,86
42. KUČERA TOMÁŠ 1970 2+ RK Troja109.63 62 105.68 60 165.6880.52/94,66
43. PRCHLÍK JIŘÍ 1978 3 L.Tábor182.65 6 165.04 6 171.0485.88/100,85
  SVOBODA ADAM 1994 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.101.88 10 94.38 0 94.38 75
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice95.23 4 98.53 6 99.234.85/5,175
3. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.103.47 2 108.65 4 105.4711.09/11,875
4. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava101.81 4 103.34 52 105.8111.43/12,175
5. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice107.80 2 106.04 2 108.0413.66/14,575
6. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha109.65 2 101.05 8 109.0514.67/15,575
7. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.113.10 4 107.74 2 109.7415.36/16,375
8. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava110.67 2 110.64 2 112.6418.26/19,375
9. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno112.40 4 120.25 4 116.4022.02/23,368
10. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy108.67 8 116.49 54 116.6722.29/23,662
11. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 1 KK Brno132.44 108 115.54 2 117.5423.16/24,562
12. URBANOVÁ Miroslava 1988 2 Benátky135.26 12 119.16 0 119.1624.78/26,362
13. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha117.48 6 169.17 58 123.4829.10/30,857
14. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn121.27 50 117.45 8 125.4531.07/32,953
15. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB119.83 6 121.10 6 125.8331.45/33,349
16. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice152.57 8 121.38 6 127.3833.00/35,046
17. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha114.36 14 111.73 54 128.3633.98/36,043
18. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc118.75 10 121.60 8 128.7534.37/36,440
19. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha114.95 16 127.07 58 130.9536.57/38,737
20. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha125.99 6 122.57 10 131.9937.61/39,835
21. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice138.97 50 133.51 4 137.5143.13/45,733
22. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy131.52 10 148.84 10 141.5247.14/49,931
23. HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc131.75 12 149.94 108 143.7549.37/52,329
24. OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava135.87 10 135.86 108 145.8751.49/54,627
25. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV140.32 110 146.66 2 148.6654.28/57,525
26. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh147.81 154 144.26 10 154.2659.88/63,423
27. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc150.76 6 142.19 156 156.7662.38/66,121
28. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno148.35 14 191.26 202 162.3567.97/72,019
29. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava161.44 2 179.66 6 163.4469.06/73,217
30. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec143.40 160 152.94 12 164.9470.56/74,815
31. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno215.69 56 169.94 6 175.9481.56/86,414
32. HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava160.66 16 180.13 102 176.6682.28/87,213
33. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc171.79 10 161.79 16 177.7983.41/88,412
34. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec211.09 62 174.27 10 184.2789.89/95,211
35. BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava171.30 106 155.78 56 211.78117.40/124,410
36. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice208.42 160 162.34 66 228.34133.96/141,99
37. SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc165.31 108 177.10 60 237.10142.72/151,28
38. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK133.39 116 142.92 156 249.39155.01/164,27
39. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB148.62 112 0.00 999 260.62166.24/176,16
40. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy215.67 102 230.57 156 317.67223.29/236,65
  MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
9090
2000
1 USK Pha
Val.Mez.
110.05 0 113.14 10 110.05 60
2. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
9797
2000
1 USK Pha
USK Pha
112.46 8 107.24 4 111.241.19/1,160
3. LHOTA Matyáš
KOŘÍNEK Vilém
9999
2000
2 USK Pha
USK Pha
114.98 6 113.19 0 113.193.14/2,960
4. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
8679
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
150.13 60 113.26 4 117.267.21/6,653
5. KAŠPAR Albert
MRÚZEK Vojta
9898
2000
2 KK Opava
KK Opava
128.99 58 117.94 2 119.949.89/9,047
6. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
9487
2000
1 SKVS ČB
SKVS ČB
114.08 10 112.44 8 120.4410.39/9,442
7. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
9897
2000
1 KK Opava
KK Opava
119.85 58 116.52 4 120.5210.47/9,542
8. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
9292
2000
1 Kralupy
Kralupy
126.12 8 123.30 6 129.3019.25/17,542
9. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
121.93 62 121.26 14 135.2625.21/22,942
10. ŠRÁMEK Michal
ŠEDIVÝ Jakub
8294
2000
2 Č.Lípa
Č.Lípa
138.55 58 125.96 14 139.9629.91/27,238
11. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
9900
2000
2 Olomouc
Olomouc
134.42 8 135.83 108 142.4232.37/29,434
12. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
9595
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
125.90 110 136.25 14 150.2540.20/36,531
13. KUNA Václav
CEPEK Matěj
9898
2000
2 SKVS ČB
SKVS ČB
122.65 62 140.62 60 184.6574.60/67,831
14. RAŠKA Jan
PEXA Jakub
9594
2000
3 USK Pha
USK Pha
119.74 406 132.51 54 186.5176.46/69,528
15. POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
180.64 256 173.76 112 285.76175.71/159,725
16. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 170.45 162 332.45222.40/202,122

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus91.27 6 85.06 0 85.06 75
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.85.98 0 81.32 100 85.980.92/1,175
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.99.85 10 84.54 2 86.541.48/1,775
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.06 204 86.39 2 88.393.33/3,975
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.83.60 6 85.51 4 89.514.45/5,275
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.84.91 6 84.22 54 90.915.85/6,975
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha87.27 4 86.73 56 91.276.21/7,375
8. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha99.59 2 89.44 2 91.446.38/7,575
9. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava94.68 4 89.70 2 91.706.64/7,868
10. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy89.96 8 90.68 2 92.687.62/9,062
11. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB90.99 8 91.29 2 93.298.23/9,757
12. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.94.90 2 91.30 2 93.308.24/9,753
13. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava90.86 6 91.55 2 93.558.49/10,053
14. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí91.89 60 91.66 2 93.668.60/10,149
15. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha90.15 4 89.21 58 94.159.09/10,746
16. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB95.31 0 101.32 4 95.3110.25/12,143
17. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec93.08 10 90.34 6 96.3411.28/13,340
18. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus106.12 106 92.55 4 96.5511.49/13,540
19. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava98.81 10 92.95 4 96.9511.89/14,037
20. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno108.05 8 91.04 6 97.0411.98/14,135
21. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha92.04 52 93.39 4 97.3912.33/14,535
22. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha95.57 2 98.80 152 97.5712.51/14,735
23. STANOVSKÝ Jakub 1997 SVK94.36 4 108.41 10 98.3613.30/15,60
24. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.99.16 6 94.70 4 98.7013.64/16,033
25. RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.96.84 2 97.02 2 98.8413.78/16,231
26. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha100.30 0 93.32 6 99.3214.26/16,829
27. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice97.20 6 95.55 4 99.5514.49/17,027
28. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy95.58 4 96.33 4 99.5814.52/17,125
29. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha93.85 6 121.29 56 99.8514.79/17,423
30. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha94.58 8 99.97 0 99.9714.91/17,521
31. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov133.38 10 96.47 4 100.4715.41/18,119
32. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava99.32 4 99.44 2 101.4416.38/19,317
33. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava93.68 8 93.19 60 101.6816.62/19,515
34. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz99.87 62 93.92 8 101.9216.86/19,814
35. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.06 4 96.47 54 102.0617.00/20,013
36. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus102.12 0 107.30 106 102.1217.06/20,112
37. ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy102.13 0 133.14 0 102.1317.07/20,111
38. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.94.65 8 101.33 106 102.6517.59/20,710
39. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy98.80 4 101.29 154 102.8017.74/20,99
40. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha96.02 8 99.88 4 103.8818.82/22,18
41. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB100.15 100 100.08 4 104.0819.02/22,47
42. STANOVSKÝ Martin 1996 SVK97.51 160 96.42 8 104.4219.36/22,80
43. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha104.20 6 96.59 8 104.5919.53/23,06
44. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.99.73 6 98.81 6 104.8119.75/23,25
45. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB96.88 8 114.11 10 104.8819.82/23,34
46. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod109.33 4 100.47 6 106.4721.41/25,23
47. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.83 6 99.11 8 107.1122.05/25,93
48. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK103.80 4 108.51 0 107.8022.74/26,72
49. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha101.97 6 102.91 10 107.9722.91/26,91
50. KLABAN Martin 1997 2 KK Opava115.21 8 102.35 6 108.3523.29/27,40
51. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa103.27 6 98.43 50 109.2724.21/28,50
52. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh109.07 6 101.85 8 109.8524.79/29,10
53. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava108.24 2 113.36 56 110.2425.18/29,60
54. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.111.87 10 106.65 4 110.6525.59/30,10
55. LENC Miroslav 1986 3 SKVS ČB107.99 4 107.98 8 111.9926.93/31,70
56. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava100.40 12 97.45 104 112.4027.34/32,10
57. SATKE Adam 1994 2 KK Brno105.39 8 111.94 6 113.3928.33/33,30
58. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.114.72 2 0.00 999 116.7231.66/37,20
59. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice100.83 16 101.25 60 116.8331.77/37,40
60. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky133.39 4 114.06 4 118.0633.00/38,80
61. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim106.30 12 105.65 56 118.3033.24/39,10
62. LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha121.20 64 112.54 6 118.5433.48/39,40
63. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice115.42 6 100.92 54 121.4236.36/42,70
64. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice114.00 110 110.91 12 122.9137.85/44,50
65. WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha124.11 56 105.56 18 123.5638.50/45,30
66. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy0.00 999 120.05 6 126.0540.99/48,20
67. NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc110.62 110 117.43 10 127.4342.37/49,80
68. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy169.69 14 119.59 8 127.5942.53/50,00
69. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky122.64 12 126.37 4 130.3745.31/53,30
70. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec117.72 106 123.59 8 131.5946.53/54,70
71. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno128.68 8 121.62 10 131.6246.56/54,70
72. ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB130.45 2 122.55 54 132.4547.39/55,70
73. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha120.74 12 125.49 14 132.7447.68/56,10
74. HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand126.91 6 125.02 56 132.9147.85/56,30
75. HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh134.69 154 129.26 6 135.2650.20/59,00
76. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK135.32 4 130.80 6 136.8051.74/60,80
77. TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB128.99 8 0.00 999 136.9951.93/61,10
78. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.132.71 8 123.28 14 137.2852.22/61,40
79. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky128.88 18 132.84 12 144.8459.78/70,30
80. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB91.03 58 87.99 58 145.9960.93/71,60
81. KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB132.68 16 142.77 108 148.6863.62/74,80
82. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB117.18 56 99.61 50 149.6164.55/75,90
83. MILLER Jan 1997 2 Turnov142.67 8 148.82 54 150.6765.61/77,10
84. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky142.93 8 114.60 56 150.9365.87/77,40
85. SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky141.87 12 150.20 14 153.8768.81/80,90
86. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice126.63 58 102.55 56 158.5573.49/86,40
87. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha152.16 10 145.15 14 159.1574.09/87,10
88. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice194.06 6 149.64 10 159.6474.58/87,70
89. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB181.47 110 160.46 10 170.4685.40/100,40
90. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec154.99 52 169.47 2 171.4786.41/101,60
91. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.118.48 54 128.08 52 172.4887.42/102,80
92. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc118.84 56 123.18 56 174.8489.78/105,50
93. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.139.04 56 122.99 56 178.9993.93/110,40
94. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc125.39 210 166.87 14 180.8795.81/112,60
95. BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy131.36 110 127.79 54 181.7996.73/113,70
96. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn173.18 16 183.01 214 189.18104.12/122,40
97. KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice150.23 62 192.58 10 202.58117.52/138,20
98. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec179.80 54 200.39 4 204.39119.33/140,30
99. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.188.09 62 112.33 106 218.33133.27/156,70
100. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 173.37 164 152.48 104 256.48171.42/201,50
101. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc233.96 156 226.34 58 284.34199.28/234,30
102. WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn171.14 406 129.46 456 577.14492.08/578,50
  TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 DNF 0
  HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand0.00 0 0.00 0 DSQ 0
  STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha135.38 4 122.83 6 128.83 60
2. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno138.15 62 126.54 4 130.541.71/1,353
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy149.07 16 119.93 14 133.935.10/4,053
4. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava162.05 16 143.42 4 147.4218.59/14,453
5. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB147.27 56 148.62 10 158.6229.79/23,153
6. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn179.98 6 165.40 104 185.9857.15/44,453
7. PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 Rájec326.83 254 267.77 158 425.77296.94/230,547
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3