vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR

18.04.2015   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:05,50 60/102/0
2.1/U23HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:39,1033.60/2,953/90/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.19:50,3044.80/3,947/78/0
4.2/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec20:03,0057.50/5,042/66/0
5.3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto20:06,4060.90/5,338/54/0
6.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel20:33,4087.90/7,734/0/24
7.4/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto21:12,20126.70/11,131/42/0
8.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:13,20127.70/11,128/30/0
9. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.21:19,40133.90/11,725/18/0
10.2/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel21:32,40146.90/12,822/0/12
11.3/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.21:37,20151.70/13,220/12/0
12.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.22:59,70234.20/20,418/6/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.20:00,70 60/54/0
2. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.20:11,9011.20/0,953/42/0
3. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek20:42,1041.40/3,447/30/0
4.1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.21:15,1074.40/6,242/0/48
5.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel21:24,8084.10/7,038/0/36
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc21:45,10104.40/8,734/0/24
7.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.22:15,00134.30/11,231/18/0
8.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník23:20,30199.60/16,628/0/12
  TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.DSQ-C 0/0/0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 LitovelDNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.17:12,10 75/91/0
2.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc17:15,803.70/0,468/0/60
3.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha17:55,3043.20/4,262/79/0
4.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc17:55,6043.50/4,257/0/48
5.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:34,1082.00/7,953/67/0
6.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno18:39,9087.80/8,549/0/36
7.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc18:41,2089.10/8,646/0/24
8.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.18:46,7094.60/9,243/55/0
9.1/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 3 So Písek18:53,90101.80/9,940/43/0
10.3/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha18:58,90106.80/10,337/31/0
11.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov19:36,10144.00/14,035/19/0
12.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.20:44,80212.70/20,633/7/0
13.4/U23OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí21:16,40244.30/23,731/0/12
14.2/VFILIPI Robert 1964 Č.Lípa22:32,50320.40/31,029/1/0
15.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz25:21,60489.50/47,427/0/0
  PAPULA Martin 1999 2 LitovelDSQ-C 0/0/0
  KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK BrnoDNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
19:16,80 60/0/48
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
19:24,407.60/0,753/78/36
3. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
20:12,2055.40/4,847/66/24
4.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:17,8061.00/5,342/54/0
5. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
20:58,30101.50/8,838/42/0
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:59,40102.60/8,934/30/0
7.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
22:09,70172.90/14,931/18/0
8.2/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
22:36,80200.00/17,328/0/12
  LULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
DSQ-C 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3