vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici

19.04.2015   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:03,10 60/102/0
2.1/U23HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:42,1039.00/3,453/90/0
3.2/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec19:46,6043.50/3,847/78/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.20:02,1059.00/5,242/66/0
5.3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto20:05,8062.70/5,538/54/0
6.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel20:16,5073.40/6,434/0/24
7.4/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto21:02,80119.70/10,531/42/0
8.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.21:03,20120.10/10,528/30/0
9. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.21:05,00121.90/10,725/18/0
10.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:27,70144.60/12,622/12/0
11.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel21:47,30164.20/14,420/0/12
12.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.22:21,10198.00/17,318/6/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.19:49,30 60/66/0
2. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.20:36,4047.10/4,053/54/0
3. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek20:39,7050.40/4,247/42/0
4.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.21:26,0096.70/8,142/30/0
5.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.21:31,60102.30/8,638/18/0
6.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.21:44,00114.70/9,634/0/42
7.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel24:42,20292.90/24,631/0/30
8.3/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel25:06,10316.80/26,628/0/18
9.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.42:40,901371.60/115,325/6/0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 LipníkDSQ-C 0/0/0
  HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 OlomoucDNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.17:15,30 75/91/0
2.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc17:16,601.30/0,168/0/72
3.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc18:03,3048.00/4,662/0/60
4.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha18:12,0056.70/5,557/79/0
5.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:34,8079.50/7,753/67/0
6.4/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc18:38,1082.80/8,049/0/48
7.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno18:45,7090.40/8,746/0/36
8.5/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc18:50,3095.00/9,243/0/24
9.3/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha19:00,60105.30/10,240/55/0
9.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz19:00,60105.30/10,240/55/0
11.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.19:06,20110.90/10,735/31/0
12.2/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 3 So Písek19:11,00115.70/11,233/19/0
13.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.20:28,80193.50/18,731/7/0
14.4/U23OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí21:03,90228.60/22,129/0/12
15.3/VFILIPI Robert 1964 0 Č.Lípa22:24,90309.60/29,927/1/0
  PAPULA Martin 1999 2 LitovelDNF 0/0/0
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 ChomutovDNF 0/0/0
  KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK BrnoDNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
18:52,50 60/78/48
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
18:57,104.60/0,453/0/36
3.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:37,8045.30/4,047/66/0
4. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
19:38,5046.00/4,142/54/24
5. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
20:33,80101.30/8,938/42/0
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:51,60119.10/10,534/30/0
7.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:32,80160.30/14,231/18/0
8.2/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
22:05,00192.50/17,028/0/12
9.1/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
22:23,30210.80/18,625/6/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3