vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Brně

08.08.2015   Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno83.90 6 81.50 0 81.50 58
2.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí85.10 2 84.80 4 87.105.60/6,954
3. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava89.80 2 86.20 2 88.206.70/8,250
4.3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno88.80 0 89.90 6 88.807.30/9,046
5.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava92.30 2 91.80 2 93.8012.30/15,142
6.1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.96.20 0 96.20 4 96.2014.70/18,038
7.4/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno98.50 4 94.50 4 98.5017.00/20,934
8.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno101.50 2 95.90 6 101.9020.40/25,030
9.2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk104.10 2 98.70 4 102.7021.20/26,026
10.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž111.90 2 102.30 2 104.3022.80/28,022
11. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí110.20 4 105.40 0 105.4023.90/29,318
12.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 KK Brno105.60 2 107.80 0 107.6026.10/32,014
13.2/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno115.00 12 107.40 2 109.4027.90/34,213
14.1/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno107.80 6 107.50 6 113.5032.00/39,312
15.3/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk110.70 4 110.30 8 114.7033.20/40,711
16.4/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž115.20 2 111.10 4 115.1033.60/41,210
17.2/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno130.80 2 111.10 6 117.1035.60/43,79
18.5/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk118.50 4 113.60 4 117.6036.10/44,38
19.6/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk125.00 6 116.30 2 118.3036.80/45,27
20.7/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk128.30 2 115.60 4 119.6038.10/46,76
21.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava123.90 12 121.80 0 121.8040.30/49,45
22.8/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk126.20 2 123.00 2 125.0043.50/53,44
23.3/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami143.60 54 131.20 6 137.2055.70/68,33
24.2/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno131.30 12 148.50 6 143.3061.80/75,82
25.9/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh143.30 2 142.70 2 144.7063.20/77,51
26.4/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh155.70 6 139.00 8 147.0065.50/80,40
27.10/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK155.90 4 146.20 2 148.2066.70/81,80
28.11/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk181.10 116 175.80 66 241.80160.30/196,70
29.12/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK174.20 114 197.20 116 288.20206.70/253,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno100.20 6 103.00 2 105.00 14
2.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno108.20 6 115.30 8 114.209.20/8,810
3.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí121.70 6 118.40 4 122.4017.40/16,66
4.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec139.30 8 121.90 2 123.9018.90/18,02
5.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk131.80 2 127.30 6 133.3028.30/27,01
6.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno141.80 2 165.90 6 143.8038.80/37,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
116.80 4 4.00 999 120.80 6
2.1/U23HOŠEK Ondřej
KOŠÍK Michal
1995
1995
KK Brno
SKVeselí
117.70 6 113.30 10 123.302.50/2,12
3.1/ZSURBAN Michal
URBAN Daniel
2004
2001
3 Šumperk
Šumperk
142.70 14 157.60 64 156.7035.90/29,71
4.2/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
157.10 56 163.00 4 167.0046.20/38,20

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno171.80 6 150.30 58 177.80 0
2.1/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc193.10 8 173.30 6 179.301.50/0,80
3.2/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava175.20 8 173.70 14 183.205.40/3,00
4.2/PZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc173.40 70 171.30 12 183.305.50/3,10
5.3/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno193.60 58 186.00 4 190.0012.20/6,90
6.3/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK186.60 10 210.20 6 196.6018.80/10,60
7.4/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc208.10 62 241.30 12 253.3075.50/42,50
8.5/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc189.50 74 205.80 64 263.5085.70/48,20
9.6/PZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno210.40 60 176.10 110 270.4092.60/52,10
10.7/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc200.20 166 200.50 112 312.50134.70/75,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno103.50 4 96.30 4 100.30 26
2.1/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava102.80 4 99.10 2 101.100.80/0,822
3.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí123.70 6 103.20 0 103.202.90/2,918
4.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno101.20 4 99.30 4 103.303.00/3,014
5.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno103.50 6 116.20 6 109.509.20/9,210
6.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk125.60 2 128.30 2 127.6027.30/27,26
7.5/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno130.60 6 122.40 6 128.4028.10/28,05
8.6/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí119.50 10 122.90 6 128.9028.60/28,54
9. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno134.30 2 130.80 4 134.8034.50/34,43
10.1/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK183.20 4 190.30 10 187.2086.90/86,62
11.2/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc209.20 14 188.80 4 192.8092.50/92,21
12.3/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.1.00 999 167.00 104 271.00170.70/170,20
13.4/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK191.20 166 229.20 216 357.20256.90/256,10
  PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23ZÁTOPEK Vladimír 1995 Val.Mez.95.90 0 94.50 4 95.90 29
2.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno94.90 2 104.40 10 96.901.00/1,025
3.3/U23KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí103.90 6 97.40 2 99.403.50/3,621
4.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec99.60 6 97.80 2 99.803.90/4,117
5.2/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.100.20 4 100.80 4 104.208.30/8,713
6.1/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk101.70 6 106.20 2 107.7011.80/12,39
7.3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez.109.50 2 106.00 2 108.0012.10/12,68
8.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno114.60 4 110.50 0 110.5014.60/15,27
9.1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk110.60 4 108.70 4 112.7016.80/17,56
10.4/U23SATKE Adam 1994 3 KK Brno109.90 4 110.80 2 112.8016.90/17,65
11.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk109.30 4 113.70 8 113.3017.40/18,14
12.5/U23MARTINKA Tomáš 1993 3 KK Brno115.00 6 110.50 4 114.5018.60/19,43
13.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí118.00 2 115.50 4 119.5023.60/24,62
14.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk148.70 2 130.80 4 134.8038.90/40,61
15.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava160.00 2 165.50 4 162.0066.10/68,90
16.3/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.168.40 2 176.20 0 170.4074.50/77,70
17.3/ZMSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.1.00 999 185.50 52 237.50141.60/147,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3