vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

01.06.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha87.97 0 86.80 0 86.80 75
2. JEŽEK STANISLAV 1976 MT USK Pha87.24 2 86.10 2 88.101.30/1,575
3. ROHAN LUKÁŠ 1995 1 USK Pha88.37 0 92.13 54 88.371.57/1,875
4. BUSTA JAN 1989 1 USK Pha90.09 4 89.24 0 89.242.44/2,875
5. MAŠEK JAN 1978 1 USK Pha88.68 4 89.45 2 91.454.65/5,475
6. JÁNĚ MICHAL 1986 1 Dukla B.89.54 2 102.74 56 91.544.74/5,575
7. RAK TOMÁŠ 1989 MT Dukla B.92.47 4 89.67 2 91.674.87/5,675
8. ŘÍHA MARTIN 1992 1 USK Pha93.46 6 91.31 2 93.316.51/7,575
9. POSPÍCHAL RADEK 1994 2+ SKVS ČB94.19 0 115.58 108 94.197.39/8,575
10. JORDÁN FRANTIŠEK 1991 1 Dukla B.92.20 2 88.20 8 94.207.40/8,568
11. MRÚZEK JAKUB 1995 1 Dukla B.93.13 2 93.35 2 95.138.33/9,668
12. CHALOUPKA VÁCLAV 1998 2+ Olomouc98.06 4 92.41 4 96.419.61/11,168
13. PŘÍHODA MATOUŠ 1998 2+ USK Pha97.69 0 99.72 54 97.6910.89/12,562
14. MALÝ VOJTĚCH 1986 1 USK Pha97.18 2 96.27 6 99.1812.38/14,357
15. KUNA ALOIS 1988 1 SKVS ČB98.29 2 97.67 2 99.6712.87/14,857
16. VĚTROVSKÝ JAN 1997 2+ USK Pha97.88 2 94.16 6 99.8813.08/15,157
17. MATULA ROMAN 1996 1 Roudnice100.28 0 101.64 2 100.2813.48/15,553
18. KREJČÍ KAREL 1972 2+ SKVS ČB98.62 2 102.28 0 100.6213.82/15,953
19. LERCH ADAM 1998 2+ Klášter.101.02 2 110.06 56 103.0216.22/18,749
20. HEGER VOJTĚCH 2000 2 KVS HK107.35 2 103.93 0 103.9317.13/19,746
21. KVAPIL MARTIN 1976 2+ Sláv.KV99.98 4 102.16 2 103.9817.18/19,843
22. SUCHÝ MATĚJ 1986 2+ Dukla B.100.20 4 102.07 4 104.2017.40/20,040
23. FUSEK RADOMÍR 1990 2+ Val.Mez.100.30 4 0.00 999 104.3017.50/20,237
24. LHOTA MATYÁŠ 1999 2 USK Pha98.56 6 97.29 12 104.5617.76/20,535
25. CHOD DAVID 1982 2 Blovice104.86 0 105.72 4 104.8618.06/20,833
26. HEGER TOMÁŠ 1998 2+ Dukla B.105.22 0 104.01 6 105.2218.42/21,231
27. NOVOTNÝ JAN 1998 2 Olomouc104.98 2 99.83 6 105.8319.03/21,929
28. KUNA VÁCLAV 1998 2 SKVS ČB107.23 4 104.78 2 106.7819.98/23,027
29. KUČERA TOMÁŠ 1970 2+ RK Troja107.73 0 112.45 6 107.7320.93/24,125
30. WEBER OLDŘICH 1987 2 SKVS ČB105.72 56 103.81 4 107.8121.01/24,223
31. CEPEK MATĚJ 1998 2 SKVS ČB104.67 8 105.49 4 109.4922.69/26,121
32. ZÁTOPEK VLADIMÍR 1995 2 Val.Mez.126.53 4 109.91 0 109.9123.11/26,619
33. PEXA JAKUB 1994 1 USK Pha100.65 10 100.79 10 110.6523.85/27,517
34. ŠRÁMEK MICHAL 1982 2 Č.Lípa112.19 2 118.88 104 114.1927.39/31,617
35. KAMINSKÝ JAN 1999 2 Val.Mez.123.44 2 112.23 2 114.2327.43/31,615
36. BUCHNAR VLADIMÍR 1976 2+ S.Žižkov114.89 0 117.38 12 114.8928.09/32,414
37. ZIMA TOMÁŠ 2000 2 Roudnice116.79 4 150.58 0 120.7933.99/39,213
38. PŘIKRYL MATĚJ 1999 3 Rájec125.61 54 121.40 4 125.4038.60/44,512
39. MÍKA VIKTOR 1977 2+ S.Žižkov120.84 8 111.12 156 128.8442.04/48,411
40. ŠEBA PATRIK 1992 3 Kralupy150.53 62 125.39 8 133.3946.59/53,710
41. MILLER JAN 1997 2 Turnov115.04 358 142.96 10 152.9666.16/76,29
42. WENDL MILOSLAV 1978 2 Horš.Týn150.74 12 0.00 999 162.7475.94/87,58
43. VLČNOVSKÝ VILÉM 1994 2+ SKVS ČB99.31 102 111.17 52 163.1776.37/88,07
44. PRCHLÍK JIŘÍ 1978 3 L.Tábor153.58 56 136.84 60 196.84110.04/126,86
45. WENDL DENIS 2000 3 Horš.Týn148.58 62 124.56 156 210.58123.78/142,65
46. FRANEK JAKUB 1995 2 Val.Mez.113.70 106 104.56 252 219.70132.90/153,14
  SVOBODA ADAM 1994 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice94.10 2 94.31 0 94.31 75
2. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.101.48 0 102.04 0 101.487.17/7,675
3. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice103.31 0 101.75 52 103.319.00/9,575
4. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha103.77 2 99.64 4 103.649.33/9,975
5. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.105.11 2 109.87 0 107.1112.80/13,675
6. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno109.32 2 106.32 2 108.3214.01/14,975
7. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava107.81 2 105.82 104 109.8115.50/16,468
8. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava112.58 106 111.99 2 113.9919.68/20,968
9. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice118.50 104 114.37 0 114.3720.06/21,362
10. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha115.90 4 110.93 6 116.9322.62/24,057
11. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB115.47 2 115.64 4 117.4723.16/24,653
12. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha129.05 8 115.97 4 119.9725.66/27,249
13. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 1 KK Brno116.30 4 119.51 2 120.3025.99/27,646
14. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha114.51 8 126.05 4 122.5128.20/29,946
15. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV121.68 4 120.83 2 122.8328.52/30,243
16. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc128.21 52 119.47 4 123.4729.16/30,940
17. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn126.65 6 125.01 0 125.0130.70/32,637
18. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec142.45 4 120.86 8 128.8634.55/36,635
19. OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava134.16 54 128.92 6 134.9240.61/43,133
20. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy123.00 252 128.46 8 136.4642.15/44,731
21. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK129.85 8 0.00 999 137.8543.54/46,229
22. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice129.28 206 135.62 6 141.6247.31/50,227
23. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc167.55 54 136.61 6 142.6148.30/51,225
24. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha124.53 104 134.35 10 144.3550.04/53,123
25. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh143.90 6 138.16 154 149.9055.59/58,921
26. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.101.34 52 98.44 56 153.3459.03/62,619
27. BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava151.80 6 158.46 4 157.8063.49/67,319
28. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy104.71 256 107.16 52 159.1664.85/68,817
29. URBANOVÁ Miroslava 1988 2 Benátky127.17 106 114.87 54 168.8774.56/79,117
30. HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc134.48 58 169.87 10 179.8785.56/90,715
31. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB124.43 56 0.00 999 180.4386.12/91,314
32. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc171.06 10 156.64 156 181.0686.75/92,013
33. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava146.31 108 134.30 58 192.3097.99/103,912
34. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno130.38 106 143.12 50 193.1298.81/104,811
35. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno151.23 60 160.36 58 211.23116.92/124,010
36. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec161.83 52 143.41 212 213.83119.52/126,79
37. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice206.83 258 164.71 60 224.71130.40/138,38
38. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha0.00 999 128.18 104 232.18137.87/146,27
39. SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc157.20 110 168.71 64 232.71138.40/146,86
40. HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava171.36 158 154.75 408 329.36235.05/249,25
41. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy196.24 160 181.81 156 337.81243.50/258,24
  BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice0.00 0 0.00 0 DNS 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
9797
2000
1 USK Pha
USK Pha
105.00 2 107.39 2 107.00 60
2. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
9487
2000
1 SKVS ČB
SKVS ČB
112.55 4 104.58 4 108.581.58/1,560
3. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
9090
2000
1 USK Pha
Val.Mez.
113.54 0 110.04 52 113.546.54/6,160
4. KAŠPAR Albert
MRÚZEK Vojta
9898
2000
2 KK Opava
KK Opava
112.67 6 114.73 0 114.737.73/7,260
5. LHOTA Zbyšek
MAŠEK Jan
8478
2000
2 Žel.Brod
USK Pha
118.92 106 111.37 8 119.3712.37/11,653
6. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
8679
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
113.94 8 114.46 6 120.4613.46/12,647
7. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
9595
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
120.22 10 113.56 8 121.5614.56/13,642
8. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
9292
2000
1 Kralupy
Kralupy
114.96 8 126.59 4 122.9615.96/14,942
9. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
117.67 8 118.59 6 124.5917.59/16,442
10. ŠRÁMEK Michal
ŠEDIVÝ Jakub
8294
2000
2 Č.Lípa
Č.Lípa
122.00 112 119.11 8 127.1120.11/18,838
11. LHOTA Matyáš
KOŘÍNEK Vilém
9999
2000
2 USK Pha
USK Pha
120.90 8 129.86 258 128.9021.90/20,534
12. RAŠKA Jan
PEXA Jakub
9594
2000
3 USK Pha
USK Pha
119.18 14 119.20 58 133.1826.18/24,531
13. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
9897
2000
1 KK Opava
KK Opava
140.15 10 109.84 400 150.1543.15/40,328
14. KUNA Václav
CEPEK Matěj
9898
2000
2 SKVS ČB
SKVS ČB
141.78 12 143.10 54 153.7846.78/43,728
15. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
9900
2000
2 Olomouc
Olomouc
139.55 60 124.93 56 180.9373.93/69,125
16. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
206.71 8 183.05 106 214.71107.71/100,722
17. POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
167.92 114 167.06 62 229.06122.06/114,120

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha80.11 2 0.00 999 82.11 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.83.68 0 83.05 0 83.050.94/1,175
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.85.99 0 83.44 0 83.441.33/1,675
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec83.95 50 83.59 0 83.591.48/1,875
5. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha87.82 2 84.40 2 86.404.29/5,275
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.85.34 2 84.50 2 86.504.39/5,375
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha85.45 2 84.47 106 87.455.34/6,575
8. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec86.36 2 84.97 8 88.366.25/7,675
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus87.72 2 86.49 2 88.496.38/7,875
10. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.40 8 86.73 2 88.736.62/8,175
11. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha91.93 4 89.74 0 89.747.63/9,368
12. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice91.97 2 90.14 0 90.148.03/9,862
13. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB87.16 4 91.27 6 91.169.05/11,057
14. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha95.20 0 91.26 0 91.269.15/11,153
15. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava95.16 2 87.36 4 91.369.25/11,349
16. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava91.24 54 91.63 0 91.639.52/11,646
17. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava91.70 0 97.81 4 91.709.59/11,743
18. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod90.00 2 95.22 2 92.009.89/12,040
19. STANOVSKÝ Jakub 1997 SVK90.77 2 91.93 6 92.7710.66/13,00
20. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy92.07 56 90.19 4 94.1912.08/14,740
21. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz98.11 2 94.49 0 94.4912.38/15,137
22. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky91.43 52 90.82 4 94.8212.71/15,535
23. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice105.90 58 95.13 0 95.1313.02/15,933
24. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.32 4 95.11 4 95.3213.21/16,131
25. STANOVSKÝ Martin 1996 SVK91.33 4 91.19 158 95.3313.22/16,10
26. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha95.48 0 91.35 110 95.4813.37/16,331
27. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy95.54 0 99.67 50 95.5413.43/16,431
28. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus95.64 0 91.80 52 95.6413.53/16,529
29. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh97.78 4 93.72 2 95.7213.61/16,627
30. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha95.97 0 98.89 2 95.9713.86/16,925
31. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice94.63 2 94.24 2 96.2414.13/17,223
32. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha92.52 4 92.96 54 96.5214.41/17,521
33. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava99.29 54 94.67 2 96.6714.56/17,719
34. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.97.61 4 90.85 6 96.8514.74/18,017
35. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.96.95 0 98.50 0 96.9514.84/18,117
36. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava100.25 8 95.19 2 97.1915.08/18,415
37. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.100.44 4 97.36 0 97.3615.25/18,614
38. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB98.61 4 96.21 2 98.2116.10/19,613
39. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava88.68 54 94.22 4 98.2216.11/19,612
40. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy97.42 2 94.59 4 98.5916.48/20,111
41. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha94.69 8 96.75 2 98.7516.64/20,310
42. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec100.47 54 98.80 0 98.8016.69/20,39
43. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB99.62 52 96.82 2 98.8216.71/20,48
44. RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.99.37 2 96.95 2 98.9516.84/20,57
45. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha95.14 4 104.42 2 99.1417.03/20,76
46. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí115.67 100 93.44 6 99.4417.33/21,15
47. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus99.66 0 97.85 2 99.6617.55/21,44
48. ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy106.24 2 98.22 2 100.2218.11/22,13
49. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky113.01 54 98.75 2 100.7518.64/22,72
50. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov102.01 0 100.81 0 100.8118.70/22,81
51. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha93.47 104 99.58 2 101.5819.47/23,70
52. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB99.13 4 114.09 54 103.1321.02/25,60
53. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.102.65 2 99.25 4 103.2521.14/25,70
54. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK108.41 8 104.11 2 106.1124.00/29,20
55. LENC Miroslav 1986 3 SKVS ČB115.94 56 104.14 2 106.1424.03/29,30
56. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.106.79 0 0.00 999 106.7924.68/30,10
57. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim103.31 6 101.02 6 107.0224.91/30,30
58. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice105.46 2 108.30 252 107.4625.35/30,90
59. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky108.98 4 105.04 4 109.0426.93/32,80
60. BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy109.01 8 105.97 4 109.9727.86/33,90
61. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.90 4 110.47 4 110.9028.79/35,10
62. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa99.30 60 107.85 4 111.8529.74/36,20
63. NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc110.60 2 108.69 4 112.6030.49/37,10
64. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha110.75 4 108.62 4 112.6230.51/37,20
65. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky121.54 8 111.58 4 115.5833.47/40,80
66. TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB0.00 999 112.29 4 116.2934.18/41,60
67. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc108.44 8 124.23 6 116.4434.33/41,80
68. SATKE Adam 1994 2 KK Brno123.85 6 115.57 2 117.5735.46/43,20
69. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.125.09 60 111.91 6 117.9135.80/43,60
70. HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh119.15 4 0.00 999 123.1541.04/50,00
71. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno105.37 60 116.00 8 124.0041.89/51,00
72. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.121.22 6 123.75 60 127.2245.11/54,90
73. KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB125.26 8 123.68 4 127.6845.57/55,50
74. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy126.01 2 120.59 56 128.0145.90/55,90
75. ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB128.36 0 126.11 8 128.3646.25/56,30
76. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky121.85 8 128.30 58 129.8547.74/58,10
77. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy118.62 12 118.38 104 130.6248.51/59,10
78. WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha129.34 158 129.72 2 131.7249.61/60,40
79. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.84.40 52 82.49 52 134.4952.38/63,80
80. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.126.98 10 126.54 10 136.5454.43/66,30
81. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB148.02 54 137.19 0 137.1955.08/67,10
82. HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand129.10 58 130.06 8 138.0655.95/68,10
83. MILLER Jan 1997 2 Turnov126.56 12 131.65 12 138.5656.45/68,70
84. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.136.63 6 123.81 54 142.6360.52/73,70
85. SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky121.49 106 131.87 14 145.8763.76/77,70
86. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB92.16 54 103.40 56 146.1664.05/78,00
87. HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand147.97 2 117.83 54 149.9767.86/82,60
88. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice99.60 52 111.27 52 151.6069.49/84,60
89. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc139.76 54 146.08 6 152.0869.97/85,20
90. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha150.84 2 109.73 54 152.8470.73/86,10
91. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha103.67 52 128.95 58 155.6773.56/89,60
92. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec147.28 10 128.87 54 157.2875.17/91,50
93. KLABAN Martin 1997 2 KK Opava113.92 54 106.07 52 158.0775.96/92,50
94. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec158.37 154 161.33 8 169.3387.22/106,20
95. LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha158.85 12 187.50 304 170.8588.74/108,10
96. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.125.46 60 117.18 56 173.1891.07/110,90
97. KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice121.02 56 151.80 54 177.0294.91/115,60
98. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK132.71 152 137.50 56 193.50111.39/135,70
99. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha135.43 108 125.71 160 243.43161.32/196,50
100. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn157.11 160 134.90 112 246.90164.79/200,70
101. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc151.06 356 149.35 106 255.35173.24/211,00
102. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice143.37 210 157.79 162 319.79237.68/289,50
103. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life142.81 210 139.75 212 351.75269.64/328,40
104. WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn138.88 252 157.76 256 390.88308.77/376,00
  TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 DNF 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava0.00 0 0.00 0 DNS 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno120.62 4 117.20 0 117.20 60
2. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.116.29 4 114.77 6 120.293.09/2,660
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy120.50 54 121.09 10 131.0913.89/11,960
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha130.46 56 134.70 6 140.7023.50/20,160
5. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB140.04 106 130.76 58 188.7671.56/61,153
6. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava136.31 56 141.85 106 192.3175.11/64,153
7. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn0.00 999 149.78 160 309.78192.58/164,353
8. PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 Rájec170.96 552 0.00 999 722.96605.76/516,947
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3