vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podzimní sjezd na Lužnici

17.10.2015   Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:13,80 62
2. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:46,2032.40/2,854
3. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.19:47,7033.90/2,946
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.19:56,7042.90/3,738
5.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:11,6057.80/5,034
6.2/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha20:11,9058.10/5,030
7. HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně20:47,1093.30/8,126
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí21:20,10126.30/10,922
9.2/VVALA Vladimír 1963 2 VS Tábor21:38,00144.20/12,518
10. PEŠTA Jan 1981 L.Tábor21:46,30152.50/13,214
11.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.21:47,90154.10/13,410
12. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.22:20,80187.00/16,29
13.2/DMŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.22:31,50197.70/17,18
14.3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha22:36,20202.40/17,57
15.2/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor22:39,60205.80/17,86
16.2/VSMATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo22:47,00213.20/18,55
17.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor22:55,90222.10/19,24
18.4/VSOUKAL Jan 1970 Ekonom P23:02,20228.40/19,83
19.3/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor24:03,20289.40/25,12
20.1/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm24:13,00299.20/25,91
21.1/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm24:16,60302.80/26,20
22.3/VSMOLÁČEK Petr 1956 VS Tábor24:21,20307.40/26,60
23.2/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.25:29,90376.10/32,60
24.4/VSURBAN Václav 1953 VikingMB26:42,60448.80/38,90
  VESELÝ Petr 1976 2 VSDKDNS 0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANDASOVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.18:45,10 60
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:55,009.90/0,952
3.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.19:40,4055.30/4,944
4.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:48,1063.00/5,636
5.3/DMKOBEROVÁ Magdaléna 2000 2 RK Týn20:37,30112.20/10,028
6.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník20:41,10116.00/10,324
7.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.20:55,20130.10/11,620
8.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor21:10,00144.90/12,916
9.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.21:35,00169.90/15,112
10. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa22:25,20220.10/19,611
11.1/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav22:29,60224.50/20,010
12. ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy22:33,00227.90/20,39
13.1/U23KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.22:46,40241.30/21,48
14.3/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice23:16,80271.70/24,17
15.2/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 Loko Plz23:18,40273.30/24,36
16.2/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav23:23,70278.60/24,85
17.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha23:24,00278.90/24,84
18.1/VKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.23:32,20287.10/25,53
19.4/ZSGROSSMANNOVÁ Adéla 2002 Loko Plz23:37,10292.00/26,02
20.3/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.23:44,50299.40/26,61
21.4/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.24:17,00331.90/29,50
22.5/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice25:41,50416.40/37,00
23.5/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak25:56,50431.40/38,30
24.6/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav27:05,90500.80/44,50
  MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.DNS 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 SoběslavDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:48,70 42
2. ŠRÁMEK Michal
SLANINA Vladimír
1982
1994
MT Č.Lípa
L.Žatec
20:07,0078.30/6,934
3.1/VMRAŠNER Karel
VESELÝ Petr
1976
1976
MT Postřelm
VSDK
20:48,80120.10/10,626
4. IRAIN Jiří
ŠVADLENA Martin
1981
1987
3 VikingMB
Č.Kruml.
21:28,80160.10/14,218
5.1/DSPALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:40,30171.60/15,210
6.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:58,70190.00/16,86
7.2/VŠIMÁNEK Robert
HÁJEK Martin
1973
1964
Jihlava
SKŽižkov
22:14,00205.30/18,25
8.1/VSIRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
22:17,30208.60/18,54
9.2/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
Jihlava
Jihlava
22:24,00215.30/19,13
10.2/DSPALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:37,70229.00/20,32
11.3/VKUBEŠ Vladimír
HABICH Bohumil
1961
1961
VS Tábor
VS Tábor
22:45,40236.70/21,01
12.3/VSPANENKA Petr
PANENKOVÁ Alena
1947
1952
RK Troja
RK Troja
23:38,70290.00/25,70
13.1/DMŠTUDLAR Patrik
KLAMPFL Tomáš
1999
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
23:57,80309.10/27,40
14. MARTINŮ Lukáš
BLAHNÍK Karel
1987
1975
VS Tábor
VS Tábor
24:58,60369.90/32,80
  PALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
DNS 0
  JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
DNS 0
  SLANINA Vladimír
SVOBODA Martin
1969
1964
1 L.Žatec
L.Žatec
DNS 0
  MĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
Bechyně
Bechyně
00:00,00 0
  GROSSMANN Petr
PAZOUREK Jan
1974
1973
3 Loko Plz
Bechyně
00:00,00 0
  BŘEČKA Jan
MATULA Zdeněk
1958
1955
1 SKVeselí
Tesla Bo
00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:06,70 73
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:46,9040.20/4,265
3. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:31,3084.60/8,857
4.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:55,80109.10/11,353
5.1/DMKYZLÍK Milan 1999 Roudnice18:20,60133.90/13,949
6.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:31,00144.30/14,945
7.1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec18:52,20165.50/17,141
8.1/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov18:56,40169.70/17,637
9.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:10,60183.90/19,033
10.5/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand19:21,10194.40/20,129
11.6/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně19:25,90199.20/20,625
12.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž19:27,90201.20/20,821
13.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.19:37,90211.20/21,820
14.2/U23NACHTIGAL Jan 1996 Chomutov19:50,10223.40/23,119
15.3/VSMÍTKA Petr 1963 Chomutov19:56,20229.50/23,718
16.4/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec20:01,20234.50/24,317
17.3/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:07,90241.20/25,016
18.1/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.20:20,00253.30/26,215
19.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 Roudnice20:23,80257.10/26,614
20.3/ZSKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.20:31,30264.60/27,413
21.5/VSVOBODA Martin 1964 L.Žatec20:33,80267.10/27,612
22.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:43,80277.10/28,711
23.6/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:54,70288.00/29,810
24.4/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz20:59,10292.40/30,29
25.2/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.21:02,50295.80/30,68
26.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB21:13,40306.70/31,77
27.8/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně21:59,60352.90/36,56
28.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor22:16,30369.60/38,25
29.3/DMKORBELÁŘ David 1999 Loko Plz22:57,50410.80/42,54
30.3/VSDIVIŠ Jiří 1960 VikingMB23:01,40414.70/42,93
31.7/VSMOLKA Martin 1964 Boh.Pha23:17,40430.70/44,62
32.4/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.23:22,80436.10/45,11
33.8/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov23:26,40439.70/45,50
34.2/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz23:42,30455.60/47,10
35.4/VSZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz23:58,00471.30/48,80
36.4/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně24:23,50496.80/51,40
37.5/DMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně24:36,20509.50/52,70
38.2/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice25:20,00553.30/57,20
39.5/ZSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.28:06,00719.30/74,40
40.3/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav28:49,90763.20/78,90
41.4/ZMHORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha35:35,801169.10/120,90
  PAZOUREK Jan 1948 BechyněDNS 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 RoudniceDNS 0
  KUČERA Gustav 1970 So PísekDNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav23:40,80 2
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor23:51,7010.90/0,81
3. BAUEROVÁ Lenka 1984 RK Troja24:28,3047.50/3,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3